Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ρούχα για την μαμά από το Internet


Κάτια Ντ.

Recommended Posts

Για να καταλαβω το western union ειναι ενα ειδος αντικαταβολης?Οταν πας να παραλαβεις απο ταχυδρομειο πληρωνεις το φορεμα+μεταφορικα+10ε(western union)?Καλο αυτο!!!!Εμαθα κατι κ σημερα!Γιατι κ εγω να σου πω την αληθεια μου δεν θελω να μπλεξω με καρτες κτλ!

Ελενα σ'ευχαριστω για ακομα μια φορα για τις πολυτιμες πληροφοριες!!!!!!!!:):)http://parents.org.gr/forum/images/icons/icon7.gif

 

ι αυτοι τα μεταφερουν για σενα, πριν την παραγγελεια μολλης λαβει η κινεζα τα χρηματα τοτε αρχιζει να ραβει το φορεμα, απλα εσυ πρεπει να τις στειλεις το κωδικο του φορεματος να σου πει ποσα ακριβος χρηματα θελει να τις τα στειλεις και μετα να σου πει σε ποιο ονομα να στειλεις τα χρηματα !!!ουτος η αλλιως η παυπαλ εχει καποιο ποσο που ζηταει στην αρχη...οποτε τα 10 ευρω δεν ειναι πολλα...τιποτα οτι θελεις ρωτα να σε βοηθισω....;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καληνυχτα Ελενα μαλλον θα σε ακολουθησω!!!!

 

 

Οσο για τις προσδοκιες του τι θα φορεσει η "μαμα":εμενα προσδοκια μου ειναι οταν θα παω σε μια βαπτιση η μαμα να φοραει ενα ρουχο κ οχι το ρουχο να την φοραει!Αν εσυ πχ νιωθεις ανετα με ενα σορτς θα προτιμουσα να σε εβλεπα μ'αυτο παρα να σε δω μεσα σε ενα φορεμα που δεν νιωθεις ανετα!Θα δω παντως κ τα φορεματα αυριο κ θα σου πω!

 

Καληνυχτα σε ολες!!!!!!!!

Ts65p3.png
Link to comment
Share on other sites

α...οταν πας και τα στειλεις θα σου δωσουν αντιγραφο εκει θα εχει 10ψηφιο αριθ αυτο θα το στειλεις στην κινεζα για να παει να παρει τα χρηματα της...και θα σε ενημερωσει αν τα ελαβε και θα αρχισει να σε ρωταει ολα και ετσι θα γινει και η παραγγελεια δεν ειναι κατι δυσκολο λιγο χρονο θελει και υπομονη μονο γιατι εχουμε 6ωρες διαφορα...

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη επικοινωνω με την κινεζουλα κ της λεω θελω το ταδε φορεμα αποστολη ελλαδα κ τροπο πληρωμης western union k αυτη μου δινει τον λογαριασμο της παω ταχυδρομειο να κανω καταθεση κτλ κτλ?Αν ειναι ετσι απο βδομαδα ειμαι για παραγγελια!Τελειααααααααα!!!!!

 

 

ΕΛΕΝΑ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ts65p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και έψαχνα για άτομα που είναι online...Στο θέμα της βάπτισης τα βρήκα?? :P

Κορίτσια ωραίο θέμα! και πολύ όμορφες επιλογές! Και το site αυτο με τα φορέματα δεν το είχα ξαναδεί και μου άρεσε! Εγω την ζουζούνα μου λέω να τη βαφτίσω το Σεπτέμβρη-Οκτώμβρη, αλλά σίγουρα θα σας συμβουλευτώ!

Link to comment
Share on other sites

Και ναι μας βρηκες στο θεμα της βαπτισης!!!!!!!

Μονο που εγω θα αποχωρησω γιατι η μπεμπουλα το πρωι θα θελει παιχνιδια.....

