Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Κοστος εγκυμοσύνης-τοκετου


ilonka19

Recommended Posts

Ας ρίξει μια ματιά ο κύριος Βουδούρης στο παρακάτω site κι ας τολμήσει να βγει να ξαναπεί ότι ΌΛΕΣ οι μαιευτικές κλινικές στη Θεσσαλονίκη είναι συμβεβλημένες με τον ΕΟΠΥΥ. :evil::evil::evil:

 

http://www.eopyy.gov.gr/MedSupplier

 

 

 

EMOTICON που βγάζει καπνούς από τ' αυτιά γιατί δεν έχει;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ας ρίξει μια ματιά ο κύριος Βουδούρης στο παρακάτω site κι ας τολμήσει να βγει να ξαναπεί ότι ΌΛΕΣ οι μαιευτικές κλινικές στη Θεσσαλονίκη είναι συμβεβλημένες με τον ΕΟΠΥΥ. :evil::evil::evil:

 

http://www.eopyy.gov.gr/MedSupplier

 

 

 

EMOTICON που βγάζει καπνούς από τ' αυτιά γιατί δεν έχει;

 

Eιναι τραγικοι....πολυ απλα μας παραμυθιαζουν....:evil::evil::evil:

Αν δεν ξερουν οι ιδιοι τι τους γινεται περιμενουν να βγαλουμε μονοι μας ακρη??πφφφφ:evil::evil::evil:

bUfnp3.pngCxrzp3.png

"Η Μητέρα είναι ένα πρόσωπο το οποίο, βλέποντας ότι υπάρχουν μόνο τέσσερα κομμάτια πίτας για πέντε άτομα, λέει ότι ποτέ δεν της άρεσε η πίτα"

Link to comment
Share on other sites

H μόνη διαφορά στα ιδιωτικά είναι οτι ρίξαν τις τιμές δεν κερδίζουμε τίποτα άλλο όσες είμασταν στο ΙΚΑ.Όσες ήταν στο ΤΕΒΕ ή στον ΟΓΑ κερδίζουν γιατί δεν έπερναν τα επιδόματα αυτά.Εγώ αρχές Μαιου μπαίνω στον μήνα μου και επειδή είδα την εκπομπή ξαναπήρα σήμερα το πρωί στο ΓΕΝΕΣΙΣ τηλ για επιβεβαίωση τιμών-είχα πάρει τον Ιανουάριο αλλα ήταν θολό ακόμα το τοπιο με τον ΕΟΠΠΥ-και ρωτάω την κοπέλα είστε συμβεβλημένοι και μου λέει φυσικά εννοείται κτλ κτλ και της λέω δηλ.τι αλλάζει στις χρεώσεις και μου λέει ισχύουν αυτά που σας είπα και μετά θα κάνετε τα χαρτιά σας και θα πάρετε λεφτά απο τα ταμεία σας.Επειδή γέννησα το 2009 πάλι εκεί στο ΓΕΝΕΣΙΣ της λέω δηλ οπως ήταν παλιά ,ναι μου λέει η ιδια διαδικασία.Δεν φταίει το ΓΕΝΕΣΙΣ ο διοικητής έλεγε μπαρουφες για χάρη εντυπωσιασμού.Μια απο τα ίδια δηλαδή.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Κοριτσια γεια σας! Δεν ξερω αν την ερωτηση πρεπει να την κανω εδω αλλα θα ρωτησω. Μηπως γνωριζετε τι παιζει τελικα με το κοστος τοκετου στα δημοσια νοσοκομεια? Σκεφτομαι να γεννησω στο Ιπποκρατειο Θεσσαλονικης και εχω ασφαλεια ΕΟΠΥΥ. θα κανω μια συζητηση και με τον γιατρο βεβαια και θα σας ενημερωσω αναλογα! Ευχαριστω εκ των προτερων!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια γεια σας! Δεν ξερω αν την ερωτηση πρεπει να την κανω εδω αλλα θα ρωτησω. Μηπως γνωριζετε τι παιζει τελικα με το κοστος τοκετου στα δημοσια νοσοκομεια? Σκεφτομαι να γεννησω στο Ιπποκρατειο Θεσσαλονικης και εχω ασφαλεια ΕΟΠΥΥ. θα κανω μια συζητηση και με τον γιατρο βεβαια και θα σας ενημερωσω αναλογα! Ευχαριστω εκ των προτερων!!

