Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ανύπαντρες μητέρες ? Υπάρχουν εδώ ?


Recommended Posts

beba,εμενα που δεν την εχει αναγνωρισει ο πατερας της,ξερεις αν θα εχω προβλημα?Πιστευω πως οχι γιατι η μπεμπα ειναι στο ονομα μου,επομενως...!?Δεν ξερω κιολας,δεν εχω αρχισει να το ψαχνω ακομα.Ωστοσο σκεφτομαι μην μου δημιουργησουν θεμα οι παπαδες και μου ζητανε εγκριση απο τον πατερα κ.τ.λ.Σιγα μην μου την δωσει.Προκειμενου να με τρεξει δεν θα μου την δινει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αν δεν την εχει αναγνωρίσει

δεν μπορεί να σου προβαλει νομικά και πραγματικά κανενα κολλημα

δεν εχει κανενα ενομο διακαίωμα πάνω στην ανατροφή του παιδιού με ποιο δικαίωμα θα σου προβαλει αντίσταση και θα σου δημιουργήσει πρόβλημα!

απαξ και το παιδι ειναι μη αναγνωρισμό κουμαντο κανεις εσυ !

ο πατερ δεν σου ζητάει τιποτα

η αρχιεπισκοπή εχει μια γραμμή νομική γραμμή , που λεει : υπευθυνη δήλωση της μητρός .... οτι μεχρι και την ημερα ταδε του μυστηριου ο γεννητορας ΔΕΝ ΕΧΕΙ αναγνωρίσει το τεκνο

και αυτο

....

και αν είναι και μαγκας και ωραίος ο πατερ θα κανει και όλο το μυστηριο με την μητερα μονο ...(δλδ θα ψελνει τα ΄....οτι ψελνει τεσπα κι εκει που λεει ο πατερας θα λεειη μητερα κι εκει που λεει οι γονεις θα λεει η μητερα ....)

Link to comment
Share on other sites

Αρια ευχαριστω πολυ.Αυτο πιστευα και'γω και δεν πολυαγχωθηκα με το θεμα της βαπτισης.Αυτο που ηθελα να σου γραψω εδω και πολυ καιρο ειναι πως μ'αρεσει πολυ που εισαι ενημερωμενη για τα παντα σχεδον.Και μου αρεσουν επισης οι τοποθετησεις σου στα ζητηματα.Πραγματικα ενας λογος επιπλεον που ηθελα να'ρθω στην συναντηση ηταν για να σε γνωρισω και να συζητησουμε απο κοντα.Και ανυπομονω για την επομενη συναντηση.

Link to comment
Share on other sites

θα γίνει συντομα ....

ολες οι κοπελες ειναι χαρμα !!!!

 

υπομονη να φτιαξουμε και το συλλογο και θα λαμψουμε !!! :)

εσυ μεχρι τοτε ....γιογκα ...ανασες .....επικεντροση στα θετικα της μητροτητας ... και αγαπη !!!

♥♥♥

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι σιγουρη γιαυτο.Αλλωστε μονο γυναικες με χαρακτηρα και αγωγη θα μπορουσαν να παρουν αποφασεις οπως αυτες που εχουμε παρει ολες εμεις.Τι? Οργανωνετε συλλογος?Καταπληκτικο το βρισκω και πολυ χρησιμο.Χρειαζεται ενας φορεας που να ενημερωνει,να στηριζει και να υποστηριζει τις αγαμες μητερες.Απο καποιους αλλους φορεις που γνωριζω το εργο που παρεχουν δεν ειναι καν στοιχειωδες.Και το γνωριζω απο μια φιλη που δεν ειχε πορους και απευθυνθηκε σε καποιους απο αυτους.Δεχτηκε τεραστια ψυχολογικη πιεση και καμια ουσιαστικη βοηθεια.Ευτυχως που στα πλαισια εξετασεων γνωριστηκαμε το καλοκαιρι και τελικα κατεληξε να τους απομακρυνει ωστε να καταφερει να ολοκληρωσει την εγκυμοσυνη της.Ηρθε σπιτι μου και εμεινε.Ετρεχε το αδελφακι μου μια για την μια και μια για την αλλη.Τρελη περιοδος το καλοκαιρι που μας περασε.Αλλα τελικα ολα καλα για ολους μας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

φοβερο .... χαχαχαχα

μερικές κοπελεςειναι τυχερες και εχουν φιλες

αλλες γονεις που να τις στηρίζουν

αλλες παλι τιποτα

τεσπα .... μπραβο στο αδερφακι σου !

