Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Βάπτιση με θέμα γοργόνες


mersy

Recommended Posts

mersy, δεν ήξερα ότι είναι τόσο μικρές .....σε φωτό του μαγαζιού τις είχα δει...

 

κάπου έχει πάρει το μάτι μου γοργόνες ...νομίζω στο baby bloom

θα κοιτάξω τώρα κι όλας ....ελπίζω να τις βρω

 

όπως και να΄χει μην στεναχωριέσαι ... δεν υπάρχει περίπτωση να μην βρεί κάποια από όλες μας κάτι σε γοργόνα!!! :D

 

όσο για το nick name...

o άντρας μου με φωνάζει έτσι ...πιστεύει ότι μου ταιριάζει ακριβώς για αυτό το ...παιχνιδιάρικο :lol:

 

σε ευχαριστώ κοριτσάκι παιχνιδιάρικο!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 241
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Είμαι σίγουρη πως ό,τι και να φτιάξεις θα γίνει πανέμορφο, κρίνοντας από το προσκλητήριο που έχω δει... οπότε μην αγχώνεσαι, κάθε εμπόδιο για καλό :D

 

να'σαι καλά έχω βάλει μία εικόνα σαν αβαταρ στο φοτο μπακετ και θέλω να την περάσω πώς?

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν κορίτσια έκλαιγε το μωρό και φαίνεται πως έχασα επεισόδια... :)

 

μου αρέσει πολύ η ιδέα της Αννας72

να δώσεις τις γοργόνες στα κοριτσάκια ή να τις χρησιμοποιήσεις για στολισμό και να κάνεις κάτι άλλο σχετικό με το θέμα στους μεγάλους

 

έτσι αυξάνονται οι επιλογές σου...όλα θα γίνουν τέλεια!

 

εδώ έφτιαξες ΤΟ προσκλητήριο !!!....στη μπομπονιέρα θα κολλήσεις?...αδύνατον!!!

.png.png
Link to comment
Share on other sites

Είμαι σίγουρη πως ό,τι και να φτιάξεις θα γίνει πανέμορφο, κρίνοντας από το προσκλητήριο που έχω δει... οπότε μην αγχώνεσαι, κάθε εμπόδιο για καλό :D

 

να'σαι καλά έχω βάλει μία εικόνα σαν αβαταρ στο φοτο μπακετ και θέλω να την περάσω πώς?

 

νομίζω αντιγράφεις κάποιο κώδικα που σου βγάζει ... αλλά μπορεί να κάνω και λάθος :oops:

 

όχι, τώρα βλέπω πως πας από το προφίλ σου και μπορείς να ανεβάσεις και εικόνα που έχεις αποθηκεύσει στον υπολογιστή σου, αρκεί να την έχεις μικρύνει αρκετά πρώτα.

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν κορίτσια έκλαιγε το μωρό και φαίνεται πως έχασα επεισόδια... :)

 

μου αρέσει πολύ η ιδέα της Αννας72

να δώσεις τις γοργόνες στα κοριτσάκια ή να τις χρησιμοποιήσεις για στολισμό και να κάνεις κάτι άλλο σχετικό με το θέμα στους μεγάλους

 

έτσι αυξάνονται οι επιλογές σου...όλα θα γίνουν τέλεια!

 

εδώ έφτιαξες ΤΟ προσκλητήριο !!!....στη μπομπονιέρα θα κολλήσεις?...αδύνατον!!!

για αυτό ειμαι στενοχωρημένη πιο πολύ γιατι το προσκλητήριο έγινε καλύτερο απο ότι πιστευα οτι θα γίνει φαντάσου να βάλω καμμία μπουρδα άσχετη μπουμπουνιέρα είναι όλα θαλασσινά η εκκλησία το μαγαζί μετά να σκάει το κύμα στα πόδια σου ολα οπως ήθελα και να μου τύχει αυτή η στραβομάρα #*#&*&*#*#*#*#/! για να μην πώ τίποτε άλλο! μήπως είμαι αχάριστη?
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Είμαι σίγουρη πως ό,τι και να φτιάξεις θα γίνει πανέμορφο, κρίνοντας από το προσκλητήριο που έχω δει... οπότε μην αγχώνεσαι, κάθε εμπόδιο για καλό :D

 

να'σαι καλά έχω βάλει μία εικόνα σαν αβαταρ στο φοτο μπακετ και θέλω να την περάσω πώς?

 

νομίζω αντιγράφεις κάποιο κώδικα που σου βγάζει ... αλλά μπορεί να κάνω και λάθος :oops:

 

όχι, τώρα βλέπω πως πας από το προφίλ σου και μπορείς να ανεβάσεις και εικόνα που έχεις αποθηκεύσει στον υπολογιστή σου, αρκεί να την έχεις μικρύνει αρκετά πρώτα.

