Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΙΜΙΑΚΟ ΝΟΣΟΚ.ΛΑΡΙΣΑΣ


Recommended Posts

Κορίτσια ρωτάω γιατί εμείς στη Θεσσαλονίκη έχουμε χρόνο αναμονής 1 έτος οπότε και η δική μου σειρά είναι μετά τον Οκτώβριο.Να ξέρω αν δεν έχει καθόλου αναμονή γιατί να περιμένω τόσο καιρό;Μπορεί κάποια να μου στείλει τηλέφωνα επικοινωνίας με το νοσοκομείο που θα πρέπει να απευθυνθώ και αν γνωρίζεται ονόματα γιατρών θα με διευκολύνατε πολύ.

 

Ευχαριστώ πολύ

Στο νοσοκομειο Θεσσαλονικης εχει ενα χρονο αναμονης?

Θα σου στειλω σε πμ τα τηλεφωνα της μοναδας και παρε τηλ,δεν εχεις να χασεις τιποτα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 116
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια ρωτάω γιατί εμείς στη Θεσσαλονίκη έχουμε χρόνο αναμονής 1 έτος οπότε και η δική μου σειρά είναι μετά τον Οκτώβριο.Να ξέρω αν δεν έχει καθόλου αναμονή γιατί να περιμένω τόσο καιρό;Μπορεί κάποια να μου στείλει τηλέφωνα επικοινωνίας με το νοσοκομείο που θα πρέπει να απευθυνθώ και αν γνωρίζεται ονόματα γιατρών θα με διευκολύνατε πολύ.

 

Ευχαριστώ πολύ

 

1 χρονο για τη επιτροπη ή στο νοσοκομειο για να κανεις εξωσωματικη;

παντως λαρισα στο νοσοκομειο νομιζω οτι ολες μας παμε σε γιατρο απογευματινο ραντεβου πληρωνουμε επισκεψεις και ολα τα υπολοιπα δωρεαν..αρα δεν μπορει να εχει εκει αναμονη...οσο για επιτροπη καλυτερα λαρισα αν ειναι να περιμενεις τοσο...

Link to comment
Share on other sites

1 χρονο για τη επιτροπη ή στο νοσοκομειο για να κανεις εξωσωματικη;

παντως λαρισα στο νοσοκομειο νομιζω οτι ολες μας παμε σε γιατρο απογευματινο ραντεβου πληρωνουμε επισκεψεις και ολα τα υπολοιπα δωρεαν..αρα δεν μπορει να εχει εκει αναμονη...οσο για επιτροπη καλυτερα λαρισα αν ειναι να περιμενεις τοσο...

 

 

Η επιτροπή έχει αναμονή 3-4 μήνες το νοσοκομείο έχει αναμονη 1 χρόνο.

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση και καλά καλά αποτελέσματα.Περιμένουμε νέα σου.

iFzbp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τέλεια Ηοpe83.....μπράβο!!!επιτέλους....να κλείσει η εβδομάδα και με μια θετική χοριακή...είδες που σου έλεγα να μην ανησυχείς πριν την χοριακή....ξάπλα τώρα και πας στην επόμενη "πίστα"....φιλιά....

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ όλες σας.....είναι η πρώτη φορά μετά από 4 χρονια που μου συμβαίνει....εύχομαι να κρατήσει....επίσης εύχομαι σε όλες τις γυναίκες να να καταφέρουμε το θαύμα....καλή επιτυχία!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια 167!νομίζω ότι κατι πέτυχα....

 

Πολύ χαίρομαι για σένα, εύχομαι όλα να πάνε καλά και να κρατήσεις το μωράκι σου στην αγκαλιά σου.

Θα περιμένουμε νέα σου.

Ξεκούραση και πάλι ξεκούραση.

iFzbp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πολύ χαίρομαι για σένα, εύχομαι όλα να πάνε καλά και να κρατήσεις το μωράκι σου στην αγκαλιά σου.

Θα περιμένουμε νέα σου.

Ξεκούραση και πάλι ξεκούραση.

 

ευχαριστω πολυ....μου δινετε κουραγιο και ειναι κατι που το χρειαζομαι...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια,

μόλις έκλεισα ραντεβού για το ιατρείο υπογονιμότητας Λάρισας για την παρασκευή, καλά μου φαίνεται απίστευτο πόσο σύντομα έγινε αυτο, για θεσσαλονικη διαθέσιμα ραντεβού κάθε 4 μήνες.

Θα σας πω νεα την παρασκευή.

Είμαι πολύ χαρούμενη.

iFzbp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια,

μόλις έκλεισα ραντεβού για το ιατρείο υπογονιμότητας Λάρισας για την παρασκευή, καλά μου φαίνεται απίστευτο πόσο σύντομα έγινε αυτο, για θεσσαλονικη διαθέσιμα ραντεβού κάθε 4 μήνες.

Θα σας πω νεα την παρασκευή.

Είμαι πολύ χαρούμενη.

 

εκλεισες πρωι ραντεβου;αντε καλη αρχη

Link to comment
Share on other sites

εκλεισες πρωι ραντεβου;αντε καλη αρχη

 

Ευχαριστώ πολύ,αντε να δουμε.

Η χοριακή σου είναι πολύ καλή αφού διπλασιάστηκε.

Θετική σκέψη και όλα θα πάνε τέλεια.

iFzbp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστώ πολύ,αντε να δουμε.

Η χοριακή σου είναι πολύ καλή αφού διπλασιάστηκε.