 

 

KAΛΗΣΠΕΡΑ !!!!ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΓΚΥΟΣ,ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΕΝΑ ΤΡΙΤΟ...ΠΟΙΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΕΧΕΙΣ;;;ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΕΝΑΝ ΚΑΛΟ ΓΙΑΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ.ΕΧΩ ΓΕΝΝΗΣΕΙ Κ ΕΓΩ ΣΤΟ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ,ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΤΙΣ <<ΘΕΣΕΙΣ>> ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟΥ..ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΤΙ;;;;

ΝΟΜΙΖΩ ΠΝΤΩΣ ΟΤΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΟΚΕΤΟ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΕΠΙΔΟΜΑ ΤΟΚΕΤΟΥ.......ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΝΟΜΙΖΩ ΔΩΡΕΑΝ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ...ΟΛΟ ΤΑ ΑΛΛΑΖΟΥΝ......ΠΑΝΤΩΣ ΕΑΝ ΜΑΘΕΙΣ ΚΑΤΙ ΘΑ ΜΕ ΕΝΔΙΕΦΕΡΕ Κ ΕΜΕΝΑ.......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια γεια σας! Δεν ξερω αν την ερωτηση πρεπει να την κανω εδω αλλα θα ρωτησω. Μηπως γνωριζετε τι παιζει τελικα με το κοστος τοκετου στα δημοσια νοσοκομεια? Σκεφτομαι να γεννησω στο Ιπποκρατειο Θεσσαλονικης και εχω ασφαλεια ΕΟΠΥΥ. θα κανω μια συζητηση και με τον γιατρο βεβαια και θα σας ενημερωσω αναλογα! Ευχαριστω εκ των προτερων!!

 

Τωρα πια δεν πληρωνεις τιποτα και δεν περνεις πισω τιποτα. Κι εγω σε δημοσιο θα γεννησω και ειμαι ασφαλισμενη στο ΙΚΑ. Ειτε με καισαρικη ειτε σε φυσιολογικο τοκετο το νοσοκομειο πληρωνεται απευθειας απο την ασφαλεια σου, απλα εμεις δεν παιρνουμε επιδομα τοκετου.

Γεννησαμε! 28-06-2012 :P

Link to comment
Share on other sites

Κωσταντινα να σου ζησουν τα παιδακια σου και με το καλο σου ευχομαι και το τριτο! Τον γιατρο μου τον λενε Στεργιουδα Ιωακημ και τον εμπιστευομαι με κλειστα ματια. Ειχα ενα παλινδρομο τον Σεπτεμβρη και με βοηθησε πολυ. Αν θελεις και στοιχεια του μπορω να σου δωσω. Για τις θεσεις γνωριζω οτι δικαιουνται του δημοσιου και καποιοι αλλοι. Βεβαια αν εχεις γιατρο εκει σε βαζει αν υπαρχουν κενα κρεβατια και πληρωνεις καποιο ποσο, το οποιο δεν ξερω! Πως ηταν η εμπειρια σου στο ιπποκρατειο? Α το κακο με τις θεσεις ειναι οτι δεν εισαι κοντα στα μωρακια και για να πας να τα παρεις ειναι καπως ειδικα αν εισαι με καισαρικη.

Link to comment
Share on other sites

Τωρα πια δεν πληρωνεις τιποτα και δεν περνεις πισω τιποτα. Κι εγω σε δημοσιο θα γεννησω και ειμαι ασφαλισμενη στο ΙΚΑ. Ειτε με καισαρικη ειτε σε φυσιολογικο τοκετο το νοσοκομειο πληρωνεται απευθειας απο την ασφαλεια σου, απλα εμεις δεν παιρνουμε επιδομα τοκετου.

 

Μπουρμπουρ1 ευχαριστω γιατην απαντηση! Με το καλο σου ευχομαι να ερθει τομωρακι σου!! Σε ποιο νοσοκομειο αν επιτρεπεται θα γεννησεις?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Μπουρμπουρ1 ευχαριστω γιατην απαντηση! Με το καλο σου ευχομαι να ερθει τομωρακι σου!! Σε ποιο νοσοκομειο αν επιτρεπεται θα γεννησεις?

 

Με συγχωρεις πολυ για την καθυστερημενη απαντηση, δεν γενναω Αθηνα, μενω πλεον επαρχια κι εδω εχει ενα και μοναδικο νοσοκομειο για ολο το νομο, δεν εχω περιθωρια επιλογης.

