Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ρούχα για την μαμά από το Internet


Κάτια Ντ.

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αθηνα μου, σιγουρα το κανει! Σε προηγουμενες σελιδες το ειχε αναφερει αλλη κοπελα και η κινεζουλα της απαντησε θετικα. Και εγω με pronovias εχω παθει πλακα!!

 

Ναι το κανει,τη ρωτησα γαι αενα κ ειπε 65 ευρω,αλλα δεν το αποφασισα κ τωρα δεν προλαβαινω,παντως λεω να βρω ενα που μ αρεσει πολυ κ να της πω να μου το ραψει

Link to comment
Share on other sites

έλενα μου

δεν ξέρω αν είδες την ερώτηση μου, επειδή παραγγέλνω αύριο, είναι 100% σίγουρο ότι δε θα πάρω μια μέρα ένα τηλ. ότι ο εκτελωνισμός θα μου φάει κανά κατοστάρικο?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια άλλη μία άσχετη στη παρέα σας!

 

Ποιά είναι η κινεζούλα? το site αυτό δηλ της Jessica που λέτε είναι το αυθεντικό ή της κινέζας? Οι τιμές είναι αυτές που αναγράφει? Και ποιό είναι το email της?

 

Εγώ βαφτίζω το γιο μου 19 Αυγούστου, λίγο χλωμό να προλάβω να παραγγείλω κάτι. Αλλά για να το ξέρω για άλλες περιπτώσεις.

8jPDp3.pngmAB8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

έλενα μου

δεν ξέρω αν είδες την ερώτηση μου, επειδή παραγγέλνω αύριο, είναι 100% σίγουρο ότι δε θα πάρω μια μέρα ένα τηλ. ότι ο εκτελωνισμός θα μου φάει κανά κατοστάρικο?

 

εγω τουλαχιστν δεν πληρωσα τιποτα, παρ'ολο που οταν πηρα στην τντ μου ειπε η κοπελα οτι ειναι στο αεροδρομειο για εκτελωνισμο.... μου ηρθε το φορεμα και απλα εδωσα 5 ευρω στο κουριερ (tips)... πιστευω πως ειναι μεσα στην τιμη που δινεις για την μεταφορα.....(δηλαδη στα 40 ευρω που δινεις ) με το καλο να λαβεις το φορεμα! τελικα ποιο θα παρεις???

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια άλλη μία άσχετη στη παρέα σας!

 

Ποιά είναι η κινεζούλα? το site αυτό δηλ της Jessica που λέτε είναι το αυθεντικό ή της κινέζας? Οι τιμές είναι αυτές που αναγράφει? Και ποιό είναι το email της?

 

Εγώ βαφτίζω το γιο μου 19 Αυγούστου, λίγο χλωμό να προλάβω να παραγγείλω κάτι. Αλλά για να το ξέρω για άλλες περιπτώσεις.

Απο οσο θυμαμαι(παει καιρος που εχω διαβασει ολες τις σελιδες απο την αρχη) μια κοπελα ειπε οτι η Jessica ηταν στο ebay και μετα ανοιξε δικο της ανεξαρτητο site το οποιο εδρευει Κινα και οι ιδιοι ειναι κινεζοι. Δεν ξερω τι εννοεις αυθεντικο...Οι τιμες ειναι αυτες που αναγραφει, μπορεις να της στειλεις φωτο απο αλλο φορεμα που μπορει να εχεις βρει στο διαδυκτιο και να σου πει αν μπορει να στο ραψει και το mail της ειναι στη σελιδα της www.jessicabrides.com Kαλα ψωνια!!!

4usdp3.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια

οταν λαβετε το φορεμα ενημερωστε μας για να ξερουμε κι εμεις τι παιζει με την κινεζα.

παντως οι τιμες ειναι σουπερ

Αν ανατρεξεις σε προηγουμενες σελιδες, θα διαβασεις σχολια απο κοπελες που εχουν παραλαβει. Παααρα πολλες κοπελες εχουν παραγγειλει :);)

4usdp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

το άσπρο το κοντό με τη μαύρη κορδέλα τελικά.

