Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ποσες φορες την εβδομαδα/μηνα....


casperαki

Πόσες φορές το μήνα έχετε επαφές με τον/την συζυγό σας/σύντροφό σας?  

619

  1. 1. Πόσες φορές το μήνα έχετε επαφές με τον/την συζυγό σας/σύντροφό σας?

    • 1-2 φορές (κάθε τρείς-τέσσερις εβδομάδες)
      150
    • 3-5 φορές (κάθε δύο εβδομάδες)
      134
    • 6-10 φορές (μια/δυο φορές την εβδομάδα)
      196
    • 11-16 φορές (τρείς φορές την εβδομάδα και περισσότερο)
      137


Recommended Posts

Μου φαινεται οτι εγω εχω το αντιθετο προβλημα :confused::confused:.. Θα ηθελα να συνεβαινε συχνοτερα απο μια φορα την εβδομαδα που εχει καταντησει τωρα πια :oops::oops:...

 

Και να φανταστειτε οτι ειναι και μικροτερος στην ηλικια :rolleyes::rolleyes:

 

ΑΑΑΑ!!! Εσύ Christie είσαι τυχερή...1φορά την εβδομάδα???? super..... :D:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 484
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εδω διαβαζω για καθε μερα και μερα παρα μερα και νομιζα πως κατι δεν παει καλα:lol::lol:

 

Μέρα παρά μέρα;;; υπάρχουν τέτοιοι άνδρες;; ούτε στα ντουζένια μας τόσο συχνά:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Αγόρια μου είστε οι λατρείες μας!

Link to comment
Share on other sites

Μέρα παρά μέρα;;; υπάρχουν τέτοιοι άνδρες;; ούτε στα ντουζένια μας τόσο συχνά:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

(Διόρθωση)

Μέρα παρά μέρα??? Υπάρχουν τέτοιες γυναίκες??? Μην τις ανακαλύψει ο άντρας μου!!!

 

Χωρίς πλάκα, εγώ μέρα παρά μέρα, αλλά και κάθε μέρα είχα επαφή όταν προσπαθούσαμε να μείνω έγκυος... Στην κόρη μου έμεινα έγκυος μετά από 15 μήνες και όπως καταλαβαίνεται το σιχάθηκα!

Τώρα παρακαλάω να αδιαθετήσω, να το τραβήξω κανένα 10ημερο, για να μπορούμε να ξαπλώνουμε την ίδια ώρα χωρίς να πλακωνόμαστε και δεν εννοώ πλακωνόμαστε στα... φιλιά!

Δεν έχω καμία διάθεση, μα καμία!:confused:

LCizp3.pngI0Pwp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πόπο αν ήταν καθημερινό πραγματικά νομίζω ότι θα τρελαινόμουνα στο τέλος. Δεν μπορώ να φανταστώ μετά από ολόκληρο 15ωρο στην καλύτερη των περιπτώσεων τρεξίματος και ρουτίνας να πρέπει να κάνω και σεξ γιατί εδώ μιλάμε πλέον για πρέπει και όχι θέλω.

Μα κάθε μέρα???? :shock: :shock: :shock:

 

 

Ανήκω και εγώ σε αυτή την κατηγορία κορίτσια...και ο δικός μου θα ήθελε κάθε μέρα...(πράγμα που με κολακεύει και μου αρέσει βέβαια)

 

αλλά εγώ όμως πιστεύω το εξής και του το λέω συνέχεια:

 

"Το πολύ το κύριε ελέησον το βαριέται και ο παπάς!"

 

Νομίζω οτι η συχνή σεξουαλική επαφή χάνει την αξία του...

την μαγεία του...

πως να το πω...

πρέπει να τον λαχταρήσεις και λίγο τον άλλον βρε παιδάκι μου!

όπως οι έφηβοι...

 

Πιστεύω οτι το να το παίξεις και λίγο "δύσκολη" του ανάβεις πιό πολύ τα αίματα! Να μην είσαι πάντα διαθέσιμη.

Για φαντάσου πόσο βαρετό θα ήταν να σε θεωρεί ο άλλος δεδομένη...

 

(Μα κάθε μέρα....!!!)

