Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Aυξημένη αυχενική πτυχή.... Β' επιπέδου


Recommended Posts

ΓΙΟΥΥΥΥΠΙΙΙΙ!!!!!!!!!!IT 'S PARTY TIME!!!!!!!!!

ΑΝΤΕ ΚΑΝΕ ΕΝΑ ΖΕΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ! ΑΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!!!

ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ!ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ!ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΠΩΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!:lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ωχ, Ελ, τι περνούσες τοσες μέρες..., ευτυχώς όλα πήγαν καλά, είναι τέλειο, μικροαγωνίες μας πιάνουν και κοντευουμε να τρελαθούμε, όχι όλη αυτή η περιπέτεια....

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ, και όχι άλλες αγωνίες, ε;

4 asteria..... ta paidia mou!

3-2003, 7-2004, 12-2009, 6-2011

Link to comment
Share on other sites

ΜΠΡΑΒΟ!!!

Δεν είχα κουράγιο να στειλω μήνυμα μέχρι και τώρα, ευχόμουν και πίστευα πως όλα θα πάνε καλά! Ξάπλωσα για λίγο το απόγευμα και μόλις σηκώθηκα ΄έτρεξα΄ να δω για τα αποτελέσματά σου και .... ανακουφίστηκα από την χαρά μου!

Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου καλό υπόλοιπο εγκυμοσύνης γλυκιά μου!

vrowp3.png

cwGLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο κοριτσάκι μου, πολύ χάρηκα!

Άντε επιτέλους, μπορείς να ηρεμήσεις τώρα :D:D:D

Εύχομαι να πάνε όλα καλά από δω και πέρα. Να συμβαίνουν μόνο όμορφα πράγματα!!!:D:D:D

Βάλε Παναγία μου, το χέρι σου, να πάνε όλα καλά...!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκι μου , αν και δεν εχουμε μιλησει ποτε ετυχε να διαβασω το θέμα σου !!!!

Τι να πω ειμαι καταχαρουμενη !!!Αγωνιουσα μεχρι να μας ανακοινωσεις τα αποτελεσματα και πιστευα βαθεια μεσα μου οτι ολα θα πανε καλα!! Και να που ειναι ολα τελεια!!! Απο εδω και περα μονο χαμογελα και θετικες σκεψεις και ονειρα για αυτο το μικρο αγγελουδακι που θα ερθει στον κοσμο!!! Εσυ κοιταξε μονο να ηρεμησεις και ολα τα αλλα θα μπουν στην σειρα τους!!!! Χαρηκα πολυ με την χαρα σου και ελπιζω να ηταν η τελευταια αγωνια που θα περασεις ποτε!!! Φιλικά Goofy-Mom!!!

Kch2.jpgSOofp2.png
Link to comment
Share on other sites

μωρο μου, μωρό μου, μωρό μου , μωρό μου!!!!!!!!!!!!!!!!

φιλεναδίτσα μου γλυκεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

αχ τσαμπα σε σκασανε μωρε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

δε πειράζει ........................ΧΑΛΑΛΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D

αρκεί που το μπεμπόνι μας είναι μια χαρουλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τελείωσε κούκλα μου....τελειωσε!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D

τίποτα από δω και πέρα να μη σε κάνει να στεναχωρηθείς για το μωράκι σου που έρχεται!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

((((((((((((((((((((((((((((((((((0)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

xWWzp2.png

675093qccdm00t72.pngEΓΧΡΩΜΗ TV----->ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΖΩΗ...

 

Link to comment
Share on other sites

μπράβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

πωπω σκέψου τι τρέξιμο έχει να σου κάνει αργότερα αφού ξεκίνησε από τωρα ο μπόμπιρας!!!!!

άντε να ηρεμήσεις και να απολαύσεις τους υπόλοιπους μήνες!!!!!!!!!!!!!!!!

φιλάκια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

39368n1b2x3prdz.gif

ΓΙΟΥΠΙ...ΓΙΟΥΠΙ...ΓΙΟΥΠΙ....

Μπράβο κοριτσάρα μου, είδες που τελικά όλα πήγαν καλά? ο καλός Θεούλης έβαλε το χεράκι του ;)

Σου εύχομαι για το υπόλοιπο της εγκυμοσύνης σου ότι καλύτερο και να είναι γεμάτο απο χαρούμενες και ευτυχησμένες στιγμές μόνο :D

Link to comment
Share on other sites

τι ευχάριστα νέα είναι αυτά, πόσο σε νιώθω!!