κ εγω θα κουτουλαω δεξια κ αριστερα!!!!!!!!!χαχαχα!

Θα τα πουμε ξανα ομως γιατι κ εγω ψαχνω πληροφοριες σχετικα με το γαμο-βαπτιση!!!!!!!

 

Καληνυχτα σε ολες!!!!!!!!

Ts65p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καληνύχτα Αθηνά! Και εγώ θα πήγαινα για ύπνο, απλά ειπα να πω ένα γεια στις "ξενύχτισσες"!! ελπιζω να τα ξαναπούμε. άλλωστε θα σας χρειαστώ σίγουρα! Φιλιά πολλά!

Link to comment
Share on other sites

α και άμα θεωρείτε ότι αυτό που επέλεξα όντως δείχνει ότι πάω για βόλτα ας πούμε και "δεν κάνει" πείτε το, δεν έχω κανέναν να με διαφωτίσει μη γίνω ρεζίλι!

dinaki, δεν υπαρχουν κανονες πουθενα! Σαφως -ενα παραπανω και σαν μαμα, προσεξε το ντυσιμο σου να μπορεις να το υποστηριξεις και να νιωθεις καλα, να ειναι τετοιο που δεν θα "προσβαλει" τον χωρο και τους καλεσμενους. Αν δηλαδη μια μαμα, ειναι οικονομικα αδυναμη να αγορασει φορεμα ή τουαλετα ή μια αλλη μαμα βαφεται & ντυνεται πολυ εντονα λογω στυλ κ χαρακτηρα, θα τις κατηγορησουμε?

Στην δικη σου περιπτωση, λογω ηλικιας, ειναι πολυ ομορφο το πρωτο φορεματακι (το κοντο ασπρο) και αν ο παπας δεν εχει προβλημα (γιατι καποιοι παπαδες, βαζουν αυστηρους κανονες) και εσυ νιωθεις ανετα ετσι, ε, τοτε βαλε το σορτσακι σου (τωρα που μπορεις κ δεν παρεξηγεισαι!!) με μια ωραια τουνικ απο πανω (για πιο κυριλε-οχι σουτιεν ή μπουστακι:wink:), ωραια αξεσουαρ κ ωραια πεδιλακια!!! Με το καλο!:)

4usdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καληνυχτα Ελενα μαλλον θα σε ακολουθησω!!!!

 

 

Οσο για τις προσδοκιες του τι θα φορεσει η "μαμα":εμενα προσδοκια μου ειναι οταν θα παω σε μια βαπτιση η μαμα να φοραει ενα ρουχο κ οχι το ρουχο να την φοραει!Αν εσυ πχ νιωθεις ανετα με ενα σορτς θα προτιμουσα να σε εβλεπα μ'αυτο παρα να σε δω μεσα σε ενα φορεμα που δεν νιωθεις ανετα!

Συμφωνω απολυτα μαζι σου!!!!

4usdp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Για να καταλαβω το western union ειναι ενα ειδος αντικαταβολης?Οταν πας να παραλαβεις απο ταχυδρομειο πληρωνεις το φορεμα+μεταφορικα+10ε(western union)?Καλο αυτο!!!!Εμαθα κατι κ σημερα!Γιατι κ εγω να σου πω την αληθεια μου δεν θελω να μπλεξω με καρτες κτλ!

Αθηνα83, και εγω σκεφτομαι νυφικο απο την κινεζουλα :cool::wink: ! Εχω ψαξει στο ιντερνετ και εχω αποθηκευσει φωτο νυφικων που μου αρεσαν και οταν ερθει η ωρα θα της στειλω αυτο που μου αρεσει να μου το ραψει.