Link to comment
Share on other sites

Ηρθα και γω στην παρεα σας! Πριν λιγο καιρο ενοιωθα και γω μια απο τα ιδια με σας τη μια ημουνα αδιαθετη την αλλα κουρασμενη την αλλη ειχα σιδερο κτλ κτλ κτλ αλλα καποια στιγμη μου λεει ο αντρας μου εγω δε σε ξαναπαρακαλαω ουτε σου ξαναλεω τπτ οποτε θελεις να μου πεις εσυ.Με βολεψε για λιγο καιρο αλλα μετα βρε κοριτσια ειδα οτι δε μου αρεσε νεοι ανθρωποι ειμαστε και ενταξει προβληματα εχουμε αλλα οχι τοοοοοοοοοοοοοοσο σοβαρα ωστε να μιζεριαζουμε και να μην ειμαστε και ζευγαρι σε ολους τους ''τομεις'' οποτε και γω αφηνω τις σκεψεις μου και οτι με απασχολει κοιταω τον αντρουλη μου και εχει φτιαξει πολυ η ερωτικη μας ζωη ειμαστε στη φαση του μερα παρα μερα και εχει αλλαξει η διαθεση μας ειμαστε πιο χαρουμενοι και ξανακανουμε γλυκες ο ενας στον αλλον συνεχεια!Και εγω ειμαι λιγοτερο γκρινιαρα και εκεινος δεν ασχολειται τοσο με τον υ/η αλλα με μενα!!!!!!!!!

6Eujp3.png svAfp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ηρθα και γω στην παρεα σας! Πριν λιγο καιρο ενοιωθα και γω μια απο τα ιδια με σας τη μια ημουνα αδιαθετη την αλλα κουρασμενη την αλλη ειχα σιδερο κτλ κτλ κτλ αλλα καποια στιγμη μου λεει ο αντρας μου εγω δε σε ξαναπαρακαλαω ουτε σου ξαναλεω τπτ οποτε θελεις να μου πεις εσυ.Με βολεψε για λιγο καιρο αλλα μετα βρε κοριτσια ειδα οτι δε μου αρεσε νεοι ανθρωποι ειμαστε και ενταξει προβληματα εχουμε αλλα οχι τοοοοοοοοοοοοοοσο σοβαρα ωστε να μιζεριαζουμε και να μην ειμαστε και ζευγαρι σε ολους τους ''τομεις'' οποτε και γω αφηνω τις σκεψεις μου και οτι με απασχολει κοιταω τον αντρουλη μου και εχει φτιαξει πολυ η ερωτικη μας ζωη ειμαστε στη φαση του μερα παρα μερα και εχει αλλαξει η διαθεση μας ειμαστε πιο χαρουμενοι και ξανακανουμε γλυκες ο ενας στον αλλον συνεχεια!Και εγω ειμαι λιγοτερο γκρινιαρα και εκεινος δεν ασχολειται τοσο με τον υ/η αλλα με μενα!!!!!!!!!

 

 

....σα να τα έγραψα εγώ:rolleyes:

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites

πιστεύω ότι μέρα παρά μέρα παραείναι συχνό για μένα:lol:

το μια φορά την εβδομάδα, άντε δύο θα μου ήταν αρκετό:rolleyes:. μην το παρακάνουμε!

Ισως φταίει και το ότι ξέρω απ΄έξω κάθε κίνηση, τι θα κάνει πρώτα, τι θα κάνω μετά, σαν ένα έργο που το έχω δει χιλιάδες φορές. Ε, πόσο πια; Το ψιλοβαρέθηκα για να πω την αμαρτία μου:lol::lol::lol:

Αγόρια μου είστε οι λατρείες μας!

Link to comment
Share on other sites

Με εχει αποριψει οσες φορες το εχω κανει.μια ηταν κουρασμενος μια δεν εχει ορεξη μια ποναει το φρυδι του κτλ....Αληθεια οσες φορες την βρικσει με τα υπολοιπα δεν ειναι κουρασμενος , να βαριετε , να ποναει , να νυσταζει κοκ...?

 

Ενας αντρας που βλεπει οτι η γυναικα του προσπαθει να τα βγαλει περα με ολα να τα κανει καλα να ειναι ενταξει σε ολα και ειναι ευδιαθετος ανθρωπος με πολυ ορεξη για σεξ και στρεφετε καλυτερα σε σεξ μεσω πισι η οτιδηποτε αλλο και οχι να "ανεβασει"¨την γυναικα του που του δινει τα παντα...τι ειναι?Ποιος αντρας θα γυρισει να πει "οταν ερχομαι αποτην δουλεια και σε εισαι κουρασμενη ολη μερα με σπιτι και παιδι πωςν α μου ερθε ιφωτιση να σε $#:!%$#"....πως να τον χαρακτηριζατε/??

