Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ρούχα για την μαμά από το Internet


Κάτια Ντ.

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

έλενα??στο χρώμα που το έχει η φωτό??ή σε σκούρο μπλε??

καλυτερα το μπλε η λιγο πιο ανοιχτο προς τυρκουαζ ισως ;) ροζ ειναι καλοκαιρινο χρωμα και ειναι και ο γαμος οκτωμβριος μηνας οποτε σιγουρα οχι πολυ ανοιχτο χρωμα αλλα οχι και μαυρο το μπλε ειναι αρκετα καλο....:P

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Λοιπόν κορίτσια, για μένα η jessica ήταν σκέτη απογοήτευση. το ύφασμα ήταν βαρύ, ζεστό, καμία σχέση με τη φωτογραφία. Εκεί φαινόταν λεπτό, αέρινο... τι να σας πω... τι να σας πω... σκέτη απογοήτευση! Αυτό τα λέει όλα, νομίζω.

ldnHp3.png?vud3HaCz

Mother of 4

:)

Χρήστος - 22/3/2008

Μιχάλης - 30/11/2009

Δημήτρης - 3/4/2012

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Λοιπόν κορίτσια, για μένα η jessica ήταν σκέτη απογοήτευση. το ύφασμα ήταν βαρύ, ζεστό, καμία σχέση με τη φωτογραφία. Εκεί φαινόταν λεπτό, αέρινο... τι να σας πω... τι να σας πω... σκέτη απογοήτευση! Αυτό τα λέει όλα, νομίζω.

εμενα με ειχε ρωτησει τι υφασμα θελω...:!:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Εγώ παρέλαβα πριν λίγες μέρες το φόρεμα που παρήγγειλα και είμαι πολύ ευχαριστήμενη.Ηρθε 2 βδομάδες νωρίτερα από ότι είχα ζητήσει και ήταν πάνω στα μέτρα που τις είχα στείλει.Είναι αυτό http://www.jessicabrides.com/catalog/ProductPic.asp?id=3618

χωρίς ουρά γιατι κάνω γαμοβάφτιση και ήθελα να είμαι πιο άνετη.Σκεφτόμουν να το παραγγείλω σε σατέν να δείχνει πιο φόρεμα αλλα φοβήφηκα και το ζήτησα όπως της φωτογραφίας.

UeNTp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ παρέλαβα πριν λίγες μέρες το φόρεμα που παρήγγειλα και είμαι πολύ ευχαριστήμενη.Ηρθε 2 βδομάδες νωρίτερα από ότι είχα ζητήσει και ήταν πάνω στα μέτρα που τις είχα στείλει.Είναι αυτό http://www.jessicabrides.com/catalog/ProductPic.asp?id=3618

χωρίς ουρά γιατι κάνω γαμοβάφτιση και ήθελα να είμαι πιο άνετη.Σκεφτόμουν να το παραγγείλω σε σατέν να δείχνει πιο φόρεμα αλλα φοβήφηκα και το ζήτησα όπως της φωτογραφίας.

 

ειναι καταπληκτικο!κ σε κοντο για αλλη περιπτωση!τι υφασμα ειναι κ ποσο πηγε;

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ πιστέυω οτί σε άλλο χρώμα και κοντο θα είναι τέλειο.Είναι ταφτάς και μου στοίχισε 130Ε.Νομίζω οτι σε σατέν θα είναι πιο αέρινο αν το θες για φόρεμα.

UeNTp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 months later...

Να σας δείξω και το δικό μου, αν και καθυστερημένα, πολύ!

Μετά από μεταποίηση αφού αν και το παρείγγειλα σε medium ήταν πολύ μεγαλύτερο.

 

VIKI1.jpgVIKI.jpg

Love me or Hate me!

I'm still gonna shine!

Link to comment
Share on other sites

Να σας δείξω και το δικό μου, αν και καθυστερημένα, πολύ!

Μετά από μεταποίηση αφού αν και το παρείγγειλα σε medium ήταν πολύ μεγαλύτερο.

 

VIKI1.jpgVIKI.jpg

 

ωραιο φαινεται!ηταν οπως στη φωτο που το ειδες;

Link to comment
Share on other sites

Και αυτο υπεροχο οχι απο το σαιτ που λεμε το βρηκα τυχαια στο ιντερνετ!Το δεξι φορεμα το φουξια.

amarisso.jpg

Εγώ πάλι θα το προτιμούσα μάξι και το σκίσιμο να είναι πιο στο πλάι και το μπούστο να τόνιζε λίγο περισσότερο κατά τα αλλά το χρωματάκι καλό είναι !!! το φούξια ας πούμε για μένα θα ήταν τέλειο με ψηλοτάκουνο ασήμι πέδιλο !!!! αλλά γούστα είναι αυτά !!!!!:P

Ζήσε τη ζωή σου όπως θέλεις, χωρίς να υπολογίζεις τη γνώμη του κόσμου. Ο κόσμος είναι πολύς, η ζωή σου όμως λίγη.