ευχαριστώ για την απάντηση, θα το παραγγείλω άμεσα και θα ενημερώσω για το τι έγινε

 

ωραιο φορεματακι ειναι αυτο;):P!!!! με το καλο να το παραλαβεις και με το καλο να βαπτισεις το αγγελουδι σου!!!!:-P:P

Link to comment
Share on other sites

Απο οσο θυμαμαι(παει καιρος που εχω διαβασει ολες τις σελιδες απο την αρχη) μια κοπελα ειπε οτι η Jessica ηταν στο ebay και μετα ανοιξε δικο της ανεξαρτητο site το οποιο εδρευει Κινα και οι ιδιοι ειναι κινεζοι. Δεν ξερω τι εννοεις αυθεντικο...Οι τιμες ειναι αυτες που αναγραφει, μπορεις να της στειλεις φωτο απο αλλο φορεμα που μπορει να εχεις βρει στο διαδυκτιο και να σου πει αν μπορει να στο ραψει και το mail της ειναι στη σελιδα της www.jessicabrides.com Kαλα ψωνια!!!

 

Ευχαριστώ πολύ vasso. :D

8jPDp3.pngmAB8p3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια επεστρεψα!!!!!!!!!!

Λοιπον την Παρασκευη πριν φυγω εστειλα μνμ στο jessicabrides την ρωτησα για ενα φορεμα ποια η τιμη με τα μεταφορικα κ οτι θελω να πληρωσω με western union κ καποιες αλλες λεπτομερειες σχετικα με το φορεμα!Μεχρι σημερα δεν εχω λαβει απαντηση της!Γιατι?Ειναι λογικη αυτην η καθυστερηση στην απαντηση της?

Ts65p3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια επεστρεψα!!!!!!!!!!

Λοιπον την Παρασκευη πριν φυγω εστειλα μνμ στο jessicabrides την ρωτησα για ενα φορεμα ποια η τιμη με τα μεταφορικα κ οτι θελω να πληρωσω με western union κ καποιες αλλες λεπτομερειες σχετικα με το φορεμα!Μεχρι σημερα δεν εχω λαβει απαντηση της!Γιατι?Ειναι λογικη αυτην η καθυστερηση στην απαντηση της?

δεν ξερω τι εγινε αλλα να ξερεις οτι εχουμε 6 ωρες διαφορα, και δεν απανταει αμεσως εκτος αν στελνεις νυχτα,,,

Link to comment
Share on other sites

Απορω κ εγω μεγαλη η καθυστερηση παντως αν σκεφτεις απο την Παρασκευη!

Σημερα ξαναεστειλα θα δειξει μεχρι το βραδυ λογικα πρεπει να εχω παρει απάντηση! Ωραιο το φορεμα που πουλας κριμα που δεν ειμαι αδυνατη......

Ts65p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Απορω κ εγω μεγαλη η καθυστερηση παντως αν σκεφτεις απο την Παρασκευη!

Σημερα ξαναεστειλα θα δειξει μεχρι το βραδυ λογικα πρεπει να εχω παρει απάντηση!

σιγουρα θα εχεις δεν νιμιζω να θελει να χασει πελατισα....
Ωραιο το φορεμα που πουλας κριμα που δεν ειμαι αδυνατη......

ευχαριστω....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Απογοήτευση τελικά -για μένα- η Jessica.....

46 μέρες μετά την παραγγελία και το φόρεμα ακόμα να ρθει...

Της είχα διευκρινίσει πριν την παραγγελία μετά την παραγγελία, πάρα-πολλές φορές οτι δεν θα μπορώ να παραλάβω μετά τις 16 Ιουλίου, με διαβεβαίωσε οτι θα είναι εδώ ΠΡΙΝ τις 16, σήμερα και μετά από πολλές πιέσεις μου έστειλε το tracking list της ΤΝΤ που φαίνεται οτι το έστειλε ΣΗΜΕΡΑ! Το πακέτο θα είναι εδώ την Τρίτη και αν! και εγώ το Σάββατο πετάω και θα επιστρέψω το Σεπτέμβριο.... Ευτυχώς που πλήρωσα με PAYPAL και θα πάρω τα λεφτά μου πίσω!