Με το καλο και σε σενα ευχομαι!

Γεννησαμε! 28-06-2012 :P

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!Μήπως έχει γεννήσει καμία πρόσφατα σε δημόσιο νοσοκομείο στην Αθήνα;Έχω ακούσει ότι είναι χάλια τα πράγματα τον τελευταίο καιρό.Ότι δεν έχουν υλικά και γενικά είναι υπο διάλυση.Δε θέλω να πάω σε ιδιωτικό, αλλά με ό,τι ακούω φοβάμαι να πάω και σε δημόσιο:confused:.Αν έχει καμία πρόσφατη εμπειρια, θα μου είναι πολύ χρήσιμη.Ενδιαφέρομαι για Αρεταίειο και Έλενα.Σας ευχαριστώ πολύ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μπουρμπουρ1 νομιζω οτι κανεισ καποιο λαθοσ οσο αφορα τα δημοσια νοσοκομεια εδω και λιγο καιρο αλαξανε τα πραγματα

στο δημοσιο νοσοκομειο τησ μυτιληνησ στοιχιζει περιπου 900 ευρω ο τοκετοσ χωρια τι εχεισ συνενοηθει με τον γιατρο σου για την αμοιβη του εννοω, μονο αν κανεισ καισαρικη δεν πληρωνεισ τπτ καλα 8α κανεισ πριν γεννησεισ να κανεισ μια ερωτηση στο νοσοκομειο μην βρεθεισ προ εκπληξεων!! εδω και κανενα δυο χρονια οτι και να κανεισ σε δημοσιο νοσοκομειο πληρωνεισ πανε τα χρονια που σου τα χορηγουσε ολα η ασφαλεια σου..

Link to comment
Share on other sites

Δημητρα αυτο που λες ισχυε μεχρι περσυ. Στον φυσιολογικο πληρωνες 900ε και στην καισαρικη τιποτα.

 

Απο 01/01/12 ισχυει οτι για δημοσιο νοσοκομειο δεν πληρωνεις και δεν περνεις επιδομα. Αφου το λες ομως θα το ξαναρωτησω καποια στιγμη μηπως κατι λεω λαθος γιατι τελευταια φορα το ειχα ρωτησει Φλεβαρη/ Μαρτη.

Η αμοιβη γιατρου ειναι χωρια-οτι εχεις συνεννοηθει.

Γεννησαμε! 28-06-2012 :P

Link to comment
Share on other sites

Δημητρα αυτο που λες ισχυε μεχρι περσυ. Στον φυσιολογικο πληρωνες 900ε και στην καισαρικη τιποτα.

 

Απο 01/01/12 ισχυει οτι για δημοσιο νοσοκομειο δεν πληρωνεις και δεν περνεις επιδομα. Αφου το λες ομως θα το ξαναρωτησω καποια στιγμη μηπως κατι λεω λαθος γιατι τελευταια φορα το ειχα ρωτησει Φλεβαρη/ Μαρτη.

Η αμοιβη γιατρου ειναι χωρια-οτι εχεις συνεννοηθει.

 

ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ! Δεν έχουν υπογράψει τη σύμβαση όλες οι κλινικές λέμε!

Link to comment
Share on other sites

εγω ηθελα να ρωτησω για τα βλαστοκυταρα.υποτιθεται οτι απο περσυ δεν πληρωναμε πλεον για τα βλαστοκυταρα παρρα καποιο μικρο συμβολικο ποσο(200 νομιζω).και τωρα πηρα στο λητω που ειναι να γεννησω και θελουν 400 και 950 αν κρατησεις και τον λωρο.εχει καποια γεννησει προσφατα να μας πει?

Link to comment
Share on other sites

εγω ηθελα να ρωτησω για τα βλαστοκυταρα.υποτιθεται οτι απο περσυ δεν πληρωναμε πλεον για τα βλαστοκυταρα παρρα καποιο μικρο συμβολικο ποσο(200 νομιζω).και τωρα πηρα στο λητω που ειναι να γεννησω και θελουν 400 και 950 αν κρατησεις και τον λωρο.εχει καποια γεννησει προσφατα να μας πει?

