Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Kακόβουλoι χρήστες στο φόρουμ


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 132
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Συγχαρητήρια στη διαχείρηση η οποία για μια ακόμη φορά πράττει με τέτοιο τρόπο ώστε να διαφυλλάξει πρώτα από όλα εμάς τους γονεις και κατά συνέπεια το φόρουμ για το οποίο αισθάνομαι τυχερή που είμαι μέλος.

Συγχαρητήρια όμως και στα μέλη που ενημέρωσαν την διαχείρηση έγκαιρα και αποτελούν παράδειγμα προς μίμηση για όλους εμάς.

 

Μπράβο σας!

Δώσ' μου τα χέρια σου να κρατήσω τη ζωή μου.Τάσος Λειβαδίτης.

Link to comment
Share on other sites

θύμωσα αφάνταστα και ...ανατρίχιασα....με την σκέψη και μόνο..
:twisted::twisted:

Απ'ιστευτο τι κάνουν ορισμένοι!!!

 

Μπραβο στην ομαδα του parents για αλλη μια φορα

για την εξαιρετικη δουλεια που προσφερουν.

Link to comment
Share on other sites

Ας μου λύσει κάποιος εκ των μελών σας παρακαλώ την απορία. Εαν κάποιο τέτοιο άτομο, έμπαινε μέσα από ίντερνετ καφέ, μπορεί να γίνει κάτι και να αποκαλυφθεί;Γιατί, αν κάποιος είναι και διεστραμμένος και τόσο αφελής για να τα κάνει όλα αυτά από το σπίτι του, με το κόστος που συνεπάγεται όλο αυτό....ε τότε τί να πώ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :roll::roll::roll: Μπορεί όλοι αυτοί οι ΑΡΡΩΣΤΟΙ να είναι και τόσο ηλίθιοι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Επειδη με την τεχνολογια δεν τα παω πολυ καλα....να κανω μια ερωτηση? Εγω σε δυο περιπου βδομαδες θα σταματησω την δουλεια και θα μπαινω στο forum (δυστυχως οχι καθημερινα) απο το σπιτι με dial-up(νομιζω..). Θα εχω προβλημα?Θα νομιζουν οτι δεν ειμαι η ιδια χρηστρια? Αν λεω βλακειες μην με βρισετε.....

Και συγχαρητηρια στους υπευθυνους για την αμεση ενημερωση μας.

PSpyp2.png n6m7p2.png
Link to comment
Share on other sites

Επειδη με την τεχνολογια δεν τα παω πολυ καλα....να κανω μια ερωτηση? Εγω σε δυο περιπου βδομαδες θα σταματησω την δουλεια και θα μπαινω στο forum (δυστυχως οχι καθημερινα) απο το σπιτι με dial-up(νομιζω..). Θα εχω προβλημα?Θα νομιζουν οτι δεν ειμαι η ιδια χρηστρια? Αν λεω βλακειες μην με βρισετε.....

Και συγχαρητηρια στους υπευθυνους για την αμεση ενημερωση μας.

 

Δεν υπάρχουν ηλίθιες ερωτήσεις μόνον ηλίθιες απαντήσεις.

Δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα από οπουδήποτε και αν μπαίνεις.

Απλά θα πρέπει πάντα να θυμάσε το username και το password.

Αυτά τα δύο τα ξέρεις μόνον εσύ και ο διαχειριστής του site οπότε δεν χρειάζεται να ανησυχείς.

Αν σταματάς τη δουλειά σου λόγω εγκυμοσύνης σου εύχομαι με το καλό και γερό μωράκι. :D

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια στον administrator για την άμεση επέμβαση και ενημέρωση.

Αυτό δείχνει ότι είστε επαγγελματίες και ότι αγαπάτε αυτό που κάνετε.

Με αφορμή αυτό το γεγόνος, αναρωτιέμαι τι κινδύνους κρύβει το διαδίκτυο και ιδιαίτερα σε λίγα χρόνια όπου τα παιδία μας θα είναι και αυτά χρήστες.

Ευχομαι όλοι εμείς να δώσουμε τις αξίες και τα ιδανικά στα παιδιά μας ώστε να μάθουν να αντιμετωπίζουν τέτοιες προκλήσεις.

Πιο παλια οι κίνδυνοι για τα παιδιά ήταν ορατοί (ένα απότομο σκαλάκι, ένα σκουριαμσένο αντικείμενο ή τα αυτοκίνητα στους δρόμους), τώρα δυστηχώς υπάρχουν και αόρατοι εχθροί κωδικοποιημένοι και καλά κρυμένοι.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ Τριανταφυλλε για την αμεση απαντηση σου!!!Και για τις ευχες σου!Να χαιρεσαι και εσυ την οικογενεια σου!!Και δυστυχως και εγω τις ιδιες σκεψεις εχω?Που ζουμε?

