Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Πιθανή ατρησία οισοφάγου (λανθασμένη όμως τελικά η πρόγνωση της β επιπεδου)


Recommended Posts

ΧΑΡΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!

Να της πεις να κουρεύεται και να πεις σε όποια κοπέλα ενδιαφέρεται εδώ μέσα ή βλέπεις ότι αντιμετωπίζει παρόμοιο πρόβλημα το όνομά της για να την αποφεύγει!! Γράψε στο καταγγελίες ή στείλε σε όποια βλέπεις ότι μπορεί να έπεσε στα νύχια της ένα πμ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μπραβο να σας ζησει ο μικρος:D. βρε αφου στα ελεγα οτι τιποτα δεν θα ειχε;), να πας στη γιατρο και να της πεις την αλλη φορα που θα ενημερωνει μια εγκυο να ειναι προσεκτικη. δεν ειναι παντα λυση η διακοπη:?.

Link to comment
Share on other sites

Να σας ζήσει ο μπεμπουλης σας!!να ειναι υγειεστατο σε ολη του τη ζωη.οσο γιαυτη δεν ξερω αν πρεπει να πας και να χαλασεις την ζαχαρενια σου,τουλαχιστον ομως καν'της δυσφημηση!!!

Link to comment
Share on other sites

Να σου ζήσει ο μπεμπάκος σου και να τον δεις όπως επιθυμείς.

Της γιατρού όμως της άξιζε να της κάνεις μια δυσφήμιση, έτσι για να ξέρουμε ποια είναι μη τυχόν και πέσουμε στα χέρια της.

5f27b8bd0c.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ,τί καλά που πήγαν όλα καλά!!Σε σκεφτόμουν!!!Να σας ζήσει το κουκλάκι!!!Τί ηρεμία και τί χαρά θα νιώθεις, ε;;;Να είσαι γερή και να χαίρεσαι τα παιδάκια σου!!!Μη μας ξεχάσεις τώρα!!!Να μας λες τα νέα σας και τα κατορθώματα του μπόμπιρα!!!

Vd4Sp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

καλησπερα σε ολες..σας ευχαριστω για τις ευχες και τη συμπαρασταση σας.η ζωη μας τωρα πια με τα τρια παιδια εχει γινει πιο πολυπλοκη κ το τρεξιμο απιστευτο,αλλα χαλαλι...το β επιπεδου το εκανα στο αλεξανδρας,οπως και στα αλλα μου παιδια,επειδη νομιζα οτι εκει εχουν περισσοτερη εμπειρια,αφου βλεπουν τοσα περιστατικα.πηγαινα εκει καθε μερα για δυο βδομαδες κ εκανα ανα μιση ωρα υπερηχο χωρις να μου λεν αρχικα τι προβλημα υπαρχει,παρα μονο "κανε μια βολτα κ ξαναελα σε κανα μισαωρο","ελα αυριο παλι" κλπ την προτελευταια μερα μου ειπαν οτι δεν βλεπουν το στομαχι του μωρου,αρα de facto το παιδι πασχει απο ατρησια οισοφαγου.να ξαναπερασω την επομενη μερα για να με δει ο καθηγητης κ να μου πει τι θα γινει.την ερομενη μερα κ αφου περιμενα 3 ωρες εμφανιστηκε καποιος,με εβαλε σ'ενα γραφειο κ μου ειπε οτι το παιδι εχει ατρησια κ κατα συνεπεια κ αλλα προβληματα κ οτι πρεπει να κανω αμνιο για να επιβεβαιωθει κ να προχωρησω σε διακοπη..ετσι ξερα..μαλιστα μου ειπε ν βιαστω για να μη περασουν οι βδομαδες.πηρα το γιατρο μου,ο οποιος δεν πειστηκε κ με συμβουλεψε να κανω κ μαγνητικη κ να δουμε μετα.αφου η μαγνητικη ηταν καθαρη,με εστειλε κ εξω σε ιδιωτικο γιατρο για πιο εξειδικευμενο υπερηχογραφημα,το οποιο εδειξε πεντακαθαρα οτι υπαρχει στομαχι.εν τω μεταξυ βγηκε κ το γρηγορο αποτελεσμα της αμνιο,που ηταν φυσιολογικο.πρεπει να σημειωσω οτι ειχαμε αποφασισει οτι δεν θα καναμε διακοπη,οποιο κ αν ηταν το αποτελεσμα.ο γιατρος μου μου ειπε να ξαναπαω στο αλεξανδρα γιατι η "γενετιστρια" που εμαθε οτι εκανα ολας αυτες τις εξετασεις ηθελε να με ξαναδει.πηγα κ εγω καταχαρουμενη να δω τι θα μου πει.εκεινη μολις με ειδε πηρε υφακι κ μου ειπε "κακως με αμφισβητησες γιατι εγω ειμαι γενετιστρια κ εχω κανει σπουδες στην αγγλια" κ ακουμπωντας το υπερηχο στην κοιλια συνεχισε "να το,δεν εχει στομαχι.σου εχουν πει τι ειναι η ατρησια οισοφαγου?"θα μου πειτε γιατι τα λεω ολα αυτα??ετσι,για να μου φυγουν,τα κρατουσα ολον αυτον τον καιρο μεσα μου κ εσκαγα...(κ ακομα θελω να παω με τον εφραιμ γεωργιο να της δειξω το παιδι που με τοση ευκολια μου ελεγε να σκοτωσω στην26 εβδ..ετσι,για το γαμωτο..)

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06 ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07 ΕΦΡΑΙΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11.04.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.09.10 Κ ΘΗΛΑΖΕΙ......

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...