 

Ειναι πολλαα...κοριτσια ειναι πολλα...

 

 

Συγγνώμη για το θάρρος που θα πάρω να σου πω κάτι χωρίς να σε ξέρω καθόλου!!!...

 

Μήπως βρε casperaki μου έχεις "αφήσει" λίγο τον εαυτό σου; :-(

 

Θέλω να πώ, μήπως έχεις κάποια παραπανίσια κιλάκια;

 

Με αυτό δεν εννοώ οτι εγώ έχω σώμα ενός μανεκέν :roll:

(προς Θεού!!)

αλλά προσπαθώ να διατηρούμε σε καλή κατάσταση (58 κιλά)

 

 

Δεν θα ξεχάσω τα σχόλια που του ξέφυγαν του άντρα μου για την νύφη του (την γυναίκα του αδερφού του)

η οποία είναι λίγο γεματούλα-χοντρούλα:

 

 

"Απορώ, είπε, με τον αδερφό μου, πως του σηκ......... με τέτοια γυναίκα και μπορεί και κάνει έρωτα μαζί της!"

 

Εγώ όταν το άκουσα αυτό έμεινα κάπως έτσι :shock::shock::shock:

 

Και πιστεύω κορίτσια οτι πολλοί άντρες (όχι όλοι βέβαια) σκέφτονται κάπως έτσι...

 

Γιαυτό σου λέω casperaki ΕΑΝ έχεις παραμελήσει λίγο τον εαυτό σου ξεκίνα μια καινούργια ζωή! Πήγαινε σε κάποιον διαιτολόγο, περιποιήσου το σώμα σου! Και δεν μιλάω να κάνεις αποτρίχωση μόνο, ή να αρωματίζεσαι...

 

(Επαναλαμβάνω: όλα αυτά τα λέω με κάθε επιφύλαξη... γιατί όπως είπα πρίν δεν σε γνωρίζω προσωπικά!!

Μην με παρεξηγήσεις σε παρακαλώ!!)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ενταξει περα απο την πλακα το καθε μερα και το μερα παρα μερα το βρισκω υπερβολικο κι εγω... Μια συχνοτητα 2 φορες την εβδομαδα τουλαχιστον θα ηταν ικανοποιητικο για μενα... Παντως πιο πολυ το θελω εγω παρα εκεινος, απορω πως οι δικοι σας αντρες το θελουν καθε μερα!!

 

Ασε που οπως ειπε και το Ελινακι εχει καταντησει λιγακι τυπικη διαδικασια που λεει και ο Τερζης :lol::lol:... Τα ξερουμε απ' εξω κι ανακατωτα πια :rolleyes:.. Εχει χαθει η μαγεια βρε παιδι μου!

 

Παντως δεν ειναι μονο η πραξη, αλλα και μια απλη αγκαλια, ενα χαδι, το να κοιμηθουμε ο ενας στην αγκαλια του αλλου κι αυτο ειναι τοσο ομορφο, ομως δεν γινεται πλεοντις περισσοτερες φορες... Μια θα αργησει το παιδι να κοιμηθει, μια θα κοιμηθει εκεινος πρωτα (99% των περιπτωσεων), μια κατι αλλο, στο τελος τιποτα απο τα παραπανω δε γινεται...

 

Εδω τωρα εννοειται οτι προσπαθουμε για εγκυμοσυνη και γινεται 1 φορα την εβδομαδα :oops::oops:.. Αντε να δουμε προκοπη ετσι!!

oaiqp2.pngm9YLp2.png
Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη για το θάρρος που θα πάρω να σου πω κάτι χωρίς να σε ξέρω καθόλου!!!...

 

Μήπως βρε casperaki μου έχεις "αφήσει" λίγο τον εαυτό σου; :-(

 

Θέλω να πώ, μήπως έχεις κάποια παραπανίσια κιλάκια;

 

Με αυτό δεν εννοώ οτι εγώ έχω σώμα ενός μανεκέν :roll:

(προς Θεού!!)