στο φοτομπάκετ (βαριέμαι να το γυρνάω αγγλικά) ξέρεις πως γίνεται :?::mrgreen: γιατί εκεί έχω μια εικόνα διαμορφωμένη αυτή την εικόνα DSC04081-1.jpg
Link to comment
Share on other sites

Είμαι σίγουρη πως ό,τι και να φτιάξεις θα γίνει πανέμορφο, κρίνοντας από το προσκλητήριο που έχω δει... οπότε μην αγχώνεσαι, κάθε εμπόδιο για καλό :D

 

να'σαι καλά έχω βάλει μία εικόνα σαν αβαταρ στο φοτο μπακετ και θέλω να την περάσω πώς?

 

νομίζω αντιγράφεις κάποιο κώδικα που σου βγάζει ... αλλά μπορεί να κάνω και λάθος :oops:

 

όχι, τώρα βλέπω πως πας από το προφίλ σου και μπορείς να ανεβάσεις και εικόνα που έχεις αποθηκεύσει στον υπολογιστή σου, αρκεί να την έχεις μικρύνει αρκετά πρώτα.

στο φοτομπάκετ (βαριέμαι να το γυρνάω αγγλικά) ξέρεις πως γίνεται :?::mrgreen: γιατί εκεί έχω μια εικόνα διαμορφωμένη

 

 

υποθέτω πως πρέπει να βάλεις τη διεύθυνση στο αντίστοιχο κουτάκι που σου εμφανίζει στον "Πίνακα ελέγχου Άβαταρ" στο κάτω μέρος του Προφίλ σου, για δοκίμασε να δούμε :roll:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ την αποθήκευσα στον υπολογιστη και στα αβαταρ εκανα αναζήτηση στον υπολογιστή και τη έβαλα.

Είμαι σίγουρη πως ό,τι και να φτιάξεις θα γίνει πανέμορφο, κρίνοντας από το προσκλητήριο που έχω δει... οπότε μην αγχώνεσαι, κάθε εμπόδιο για καλό :D

 

να'σαι καλά έχω βάλει μία εικόνα σαν αβαταρ στο φοτο μπακετ και θέλω να την περάσω πώς?

UYijp2.png

2Wlep2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ την αποθήκευσα στον υπολογιστη και στα αβαταρ εκανα αναζήτηση στον υπολογιστή και τη έβαλα.
Είμαι σίγουρη πως ό,τι και να φτιάξεις θα γίνει πανέμορφο, κρίνοντας από το προσκλητήριο που έχω δει... οπότε μην αγχώνεσαι, κάθε εμπόδιο για καλό :D

 

να'σαι καλά έχω βάλει μία εικόνα σαν αβαταρ στο φοτο μπακετ και θέλω να την περάσω πώς?

κορίτσια μου βγάζει οτι δεν υπάρχει ,στον υπολογιστή διαμορφωμένη απο το φοτο μπάκετ αποθηκεύεται?
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

mercy

ε , όχι και αχάριστη!!!

η αλήθεια είναι πως και εγώ στην θέση σου το ίδιο θα στεναχωριόμουν...

 

ξέρω πολύ καλά πόσο θα έψαξες για να καταλήξεις στο συγκεκριμένο θέμα και ακόμα περισσότερο πως έκανες πολύ κόπο για να βγάλεις τόσο τέλειο αποτέλεσμα!

ξέρω και πόσο θα έψαξες για να ταιριάξουν όλα μεταξύ τους , μέχρι την τελευταία λεπτομέρεια...

 

 

οπότε καταλαβαίνω απόλυτα πόσο σου κόστισε αυτή η αναποδιά που ανατρέπει όλα αυτά που ειχες στο μυαλό σου...

.png.png
Link to comment
Share on other sites

Βάλε τη διεύθυνση της φωτογραφίας στον Πίνακα Ελέγχου στο προφίλ σου
λέει το αρχείο στη διεύθυνση που ορίσατε δεν υπάρχει μην σε κουράζω όμως
Link to comment
Share on other sites

mercy

ε , όχι και αχάριστη!!!

η αλήθεια είναι πως και εγώ στην θέση σου το ίδιο θα στεναχωριόμουν...

 

ξέρω πολύ καλά πόσο θα έψαξες για να καταλήξεις στο συγκεκριμένο θέμα και ακόμα περισσότερο πως έκανες πολύ κόπο για να βγάλεις τόσο τέλειο αποτέλεσμα!