Θετική σκέψη και όλα θα πάνε τέλεια.

 

ειδες;κανεις μια αρχη...και πολυ συντομα....σου ειπαν ονομα γιατρου;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια,

μόλις έκλεισα ραντεβού για το ιατρείο υπογονιμότητας Λάρισας για την παρασκευή, καλά μου φαίνεται απίστευτο πόσο σύντομα έγινε αυτο, για θεσσαλονικη διαθέσιμα ραντεβού κάθε 4 μήνες.

Θα σας πω νεα την παρασκευή.

Είμαι πολύ χαρούμενη.

 

Oλα καλααααα (Ρουβας),ολα καλαααα θα σας πανε!!!!:D:D:DΜπραβο κοριτσι ,θα περιμενουμε νεακια!!!!

 

Βγηκε η δευτερη χοριακη μου:554....καλη δεν ειναι;η πρωτη την παρασκευη ηταν 167..

 

Μονο καλη?????Τρις καλη!!!Μπραβο κορτσακι μου μπραβο!!!Με το καλο να εχεις μια καλη,ευτυχισμενη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!Τα φιλια μου!!:D

Link to comment
Share on other sites

ειδες;κανεις μια αρχη...και πολυ συντομα....σου ειπαν ονομα γιατρου;

 

Μου είπαν Νταφόπουλο/Μεσσήνη τιποτε περισσότερο 13/03 11:00 το πρωί για να δούμε μακαρι ο θεός να μας βοηθήσει όλους.

iFzbp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μου είπαν Νταφόπουλο/Μεσσήνη τιποτε περισσότερο 13/03 11:00 το πρωί για να δούμε μακαρι ο θεός να μας βοηθήσει όλους.

 

εμπιστευσου τους γιατρους και ολα θα πανε καλα..και να ξερεις οτι και στραβη να υπαρξει υπαρχει ελπιδα για να παει τελικα καλα....

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα επισκέφτηκα το Π.Λάρισας 12:30 μας δέχθηκε ο Νταφόπουλος παρόλο που ζήτησα Φυσικό κύκλο αν και στην αρχή αρνήθηκε λόγω χαμηλών ποσοστών στη συνέχεια μου είπε αν επιμένω δεχεται να μου κάνει.Το πρόβλημα είναι ότι η επιτροπή της Λάρισας δεν μας δέχεται και πρέπει να περάσω υποχρεωτικά θεσσαλονίκη τελος απριλίου.

Σαν ανθρωπος-γιατρος ήρεμος καλός επικοινωνιακός επεξηγηματικος

αλλά δεν μου άρεσε δεν ανοίξαν φάκελο με στοιχεία κτλ. Δεν ξέρω θα δούμε.........

iFzbp2.png
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα επισκέφτηκα το Π.Λάρισας 12:30 μας δέχθηκε ο Νταφόπουλος παρόλο που ζήτησα Φυσικό κύκλο αν και στην αρχή αρνήθηκε λόγω χαμηλών ποσοστών στη συνέχεια μου είπε αν επιμένω δεχεται να μου κάνει.Το πρόβλημα είναι ότι η επιτροπή της Λάρισας δεν μας δέχεται και πρέπει να περάσω υποχρεωτικά θεσσαλονίκη τελος απριλίου.

Σαν ανθρωπος-γιατρος ήρεμος καλός επικοινωνιακός επεξηγηματικος

αλλά δεν μου άρεσε δεν ανοίξαν φάκελο με στοιχεία κτλ. Δεν ξέρω θα δούμε.........

Καλημέρα...από τον νταφοπουλο δεν έχω ιδέα...πάντως έχω ακούσει καλά λόγια...όσο για το φάκελο θα στον φτιάξουν αφού περάσεις επιτροπή...καλή επιτυχία

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια θέλω να μου δώσετε πληροφορίες σχετικά με το κόστος εξωσωματικης στο Νοσοκομείο Λάρισας γιατι όταν πήγα δεν με ενημέρωσε κανείς για τίποτα.

 

Βρε κορίτσι αφού θέλεις φυσικό κύκλο γιατί να περάσεις από επιτροπή? Στο νοσοκομείο δεν πληρώνεις τίποτα και η επιτροπή σου καλύπτει μόνο τα φάρμακα. Έκανα πριν ένα χρόνο την τελευταία προσπάθεια, αν μπορώ να βοηθήσω κάπου πες μου.

DrHNp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Κορίτσια γεια σας. Σκέφτομαι πολύ έντονα να επισκεφτώ το Πανεπιστημιακό Λάρισας γιατί έχω ακούσει τα καλύτερα για τις επιτυχίες του στον τομέα της εξωσωματικής. Μένω βέβαια Αθήνα... Αύριο θα πάρω τηλέφωνο και ο Θεός βοηθός...

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γεια σας. Σκέφτομαι πολύ έντονα να επισκεφτώ το Πανεπιστημιακό Λάρισας γιατί έχω ακούσει τα καλύτερα για τις επιτυχίες του στον τομέα της εξωσωματικής. Μένω βέβαια Αθήνα... Αύριο θα πάρω τηλέφωνο και ο Θεός βοηθός...

 

Καλησπέρα Andy! Όντως έχει επιτυχίες κ συγκεκριμένα ξέρω για τον κ.μεσσηνη Ιωάννη , δεν ξέρω αν κάνει ακόμα ! Ρωτά στο τηλ. Καλή επιτυχία

που θα πάει θα έρθει!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...