Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Βάπτιση με θέμα γοργόνες


mersy

Recommended Posts

Aχ! βρε κορίτσια τι θα' κανα χωρίς εσάς σας ευχαριστώ πολύ και εσάς και το parents ΔΕΝ θα ειχα βρει τοσο ωραία πράγματα αν δεν είσασταν εσείς να μου δώσετε βοήθεια και χαίρομαι πολύ που σας αρέσουν αυτά που τελικά έφτιαξα είχα τόσο άγχος να γίνουν καλά ευτυχώς !!!!!!! :D:D:D:wink: μετά μολις τελειώσουμε με τι θα ασχοληθούμε? θα αρχίσουμε να διοργανώνουμε τους γάμους τους? :lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 241
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Συγχαρητήρια για τις ιδέες σου!

 

Καταπληκτική δουλειά και το ποιηματάκι σου πολύ συγκινητικό!

 

Μπορείς να μας πεις που είναι το "έλξις" απ'όπου προμηθεύτηκες τα υλικά;

 

Ετοιμάζομαι για τη βάφτιση της δικής μου κόρης..

 

Σε ευχαριστώ.

http://www.elxisdoro.gr μπές στο επικοινωνία μην νομίζεις οτι είναι κανένα μαγαζί με βιτρίνες κτλ είναι μία αποθήκη που πρέπει να ξέρεις τι θέλεις για να πάς και να το ζητήσεις για αυτό το λόγο σου προτείνω να ψαχτείς πρώτα αν θές πές μας για τι ενδιαφέρεσαι και θα σε βοηθήσουμε εγώ τουλάχιστον έχω ψάξει αρκετά

 

 

 

 

Elsoyrio
Σε ευχαριστώ ιδιαίτερα σαν παλαιότερο μέλος που είσαι και ξέρουμε και τα καταπληκτικά πράγματα που έκανες αφού πήρα και απο εσένα το ΟΚ τότε κοιμάμαι ήσυχη!!!! ΤΗΑΝΚS ΜΑΤΣ ΜΟΥΤΣ!!!! :wink::wink:
Link to comment
Share on other sites

αυτό το Ελξις έχει μεγάλη πέραση στους κύκλους του πάρεντς :lol:

http://www.elxisdoro.gr

πιστεύω ότι οι αρμόδιοι πρέπει να κανονίσουν να πάρουν δωράκι για το πάρεντς με τόση διαφήμιση που του πέφτει :lol::lol::lol:

Συμφωνώ με την κόρη μου. ΓΙΑΓΙΑ ΤΟΥ ΩΡΙΩΝ 8)8):lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Poy nai kale το προσκλητηριο? Το εβγαλες????? Πολυ ωραιο το ποιηματακι!!!!!

 

 

Οντως το ελξις ειναι πολυ καλο και ο κυριος Βαγγελης συμπαθεστατος.......θα παρω καποια πραγματα απο κει!!!

 

Βρηκες τις ιδιες γοργονες δλδ?

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

επειδή μου το ζητήσατε να το προσκλητήριο

 

http://i304.photobucket.com/albums/nn161/mersy1/DSC04150.jpg

 

πως είναι? τελικά έβαλα και λαχανί γιατί εχει το ρουχο μας λεπτομέριες λαχανί και φούξια οχι πολύ έντονες

 

φαίνονται και οι αστερίες που έβαψα το ένα χρώμα ήταν φούξια και το άλλο πράσινο του ακτινιδίου έτσι έγραφαν επάνω τα μπουκαλάκια στα αγγλικά

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω ξαναδει πιο όμορφο προσκλητήριο φοβάμαι μόνο ότι θέλει πολύ χρόνο να ξοδέψεις για να τα φτιάξεις. Όταν θα έρθει η ώρα για τα δικά μας βαφτίσια, το καλοκαίρι, θα ήθελα πολύ να με βοηθήσεις, γιατί για τις μπομπονιέρες είμαι ήδη αποφασισμένη να τις φτιάξω μόνη μου , τώρα ψήνομαι να φτιάξω και τα προσκλητήρια. ΤΕΛΕΙΟΟΟΟ!!!!!

Η ζωή μου τα αγγελούδια μου!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν έχω ξαναδει πιο όμορφο προσκλητήριο φοβάμαι μόνο ότι θέλει πολύ χρόνο να ξοδέψεις για να τα φτιάξεις. Όταν θα έρθει η ώρα για τα δικά μας βαφτίσια, το καλοκαίρι, θα ήθελα πολύ να με βοηθήσεις, γιατί για τις μπομπονιέρες είμαι ήδη αποφασισμένη να τις φτιάξω μόνη μου , τώρα ψήνομαι να φτιάξω και τα προσκλητήρια. ΤΕΛΕΙΟΟΟΟ!!!!!
κατ'αρχήν να σου ζήσουν τα μωρά σου δεύτερον το προσκλητήριο δεν θέλει πολύ χρόνο να γίνει αν οργανώσεις σωστά τις δουλειές που πρέπει να κάνεις και κυρίως να ξεκινήσεις νωρίς οτι θέλεις πάντως πές μου ευχαρίστως να σε βοηθήσω!!!
Link to comment
Share on other sites

Ekπληκτικο κοπελα μου....μπραβο σου!!!! :D:D:D:D

Εξαιρετικη δουλεια!!!!!

