Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Βάπτιση με θέμα γοργόνες


mersy

Recommended Posts

Vera προχθές που έψαχνα απελπισμένη για τις μπομπονιέρες έπεσα πάνω σε ένα μαγαζί που έιναι μόλις μπαίνεις στο στενό της Ευριπίδου από την Αθηνάς αμέσως στρίβεις δεξιά . Είδα φοβερές μπομπονιέρες με γοργόνες και μου άρεαν πολύ. Εαν δνε βρείς εκεί πήγαινε στην Ρόμβης εκεί θα βρείς οπωσδήποτε.

k4xS.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 241
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

επιτέλους!!!!!!! :D:D:D

 

όλα καλά λοιπόν!!! :D:D βάλε φωτο ...ανυπομονώ!!! :D

 

κι εγώ ανυπομονώ!!!!!!

ούτε καταραμένες να ήταν αυτές οι γοργόνες!!!

πολύ χαίρομαι που βρήκες!!! :D

Link to comment
Share on other sites

To έλαβες κοριτσάκι?

 

ένα έχω να σας πώ ΠΗΡΑ ΤΙΣ ΓΟΡΓΟΝΕΣ ΕΙΜΑΙ ΤΡΙΣΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ θα σας βάλω φωτογραφία να μου πείτε τη γνώμη σας δεν είναι αυτές που είχα βάλει πιο πάνω άλλες !!!!!!!

 

Το πηρα και σε ευχαριστω πολυ!!!!

 

Αντε να δουμε τις γοργονες σου!!!! :D

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

ένα έχω να σας πώ ΠΗΡΑ ΤΙΣ ΓΟΡΓΟΝΕΣ ΕΙΜΑΙ ΤΡΙΣΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ θα σας βάλω φωτογραφία να μου πείτε τη γνώμη σας δεν είναι αυτές που είχα βάλει πιο πάνω άλλες !!!!!!!

 

ΟΥΥΥΥΥΥΦΦΦΦΦΦ!!!!! Ευτυχώς :!::!:

Θα είχαμε τρεχάματα μέχρι να φτιάξουμε τις στολές :lol::lol::lol:

 

Μπράβο κοριτσάκι! Είδες που είχες αγχωθεί?

Ο επιμένων ΝΙΚΑ :lol::lol:

 

Κοίτα μην το μετανοίωσεις πάλι????? Μετά δεν θα προλαβαίνω να ραφτώ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

7adb2868d6.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

http://www.neraidorama.gr/Mermaids%20%20%20jewellery%20%20%20wholesale%20%20%20Neraidorama.html

 

MERSY, δες και αυτες τις γοργονες!!!!!!!!!!!

Ειναι απο το νεραιδοραμα.......

 

ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι τις πήρα τις γοργόνες!!!

Link to comment
Share on other sites

αυτά είναι τα καραβάκια που θα βάλω στα τραπέζια είναι μεγαλούτσικα περίπου σαν πιατέλα και έχουν αρκετό ύψος

 

DSC04348.jpg

 

στα τραπέζια θα είναι στρωμένα ροζ και λαχανι τραπεζομάντηλα με κοχυλάκια λευκά φιλντισένια, ρόζ και λαχανί χαλικάκι και οι γοργόνες μπουμπουνιέρες στα τραπέζια

 

έφτιαξα αυτά τα γλυφιτζούρια

 

DSC04350.jpg

 

και τα καραβάκια αυτά με καραμέλες μέσα αντί για χωνάκια και τα δύο θα μπούν στο τραπέζι των ευχών

 

DSC04352.jpg

 

και αυτό είναι το κουτί που θα βάλω της νονάς το προσκλητήριο και κάποια κεράσματα που θα τους στείλω

 

DSC04340-1.jpg

 

αυτά τα κοχυλάκια θα τα ρίξουμε στο τραπέζι

 

DSC04341.jpgΑυτά.....

Link to comment
Share on other sites

σε προσλαμβάνω να ετοιμάσεις και τα δικά μας

πες πόσα θες

 

 

είναι όλα πανέμορφα!!!!

 

οτι θέλεις εγώ εδώ είμαι

ΔΩΡΕΑΝ

 

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΦΩΤΟ ΣΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΠΟΥ ΤΙΣ ΕΧΩ ΦΤΙΑΞΕΙ ΣΤΟ ΦΩΤΟ ΜΠΑΚΕΤ???? ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αυτά είναι τα καραβάκια που θα βάλω στα τραπέζια είναι μεγαλούτσικα περίπου σαν πιατέλα και έχουν αρκετό ύψος

 

DSC04348.jpg

στα τραπέζια θα είναι στρωμένα ροζ και λαχανι τραπεζομάντηλα με κοχυλάκια λευκά φιλντισένια, ρόζ και λαχανί χαλικάκι και οι γοργόνες μπουμπουνιέρες στα τραπέζια

 

πωπω Μεσρυ είναι όλα ΤΕΛΕΙΑ μπράβο σου !!!!!!!!!!!!!!