(φοβερη εικόνα παντως ...θα τα θυμόμαστε σε μερικα΄χρόνια και θα γελαμε ΟΛΕΣ )

Link to comment
Share on other sites

χα,χα που το καταλαβες πως κανω γιογκα?Οχι ενταξει εχω ηρεμησει.Το ξεπερασα και το τελευταιο απο τον μακαριτη.Αλλωστε εδω και εναμισι χρονο οποτε μιλουσε εβγαζα σπυρακια.Οταν σταματησα να ακουω τις ανοησιες του ηρεμησα.Ε,και την τελευταια φορα που ακουσα κατι απο αυτον παλι συγχηστικα.Που θα μου παει,θα μαθω να μην τσιμπαω στις προκλησεις του.Αλλωστε ο ιδιος ως ανθρωπος πια μου προκαλει μονο απογοητευση.Ε,και η μητροτητα ειναι οτι καλυτερο ειχα ποτε στην ζωη μου.

Link to comment
Share on other sites

Ε,,ναι εγω δεν εχω γονεις.Δεν ζουν.Και ο αδελφος μου μια πηγαινε την μια στο νοσοκομειο για υπερηχο και εξετασεις μια την αλλη.Καποια στιγμη του λεει ο γιατρος μου,καλα η μια ειναι αδελφη σου.Το ξερω.Την αλλη τι την εχεις?Θα με παρεξηγησουν στο τελος ελεγε και ξαναελεγε.Ασε το αδελφακι μου αν πει ποτε τα οσα εζησε θα γελαμε μερες.Απο το πουθενα μεσα σε δυο μηνες εζησε την αγωνια δυο τοκετων.Ειχαμε πολυ γελιο σου λεω και παρα πολυ αγχος που τελικα μολις γεννηθηκε και η κορη της φιλης μου ο αδελφος μου πηγε διακοπες.Μην με ενοχλησει καμια σας για κανενα μηνα τουλαχιστον.Ε,δεν τον ενοχλησαμε.Οντως εκανε διακοπες.

Link to comment
Share on other sites

δνε θελω να σε απογοητευσω αλλα εσυ τετοιες διακοπες(τυπου μη με ενοχλσει κανεις ) θα πας μετα απο 20 χρόνια

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΤΥΧΕΡΟς Ο ΑΔΕΡΦΟΣ !!!!

ΧΑΧΑΧΧΑΧΑ

Link to comment
Share on other sites

ολες οι μανουλες του κοσμου ειναι αξιες και μοναδικες!!!!!!!!

εσεις ομως, που κρατησατε τα σπορακια σας και τα αφησατε να ζησουν, χωρις συμπαρασταση απο το μπαμπα τους, χωρις να περιμενετε πολλα απο το νομο, με πολλες δυσκολιες, δεν μοιαζετε με καμια...

εσεις ειστε μοναδικες, αξιοθαυμαστες!!!

ΜΠΡΑΒΟ σε ολες σας!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστουμε bounitsa.Nα'σαι καλα.Και'συ υποθετω εισαι μανουλα,οποτε,ο,τι μανουλα και να'ναι καποια ειναι αξιεπαινη.Αλλωστε οι συνθηκες δεν νομιζω πως ειναι παντα ιδανικες οταν μεγαλωνεις παιδι.

Aria εγω την μπουμπου παντως διακοπες θα την παω το καλοκαιρι ας με τρεχει το παιδι.Η πρωτη φορα που κανεις κατι με το παιδι δεν λενε,πως ειναι ιδιαιτερη?Ειναι.Ε,του χρονου θα δουμε τι θα κανουμε.Αν και ο κανονας λεει πως εχεις δικιο.Σε εικοσι χρονια και αν θα ξανακανω διακοπες με ολοκληρη την σημασια της λεξης.