αλλά προσπαθώ να διατηρούμε σε καλή κατάσταση (58 κιλά)

Τα κιλά μιας γυναίκας τις περισσότερες φορές είναι θέμα μάσας. ΑΛΛΑ ΟΧΙ πάντα. Υπάρχουν και άλλοι παράγοντες που δεν επιτρέπουν σε μια γυναίκα να είναι συλφίδα, όσο κι αν προσπαθεί. Επίσης δεν είναι κανόνας το ότι αν είσαι αδύνατη, ο άνδρας σου θα σε θέλει και μετά από χρόνια. Τα κέρατα που έχω ξέρω ότι φοράνε σε κάτι καρακουκλάρες, ψηλές, δίμετρες δεν τα έχω δει ούτε σε χοντρές, πιστεψέ με! Είναι θέμα ανθρώπου. Αν παίζει το μάτι, δε γίνεται τίποτα, ακόμη κι αν η γυναίκα κάνει σπα όλη μέρα, καθε μέρα!

 

 

 

Δεν θα ξεχάσω τα σχόλια που του ξέφυγαν του άντρα μου για την νύφη του (την γυναίκα του αδερφού του)

η οποία είναι λίγο γεματούλα-χοντρούλα:

 

 

"Απορώ, είπε, με τον αδερφό μου, πως του σηκ......... με τέτοια γυναίκα και μπορεί και κάνει έρωτα μαζί της!"

Μωρε μπορεί και πάρα μπορεί:D. Τότε όλες οι παχουλες θα ήταν μόνες τους ή θα την έβρισκαν μόνες τους.

 

Εγώ όταν το άκουσα αυτό έμεινα κάπως έτσι :shock::shock::shock:

 

Και πιστεύω κορίτσια οτι πολλοί άντρες (όχι όλοι βέβαια) σκέφτονται κάπως έτσι...

Εχεις απόλυτο δίκιο!

 

Γιαυτό σου λέω casperaki ΕΑΝ έχεις παραμελήσει λίγο τον εαυτό σου ξεκίνα μια καινούργια ζωή! Πήγαινε σε κάποιον διαιτολόγο, περιποιήσου το σώμα σου! Και δεν μιλάω να κάνεις αποτρίχωση μόνο, ή να αρωματίζεσαι...

 

(Επαναλαμβάνω: όλα αυτά τα λέω με κάθε επιφύλαξη... γιατί όπως είπα πρίν δεν σε γνωρίζω προσωπικά!!

Μην με παρεξηγήσεις σε παρακαλώ!!)

 

sophie07 ούτε εσύ να με παρεξηγήσεις. Απλά εκφράζω τη γνώμη μου.

Αγόρια μου είστε οι λατρείες μας!

Link to comment
Share on other sites

sophie07 ούτε εσύ να με παρεξηγήσεις. Απλά εκφράζω τη γνώμη μου.

Δεν έχεις άδικο... και φυσικά δεν σε παρεξηγώ!

 

Απλά λέω μήπως ο άντρας της casperaki έχει "φάει τέτοιο κόλλημα"...

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει περα απο την πλακα το καθε μερα και το μερα παρα μερα το βρισκω υπερβολικο κι εγω... Μια συχνοτητα 2 φορες την εβδομαδα τουλαχιστον θα ηταν ικανοποιητικο για μενα... Παντως πιο πολυ το θελω εγω παρα εκεινος, απορω πως οι δικοι σας αντρες το θελουν καθε μερα!!

 

και ο δικός μου κατά ένα χρόνο μικρότερος:P

αν το καλοσκεφτείς το μέρα παρά μέρα αντιστοιχεί σε 3-4 φορές την εβδομάδα....τι 2 τι 3

παρόλλο που όπως λέτε το έργο το έχω δει άπειρες φορές :D είναι από τα καλά και το ξαναβλέπω με άνεση....

η αλήθεια είναι το και εγώ μέχρι να πάρω μπρος είμαι κάπως κάποιες φορές αλλά στην πορεία μου αρέσει πολύ και σκέφτομαι "χμ...τι θα έχανες,καλύτερο από την κούραση"...

παλιότερα που ήταν ο σύζηγος αγχωμένος με τη δουλειά η συχνότητα ήταν 2-3 φορές το μήνα:?

πλέον παιδιά κάνω αυτό που λένε ότι δεν μπορείς να αποφύγεις απόλαυσε το :lol::lol: και πιάνει τόπο

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ενταξει περα απο την πλακα το καθε μερα και το μερα παρα μερα το βρισκω υπερβολικο κι εγω... Μια συχνοτητα 2 φορες την εβδομαδα τουλαχιστον θα ηταν ικανοποιητικο για μενα... Παντως πιο πολυ το θελω εγω παρα εκεινος, απορω πως οι δικοι σας αντρες το θελουν καθε μερα!!