ξέρω και πόσο θα έψαξες για να ταιριάξουν όλα μεταξύ τους , μέχρι την τελευταία λεπτομέρεια...

 

 

οπότε καταλαβαίνω απόλυτα πόσο σου κόστισε αυτή η αναποδιά που ανατρέπει όλα αυτά που ειχες στο μυαλό σου...

ναι ρε γμπίιιιιιιιιιιιιιιπτο :oops: συγνώμη δε λέω κακές λεξούλες γενικώς αλλά εδώ πήγαινε :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Βάλε τη διεύθυνση της φωτογραφίας στον Πίνακα Ελέγχου στο προφίλ σου
λέει το αρχείο στη διεύθυνση που ορίσατε δεν υπάρχει μην σε κουράζω όμως

 

ναι και εγώ το δοκίμασα με τη διεύθυνση αυτή και δε μου έβγαινε... κάτσε να το δω λίγο ακόμα, πού θα πάει, θα τα καταφέρουμε :)

Παρεπιμπτόντως, τρομερή η φωτογραφία!!!

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε γμπίιιιιιιιιιιιιιιπτο :oops: συγνώμη δε λέω κακές λεξούλες γενικώς αλλά εδώ πήγαινε :lol::lol::lol:

 

αν πήγαινε λέει...!!! :lol:

 

mercy, τι γλυκά που είναι τα παιδάκια σου !!!

να τα χαίρεσαι!!!

 

κι έχουν και 6 χρόνια διαφορά, όπως και εμένα :D

.png.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αυτό δεν το ξέρω καθόλου.Μάλλον θα χρειαστει να την ξανακάνεις και μόλις είναι έτοιμη κάνεις download και αποθήκευση στο μέρος που θες.Επειτα μπες στο προφίλ και κάνε μεταφορά αβαταρ από τον υπολογιστή-ανζήτηση από κει που το αποθήκευσες.

Εγώ την αποθήκευσα στον υπολογιστη και στα αβαταρ εκανα αναζήτηση στον υπολογιστή και τη έβαλα.
Είμαι σίγουρη πως ό,τι και να φτιάξεις θα γίνει πανέμορφο, κρίνοντας από το προσκλητήριο που έχω δει... οπότε μην αγχώνεσαι, κάθε εμπόδιο για καλό :D

 

να'σαι καλά έχω βάλει μία εικόνα σαν αβαταρ στο φοτο μπακετ και θέλω να την περάσω πώς?

κορίτσια μου βγάζει οτι δεν υπάρχει ,στον υπολογιστή διαμορφωμένη απο το φοτο μπάκετ αποθηκεύεται?

UYijp2.png

2Wlep2.png

Link to comment
Share on other sites

γιατί πρέπει και οι μπομπονιέρες να είναι γοργόνες? Ανοιξε το θέμα σου για να είναι πιο ενδιαφέρον μπορείς να πάρεις τούλι στα χρ΄ωνματ του προσκλητηρίου να βάλεςι μέσα χαρτίαφής πορτοκαλί και να κρεμάσεςι έξω ένα μπρελόκ ψαράκι. Στα παιδάκια να πάρεις ζαχαρωτά ψαράκια και στο τραπέζι υποδοχής να έχεις ότι υπάρχει από θάλασσα μπορείς να βάλεςι λούτρινα ζωάκια με τον nemo που πουλάνε στο jumbo και άλλα σου στέλων μια φωτο από τα ζαχαρωτά ψαράκια http://www.elxisdoro.com/details.php?productsid=2778

k4xS.jpg

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια δεν ξέρω τι έγινε και με πέταξε έξω το φόρουμ εντάξει τώρα ξαναμπήκα τι έγινε ποιος ξέρει :?: μην σας ταλαιπορώ νυχτιάτικα το ψάχνω και αύριο ευχαριστώ μελινάκι για αυτά που έγραψες σωστή ευχαριστώ παιχνιδιάρικο LouLou

Link to comment
Share on other sites

Εχει δίκιο η Μελινα.Και γω έτσι το σκέφτηκα και ενώ θα έχω προσκλητήριο πεταλούδα, μπομπονιέρες θα χω τα μεγάλα λουλούδια από το Jumbo τα λούτρινα. Δεν είναι ανάγκη να είναι όλα ίδια.Επίσης η άλλη μόδα που θα καθιερωθεί σε λίγο ειναι οι μπομπονιέρες να είναι του ίδιου θέματος αλλα όχι ίδιες π.χ γοργονα,ψαράκι, δελφίνι,αστερίας.ολα αυτα έχουν ως κεντρικό θέμα τη θάλασσα αλλα δεν είναι ίδια....