Link to comment
Share on other sites

υπομονη να φτιαξουμε και το συλλογο και θα λαμψουμε !!! :)

 

Παρακαλώ μην ξεχνάτε και την "στεφανωμένη" που θέλει να βοηθήσει στο Σύλλογο όσο μπορεί.

Ευχαριστώ.

 

PS: Τελικά οι άντρες είναι γκάου.............. το'χω ξαναπεί. Ο δικός μου μετά την συνάντηση με ρώταγε (με ειλικρινή και γνήσια απορία) γιατί είσαστε άνευ πατεράδων (να το θέσω πιο ευγενικά) και του εξηγούσα ότι όλοι οι άντρες δεν είναι σαν κι αυτόν............που μόλις του βάζω την φωνή λουφάζει ο κακομοίρης.

Υπάρχουν και καθάρματα που εγκαταλείπουν τις γυναίκες και τα παιδιά τους.

Με κοίταγε με το βλέμμα της αγελάδας και μουρμούραγε μετά βρίζοντας τα καθάρματα που σας εγκατέλειψαν.

Ήθελα να'ξερα πότε θα κατέβει από το συνεφάκι που ζει και που νομίζει ότι επειδή είναι καλό αυτός, έτσι είναι και ο υπόλοιπος κόσμος...............γκάου παιδί μου.......γκάου.

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ μην ξεχνάτε και την "στεφανωμένη" που θέλει να βοηθήσει στο Σύλλογο όσο μπορεί.

Ευχαριστώ.

 

PS: Τελικά οι άντρες είναι γκάου.............. το'χω ξαναπεί. Ο δικός μου μετά την συνάντηση με ρώταγε (με ειλικρινή και γνήσια απορία) γιατί είσαστε άνευ πατεράδων (να το θέσω πιο ευγενικά) και του εξηγούσα ότι όλοι οι άντρες δεν είναι σαν κι αυτόν............που μόλις του βάζω την φωνή λουφάζει ο κακομοίρης.

Υπάρχουν και καθάρματα που εγκαταλείπουν τις γυναίκες και τα παιδιά τους.

Με κοίταγε με το βλέμμα της αγελάδας και μουρμούραγε μετά βρίζοντας τα καθάρματα που σας εγκατέλειψαν.

Ήθελα να'ξερα πότε θα κατέβει από το συνεφάκι που ζει και που νομίζει ότι επειδή είναι καλό αυτός, έτσι είναι και ο υπόλοιπος κόσμος...............γκάου παιδί μου.......γκάου.

χαααααααααααααααααχαχαχα :lol::lol::lol::lol::lol:

χαχαχαχχαχα

ρε μη του φωνάζεις του ανθρωπου (φοβερο παντως ...ηρεμος , ευγενικός ...να τον χαιρεσαι , και να σται ευτυχησμενοι ......και θαραλέος ...χαχαχαχχα αλλωστε θελει πολυ θαρος να πας σε μια συναντηση με 6-7 γυναικες και παιδια ) χαχαχαχχα

p.s.

ζανα δε σε ξεχναω καλε ... ! ξεχνιεσαι παιδι μου εσυ ????:lol:

Link to comment
Share on other sites

η Aria ειναι super κοριτσι!! zana πραγματικα μπραβο στον αντρα σου να ερθει στο κλουβι με τις τρελες... χα χα χα !!!

 

μπουμ μπουμ εφοσον το παιδι δεν ειναι αναγνωρισμενο δεν εχεις κανενα προβλημα. κανεις οτι θελεις!!

 

σιγουρα πρεπει να συναντηθουμε ξανα. εγω τουλαχιστον ενιωσα πολυ πολυ ομορφα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

η Aria ειναι super κοριτσι!! zana πραγματικα μπραβο στον αντρα σου να ερθει στο κλουβι με τις τρελες... χα χα χα !!!

 

 

Αγάπη μου ο άντρας μου ζει με μια τρελλή, ψυχονευρωτική (εμένα) κάθε μέρα τα τελευταία 10 χρόνια............. έμαθε ο δόλιος, δεν έχει να φοβηθεί τίποτα άλλο στην ζωή του πια!!!

Ελένη όταν ξανάρθει να κάτσεις παραπάνω, αλλίως όταν έρθω κάτω θα σε πάρω τηλ.