Link to comment
Share on other sites

ωραιο φαινεται!ηταν οπως στη φωτο που το ειδες;

 

Το ύφασμα και το κέντημα ναι ήταν όπως στη φωτογραφία.

Στη φωτογραφία ήταν maxi αλλά ήταν too much για μένα, παρόλο που έγινα κουμπάρα, έτσι το ζήτησα κοντό.

Love me or Hate me!

I'm still gonna shine!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

http://www.demetriosbride.com/intl/index.php?page=proms2011

 

Κοριτσια εμενα μου αρεσει το μπλε και θα προσπαθησω πολυ να το εχω για τη βαφτιση της κορης μου το Μαιο. Πως σας φαινεται;;;;; Θα ηθελα πολυ νακουσω γνωμες!!!!!

mhGFp2.png?foRENFW2
Link to comment
Share on other sites

http://www.demetriosbride.com/intl/index.php?page=proms2011

 

Κοριτσια εμενα μου αρεσει το μπλε και θα προσπαθησω πολυ να το εχω για τη βαφτιση της κορης μου το Μαιο. Πως σας φαινεται;;;;; Θα ηθελα πολυ νακουσω γνωμες!!!!!

 

Το θαλασσί λες ε?! ΤΕ-ΛΕΙ-Ο !!!! Και το χρώμα του και το σχέδιο και το κέντημα ΌΛΑ!!!

Με το καλό!!!

Love me or Hate me!

I'm still gonna shine!

Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι Βικουλα αυτο! ΤΟ θεμα ειναι αν θα το βρω εδω στην Ελλαδα γιατι αυτο ειναι το international site του Δημητριου και πιθανον καποια κομματια να μην τα φερουν Ελλαδα! Αν το βρω, θα του βαλω τιραντακια στο ιδιο χρωμα, ασημι peep-toe ασημι τσαντακι και ασημι εσαρπα! Και ετοιμη η μαμα!

mhGFp2.png?foRENFW2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
εχω ερωτευτει αυτο το φορεμα http://www.promgirl.com/shop/dresses/viewitem-PD564670

 

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

 

 

Αν το θέλεις για βάφτιση,σου δίνω το λόγο μου ότι κανείς δεν θα προσέξει ούτε τη νονά,ούτε το μωρό!!!

Είναι όντως τέλειο!!Αρκεί βέβαια να μην έχει ο παπάς,αλλά και οι καλεσμένοι,κανένα πρόβλημα καρδιάς!!:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Α ρε κοριτσια φωτιες μου αναψατε με αυτό το σαιτ το κινεζικο...βαφτιζω εναν μπεμπη τον Μαιο βαφτιζω καποια στιγμη το καλοκαίρι και την μπέμπα μου και παντρευεται και η κολλητη μου τον Ιούλιο οπότε θελω πολλά φορέματα!!Λάτρεψα αυτό: http://www.jessicabrides.com/catalog/ProductPic.asp?id=3742 και λέω να το τολμήσω και αναλογα το αποτελεσμα να κοιταξω και για τις αλλες περιπτωσεις.πως σας φαινεται;

Οσες παραγγείλατε φορεμα σε σατεν πως ηταν;φαινόταν φθηνο;

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Α ρε κοριτσια φωτιες μου αναψατε με αυτό το σαιτ το κινεζικο...βαφτιζω εναν μπεμπη τον Μαιο βαφτιζω καποια στιγμη το καλοκαίρι και την μπέμπα μου και παντρευεται και η κολλητη μου τον Ιούλιο οπότε θελω πολλά φορέματα!!Λάτρεψα αυτό: http://www.jessicabrides.com/catalog/ProductPic.asp?id=3742 και λέω να το τολμήσω και αναλογα το αποτελεσμα να κοιταξω και για τις αλλες περιπτωσεις.πως σας φαινεται;

Οσες παραγγείλατε φορεμα σε σατεν πως ηταν;φαινόταν φθηνο;

 

 

Τέλειο το φόρεμα, και εγώ το χαλβάδιαζα για ένα γάμο που έχω το καλοκαίρι :D

Θεωρώ όμως ότι είναι ταφτάς και όχι σατέν, μου κάνει "βαρύ" ύφασμα για σατέν.

as1cxHCFg2B0010MzUzNjZsfDQwMzk2Mmx8d2UgYXJlIGluIGxvdmUgZm9y.gif
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...