 

Γιατί δεν κάνεις δωρεά στη δημόσια τράπεζα βλαστοκυττάρων;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γιατί δεν κάνεις δωρεά στη δημόσια τράπεζα βλαστοκυττάρων;

γιατι εμεις δυστηχως εχουμε ιστορικο ασχημο και στις 2 οικογεννειες και θελω να ειμαι οσο το δυνατον ετοιμη για παν ενδεχομενο.να ξερω πως οτι περναει απο το χερι μου το εχω κανει

Link to comment
Share on other sites

Ξαναρωτησα σημερα στο νοσοκομειο και δεν ξερω ποσο σχετικος τελικα ηταν ο υπαλληλος αλλα μου ειπε χαρακτηριστικα: "τωρα με τον ΕΟΠΠΥ δεν πληρωνεις δραχμη!!!"

Ελπιζω να μην πληρωσω ουτε ευρω χεχεχε!:wink:;-):wink:;-):wink:

 

ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ! Δεν έχουν υπογράψει τη σύμβαση όλες οι κλινικές λέμε!

Μιλαω για καθαρα δημοσιο νοσοκομειο. Τα υπολοιπα αναλογως...

Γεννησαμε! 28-06-2012 :P

Link to comment
Share on other sites

 

 

Μιλαω για καθαρα δημοσιο νοσοκομειο. Τα υπολοιπα αναλογως...

 

Α συγνώμη, διάβασα ισχύει ό,τι για δημόσιο νοσοκομείο και κατάλαβα ότι αναφερόσουν στις κλινικές. :oops:

Link to comment
Share on other sites

Κωσταντινα να σου ζησουν τα παιδακια σου και με το καλο σου ευχομαι και το τριτο! Τον γιατρο μου τον λενε Στεργιουδα Ιωακημ και τον εμπιστευομαι με κλειστα ματια. Ειχα ενα παλινδρομο τον Σεπτεμβρη και με βοηθησε πολυ. Αν θελεις και στοιχεια του μπορω να σου δωσω. Για τις θεσεις γνωριζω οτι δικαιουνται του δημοσιου και καποιοι αλλοι. Βεβαια αν εχεις γιατρο εκει σε βαζει αν υπαρχουν κενα κρεβατια και πληρωνεις καποιο ποσο, το οποιο δεν ξερω! Πως ηταν η εμπειρια σου στο ιπποκρατειο? Α το κακο με τις θεσεις ειναι οτι δεν εισαι κοντα στα μωρακια και για να πας να τα παρεις ειναι καπως ειδικα αν εισαι με καισαρικη.

 

 

NA ΣΑΙ ΚΑΛΑ,ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΟΥ....ΟΙ ΕΜΠΕΙΡΕΙΕΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ;;;ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΓΙΑΤΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΓΕΝΝΗΣΑ,ΑΣΧΕΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΙΔΥΜΑ.....ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΑΝ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.......ΟΛΟΙ.......ΣΙΓΟΥΡΑ ΥΠΗΡΧΑΝ Κ ΜΙΚΡΟΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙΑ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΑΛΛΑΖΩ ΤΟ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ......ΟΙ ΚΛΙΝΙΚΕΣ ΔΕΝ ΑΞΙΖΟΥΝ ΜΙΑ <<ΣΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ >>...........

ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΤΙΣ <<ΘΕΣΕΙΣ>> ΜΟΝΟ Κ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΑΝΕΤΑ ,ΠΙΟ ΜΟΝΑΧΙΚΑ,ΠΙΟ ΚΑΘΑΡΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΩ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ ΜΟΥ ΓΕΝΝΑΣ!!!!!!!ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΘΑ ΚΑΝΩ Κ ΠΑΛΙ,ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ..ΘΑ ΠΑΩ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΤΑΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ Κ ΘΑ ΔΩ ΤΙ ΜΠΟΡΩ Κ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Κ ΠΑΛΙ...ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.....

Link to comment
Share on other sites

Κωσταντινα να σου ζησουν τα παιδακια σου και με το καλο σου ευχομαι και το τριτο! Τον γιατρο μου τον λενε Στεργιουδα Ιωακημ και τον εμπιστευομαι με κλειστα ματια. Ειχα ενα παλινδρομο τον Σεπτεμβρη και με βοηθησε πολυ. Αν θελεις και στοιχεια του μπορω να σου δωσω. Για τις θεσεις γνωριζω οτι δικαιουνται του δημοσιου και καποιοι αλλοι. Βεβαια αν εχεις γιατρο εκει σε βαζει αν υπαρχουν κενα κρεβατια και πληρωνεις καποιο ποσο, το οποιο δεν ξερω! Πως ηταν η εμπειρια σου στο ιπποκρατειο? Α το κακο με τις θεσεις ειναι οτι δεν εισαι κοντα στα μωρακια και για να πας να τα παρεις ειναι καπως ειδικα αν εισαι με καισαρικη.