Το paypal, ειναι ασφαλης τροπος πληρωμης αγορων μεσω διαδικτυου και χωρις κοστος! Δεν εχει υπαρξει ποτε αναφορα κλοπης στοιχειων προσωπικων ή καρτας διοτι ειναι παγκοσμιο, εγκυρο και ασφαλες! Εγω χρησιμοποιω την καρτα μισθοδοσιας μου αλλα μπορεις να χρησιμοποιησεις προπληρωμενη ή πιστωτικη. Ακολουθεις τα βηματα και κανεις τη διαδικασια. Ο αλλος τροπος ειναι western union ή moneygram (με χρεωση)

Καλες αγορες!!

4usdp3.png
Link to comment
Share on other sites

nonito περιμενω νεα σου μολις παραλαβεις το νυφικο σου ευχομαι να ειναι οπως το περιμενεις!Δεν ξερω γιατι αλλα εδω κ 2 ωρες προσπαθω να μπω στην σελιδα jessicabrides αλλα δεν μου την ανοιγει!Μολις καταφερω να το δω θα σου πω εντυπωσεις!

 

Εννοείται ότι μόλις παραλάβω θα ενημερώσω και θα βάλω και photo. Πω πω αγωνίαααα

Link to comment
Share on other sites

Dinaki88 δεν ξέρω την ηλικία σου αλλά και εγώ που κοντέυω τα 32σε πληροφορώ ότι στην βάφτιση της κόρης μου ένα απλό φορεματάκι είχα πάρει απο Attrativo και τέλος ,βέβαια ήταν Κυριακή μεσημέρι και μετά είχαμε βγεί μόνο οι στενοι συγγενείς για φαγητό αλλά δεν ξέρω πρέπει να το έχεις και μέσα σου και να υποστηρίζεις τέτοια ρούχα.Να πω την αμαρτία μου ίσως επειδή δουλεύει η μαμά μου χρόνια σε τέτοιο κατάστημα και τα έβλεπα τα έχω ψιλοσιχαθεί και δεν τα αντέχω.:?Πάντως και η νονά απλό φόραγε κοντό φορεματακι ακόμα και στο γάμο μου η κουμπάρα μου απλό κόντό φόραγε.

Link to comment
Share on other sites

Για άλλη μια φορά νομίζω ότι παρεξηγήθηκε αυτό που θέλω να πω...

Κατά πρώτον εγώ να πω ότι είναι η πρώτη βάφτιση που θα πάω μετά τη βάφτιση μου και του αδερφού μου όταν ήμουν 2. Γι'αυτό ρωτάω τι ακριβώς παίζει είμαι άσχετη..

πρώτον, εγώ θα είμαι η μαμά, όχι καλεσμένη.

θέλω να φορέσω αυτό http://www.jessicabrides.com/catalog/ProductPic.asp?id=737 που νομίζω ότι δε θεωρείται ούτε φορεμα μπάνιου, ούτε φόρμα και ναι είναι ως το γόνατο, έχω ψηλά πόδια είμαι μικρή για κάτι που να καλύπτει περισσότερο, νομίζω ότι μπορώ να το υποστηρίξω και θα φαίνεται αρκετά "καλό"επάνω μου.

δεύτερον δε μιλησα προσωπικά.

τρίτον η βάφτιση είναι κι εμένα 20.00 και θα βγούμε έξω μετά, αλλά δε νομίζω ότι το φόρεμα που διάλεξα είναι πρωινό πχ.

εμένα μου άρεσαν κι αυτά, http://www.jessicabrides.com/catalog/ProductPic.asp?id=2374

http://www.jessicabrides.com/catalog/ProductPic.asp?id=2265

http://www.jessicabrides.com/catalog/ProductPic.asp?id=2365

και πάνω σε αυτό τον προβληματισμό μου που να καταλήξω ρώτησα αν θα πρέπει να πάρω κάτι σαν το κοντό ή κάτι τόσο γκράντε..

Δεν ξέρω, έιχα την εντύπωση ότι τα μακριά που μου αρεσουν θα θεωρούνταν νορμάλ σε γάμο ή σε ρεβεγιόν ή σε κανά επίσημο δείπνο.