 

Ασε που οπως ειπε και το Ελινακι εχει καταντησει λιγακι τυπικη διαδικασια που λεει και ο Τερζης :lol::lol:... Τα ξερουμε απ' εξω κι ανακατωτα πια :rolleyes:.. Εχει χαθει η μαγεια βρε παιδι μου!

 

Παντως δεν ειναι μονο η πραξη, αλλα και μια απλη αγκαλια, ενα χαδι, το να κοιμηθουμε ο ενας στην αγκαλια του αλλου κι αυτο ειναι τοσο ομορφο, ομως δεν γινεται πλεοντις περισσοτερες φορες... Μια θα αργησει το παιδι να κοιμηθει, μια θα κοιμηθει εκεινος πρωτα (99% των περιπτωσεων), μια κατι αλλο, στο τελος τιποτα απο τα παραπανω δε γινεται...

 

Εδω τωρα εννοειται οτι προσπαθουμε για εγκυμοσυνη και γινεται 1 φορα την εβδομαδα :oops::oops:.. Αντε να δουμε προκοπη ετσι!!

 

Η συχνοτητα ειναι στο δικο μας χερι το ποτε θελουμε το κανονιζουμε εμεις και εννοειτε οποτε εχουμε ορεξη αλλα και το πως και αν εχουμε βαρεθει τον τροπο μπορουμε να τον αλλαξουμε υπαρχουν πολυ τροποι για να ευχαριστηθεις το ... λιγη φαντασια χρειαζεται!

Η αγκαλια και το χαδι ειναι απαραιτητα και αν δε μας το δινει ο αντρας μας ας κανουμε το πρωτο βημα εμεις βρε κοριτσια δε χαθηκε και ο κοσμος πριν τα παιδια γιατι τα βλεπαμε αλλιως τα πραματα? Καναμε παιδια για να ειμαστε πιο χαρουμενοι πιο δεμενοι και να ολοκληρωσουμε την αγαπη μας την οικογενεια μας και οχι να αποξενωθουμε με τον αντρα μας και να καναταντησουμε να ειμαστε συγκατοικοι και μαλιστα με το ζορι

6Eujp3.png svAfp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και ο δικός μου κατά ένα χρόνο μικρότερος:P

αν το καλοσκεφτείς το μέρα παρά μέρα αντιστοιχεί σε 3-4 φορές την εβδομάδα....τι 2 τι 3

παρόλλο που όπως λέτε το έργο το έχω δει άπειρες φορές :D είναι από τα καλά και το ξαναβλέπω με άνεση....

η αλήθεια είναι το και εγώ μέχρι να πάρω μπρος είμαι κάπως κάποιες φορές αλλά στην πορεία μου αρέσει πολύ και σκέφτομαι "χμ...τι θα έχανες,καλύτερο από την κούραση"...

παλιότερα που ήταν ο σύζηγος αγχωμένος με τη δουλειά η συχνότητα ήταν 2-3 φορές το μήνα:?

πλέον παιδιά κάνω αυτό που λένε ότι δεν μπορείς να αποφύγεις απόλαυσε το :lol::lol: και πιάνει τόπο

 

 

εμενα ειναι δυο χρονια μικροτερος αλλα δε νομιζω οτι παιζει ρολο.

χαχαχαχα με αυτο που ειπες οτι δε μπορεις να αποφυγεις απολαυσετο μου θυνισες τα σχολικα μου χρονια που μας λεγανε τα αγορια αν δε μπορεις να αποφυγεις ενα βιασμο απλα απολαυσετον!!!!! Και φυσικα για πλακα

6Eujp3.png svAfp3.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω για σας αλλά σεξ παρακαλετό δεν θέλω:mad:!

