Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Kακόβουλoι χρήστες στο φόρουμ


Recommended Posts

ΕΜΕΝΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟΙ ΤΥΠΟΙ ΜΕ ΑΦΗΝΟΥΝ ΠΑΓΕΡΑ ΑΔΙΑΦΟΡΗ ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΣΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ ΤΟΥΣ ΠΑΛΕΥΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΑΠΟΔΕΚΤΟΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΝΟΥΝ ΟΛΑ.ΠΩΣ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΠΑΡΕΕΣ ΕΧΟΥΝ ΕΝΑΝ.......

ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΕΔΩ.

eQMGp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 132
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Να τους συστήσω το φορουμ γυναικείου περιοδικού που έχει μπόλικο υλικό μωρέ, εδώ τι να κάνουν;

Επίσης ενοχλήθηκα πολύ που οι κατάρες έμειναν στο αρχείο... ειδικά στην κοπέλα που έχει άρρωστο παιδί.

 

--

You came and changed the way I feel, no one could love you more

Link to comment
Share on other sites

Το πιο τρομακτικό για μένα είναι ότι έχει μελετήσει τις περιπτώσεις της κάθε μιας ξεχωριστά, ξέρει πολλά για τις οικογένειες, τις δουλειές κλπ. Πιθανότατα πιτσιρίκια μεν, αλλά φανταστείτε πόσο πειραγμένα είναι για να ασχολούνται τόσο επισταμένα με το συγκεκριμένο φόρουμ!

 

για ποιον μιλας βρε ΧΡΙΣΤΙΝΑ?:confused:

''...for those about to rock we salute you...''

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παντως οι (ή ο) συγκεκριμενοι (ος) καναν απ την αρχη καραμπαμ..οτι μπηκαν για τετοιου ειδους μ@μ@κιες...

Οταν το χοντριναν ομως ειπα ελεος...πιστευω οτι ειναι κοπελα και για να επιτεθει τοσο πολυ(που μιλησε ασχημα)..μαλλον ειναι παλιος πελατης..

Κριμα παντως...

Και πιστευω κι εγω οτι η καταρα ειναι γαιδαρα και γυρνα στον αφεντη της..

 

Παντως καλο ειναι να προσεχουμε και να μην λεμε πολλα στοιχεια μας ..και οταν βαζουμε φωτο να τις αφηνουμε για μικρο διαστημα..

Link to comment
Share on other sites

Σιγά καλέ, δεν είμαι της μυστικής αστυνομίας! Απλά είπα ότι κατά καιρούς όλες λέμε κάτι προσωπικό, νομίζω ότι τα διαβάζουν και μετά την πέφτουν. πχ είπαν για τον μπαμπά και την κόρη μιας κοπέλας, για τη μαμά της άλλης που την έχει χάσει κι άρα την ενοχλεί, την έπεσαν στην κοπέλα που υπέστη εγκεφαλίτιδα το παιδί της... Άρα έχουν διαβάσει διάφορα ποστ και γνωρίζουν μερικά πράγματα για κάποιες από μας. Αυτό εννοώ, δεν είπα ότι μας γνωρίζουν προσωπικά!

 

--

You came and changed the way I feel, no one could love you more

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

παρακαλούμε μην κάνετε θέμα τέτοιες παρεμβάσεις,

καθώς επιδιώκουν ακριβώς αυτό,

και διασκεδάζουν με την ενασχόλησή σας, ακόμα και αυτή την συζήτηση που κάνετε.

παρακαλώ κάντε αυτές τις συζητήσεις, μέσω προσωπικών μυνημάτων ή έστω του chat room ή άλλων συστημάτων άμεσων μυνημάτων.

 

ευχαριστούμε για την κατανόηση.

 

(δεν επιτέθηκε το μέλος ελσα ιατρός, δεν έχει σχέση με αυτή την περίπτωση)

 

Σε όσους διαβάζουν και ανήκουν στην ομάδα αυτών των κακόβουλων χρηστών: ο νόμος έχει αλλάξει και επιτρέπει την παροχή των διευθύνσεων ip, απο τους υπευθύνους ιστοσεδίδων, χωρίς απαραίτητα να επέμβει ο εισαγγελέας - και για περιπτώσεις εξύβρισης. Η ΕΕΕΓ θα ασκήσει κάθε νόμιμο δικαίωμά της για την προστασία των υπολοίπων μελών και αναγνωστών.