γιατί πρέπει και οι μπομπονιέρες να είναι γοργόνες? Ανοιξε το θέμα σου για να είναι πιο ενδιαφέρον μπορείς να πάρεις τούλι στα χρ΄ωνματ του προσκλητηρίου να βάλεςι μέσα χαρτίαφής πορτοκαλί και να κρεμάσεςι έξω ένα μπρελόκ ψαράκι. Στα παιδάκια να πάρεις ζαχαρωτά ψαράκια και στο τραπέζι υποδοχής να έχεις ότι υπάρχει από θάλασσα μπορείς να βάλεςι λούτρινα ζωάκια με τον nemo που πουλάνε στο jumbo και άλλα σου στέλων μια φωτο από τα ζαχαρωτά ψαράκια http://www.elxisdoro.com/details.php?productsid=2778

UYijp2.png

2Wlep2.png

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια όσο εσείς ψαχνόσασταν με τα avatars, εγώ έψαχνα στο baby bloom και βρήκα στην σελ.276 την εταιρία Bula

(Μεγ. Βασιλείου 27 , Αθήνα τηλ. 210 3453056)

η οποία έχει φωτό με βαπτιστικό μπουκάλι για το λάδι στολισμένο με μία ροζ γοργόνα και έναν αστερία.

 

να υποθέσω ότι θα έχει και μπομπονιέρες ?

 

mercy ???

.png.png
Link to comment
Share on other sites

Mersy, για το άβαταρ, αν το πρόβλημα είναι ο τύπος του αρχείου (εμένα μοου βγάζει ""Ο τύπος του αρχείου Άβαταρ πρέπει να είναι .jpg, .gif ή .png", μπορείς να στείλεις από το photobucket τη φωτο στο μειλ σου, να την αποθηκεύσεις ως gif και μετά να την ανεβάσεις από τον υπολογιστή σου.

Link to comment
Share on other sites

μάλιστα κυρίες μου αχ τι παρηγοριά είσαστε κοριτσια οι γιαγιάδες μας άραγε τι να'καναν χωρίς φόρουμ :?: να μου πείς ασχολιόντουσαν με τέτοια πράγματα εμείς είμαστε οι τρελές :?::!::!::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια όσο εσείς ψαχνόσασταν με τα avatars, εγώ έψαχνα στο baby bloom και βρήκα στην σελ.276 την εταιρία Bula

(Μεγ. Βασιλείου 27 , Αθήνα τηλ. 210 3453056)

η οποία έχει φωτό με βαπτιστικό μπουκάλι για το λάδι στολισμένο με μία ροζ γοργόνα και έναν αστερία.

 

να υποθέσω ότι θα έχει και μπομπονιέρες ?

 

mercy ???

ΟΠΑ!! :shock::shock::shock: το έκανες αυτό τέτοια ώρα για μένα οκ λέγε τι χρώμα θές το άγαλμά σου στην πλατεία λέγε .....μάρμαρο γρανίτη? θα το ψάξω αύριο πρωί πρωί αποκλείεται να διανυκτερεύουν ε??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Αννούλα 27 ευχαριστώ πολύ
Link to comment
Share on other sites

μάλιστα κυρίες μου αχ τι παρηγοριά είσαστε κοριτσια οι γιαγιάδες μας άραγε τι να'καναν χωρίς φόρουμ :?: να μου πείς ασχολιόντουσαν με τέτοια πράγματα εμείς είμαστε οι τρελές :?::!::!::lol::lol:

 

:lol::lol::lol:

 

είσαι κι εσύ πολύ παιχνιδιάρικο mercy!!! :lol:

.png.png
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια όσο εσείς ψαχνόσασταν με τα avatars, εγώ έψαχνα στο baby bloom και βρήκα στην σελ.276 την εταιρία Bula

(Μεγ. Βασιλείου 27 , Αθήνα τηλ. 210 3453056)

η οποία έχει φωτό με βαπτιστικό μπουκάλι για το λάδι στολισμένο με μία ροζ γοργόνα και έναν αστερία.

 

να υποθέσω ότι θα έχει και μπομπονιέρες ?

 

mercy ???

ΟΠΑ!! :shock::shock::shock: το έκανες αυτό τέτοια ώρα για μένα οκ λέγε τι χρώμα θές το άγαλμά σου στην πλατεία λέγε .....μάρμαρο γρανίτη? θα το ψάξω αύριο πρωί πρωί αποκλείεται να διανυκτερεύουν ε??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

:lol::lol::lol:

 

το θέλω σε ροζ μάρμαρο και με σχήμα γοργόνας!!!

και με αφιέρωση από κάτω :lol:

.png.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...