 

αλλά αυτά τα καραβάκια με ξετρέλαναν ! μόνη σου τα έκανες ;

όποτε μπορέσεις δώσε μας οδηγείες!!!!! pleaseeeeeee

 

Και πάλι μπράβο σου !!!! Με το καλό !!! όλα ειναι υπέροχα!!! :D:D:D

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites

τα γλυφιτζούρια τα πήρα απο το τζάμπο 0,30 λεπτά το ένα!!!! είναι φούξια με λευκό όχι κόκκινο

το καραβάκι το έφτιαξα όπως αυτά που φτιάχναμε όπως όταν είμαστε παιδιά οδηγίες έχειδώσε η VERA στο τόπικ θαλασσινές βαφτίσεις νομίζω αλλά θέλω να το ολοκληρώσω με χρυσόσκονη όταν έρθει η ώρα έβαλα ένα ξυλάκι απο σουβλάκι για ιστίο και κορδονάκια κόλλησα κοχυλάκια και αστερίες και μέσα κόλλησα τούλι ρόζ κοχυλάκια και χαλικάκι ότι θέλετε πέστε μου :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Mersy καταρχίν σε ευχαριστώ για την απάντηση :D

 

τις τρυπούλες όπου περασες το κορδονάκι τις έκανες μετά αφου ειχες φτιάξει τα καραβάκια ; ε ; :roll::)

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites

Mersy καταρχίν σε ευχαριστώ για την απάντηση :D

 

τις τρυπούλες όπου περασες το κορδονάκι τις έκανες μετά αφου ειχες φτιάξει τα καραβάκια ; ε ; :roll::)

 

 

ναι με το περφορατέρ είναι πολύ έυκολο γιατί είναι άκρη άκρη

Link to comment
Share on other sites

Mersy καταρχίν σε ευχαριστώ για την απάντηση :D

 

τις τρυπούλες όπου περασες το κορδονάκι τις έκανες μετά αφου ειχες φτιάξει τα καραβάκια ; ε ; :roll::)

 

 

ναι με το περφορατέρ είναι πολύ έυκολο γιατί είναι άκρη άκρη

 

ωραια :D , στην "κλέβω" αυτήν σου την ιδέα ! :lol:

 

και κατι τελευταιο γιατι σε ζάλισα... :oops: τι διάσταση έχει το χαρτί ; που τα έφτιαξες ;

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites

Mersy καταρχίν σε ευχαριστώ για την απάντηση :D

 

τις τρυπούλες όπου περασες το κορδονάκι τις έκανες μετά αφου ειχες φτιάξει τα καραβάκια ; ε ; :roll::)

 

 

ναι με το περφορατέρ είναι πολύ έυκολο γιατί είναι άκρη άκρη

 

ωραια :D , στην "κλέβω" αυτήν σου την ιδέα ! :lol:

 

και κατι τελευταιο γιατι σε ζάλισα... :oops: τι διάσταση έχει το χαρτί ; που τα έφτιαξες ;

 

ΔΕΝ ΜΕ ΖΑΛΙΣΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ειναι όπως αγοράζουμε το φύλλο το κανσόν απλά το εκανα τριγωνο διπλώνοντάς το και έκοψα αυτό που περίσσευε ετσι ώστε να γίνει τετράγωνο το χαρτί τι θέμα έχεις αμα θές μπορείς να βάλεις και καραμελίτσες μεσα στο καραβάκι

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ!!!!!!!!! ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!

 

Κριμα που ειναι τοσο μικρα και δεν φαινονται οι λεπτομερειες!!!!

 

σκεφτομουν κιεγω να φτιαξω ενα τετοιο καραβι....το ειδα σε ενα σαιτ....μολις το φορτωσω αργοτερα θατο βαλω στο τοπικ με τις θαλασσινες βαφτισες!!!!!

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ!!!!!!!!! ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!

 

Κριμα που ειναι τοσο μικρα και δεν φαινονται οι λεπτομερειες!!!!

 

σκεφτομουν κιεγω να φτιαξω ενα τετοιο καραβι....το ειδα σε ενα σαιτ....μολις το φορτωσω αργοτερα θατο βαλω στο τοπικ με τις θαλασσινες βαφτισες!!!!!

και εμένα απο κεί το είδα μάλλον κάπου το πήρε το μάτι μου και δεν θυμάμαι που

Link to comment
Share on other sites

Mersy καταρχίν σε ευχαριστώ για την απάντηση :D

 

τις τρυπούλες όπου περασες το κορδονάκι τις έκανες μετά αφου ειχες φτιάξει τα καραβάκια ; ε ; :roll::)

 

 

ναι με το περφορατέρ είναι πολύ έυκολο γιατί είναι άκρη άκρη

 

ωραια :D , στην "κλέβω" αυτήν σου την ιδέα ! :lol:

 

και κατι τελευταιο γιατι σε ζάλισα... :oops: τι διάσταση έχει το χαρτί ; που τα έφτιαξες ;

 

 

 

ΔΕΝ ΜΕ ΖΑΛΙΣΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ειναι όπως αγοράζουμε το φύλλο το κανσόν απλά το εκανα τριγωνο διπλώνοντάς το και έκοψα αυτό που περίσσευε ετσι ώστε να γίνει τετράγωνο το χαρτί τι θέμα έχεις αμα θές μπορείς να βάλεις και καραμελίτσες μεσα στο καραβάκι

 

δεν θα κάνω βάπτιση .... γενέθλια :oops::oops::oops: , θα έχουμε θέμα πειρατές - το κυνηγι του κρυμένου θυσαυρού κάτι τετοιο .... σκέφτομαι και να βάλω μεσα σοκολατάκια λύρες....(νομίσματα) και θα πάρει ενα το καθε παιδάκι μαζι με τα αλλα δωρακια πού θα δωσουμε για το "ευχαριστώ" που ήρθαν στο πάρτυ μας!

 

και πάλι μπράβο σου για όλα και ευχαριστώ! :D

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...