Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Στο carrefour σου δινουν σε δωροεπιταγη την αξια της συσκευασιας για να παρεις ο,τι αλλο θες.

 

Συγνώμη, δηλαδή αν αγοράσω πάνες Libero την μεγάλη συσκευασία που κοστίζει περίπου 20?, θα μου δώσουν δωροεπιταγή για να αγοράσω όποια άλλα προϊόντα θέλω (ακόμη και μάρκας Carrefour) αξίας 20?? Γιατί αν είναι έτσι, νομίζω συμφέρει..αλλά σωστά το κατάλαβα; Και σε πόσο διάστημα μπορείς να εξαργυρώσεις την/τις δωροεπιταγές; Έχει κάποιο πλαφόν? Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη, δηλαδή αν αγοράσω πάνες Libero την μεγάλη συσκευασία που κοστίζει περίπου 20?, θα μου δώσουν δωροεπιταγή για να αγοράσω όποια άλλα προϊόντα θέλω (ακόμη και μάρκας Carrefour) αξίας 20?? Γιατί αν είναι έτσι, νομίζω συμφέρει..αλλά σωστά το κατάλαβα; Και σε πόσο διάστημα μπορείς να εξαργυρώσεις την/τις δωροεπιταγές; Έχει κάποιο πλαφόν? Ευχαριστώ πολύ!

 

Όχι! Δεν έχει πλαφόν. Σου δίνουν την αξία του προϊόντος σε 2 δωροεπιταγές, τις οποίες εξαργυρώνεις: 1 την επόμενη εβδομάδα και 1 την μεθεπόμενη. Δεν συγκεκριμενοποιεί΄είδη και ποσότητες. Ότι θέλεις ψωνίζεις.

Εάν δηλαδή πάρεις 2 πακέτα Libero (εάν θυμάμαι καλά τα έχει 18 και κάτι) θα σου δώσει 2 δωροεπιταγές των 18 ευρώ για να ψωνίσεις ότι θέλεις τις επόμενες 2 εβδομάδες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

 

Όχι! Δεν έχει πλαφόν. Σου δίνουν την αξία του προϊόντος σε 2 δωροεπιταγές, τις οποίες εξαργυρώνεις: 1 την επόμενη εβδομάδα και 1 την μεθεπόμενη. Δεν συγκεκριμενοποιεί΄είδη και ποσότητες. Ότι θέλεις ψωνίζεις.

Εάν δηλαδή πάρεις 2 πακέτα Libero (εάν θυμάμαι καλά τα έχει 18 και κάτι) θα σου δώσει 2 δωροεπιταγές των 18 ευρώ για να ψωνίσεις ότι θέλεις τις επόμενες 2 εβδομάδες.

Έχει πλαφόν 50? ανά συναλλαγή και σύνολο 200? ανά κάρτα καρφούρ.!!!

z4X6p2.png

Link to comment
Share on other sites

Έχει πλαφόν 50? ανά συναλλαγή και σύνολο 200? ανά κάρτα καρφούρ.!!!

 

ναι, συγνώμη, λάθος επεξήγηση

εννοούσα δεν έχει πλαφόν στο τί θα ψωνίσεις

πλάφόν ανά συναλλαγή είναι 50 ευρώ όπως λες και 200 ευρώ ανά κάρτα στο σύνολο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια θα ήθελα την βοήθεια σας...........

Μετακομίζω με την μικρη μου (οχι γιατι χωριζω χε χε) στην Κοζάνη για 9 μήνες με τοποθέτησαν εκει αναπληρώτρια...και δεν εχω ιδέα απο σουπερ εκει. Τι γινεται εκει τι εχει? Εχει μασουτη? Εχει μαρινοπουλο καρφουρ? Απο τιμες ποιο ειναι ποιο νορμαλ?

Οποια ξερει και μπορει να με βοηθήσει....

 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια θα ήθελα την βοήθεια σας...........

Μετακομίζω με την μικρη μου (οχι γιατι χωριζω χε χε) στην Κοζάνη για 9 μήνες με τοποθέτησαν εκει αναπληρώτρια...και δεν εχω ιδέα απο σουπερ εκει. Τι γινεται εκει τι εχει? Εχει μασουτη? Εχει μαρινοπουλο καρφουρ? Απο τιμες ποιο ειναι ποιο νορμαλ?

Οποια ξερει και μπορει να με βοηθήσει....

 

οφ τόπικ: ο αδερφός μου Αρκαδία, Μεγαλόπολη καλαμαράκι!!!!!!!αναπληρωτής κι εκείνος, ειδικής αγωγής όμως!!!!!!!

 

Εγώ πάντως του κρατάω μούτρα.Μα Αρκαδία?Χάθηκε ένα νησί?Μια Σαντορίνη, μια Κρήτη, έστω μια Κεφαλλονιά βρε αδερφέ!:lol:

Djccp2.png

67KIp2.png

Link to comment
Share on other sites

οοοοοφ τοπικ

 

χαχαχαχα πω πω Αρκαδια......εγω ευτυχως κοζάνη εχει και το καρναβάλι χαχαχα...και δεν την ειχα δηλώσει φαντάσου το συστημα με πεταξε εκει....φαντασου να με εστελναν στα δωδεκάνησα σαν μια φιλη μου με δυο παιδια...που θα παει!!!