Δεν είπα ότι θα πάω με τζιν, έλεος..

Μου λέτε ότι μια μάμα θεωρείται φυσιολογικό να πάει κάπως έτσι ντυμένη(δεν το λέω ειρωνικά, πραγματικά δεν ξέρω..)

p.s.δεν ξέρω αν η ηλικία παίζει ρόλο σε τέτοιες επιλογές, ρωτάω γενικότερα. Πάντως είμαι 21.

 

Κοίτα dinaki και εγώ συμφωνώ απόλυτα με τα κορίτσια που λένε πως πρεπει να ντυνόμαστε σύμφωνα με το στυλ μας και την προσωπικότητά μας. Τώρα απ' ότι κατάλαβα είσαι ένα νεο κορίτσι 21 χρονών, με όμορφο σώμα και δεν καταλαβαίνω γιατί πρεπει ντε και καλά να βάλεις μακρύ σατέν φόρεμα, το οποίο θα είναι βαρύ και θα θυμίζει κάποια άλλη κοπέλα και όχι εσένα..Εγώ είμαι 28 με κανονικό σώμα αλλα λυσάω στα maxi , μ' αρέσουν πολύ και τα φοράω συνέχεια, οπότε θα ήταν απόλυτα φυσιολογικό να επιλέξω κάτι αντίστοιχο σε ένα επίσημο event. Εγώ νομίζω πως το φορεματάκι το λευκό με τιην κορδέλα είναι σούπερ, είναι κομψό και αεράτο και ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ότι μπορείς να το φορέσεις στη βάφτιση.Με ωραίο μαλλί και καλό πέδιλο θα είναι σούπερ..Α!Μπορείς να το φτιάξεις σε ότι χρώμα θες, μην κολλάς με το λευκό..Σκέψου το και σε ένα κοραλλί, ή σιέλ αν είσαι μελαχρινή...μη σου πω και κίτρινο...αλλά γνώμη μου είναι όχι μαύρο..πολύ συνηθισμένο και είσαι και μικρή οπότε δεν υπάρχει κανένας λόγος..

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ τα μαύρα τα έχω συνδέσει με πένθος οπότε νομίζω ότι οτιδήποτε εκτός από μαύρο. Αλλά για να πω και γω κάτι, χωρίς να θέλω να παρεξηγηθώ. Στη βάφτιση, πρωταγωνίστρια είναι η νονά και το μωρό. Η μαμά πρέπει να είναι περιποιημένη και λίγο πρακτικά ντυμένη. Σκεφτείτε όλες τις φωτογραφίες που θα βγείτε σκυμμένη ντύνοντας το μωρό. Εμένα π.χ. θα με ενοχλούσε να φαίνεται το στήθος μου από ένα φόρεμα ή να κυκλοφορώ σαν madame μέρα μεσημέρι. Εγώ τουλάχιστον, έτσι σκέφτηκα στις βαφτίσεις...Αυτά για να βοηθήσω όσες ΔΕΝ θέλουν να είναι επίσημα ντυμένες. Για τις υπόλοιπες...χαρά στο κουράγιο σας και να το απολαύσετε!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δηλαδη επικοινωνω με την κινεζουλα κ της λεω θελω το ταδε φορεμα αποστολη ελλαδα κ τροπο πληρωμης western union k αυτη μου δινει τον λογαριασμο της παω ταχυδρομειο να κανω καταθεση κτλ κτλ?Αν ειναι ετσι απο βδομαδα ειμαι για παραγγελια!Τελειααααααααα!!!!!

 

 

ΕΛΕΝΑ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

βημα 1ο λες στην κινεζουλα τι φορεμα θελεις!

ρωτας τιμη μαζι με τα μεταφορικα!

βημα2ο τις λες εισαι ελλαδα θα πληρωσεις με (western union) αν τελικα θα τα στειλεις μεσω ταχυδρομειου...