 

Παρακαλούνται και τα μέλη να χρησιμοποιούν αποκλειστικά κόσμιες εκφράσεις στις όποιες αντιδικίες που έχουν, με μέλη τα οποία γράφονται με κακόβουλο σκοπό.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=46466

δεν βρείσκω κάποια μηνύματα που μου είπαν ότι υπήρξαν εδώ εις βάρος μου ούτε το μέλος που τα έγραψε ούτε τις απαντήσεις που δόθηκαν μπορείτε να με βοηθείσετε?

καθαρός ουρανός αστραπές δεν φοβάται!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tι γίνεται αυτές τις μέρες, όλο καινούριες εγγραφές και περίεργα μηνύματα, όχι προσβλητικά μεν, αλλά περίεργα... Ας πούμε η ενότητα "δύσκολες στιγμές" έχει κατακλυστει πια... Και στην ενότητα της εγκυμοσύνης παρατηρώ πολλά ποστ από καινούριους χρήστες και δεν ξέρω πια αν πρέπει να μπω στον κόπο να ασχοληθώ, και είναι κρίμα γιατί εγώ προσωπικά έχω βοηθηθεί πολύ από το φόρουμ και θα ήθελα τη βοήθεια που μου προσφέρθηκε να την ανταποδώσω όπου μπορώ. Τι να πω, δε μπορώ να καταλάβω πού είναι το αστείο και για ποιο λόγο γίνεται αυτό...

EXXQp3.pngAIzKp2.png
Link to comment
Share on other sites

Kι ελεγα οτι ειμαι καχυποπτη!!!Λεω κι εγω ολο οι καινουριες εγγραφες εχουν προβληματα........Κι εγω δεν εμπαινα στον κοπο να απαντησω γιατι δεν ημουν σιγουρη αν ολα αυτα τα ποστ ηταν αληθινα η .....τι να πω!!Στο τελος δεν θα ξερουμε τι να πιστεψουμε και τι οχι....

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλα τα μέλη. Δεν είμαι τακτικό μέλος του φόρουμ αλλά σας παρακολουθώ συχνά σαν επισκέπτης. Μόλις πριν απο λίγο και έχοντας μπεί

σε άλλο αντίστοιχο φορουμ για μανούλες, διάβασα αυτό:http://www.cyclingcolours.nl/forum/viewtopic.php?f=19&t=7065&st=0&sk=t&sd=a

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κι απο μενα.

Ειμαι σχετικα παλιο μελος, δεν γραφω συχνα, ομως παρακολουθω το forum τακτικα και θελω να πω ενα μεγαλο ευχαριστω στα "original" μελη που με τις συζητησεις τους με εχουν βοηθησει παρα πολυ σε παρα πολλα θεματα!

Αυτο που κανουν μερικοι ανεγκεφαλοι και εντελως "καμενοι" δεν μπορω να το χαρακτηρισω για ευνοητους λογους! Τι να πω;;

 

 

Ενα μεγαλο μπραβο στους διαχειριστες που καταφερνουν και κρατανε το foroum "καθαρο" και μπορουμε καποιοι ανθρωποι και επικοινωνουμε και βρισκουμε λυσεις σε καποια θεματα.

as1cAcP00360010NDE5NzgxfDIwMTAwMnx0byB6eW1hcmFraSBtb3UgZWluYWk.gif

 

0nxv8u4s9yffj271.png

Link to comment
Share on other sites

Αποψη μου ειναι, απο τα λιγα που ειδα σε καποια δηθεν δημοσιευματα μαιμου απο τα οποια ΚΑΝΕΙΣ δεν μπορει να ειναι 100% σιγουρος οτι οντως ηταν ψεματα, πως καλο μεν ειναι να 'ανακαλυπτουν' οι σερλοκ χρηστες τους μουφα αλλα καλυτερο ακομα θα ειναι να προσεχουν και την δικη τους συμπεριφορα και το πως μιλανε. Ειδα πολυ κακια και πολυ ασχημο τροπο αναμεσα σε παλιους χρηστες και εμενα αυτο με χαλασε. Αν καποιος κανει δηθεν δημοσιευματα το καλυτερο ειναι να μην γραφουμε μεσα και να αδιαφορουμε. Οχι να δειχνουμε ανατροφη τριτοκλασσατη με ασχημα λογια, αυτο ακριβως ειναι που χαροποιει την 'αλλη' πλευρα και που ζητανε κιολας. .....ισως πρεπει και αυτο να προσεξουν οι διαχειρηστες λοιπον και οχι μονο τους ενοχλητικους απεξω.......

Don't give me love, i've had my share. Give me the truth instead.....

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...