 

 

 

ΑΑΑΑΑΑΑΑ...ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ....ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΜΜΟΠΟΥΛΟ,ΓΙΑΤΙ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΙΔΙΚΟΣ ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΝΟΜΙΖΩ Κ ΣΤΗΝ Β ΚΛΙΝΙΚΗ ΤΟΥ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟΥ..........ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΜΩΣ Κ ΠΑΛΙ..ΝΑ ΣΙΑ ΚΛΑΑ ΚΑΙ ΜΕ Τ ΚΑΛΟ ΟΤΙ Κ ΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ..Ο ΘΕΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν κάνεις δωρεά στη δημόσια τράπεζα βλαστοκυττάρων;

 

Αυτο με ποιον το κανονιζεις και ποτε; ο γιατρος μου δεν μου εχει κανει κουβεντα κι εχω εχω συνεχεια ενα σωρο αλλα πραγματα να του πω. Αν τους το πω την ωρα του τοκετου παιζει???

Και η δωρεα εναι τελειως...δωρεαν?

Γεννησαμε! 28-06-2012 :P

Link to comment
Share on other sites

Αυτο με ποιον το κανονιζεις και ποτε; ο γιατρος μου δεν μου εχει κανει κουβεντα κι εχω εχω συνεχεια ενα σωρο αλλα πραγματα να του πω. Αν τους το πω την ωρα του τοκετου παιζει???

Και η δωρεα εναι τελειως...δωρεαν?

Δεν γινεται να τους το πεις την ωρα του τοκετου γιατι ειτε σε ιδιωτικη ειτε σε δημοσια θα πρεπει να σου εχουν στειλει απο πριν ενα ειδικο κιτ με δοχεια για την περισυλλογη και την αποστολη.

q3pIp3.png

7QYNp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν γινεται να τους το πεις την ωρα του τοκετου γιατι ειτε σε ιδιωτικη ειτε σε δημοσια θα πρεπει να σου εχουν στειλει απο πριν ενα ειδικο κιτ με δοχεια για την περισυλλογη και την αποστολη.

Να συμπληρωσω και κατι αλλο...Καλο ειναι να ενημερωθεις απο την τραπεζα που θες να απευθυνθεις και να εισαι προετοιμασμενη...Φιλικο μου ζευγαρι εψαχνε τελευταια στιγμη για το πως να στειλει τα βλαστοκυτταρα και στην ολη διαδικασια τελικα καταστραφηκαν.Για τις ιδιωτικες τραπεζες ισχυει σιγουρα αυτο που σου ειπα στο προηγουμενο μνμ.Οσο για την ιδιωτικη ενημερωσου για τις συνθηκες συντηρησης και αποστολης γιατι ειναι κριμα να καταστραφουν.

q3pIp3.png

7QYNp3.png

Link to comment
Share on other sites

Να συμπληρωσω και κατι αλλο...Καλο ειναι να ενημερωθεις απο την τραπεζα που θες να απευθυνθεις και να εισαι προετοιμασμενη...Φιλικο μου ζευγαρι εψαχνε τελευταια στιγμη για το πως να στειλει τα βλαστοκυτταρα και στην ολη διαδικασια τελικα καταστραφηκαν.Για τις ιδιωτικες τραπεζες ισχυει σιγουρα αυτο που σου ειπα στο προηγουμενο μνμ.Οσο για την ιδιωτικη ενημερωσου για τις συνθηκες συντηρησης και αποστολης γιατι ειναι κριμα να καταστραφουν.[/QUO

Στην προτελευταια μου προταση εννοουσα τη δημοσια τραπεζα.

q3pIp3.png

7QYNp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν καταλαβα τιποτα απ' οτι ειπες :( (ποια τραπεζα, ιδωτικη/δημοσια, κιτ) :confused::confused::confused: σε ευχαριστω :-P:razz::-P ισως ρωτησω και τη μαια στα μαθηματα ανωδυνου τοκετου

Γεννησαμε! 28-06-2012 :P

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...