στην πρώτη μου εγκυμοσύνη όλα πήγαιναν στραβά, οι εξετάσεις αίματος έδειξαν ότι περνάω εκείνη την περίοδο ερυθρά(που σημαίνει ότι το παιδί μου θα έβγαινε κωφό) και λίγο αργότερα στο Ατεστ φάνηκε ότι θα είχε δισχιδή ράχη, έπρεπε να φτάσω 5 μηνών για να ησυχάσω και να ονειρευτώ το μωρό μου!!...που τώρα είναι ένας άντρας 11 χρονών!...

ΜΠΡΑΒΟ σου λοιπόν, τώρα χαλάρωσε κι απόλαυσέ το...όλη η αγάπη όλων των κοριτσιών και η θετική μας ενέργεια μαζί σου...φιλιά!!

 Λατρεύω τα παιδάκια μου!!

Link to comment
Share on other sites

μπράβο ρε κοριτσάκι. σε είχα ενα αγχος αυτές τις μέρες και πραγματικά χάρηκα με τα αποτελέσματα.ελπίζω απο δω και πέρα να έχεις μια ήρεμη και υπέροχη εγκυμοσύνη.προσπάθησε να ηρεμήσεις και ξεκίνα τις ετοιμασίες για τον μπέμπη σου,σίγουρα θα έχεις μείνει πίσω.

Ευγενία10/08/2007 Χριστιάννα 11/06/2011

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο 5 βραδια αυπνιας αγχους και ασχημων σκεψεων..επιτελους κοιμηθηκα..ξεκουραστηκε λιγο η ψυχη μου ρε κοριτσια..εβαλα να δω χτες και το dvd απο τον β' υπερηχο το οποιο μολις το πηραμε ετσι το αφησα και δε τολμουσα να το αγγιξω..και ολη νυχτα σκεφτομουν εσας..που με στηριξατε τοοσο πολυ οσο η ιδια μου η αδερφη..ειστε πολυ σημαντικες για μενα..το ξεω οτι γινομαι κουραστικη...(:lol:) αλλα εγω και ΠΑΛΙ σας ευχαριστω πολυ....ΟΛΕς!

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

 

Link to comment
Share on other sites

Ξεχνας οτι κι'εσυ το ιδιο εκανες η θα εκανες για εμας,καρδουλα μου ;).

Ο,τι και να πεις ομως,το ξυλο δεν το γλυτωνεις :lol::lol:.

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

 

Αλβερτος Αινσταιν

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ξεχνας οτι κι'εσυ το ιδιο εκανες η θα εκανες για εμας,καρδουλα μου ;).

Ο,τι και να πεις ομως,το ξυλο δεν το γλυτωνεις :lol::lol:.

 

ε.καλα...δε χανω τιποτα να κανω μια προσπαθεια ομως ε;;:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

(χριστιανακι μου γλυκο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

 

Link to comment
Share on other sites

Αντε,μ'εριξες!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

 

Αλβερτος Αινσταιν

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακι μου χαρηκα τοσο πολυ κι ας μην σε ξερω, μπορεσα ομως να σε νιωσω. Ημουνα σιγουρη πως ολα θα πηγαιναν καλα, σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου απο δω και περα μια υπεροχη εγκυμοσυνη και σε λιγους μηνες να κρατας στα χερια σου ενα υγιεστατο, πανεμορφο, ζουμπουρλουδικο μωρακι:P:p:p:p:p:p

Φιλακια Πολλα

Link to comment
Share on other sites

Αγάπη μου γλυκιά , αυτή τη φορά με έκανες να βουρκώσω από χαρά. ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ. Είδες που όλα πήγαν μια χαρά??? Στο είπα εγώ ότι οι άντρες από την κοιλιά μας δυσκολεύουν αλλά στο τέλος όλα καλά πάνε. Τέλεια , πραγματικά τέλεια. Μου έδωσες μεγάλη χαρά. :P :p :P :p :P.Άντε και τώρα περιμένουμε το αντράκι σου να έρθει στον κόσμο μας. Να κάνεις και ένα χαδάκι στην κοιλίτσα σου και από εμένα. :P

Το κοριτσάκι μου είναι όλη μου η ζωή

Link to comment
Share on other sites

Ελενακι μου!!!!!!!!!!!!!Ημουν σιγουρη!!!!!!!!!

Γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!:D:D

Ο Θεος ειναι Μεγαλος και ακουσε ολων μας τις προσευχες!!!!!!!

Ηρεμησε και απολαυσε το υπολοιπο της υπεροχης εγκυμοσυνης σου!!!!!!!!!

Χαρηκα πααααααααααααρα πολυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

κοριτσι μου δεν ξερω αν εχουμε ξαναμιλησει..

παρακολουθουσα σιωπηλα χθες την αγωνια σου.....μου τρυπουσε την καρδια χωρις να σε εχω δει ποτε μου..αλλα πιστευα οτι ολα θα πανε καλα...και πηγαν....

 

φροντισε τον εαυτο σου τωρα, ο αντρακος που εχεις μεσα σου ειναι παλικαρι!

Link to comment
Share on other sites

Καταφερατε να με κανετε παλι να βουρκωσω..(οχι οτι δυσκολευομαι και ιδιαιτερα τελευταια...:lol:)Αυτο το θεμα πλεον σιγα σιγα θα ξεχαστει,και ελπιζω να μη χρειαστει να το διαβασει καμια αλλη κοπελα ποτε....αλλα..και αν χρειαστει,ευχομαι να βρει κι αυτη, αυτο που βρηκα εγω...συμπαρασταση,αγαπη και απιστευτη θετικη ενεργεια(απιστευτη ομως!!!)απο κοπελες που γνωριζεις κι απο κοπελες που δε γνωριζεις,απο ανθρωπους που εχεις ξαναμιλησει, και απο ανθρωπους που δεν εχεις ξαναμιλησει ποτε...και ετσι θα νιωσει οπως ενιωσα εγω ο

οτι ΟΛΟΣ ο κοσμος προσευχεται για αυτο το μωρο...τι στο καλο...ο θεος δεν ειναι κουφος!:wink:

Σας ευχαριστω(μη βαρατε...τελευταια φορα το λεω)...και κοριτσια...μη ξεχνατε.....

ΣΑΣ ΑΓΑΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

 

Link to comment
Share on other sites

ααααα!!!!και να μη ξεχασω!!!!!!

Ευχομαι σε ολες τις μανουλες να χαιρονται τα μωρακια τους και να ειναι ΠΑΝΤΑ γερα!!!!

Στις προσεχως μανουλες να φερουν με το καλο τα μωρακια τους στο κοσμο και και να δουν τοτε ολο το κοσμο στα ματακια τους,και σε οσες προσπαθουν να γινουν μανουλες ευχομαι συντομα ο θεουλης να φουσκωσει τις κοιλιτσες τους και να ηρεμησει τις καρδιες τους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και σε ολες και πανω απ΄ολα, υγεια σε σας και στις οικογενειες σας!!!!!!!!!

(εμ τοσες ευχες πηρα...να μη τις ανταποδωσω;;;)

Φιλακιααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

 

Link to comment
Share on other sites

Kάναμε ότι έκανες και ότι θα έκανες εσύ για μας....

Δεν θα ξεχάσω ότι ήσουν η πρώτη, ούτε ο άντρας μου δεν κάθησε να περιμένει μαζί μου τα αποτελέσματα της χοριακής (να τον πάρω τηλ μου είπε).... εσύ όμως τα έμαθες πρώτη γιατί εσύ μου τηλεφωνούσες και με ρωτούσες συνεχώς.....

Σ΄αγαπώ πολύ βρε φιλενάδα, να είσαι καλά....

΄Άντε συγκινήθηκα....

Φεύγω, πάω να κάνω μπανάκι και να φύγουμε για Αθήνα για το γιατρό...

Ελπίζω να δω καλά τα μωράκια μου σήμερα.... μια αγωνία μετά από ένα μήνα που έχω να τα δω την έχω.....

Φιλάκια και να επιστρέψεις ξανά στην παρέα του χειμώνα.... μας έλειψες:wink:

lRZRp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

elaki μου τι τελεια νεα κοριτσακι μου!!!

να εισαι καλα και εσυ και το μωρακι σου και να χαρεις τις εβδομαδες που σου εμειναν μεχρι να παρεις αγκαλια το μωρακι σου!!!

σε ειχα στο μυαλο μου αλλα δεν τολμουσα να σου στειλω μηνυμα, δεν ξερω γιατι.σημασια εχει οτι ολα ειναι τελεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pGqKp3.pngXyeRp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...