Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ρούχα για την μαμά από το Internet


Κάτια Ντ.

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγω δε βγαζω ποτε μπρατσακια εξω αλλα πηγα σε μια μοδιστρα και μου εφτιαξε ενα κοντο μπολερακι χαρμα το οποια μπροστα πιανει μεχρι ας πουμε τις τιραντες του σουτιεν μας και απο πισω μεχρι εκει που ειναι ανοικτη η πλατη δλδ κοντουτσικο μπολερακι .

Ναι το εχω παραλαβει και ειναι εξαιρετικο μεχρι και η μοδιστρα μου ειπε οτι δεν το περιμενε.

 

κάτι τέτοιο ας πούμε?

http://www.tidebuy.com/product/Romantic-Red-Satin-Hot-Sales-Jackets-For-Bridal-J-14-277512.html

σα να ψήνομαι... :)

 

είδα και ενα παρόμοιο φορεμα στη βιτρίνα της Raxevsky, λεω να παω να το δοκιμάσω, εχει μεν 320 ευρώ, οπότε θα δούμε...

 

μήπως θα μπορούσες να μου στείλεις καμιά φωτό απ' το φορεματάκι σου, αν δε σου ειναι δύσκολο, να πάρω μια ιδέα?

κοριτσια ευχαριστώ πολύ για τις προτάσεις!

EXXQp3.pngAIzKp2.png
Link to comment
Share on other sites

vasso st το μωβ ειναι πολυ ανοιχτο στο στηθος???

ποσο καιρο εκαναν να σου ερθουν?

απο το dhgate τα πηρες ή υπαρχουν και στο ebay???

 

ελπιζω να περασατε καλα..

pasxalitsa v

το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

kALOp3.png

Link to comment
Share on other sites

ναι ναι σε αυτο το χρωμα το 8ελω και το βρηκα και στιο ε-βαυ με 38 λιρες χιχιχι.Οποτε κοιτατε και εκει για φορεμα που 8ελετε..Ευχαριστω και για τις απαντησεις σας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

vasso st το μωβ ειναι πολυ ανοιχτο στο στηθος???

ποσο καιρο εκαναν να σου ερθουν?

απο το dhgate τα πηρες ή υπαρχουν και στο ebay???

 

ελπιζω να περασατε καλα..

Πασχαλιτσα μου σε ευχαριστω πολυ! Περασαμε τελεια και το σημαντικοτερο ηταν οτι το ευχαριστηθηκαν οι μεονυμφοι! Το μωβ φορεμα ειναι ανοιχτο στο στηθος φαντασου οπως εκει που σταματαει το σουτιεν σου(δεν φαινοταν τιποτα σε εμενα). Επισης το ειχα βρει και στο http://www.jessicabrides.com και εκανε περιπου 25 μερες (τους ζορισα λιγο γιατι αργησα να παραγγειλω) αλλα συνηθως θελει 1 μηνα μες το νερο!

4usdp3.png
Link to comment
Share on other sites

κάτι τέτοιο ας πούμε?

http://www.tidebuy.com/product/Romantic-Red-Satin-Hot-Sales-Jackets-For-Bridal-J-14-277512.html

σα να ψήνομαι... :)

 

είδα και ενα παρόμοιο φορεμα στη βιτρίνα της Raxevsky, λεω να παω να το δοκιμάσω, εχει μεν 320 ευρώ, οπότε θα δούμε...

 

μήπως θα μπορούσες να μου στείλεις καμιά φωτό απ' το φορεματάκι σου, αν δε σου ειναι δύσκολο, να πάρω μια ιδέα?

κοριτσια ευχαριστώ πολύ για τις προτάσεις!

 

Ναι κατι τετοιο αλλα στο δικο μου μπολερο ,η μπροστα του μερια τελειωνει εκει που ειναι οι τιραντες του σουτιεν(σαν χερακι δλδ) μας για να φαινεται και το πιασιμο με τις πετρουλες του φορεματος.

 

θα προσπαθησω απο αυριο να βγαλω φωτο να στο στειλω να το δεις.

HKTLp3.pngNQ8bp3.png
Link to comment
Share on other sites

Mάλλον ψηνομαι γι αυτό: http://www.tidebuy.com/product/Sexy-V-neck-with-Rouched-Bodice-and-A-line-Skirt-in-Slit-Style-Blue-Hot-Sell-Plus-Size-Evening-Dress-FA56-204748.html

δεν το θελω πολύ κλειστό στο στηθος, ισως χρειαστεί να θηλασω κιόλας, οποτε βολικό μου φαίνεται

τι λετε?

EXXQp3.pngAIzKp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βρε κορίτσια δεν διάβασα όλο το θέμα αλλά ενθουσιάστηκα με τα φορέματα που βρήκατε στις τελευταίες 2 σελίδες. Και φτηνα σε σχέση με Ελλάδα!!!

Η απορία μου είναι πως ξέρετε τι νούμερο να παραγγείλετε; Και εντάξει οι αδυνατούλες που πανω κάτω το βρίσκουν, εγώ που έχω ένα στήθος ναααααα μετα συγχωρήσεως που έχει γίνει ναααααααααααααααα με τα κιλα και το θηλασμο πως υπολογίζω μέγεθος;;;

Link to comment
Share on other sites

Mάλλον ψηνομαι γι αυτό: http://www.tidebuy.com/product/Sexy-V-neck-with-Rouched-Bodice-and-A-line-Skirt-in-Slit-Style-Blue-Hot-Sell-Plus-Size-Evening-Dress-FA56-204748.html

δεν το θελω πολύ κλειστό στο στηθος, ισως χρειαστεί να θηλασω κιόλας, οποτε βολικό μου φαίνεται

τι λετε?