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα να ειστε καλα!!

μαρη Αρια εγω σε 18 χρονια θα πηγαινω με τα καπη ααααααααααααα

οσο για τις πρωτες μας διακοπες περσυ δε θα τις ξεχασω ποτε με τοσο ξερναμα που εφαγα απο την Α!!!!

Για να δουμε σε 1,5 μηνα που θα ξαναπαμε αν θα επιβιωσουμε!!!!!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

beba,εμενα που δεν την εχει αναγνωρισει ο πατερας της,ξερεις αν θα εχω προβλημα?Πιστευω πως οχι γιατι η μπεμπα ειναι στο ονομα μου,επομενως...!?Δεν ξερω κιολας,δεν εχω αρχισει να το ψαχνω ακομα.Ωστοσο σκεφτομαι μην μου δημιουργησουν θεμα οι παπαδες και μου ζητανε εγκριση απο τον πατερα κ.τ.λ.Σιγα μην μου την δωσει.Προκειμενου να με τρεξει δεν θα μου την δινει.

 

 

 

Ο ιερέας δεν έχει δικαίωμα να αρνηθεί να βαπτίσει επειδή ένα παιδί δεν είναι αναγνωρισμένο, και βέβαια ο πατέρας δεν έχει λόγο. Εάν στο είχε αναγνωρίσει υπάρχει περίπτωση να σου έφερνε αντιρρήσεις αλλά και πάλι δεν επιτρέπεται να μην στο βαπτίσει. Βέβαια ένας ιεράς μπορεί να επικαλεστεί θρησκευτικό κώλυμα και να αρνηθεί να βαπτίσει αλλά εάν απευθυνθείς σε μητροπολίτη κλπ θα υποχωρήσουν γιατί φοβούνται την δημοσιότητα. Κοίτα για μένα είναι και το πως αντιμετωπίζεις τον εαυτό σου. Αν πας στον παπά κλαίγοντας τότε και αυτός θα πει τα δικά του. Εγώ πήγα με ευγένεια και δυναμισμό. Και όταν πήγε να μου πει κάτι η απάντηση ήταν....."Σίγα μην έχει λόγο ο πατέρας για αυτό το έκανε το παιδί μόνη μου για να μην έχει λόγο!!!" βέβαια και αυτή μου έσκασαν χουνέρι και στην βάπτιση ξεμονάχιασαν τους δικούς μου και τους βούτηξαν το κατοστάρικο.

 

 

Πάντως σύμφωνα με το ακόλουθο site http://www.orthodox-answers.gr/node/454

 

Σε περίπτωση άγαμης μητέρας , επειδή αυτή ασκεί μόνη της τη γoνική μέριμνα, o Εφημέριoς μπoρεί να τελέσει την Βάπτιση και να δώσει όνoμα, εφ'όσoν η άγαμη μητέρα συμπληρώσει Υπεύθυνη Δήλωση τoυ N.1599/86, με θεωρημένo τo γνήσιo της υπoγραφής της, στην oπoία θα δηλώνει υπευθύνως ότι ασκεί απoκλειστικώς τη γoνική μέριμνα επί τoυ ανήλικoυ τέκνoυ της, ότι δεν υφίσταται δικαστική απόφαση, η oπoία να απoνέμει δικαίωμα ασκήσεως γoνικής μέριμνας και στoν πατέρα τoυ ανήλικoυ τέκνoυ και, τέλoς, ότι επιθυμεί τo ανήλικo τέκνo της να βαπτισθεί κατά τo Ορθόδoξo δόγμα και να λάβει συγκεκριμένo όνoμα.

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα να ειστε καλα!!

μαρη Αρια εγω σε 18 χρονια θα πηγαινω με τα καπη ααααααααααααα

οσο για τις πρωτες μας διακοπες περσυ δε θα τις ξεχασω ποτε με τοσο ξερναμα που εφαγα απο την Α!!!!

Για να δουμε σε 1,5 μηνα που θα ξαναπαμε αν θα επιβιωσουμε!!!!!