 

Για πες ποσο στοιχισε περιπου και που πηρες τα κουτια (και ποσο)

 

Μονη εκανες τις εκτυπωσεις? Στον υπολογιστη?

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

Τις εκτυπώσεις ναι τις έκανα μόνη μου το κουτί είχε 1.77 ευρώ και μου έχει κοστίσει γύρω στα 3 περίπου γιατί πήρα και το κοχυλάκι το σαλιγκαράκι σε φίλντισι 50 λεπτά όπου ρώτησα όμως μου είπαν πάνω απο 4 ευρώ και χωρίς κοχυλάκι πολύ απλά πράγματα με μια κορδελίτσα απλή και δυο τρία σποράκια ποτ πουρί εγώ το εμπλούτισα λίγο παραπάνω παντως άν θές και με 2.50 πάλι βγαίνει το χαρτί είναι απλό λευκό κανσόν μην φανταστείς τίποτε το ιδιαίτερο αλλά δεν ήθελε κάτι πιο έντονο νομίζω αυτό ήταν ότι πρέπει και το ίδιο είναι και οι καρτούλες! οτι θές πές

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΟΡΥΦΑΙΟ!!!!

Σε προδιαθέτει να το βάλεις για διακοσμητικό, να το κρατήσεις...

Πολύ όμορφο!

πολύ χαρηκα για αυτό που είπες η όλη ιδέα μου και το λέω σε όλους είναι οτι μπορούν ναι βαλουν μέσα μια φωτογραφία και να γίνει μια ωραία κορνιζούλα!!
Link to comment
Share on other sites

Επιτελους και εγω , βρικα προσκλητιριο για την δικη μας βαπτιση. του μπεμπουλη μου.

 

Δειτε το

 

Ακομη σκεφτομαι για μπομπονιερες....... ειμαι μεταξυ φουρφουρακια μελωδου......

 

καμια ιδεα μου δινεται?

4qhyp3.pngdGZ0p3.png
Link to comment
Share on other sites

Επιτελους και εγω , βρικα προσκλητιριο για την δικη μας βαπτιση. του μπεμπουλη μου.

 

Δειτε το

 

Ακομη σκεφτομαι για μπομπονιερες....... ειμαι μεταξυ φουρφουρακια μελωδου......

 

καμια ιδεα μου δινεται?

πού είναι καλέ? τα φουρφουράκια τι είναι?με το καλό και να σου ζήσει

Link to comment
Share on other sites

ναί τώρα φαίνεται και είναι πολύ ωραίο και προτότυπο!!! μπράβο!!

καλέ εχει γενέθλια το μωρό σου σήμερα?? να σου ζήσει το μπουμπουκάκι σου γερό και τυχερό !!!

Link to comment
Share on other sites

είμαι πολύ στενοχωρημένη....έχω κλείσει 2 φορές μπουμπουνιέρες και τις δύο μου τις ακύρωσαν γιατί έχουν εξαντληθεί φυσικά το θυμήθηκαν κατόπιν εορτής να μου το πούνε! τώρα τι κάνουμε που το θέμα που διάλεξα δεν υπάρχει πουθενά? εχω φτιάξει προσκλητήριο έχω αγοράσει όλα τα υλικά για το προσκλητήριο με το γνωστό θέμα και μπουμπουνιέρες τζίφος...να αλλάξω θέμα να τα πετάξω όλα ? έχω απογοητευτεί διαλεξα δύσκολο θέμα τελικά...ευτυχώς το μόνο καλό είναι οτι έχω χρόνο γιατι που να τις έκλεινα στο τέλος ... απλά ήθελα να πώ τον πόνο μου :cry::cry::cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

Τι θέμα έχεις.

Να σου προτείνω κάτι, θα σου φτιάξουμε από μια κάθε συμφορουμίτισσα και θα είσαι οκ.

 

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧ!!!!!! το θέμα μου είναι οι γοργόνες που τα βρίσκω ώρες ώρες.......παντως ευχαριστώ για την παρηγοριά

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα σου είναι υπέροχο και να μην το αλλάξεις καθόλου και το προσκλητήριο φανταστικό! :D

 

Σίγουρα θα βρεις κάτι, ψάξε σε όλα τα σάιτ που ξέρεις, αν δε βρεις με γοργόνες, κάτι θαλασσινό και όμορφο θα υπάρχει σίγουρα!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...