θα σου στειλει τα στοιχεια της(ΠΡΟΣΟΧΗ δεν ειναι τζεσσικα) καποιο κινεζικο

βημα 3ο θα τα γραψεις θα πας ταχυδρομειο θα πεις για αποστολη χρηματων μεσω western union θα σου δωσουν να συμπληρωσεις ενα εντυπο....το συμπληρωνεις εκεινη την στιγμη

οταν γινει η αποστολη χρηματων θα παρεις ενα αντιγραφο που θα εχει 10 ψηφια πανω ειναι ο κωδικος αποστολης,αυτο το θελει η κινεζουλα για να τα παραλλαβει....

βημα4ο θα τις στειλεις το 10ψφ αριθ μαζι με τα στοιχεια σου(διευθ,ονομα τηλ κτλ) προσοχη δωστης ονομα αυτο που λεει το κουδουνι σας αν εχει του συζυγου τοτε γραψε του συζυγου...(εμενα γραφει μονο του συζυγου και δεν με βρηκε στο κουδουνι ο κουριερ και εφυγε και το δεμα ηταν στα αζητητα)

βημα 5ο α βαλεις καποια να σε μετρισει λεει αναλυτικα στο σιτε θα τις τα στειλεις και απο εκει και περα θα σε ρωταει ξανα και ξανα μεχρι να ειναι ο.κ και σταδιακα θα σε ενημερωνει για την πορεια της παραγγελειας.... αυτα δεν ειναι δυσκολο,,, δυστιχος με pay pal δεν ξερω την διαδικασια ακριβος μονο αυτα που εγραψα πιο πανω...τωρα αν καποιοα κοπελα ξερει ας το πει πιο αναλυτικα!!! να ξερεις και εκει....:-D

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!!!

εχει φοβερα φορεματα η σελιδα που βαλατε και ειμαι σε σκεψη να παραγγειλω αλλα φοβαμαι λιγο.

ΕΛΕΝΑ οταν λες μιλας με την κινεζουλα στο τηλ;η μεσω μαιλ;

δεν μπορω να κανω απο το σαιτ απευθειας παραγγελια;

τα μεταφορικα ποσο ειναι;

με τα νουμερα;θα μετρηθω;

οσες εχετε παραγγειλει τα εχετε παραλαβει ολες;η εγινε σε καμια κατι και χαθηκαν και τα λεφτα και το φορεμα;

QnFwm8.png

VyFvm8.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!!!

εχει φοβερα φορεματα η σελιδα που βαλατε και ειμαι σε σκεψη να παραγγειλω αλλα φοβαμαι λιγο.

ΕΛΕΝΑ οταν λες μιλας με την κινεζουλα στο τηλ;η μεσω μαιλ;

δεν μπορω να κανω απο το σαιτ απευθειας παραγγελια;

τα μεταφορικα ποσο ειναι;

με τα νουμερα;θα μετρηθω;

οσες εχετε παραγγειλει τα εχετε παραλαβει ολες;η εγινε σε καμια κατι και χαθηκαν και τα λεφτα και το φορεμα;

 

κοιτα και εγω παρηγγειλα με την σκεψη οτι παιζω τζοκερ αν δεν ερθει ο.κ τα εχασα και αν ερθει θα εχω φορεμα....:twisted: εγω παρηγγειλα και ολοι εδω μου ελεγαν α...ενταξη πες γεια στα λεφτακια σου...και εγω ετσι πιστευα μεχρι που ηρθε το φορεμα, τωρα αν καποια παραγγελεια δεν γινει η χαθει δεν ξερω εγω παντως το πηρα το φορεμα μου και ηταν ωραιο αλλα επειδη οπως λες και εσυ φοβομουν οτι δεν θα ερθει διαλεξα ενα φορεμα χωρις πολλες σκεψεις, βλακεια μου επρεπε να διαλεξω με την ησυχια μου...