 

 

Πολύ όμορφο και πολύ sexy!!!;)

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ για τηνν απαντηση ειδα και αυτο που μου αρεσει παρα πολυ αλλα το βλεπω πιο καλο γιατι ειναι πισω μακρυ τι λετε εσεις? http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=110570559328&ssPageName=ADME:B:EOIBSA:GB:1123

ποιο απο το 2? το προηγουμενο ηταν αυτο http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=110570559328&ssPageName=ADME:B:EOIBSA:GB:1123

 

καταπλητκτικο!ποσο παει;;

Link to comment
Share on other sites

Τι θα γινει βρε κοριτσια με αυτες με τα συνθηματικα????? Αρχιζω και τα παιρνω μεσα στην κουβεντα μας να πεταγεται ενα ασχετο για την κουβεντα μηνυμα. :evil::evil: Σας εχουν κοψει τα κινητα σας??? Δεν εχετε αλλο φορουμ να ζαλιζετε???? Εσεις οι πιο παλιες βρε κοριτσια δεν ξερετε κανεναν τροπο να απαλλαγουμε απο τις πορδ#ς????

4usdp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βρε κορίτσια δεν διάβασα όλο το θέμα αλλά ενθουσιάστηκα με τα φορέματα που βρήκατε στις τελευταίες 2 σελίδες. Και φτηνα σε σχέση με Ελλάδα!!!

Η απορία μου είναι πως ξέρετε τι νούμερο να παραγγείλετε; Και εντάξει οι αδυνατούλες που πανω κάτω το βρίσκουν, εγώ που έχω ένα στήθος ναααααα μετα συγχωρήσεως που έχει γίνει ναααααααααααααααα με τα κιλα και το θηλασμο πως υπολογίζω μέγεθος;;;

 

κι εγώ το ίδιο θεμα εχω με το στηθος και την κοιλιτσα μετα από 2 καισαρικές... :(

μπορείς να κανεις το φόρεμα custom made, δλδ να μετρηθείς και να δωσεις τις διαστάσεις σου, να στο ράψουν στα μέτρα σου, εγώ αυτό κάνω. διάλεξε ό,τι σου αρέσει και μπορεις να αλλαξεις χρώμα, να διαλεξεις μέγεθος και να κανεις και καποιες αλλαγες στο φόρεμα πχ με μανικια/χωρίς/πιο μακρύ/πιο κοντό.

καλά ψώνια ;)

EXXQp3.pngAIzKp2.png
Link to comment
Share on other sites

Say123, συμφωνώ!!!

Little, εγώ πλέον ράβω. Βρίσκω σχέδια στο ιντερνετ, το πάω στη μοδίστρα και μου λέει τι ύφασμα να πάρω, κάνουμε όσες τροποποιήσεις θέλουμε και φυσικά όλα στα μέτρα μου. Δηλ. δε χρειάζεται να πάρω και πολύ ακριβό ύφασμα, δεν είναι απαραίτητο ότι θα στοιχίσει πάρα πολλά λεφτά.

ldnHp3.png?vud3HaCz

Mother of 4

:)

Χρήστος - 22/3/2008

Μιχάλης - 30/11/2009

Δημήτρης - 3/4/2012

Link to comment
Share on other sites

http://www.wholesale-dress.net/sexy-lace-trimming-embroidered-v-neck-evening-gown-white-g1149256.html

 

επίτέλους βρήκα,δλδ η κολλητή μου το βρήκε:rolleyes:

το φόρεμα που ήθελα για την βάφτιση τον Αύγουστο........

με ασημένιο σανδάλι θα είναι σούπερ...:lol::lol::lol:

9Onsp3.png

Link to comment
Share on other sites

Έτσι, πολλά σύνολα; Αλήθεια ευρύ φάσμα επιλογών, αλλά πολύ όμορφο

 

 

Τόσο μεγάλο μέρος επιλογή του πολύ εκτεταμένο

 

Sammenligning af fedt en person iført en kjole, der?

 

alle har stψrrelsesskjema. se under informasjon om kjolen (μας την πέσαν και απο τα ξενα!)

 

κοριτσια μην δινετε σημασια κ μας κλεισουν το θεμα...

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μην δινετε σημασια κ μας κλεισουν το θεμα...

 

μπορειτε απλα να κανετε αναφορες-μην μασατε-,δεν το κλεινουν το θεμα για τετοιους λογους....οταν βλεπετε τετοια περιεργα μηνυματα,να τα αναφερετε στους αντμιν.

(εχει μια πινακιδα κατω απο το ονομα χρηστη με κοκκινο πλαισιο και ενα θαυμαστικο,απο εκει βγαζει σε μια σελιδα με την αναφορα σας προς τους αντμιν,κανετε αποστολη κ τελος)

fBaep3.png

 

uwK7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαμά του Θωμά, τέλειο! Σε άσπρο όμως; Σα νυφικό θα είναι...όχι ότι αυτό είναι απαραίτητα κακό...

 

 

H μαμἀ μου ζήτησε να βάλω κάτι σε άσπρο;)

μάλλον θα φοβήθηκε μην πάω πάλι με μαύρα:lol::lol: και μου είπε εσύ κ η μπέμπα θα βάλετε άσπρα......:lol::lol:

και αφου είναι η κολλητή μου δεν της χαλάω χατήρι.......εκείνη θα βάλει κοραλί μακρύ.....ἀσε που το συγκεκριμένο θα κρύβει και κάθε ατέλεια απο τον τοκετό.:cool:

9Onsp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...