Να τον παρακαλέσω δηλ. ενώ έχουν περάσει 2-3 δεν ξέρω και γω πόσες βδομάδες από την τελευταία φορά, όπως τώρα καλή ώρα; 3 μέρες καθησιό την προηγούμενη βδομάδα και τίποτα, άδεια χθες και σήμερα από τη δουλειά του πάλι τίποτα... Ε, δεν παρακαλάω! Στο παρελθόν το είχα κάνει, άλλες φορές γινόταν, άλλες όχι, ε, δεν μου πάει η καρδιά να το ξανακάνω... Εχω τις ανασφάλειές μου κι εγώ σα γυναίκα που είμαι... δε γουστάρω άλλη απόρριψη! Ούτε τον εαυτό μου παραμελώ, ούτε έχει άλλη... Μας έχει φάει η βαριεμάρα και ο κομπιούτορας:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Αγόρια μου είστε οι λατρείες μας!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια σας εφαγα, ο δικος μου ειναι 4 χρονια μικροτερος! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Με ολα αυτα που λες Pontikaki συμφωνω κι επαυξανω, και ειμαι τυπος που θα κανω και την κινηση πρωτη, αλλα οταν μεχρι να κοιμηθει το παιδι εκεινον τον εχει παρει ο υπνος στον καναπε, τι να κανω κι εγω?? :confused::confused: Ειναι μεσημεριανος τυπος :lol::lol:

oaiqp2.pngm9YLp2.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω για σας αλλά σεξ παρακαλετό δεν θέλω:mad:!

 

Να τον παρακαλέσω δηλ. ενώ έχουν περάσει 2-3 δεν ξέρω και γω πόσες βδομάδες από την τελευταία φορά, όπως τώρα καλή ώρα; 3 μέρες καθησιό την προηγούμενη βδομάδα και τίποτα, άδεια χθες και σήμερα από τη δουλειά του πάλι τίποτα... Ε, δεν παρακαλάω! Στο παρελθόν το είχα κάνει, άλλες φορές γινόταν, άλλες όχι, ε, δεν μου πάει η καρδιά να το ξανακάνω... Εχω τις ανασφάλειές μου κι εγώ σα γυναίκα που είμαι... δε γουστάρω άλλη απόρριψη! Ούτε τον εαυτό μου παραμελώ, ούτε έχει άλλη... Μας έχει φάει η βαριεμάρα και ο κομπιούτορας:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

Σ' αυτο συμφωνω κι επαυξανω!!

oaiqp2.pngm9YLp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μορ@κι_κ κι εγώ ακριβώς αυτό που λες πιστεύω! Το είχα γράψει και παραπάνω:

 

 

"Το πολύ το κύριε ελέησον το βαριέται και ο παπάς!"

 

Νομίζω οτι η συχνή σεξουαλική επαφή χάνει την αξία του...

την μαγεία του...

πως να το πω...

πρέπει να τον λαχταρήσεις και λίγο τον άλλον βρε παιδάκι μου!

όπως οι έφηβοι...

 

Πιστεύω οτι το να το παίξεις και λίγο "δύσκολη" του ανάβεις πιό πολύ τα αίματα! Να μην είσαι πάντα διαθέσιμη.

Για φαντάσου πόσο βαρετό θα ήταν να σε θεωρεί ο άλλος δεδομένη...

Link to comment
Share on other sites

αχετο: 68 ο παππούς??? νεότατος ο παππούς..πόσο χρονών παντρεύτηκε??δηλαδή έχει δισσεγγονο στα 68 του?? βουρρρ για το τρισσεγγονο πολύ χαλαρά!!

 

ο παππούς μου είναι 63,η γιαγιά 68.

παντρέυτηκε στα 16 του και η κόρη του στα 15(η μαμά μου)

εγώ είμαι 30.

έχει 3 δισέγγονα,την δική μου και της αδερφή μου τα μικρά.

άσε όλο νιάτα το σόι!!:D:D

pPyfp1.png

IxVpp1.png

Link to comment
Share on other sites

:D:D

σωστά!!!τίποτα δν υπήρχε!!

προχθές αφού είχα δει το τόπικ,λέω δεν κάνουμε και τίποτα!!!

κι έτσι μεσημέρι...βάλαμε το παιδί για ύπνο...

καλά είχαμε μεσημέρι να κάνουμε καιρούς...

δεν ξέρω αν είδατε τα πυροτεχνήματα!!!!!!:rolleyes:

pPyfp1.png

IxVpp1.png

Link to comment
Share on other sites

καλά είχαμε μεσημέρι να κάνουμε καιρούς...

δεν ξέρω αν είδατε τα πυροτεχνήματα!!!!!!:rolleyes:

 

 

Είδες τελικά? ΄Ερχεσαι στα λόγια μου...

 

Όταν έχεις να κάνεις κάτι καιρό,

 

μετά το απολαμβάνεις πιό πολύ!!

 

(πυροτεχνήματα, βεγγαλικά, μολότωφ κλπ...:mrgreen:)

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...