θα οργανωσουμε σαν συλλογος τοτε διακοπές τύπου :

 

διακοπες παλέμαχων ανυπαντρων μητερων ...κουπόνια εντως

αχχχχχχχχχχχχχαχαχαχαχαχαχχααχαχχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Καλα ευγενεια και τσαμπουκα επισης διαθετω εαν και εφοσον χρειαστει.Αυτο που σκεφτομαι ειναι μην πεσω σε κανενα σκληροπυρηνικο παπουλη που θα με ενοχλησει πολυ το υφος του και δεν κρατηθω και πω τιποτα παραπανω.Τα'χω και λιγο μαζεμενα των σταυροκοπημενων ορθοδοξων και γενικα αποφευγω τα πολλα-πολλα μαζι τους.Και ειμαι ικανη αν τα παρω χοντρα να μην την βαπτισω κιολας αλλα ας οψεται η παραδοση και και οι λογοι που θελω να την βαπτισω.Αν μπορουσα και αυριο κιολας.

Link to comment
Share on other sites

Καλα ευγενεια και τσαμπουκα επισης διαθετω εαν και εφοσον χρειαστει.Αυτο που σκεφτομαι ειναι μην πεσω σε κανενα σκληροπυρηνικο παπουλη που θα με ενοχλησει πολυ το υφος του και δεν κρατηθω και πω τιποτα παραπανω.Τα'χω και λιγο μαζεμενα των σταυροκοπημενων ορθοδοξων και γενικα αποφευγω τα πολλα-πολλα μαζι τους.Και ειμαι ικανη αν τα παρω χοντρα να μην την βαπτισω κιολας αλλα ας οψεται η παραδοση και και οι λογοι που θελω να την βαπτισω.Αν μπορουσα και αυριο κιολας.

ΚΟΙΤΑ ΠΕΡΑΝ ΤΟΥ ΝΟΝΟΥ

διαλεξε και εναν καλο παπά και κανε το ¨μυστηριο ¨

γιατι, αν δεν σου σπασει τα νευρα η πεθερα (σε μια βαφτιση ) (το γλυτωσαμε αυτό )

θα στα σπασει ο παπας

χαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι σιγουρη γιαυτο.Αλλωστε μονο γυναικες με χαρακτηρα και αγωγη θα μπορουσαν να παρουν αποφασεις οπως αυτες που εχουμε παρει ολες εμεις.Τι? Οργανωνετε συλλογος?Καταπληκτικο το βρισκω και πολυ χρησιμο.Χρειαζεται ενας φορεας που να ενημερωνει,να στηριζει και να υποστηριζει τις αγαμες μητερες.Απο καποιους αλλους φορεις που γνωριζω το εργο που παρεχουν δεν ειναι καν στοιχειωδες.Και το γνωριζω απο μια φιλη που δεν ειχε πορους και απευθυνθηκε σε καποιους απο αυτους.Δεχτηκε τεραστια ψυχολογικη πιεση και καμια ουσιαστικη βοηθεια.Ευτυχως που στα πλαισια εξετασεων γνωριστηκαμε το καλοκαιρι και τελικα κατεληξε να τους απομακρυνει ωστε να καταφερει να ολοκληρωσει την εγκυμοσυνη της.Ηρθε σπιτι μου και εμεινε.Ετρεχε το αδελφακι μου μια για την μια και μια για την αλλη.Τρελη περιοδος το καλοκαιρι που μας περασε.Αλλα τελικα ολα καλα για ολους μας.

 

Όντως κορίτσια οικονομική βοήθεια δεν υπάρχει, όσο για την κρατική πρόνοια αυτή βοηθάει παρά μόνο σε πραγματικά άθλιες περιπτώσεις. Όσο για τον ιδιωτικό φορέα παρακαλώ χωρίς να ξέρω κάτι συγκεκριμένο νοιώθω ότι στην ουσία μάλλον επιχορηγήσεις κλπ θα παίρνουν και στην χειρότερη των περιπτώσεων μπορεί να προωθούν και παιδιά για υιοθεσία. Εμένα μου έκανε εντύπωση που θέλουν να είσαι έγκυος για να σε βοηθήσουν, μετά δεν τους κάνεις;;;; Ειλικρινά νοιώθω ότι καλύτερες πιθανότητες έχει μια μανούλα να λάβει βοήθεια μέσα από το Parents παρά από αλλού. Μια αγγελία να βάλεις για ρουχαλάκια πχ. πιστεύω ότι 100 άτομα θα βοηθήσουν. Απλά στην Ελλάδα δεν μπορεί κάποιος να λάβει βοήθεια με αξιοπρέπεια. Πρέπει να κοινοποιήσει το πρόβλημα του και να το ξέρουν άλλοι εκατό. Και περιττό να πω ότι όλοι οι φορείς λένε ότι παρέχουν βοήθεια στην "άγαμη και ανύμπορη μητέρα" αλλά μάλλον σαν δικαιολογία την χρησιμοποιούν για να βάζουν λεφτά στα ταμεία τους.