PSpyp2.png n6m7p2.png
Link to comment
Share on other sites

Με αφορμή αυτό το γεγόνος, αναρωτιέμαι τι κινδύνους κρύβει το διαδίκτυο και ιδιαίτερα σε λίγα χρόνια όπου τα παιδία μας θα είναι και αυτά χρήστες.

Ευχομαι όλοι εμείς να δώσουμε τις αξίες και τα ιδανικά στα παιδιά μας ώστε να μάθουν να αντιμετωπίζουν τέτοιες προκλήσεις.

Πιο παλια οι κίνδυνοι για τα παιδιά ήταν ορατοί (ένα απότομο σκαλάκι, ένα σκουριαμσένο αντικείμενο ή τα αυτοκίνητα στους δρόμους), τώρα δυστηχώς υπάρχουν και αόρατοι εχθροί κωδικοποιημένοι και καλά κρυμένοι.

 

 

ΣΕ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΕΡΩΤΗΜΑΤΟΣ ΣΟΥ...............

http://parents.org.gr/forum/viewtopic.php?t=10368

Στη ζωή υπάρχουν πάντα δύο "δρόμοι"! Στο χέρι σου είναι ποιόν θα διαβείς....(το θέμα είναι..... εχεις "μυαλό" να ξεχωρίσεις???.....)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 months later...
  • 2 months later...
Μπράβο στα μέλη που ενημερώσαν για το περιστατικό και μπράβο στη

διαχείρηση για τα γρήγορα αντανακλαστικά της και την επαγρύπνηση της

για την προστασία του φόρουμ και τη δική μας!!!!

db0ip3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=38887

 

ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΒΑΠΤΙΣΗ ΜΕ ΤΙΤΛΟ ΑΤΥΧΗΜΑ ΣΕ ΒΑΠΤΙΣΗ ΤΟ ΜΕΛΟΣ PK33 ΑΠΟΚΑΛΕΣΕ ΜΕ ΑΣΕΜΝΟ ΤΡΟΠΟ "ΧΑΖΟΥΣ" ΟΣΟΥΣ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΒΑΠΤΙΣΕΙΣ ΜΕ ΣΤΟΛΙΣΜΟΥΣ...ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ!!!!

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΣΥΜΟΡΦΟΘΕΙ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ.....ΤΗΝ ΕΧΩ ΨΩΝΙΣΕΙ ΑΣΧΗΜΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

ΟΚ..ΦΡΙΚΑΡΑ ΤΕΛΕΙΩΣ..ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΣΕ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΑΥΤΑ...ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΝΤΟΠΙΣΜΟ ΚΥΡΙΩΣ ΤΟΥ ΕΠΙΚΥΝΔΙΝΟΥ ΑΥΤΟΥ ΑΤΟΜΟΥ...ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΦΤΑΝΕ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΑΤΕ..

A14gp2.png

XEMvp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

Φαντάζομαι πως οι διαχειριστές δεν μπορούν να το καταλάβουν αμέσως. Μπορούμε όμως εμείς, πιστεύω, πια να το καταλάβουμε.....

Κάποιος που μπαίνει και χωρίς να περάσει τα προκαταρκτικά του ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ, ποστάρει πρώτο μήνυμα κάτι κραγμένο είναι εξαιρετικά ύποπτος....:cool:

Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!!!!

I have been blessed with five angels!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα το προβλημα ειναι οταν αυτος ο καποιος αρχιζει τις βρισιες και τις καταρες...

και προσωπικα θυμωσα πολυ με το σχολιο του, λογω ευαισθησιας στο συγκεκριμενο ζητημα. αλλα, ειπαμε... οι μ@λ@κιες επιστρεφονται...

νομιζω οτι σε αρκετα φορουμ ισχυει να υπαρχουν ατομα που ειναι αρκετο καιρο μελη και να εχουν την αδεια απο την διαχειρηση να επεμβαινουν αμεσως σε τετοιες καταστασεις με ban. δηλ. αν ο αλλος το'χει καψει, τι φταιμε εμεις?

me and my men...

Link to comment
Share on other sites

Το πιο τρομακτικό για μένα είναι ότι έχει μελετήσει τις περιπτώσεις της κάθε μιας ξεχωριστά, ξέρει πολλά για τις οικογένειες, τις δουλειές κλπ. Πιθανότατα πιτσιρίκια μεν, αλλά φανταστείτε πόσο πειραγμένα είναι για να ασχολούνται τόσο επισταμένα με το συγκεκριμένο φόρουμ!

 

--

You came and changed the way I feel, no one could love you more

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...