 

Link to comment
Share on other sites

με την ιστορία "φθηνούπολη" του Βασιλόπουλου βγάζει κα΄ποιες προσφορές καθημερινά....

σήμερα βρήκα και καφέ bravo τα 100γρ με έκπτωση 50%.... προχτες είδα και τα ζυμαρικά primo gusto 50% έκπτωση.... σήμερα είχε και αρκετά απορυπαντικά 50% και τα Pampers αλλά δε θυμάμαι πόσο έκπτωση....

απλά για να πετύχεις προιόντα που χρησιμοποιείς πρέπει να έχεις το νου σου καθημερινά.....

άντε και στις libero κανα 50%!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

οοοοοφ τοπικ

 

χαχαχαχα πω πω Αρκαδια......εγω ευτυχως κοζάνη εχει και το καρναβάλι χαχαχα...και δεν την ειχα δηλώσει φαντάσου το συστημα με πεταξε εκει....φαντασου να με εστελναν στα δωδεκάνησα σαν μια φιλη μου με δυο παιδια...που θα παει!!!

 

 

γιατι τι εχει η αρκαδια?

οκ λιγο κρυο, λιγη υγρασια αλλα οκ!

εχει ωραιο λαδι, τυρι κλπ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γιατι τι εχει η αρκαδια?

οκ λιγο κρυο, λιγη υγρασια αλλα οκ!

εχει ωραιο λαδι, τυρι κλπ

 

Καλέ μπορεί να είναι και πιο καλά από οπουδήποτε!Από την άποψη του πολύ μακριά από εμάς (Θεσσαλονίκη), το λέμε!!

Djccp2.png

67KIp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια. εχω κανει εγγραφη στις επιθυμιες εδω και 4 μηνες και δεν μου στελνουν κουπονια παρα μονο ενα mail. ξερει καμια αν πρεπει να κανω και κατι αλλο?

 

Καλησπέρα!

Εγώ γράφτηκα τον Απρίλη 2010 και μου έστειλαν το περιοδικό με τα κουπόνια πριν 10 μέρες!! Οπότε μάλλον περιμένεις... :?

:-D:-D:-D

Link to comment
Share on other sites

Εγω το πρωτο DVD player που αγορασα ηταν απο τα Carrefour πριν καμια 10αρια χρονια...τιποτα δεν εχει παθει! Πιο καλο και απο τα ακριβα αποδειχθηκε....

 

Εγω την εμπιστευομαι τη BLUESKY....εχουν και 2 χρονια εγγυηση αν δε κανω λαθος ....

 

Καλησπερα,εγω ειχα βραστηρα της ιδιας μαρκας τουλαχιστον μια δεκαετια κ τον ειχα παρει 8 ευρω περιπου, τον αλλαξα μολις φετος οχι επειδη χαλασε αλλα επειδη δεν μου αρεσε πλεον οπτικα πως ηταν:oops::oops::oops:

Λευκο χρωμα ηταν καποτε μετα απο καθημερινη χρηση τουλαχιστον 5-6 φορες την μερα(ναι ναι πινουμε πολυ τσαι!!!) Ε οσο να ναι το χασε το ντιζαιν κ το χρωμα του!

Link to comment
Share on other sites

μηπως καταλαβατε την διαφημιση του ΑΒ για τα special K , γιατι πηγα εχθες και ειχε προσφορα μονο την classic γευση. Δεν εννοουσε ολα της σειρας με εκπτωση;

κοριτσακια μου!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Εγώ γράφτηκα τον Απρίλη 2010 και μου έστειλαν το περιοδικό με τα κουπόνια πριν 10 μέρες!! Οπότε μάλλον περιμένεις... :?

:-D:-D:-D

 

κ εγω εχω γραφτει πριν μηνες και ακομη περιοδικο δεν μουχει ερθει....:mad:

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα.!! Εγώ πήγα στο Βερόπουλο και είδα σήμερα..... μέχρι τις 30/9 οι πάνες libero οικονομική συσκευασία ανοιχτής πάνας -50%....! Πήρα και δέχτηκαν και κουπόνι.

Αγάπη.... η χαραμάδα της αιωνιότητας..

Ernesto Cardenal

Link to comment
Share on other sites

Για Θεσσαλονικη παντως , υπαρχει ενα supermarket που εχει μισες τιμες σε ολα και μαλιστα ολα επωνυμα, τυπου lidl και τετοια.Το μονο που δεν εχει ειναι τροφιμα ψυγειου.Παντως ειδικα στα απορυπαντικα στα χαρτικα στα μωρομαντηλα , στις πανες κλπ, εχει τρελη διαφορα με τα γνωστα super market.Δεν ειμαι σιγοθρη αν μπορω να δωσω ονομα εδω, μη θεωρηθει διαφημιση.Οποιος ενδιαφερεται , του στελνω pm.

19Zup2.png

 

149138qob4e3htng.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...