Love me or Hate me!

I'm still gonna shine!

Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω και εγω φορεμα για μια βαφτιση που ειμαι καλεσμενη και γενικα για να το φορεσω και σε εναν γαμο.Το νουμερο μου ειναι 52 και θα ηθελα να ειναι και καλο αλλα οχι πολυ φορτωμενο και προσιτο.

Τι μου προτεινετε?Μενω αμπελοκηπους αττικης

Σας ευχαριστω

iQSqp3.png

qajOp2.png

MACEDONIA IS GREEK AND ONLY GREEK

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

λοιπόν κορίτσια φωτιές που ανάβετε με αυτό το site!!θέλω βοήθεια.....αρχές οκτωβρίου παντρεύει ο καλός μου ένα ζευγάρι και θέλω να μου πείτε τη γνώμη σας

μου άρεσε πολύ το 1729 αλλά θα μπορέσει να το φτιάξει σε μακρύ, ή αν το αφήσω έτσι κοντό πάει για την περίσταση που το θέλω?επίσης μου άρεσε το 1816 και τέλος το 2036!!όλα σε χρώμα μπλε σκούρο....ναι μου έχει "κάτσει" κάπως αυτό το χρώμα.....είμαι καστανή και έχω μαυρίσει αρκετά οπότε λέω πως θα μου πηγαίνει...επειδή ο γάμος είναι οκτώβριο δεν μου πάει να βάλω πολύ ανοιχτόχρωμο....

περιμένω γνώμες ποιο από τα 3???και προτείνετε και κανένα άλλο χρώμα έτσι για να δω!!!

Link to comment
Share on other sites

Αθηνα83, και εγω σκεφτομαι νυφικο απο την κινεζουλα :cool::wink: ! Εχω ψαξει στο ιντερνετ και εχω αποθηκευσει φωτο νυφικων που μου αρεσαν και οταν ερθει η ωρα θα της στειλω αυτο που μου αρεσει να μου το ραψει.

Το paypal, ειναι ασφαλης τροπος πληρωμης αγορων μεσω διαδικτυου και χωρις κοστος! Δεν εχει υπαρξει ποτε αναφορα κλοπης στοιχειων προσωπικων ή καρτας διοτι ειναι παγκοσμιο, εγκυρο και ασφαλες! Εγω χρησιμοποιω την καρτα μισθοδοσιας μου αλλα μπορεις να χρησιμοποιησεις προπληρωμενη ή πιστωτικη. Ακολουθεις τα βηματα και κανεις τη διαδικασια. Ο αλλος τροπος ειναι western union ή moneygram (με χρεωση)

Καλες αγορες!!

 

 

το western union δεν ειναι και τοσο ασφαλεσ προτιμιστε paypal!

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν κορίτσια φωτιές που ανάβετε με αυτό το site!!θέλω βοήθεια.....αρχές οκτωβρίου παντρεύει ο καλός μου ένα ζευγάρι και θέλω να μου πείτε τη γνώμη σας

μου άρεσε πολύ το 1729 αλλά θα μπορέσει να το φτιάξει σε μακρύ, ή αν το αφήσω έτσι κοντό πάει για την περίσταση που το θέλω?επίσης μου άρεσε το 1816 και τέλος το 2036!!όλα σε χρώμα μπλε σκούρο....ναι μου έχει "κάτσει" κάπως αυτό το χρώμα.....είμαι καστανή και έχω μαυρίσει αρκετά οπότε λέω πως θα μου πηγαίνει...επειδή ο γάμος είναι οκτώβριο δεν μου πάει να βάλω πολύ ανοιχτόχρωμο....

περιμένω γνώμες ποιο από τα 3???και προτείνετε και κανένα άλλο χρώμα έτσι για να δω!!!

 

αχ καλέ βοηθείστε με κι εμένα.......περιμένει η κινεζούλα να της στείλω τελική απάντηση:-P

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...