 

Δεν μας είπες όμως σε τι δέχτηκε ψυχολογική πίεση η φίλη σου; μήπως θέλαν να την πιέσουν να δώσει το παιδάκι της;

 

 

Κορίτσια ψηλά το κεφάλι.....!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον,την γνωρισα στο διαβητολογικο.Λογω προβληματων κυριως οικονομικων,ειχε χασει την δουλεια της απευθυνθηκε σ'ενα ξενωνα της εκκλησιας.Το φαγητο τους ηταν οτι περισσευε απο τα μνημοσυνα της ενοριας και φακες.Επειτα αφου αρχισαμε να εχουμε σχεσεις,απροειδοποιητα μια μερα τις εδιωξαν απο τον ξενωνα.Ο λογος ηταν πως η υπευθυνη που τις φυλαγε ηθελε να παει διακοπες.Εκεινη την περιοδο μου ειχε πει πως ειχαν κοροιδεψει μια κοπελλα στον ξενωνα που δεν ηξερε καλα ελληνικα και την εβαλαν να υπογραψει ενα χαρτι πυ στην ουσια τους δηλωνε πως δεν ειναι σε θεση ψυχολογικα και οικονομικα να μεγαλωσει το παιδι της και συνεναινουσε να δωθει για υιοθεσια.Τελικα της το πηραν.Για την φιλη μου δε,ο ψυχολογος ειχε αποθανθει πως πασχει απο βαρητατη καταθλιψη.Τελικα αυτο το λυσαμε με την γνωματευση απο το Αιγινητειο που δηλωνε πως λογο της εγκυμοσυνης Η ΚΟΠΕΛΛΑ ΕΙΧΕ ΣΚΑΜΠΑΝΕΥΑΣΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΤΗς.ΑΥΤΑ Η ΕΚΚΛΗΣΙΑ.Εχω και αλλα.

Link to comment
Share on other sites

μπορω να σε καταλαβω απολυτα !!! κι εγω ετσι φαινομαι. βοηθαω τους παντες, ειμαι ψυχραιμη, αλλα κανεις δεν ξερει οτι αν μου κανει ενα φου και φυσηξει θα πεσω κατω.

απ'οτι καταλαβαινω ομως εχουμε να περασουμε και πολυυυυ πιο δυσκολες μερες, οποτε ας οπλιστουμε με πολυ δυναμη. τουλαχιστον η μια με την αλλη ας βοηθιόμαστε οπως μπορούμε.

σχετικα με τη βαφτιση, το εχω ξαναπει βεβαια, δεν μου το βαφτιζαν το παιδι. τελικα βρεθηκε ενας πολυ καλος ανθρωπος (παπας) και την καναμε. για σκεψου να θελεις να βαφτισεις το παιδι σου χριστιανο και να μην μπορεις.

 

 

Οντως Μας περιμενουνε πολυ δυσκολες μερες δυστυχως αλλα τα αγγελουδια μας ειναι αυτα που θα μας δυναμη κ θαρρος για να παλεψουμε για το αυριο....Εγω συν ολα τα αλλα εχω κ το αγχος της δουλειας ειμαι σιγουρη οταν γυρισω ( ειμαι σε αδεια μητροτηρας τωρα απο τον οαεδ ) θα με απολυσουν ελπιζω να το αντιμετωπισω κ αυτο.....δεν ξερω τι να πω νοιωθω πως ειμαι μπρος γκρεμος κ πισω ρεμα!

bZA8p2.png

:lol: ΜΕ ΛΕΝΕ ΠΑΝΩΡΑΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...