μιλαω με μαιλ, τηλεφ οχι δεν ξερω και τοσο καλα αγγλικα...

μεταφορικα αναλογα το φορεμα....

ναι θα μετρηθεις μονη σου ,τουλαχιστον ετσι εκανα εγω....

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια

Λεω να το ραψω το φορεμα

Πειτε πιο προτιματε.Δεν ειμαι και αδυνατουλα!Υψος 1,70/οποτε τα φορεματα ειναι με βαση τι θα μου παει οχι τι θα διαλεγα αν ειχα σωμα!!!Εχω και μια φωτο του τι θα διαλεγα μου αρεσε παρα μα παρα πολυ αλλα δυστυχως...θα φαινομουν σαν ζυμαρακι.ΕΙναι το τελευταιο με τα σχεδια...

Τελος παντων τωρα μην στεναχωριεμαι!

Τα χρωματα δεν ειναι αυτα στις φωτο θα διαλεξω οταν αποφασισω.Περιμενω!!!

 

 

promgirl348310309.th.jpg

6579.th.jpg

1278posidts.th.jpg

1276amtydts.th.jpg

 

και τα αγαπημενα μου αλλα εκτος λιστα...:-(

 

promgirl499458272.th.jpg

promgirl479322309.th.jpg

 

αν θελετε μπειτε στο κοπο να τις ανοιξετε γιατι δεν φαινονται καλα.

 

 

Το πρώτο , το βρίσκω φοβερά σικ , ακόμα και για παχουλές!!ΤΕΛΕΙΟ ΕΙΝΑΙ..

Link to comment
Share on other sites

κοιτα και εγω παρηγγειλα με την σκεψη οτι παιζω τζοκερ αν δεν ερθει ο.κ τα εχασα και αν ερθει θα εχω φορεμα....:twisted: εγω παρηγγειλα και ολοι εδω μου ελεγαν α...ενταξη πες γεια στα λεφτακια σου...και εγω ετσι πιστευα μεχρι που ηρθε το φορεμα, τωρα αν καποια παραγγελεια δεν γινει η χαθει δεν ξερω εγω παντως το πηρα το φορεμα μου και ηταν ωραιο αλλα επειδη οπως λες και εσυ φοβομουν οτι δεν θα ερθει διαλεξα ενα φορεμα χωρις πολλες σκεψεις, βλακεια μου επρεπε να διαλεξω με την ησυχια μου...

μιλαω με μαιλ, τηλεφ οχι δεν ξερω και τοσο καλα αγγλικα...

μεταφορικα αναλογα το φορεμα....

ναι θα μετρηθεις μονη σου ,τουλαχιστον ετσι εκανα εγω....

σ'ευχαριστω πολυ θα κατσω να τα δω με την υσηχια μου γιατι ειναι και παρα πολλα αν κι εχω βαλει καποιο στο ματι αλλα σκεφτομαι να παρω δυο ενα για που θα γινο κουμπαρα κι ενα για την βαπτιση του μπεμπη μας!

QnFwm8.png

VyFvm8.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσια!

Ελενα με κατατόπισες πλήρως οσον αφορα την αγορα φορεματος απο την κινεζουλα!Αν κ εγινα κουραστικη σ'ευχαριστω για ακομα μια φορα!

 

Σκεφτομαι να παραγγείλω καποιο φορεμα ετσι ωστε να δω την ποιοτητα, πως στρωνει ,κτλ.Αν κ φανταζομαι φορεμα με νυφικο εχουν εντελως διαφορετικη ραφη!Απο την αλλη λεω να παραγγειλω ενα νυφικο δοκιμαστικα στα μετρα της αδερφής μου 3-4 ποντους μεγαλυτερο ετσι ωστε να βαλω στοχο να χασω τα κιλα για να μπω στο νυφικό κ να μην πανε κ χαμενα τα λεφτουδακια μου γιατι τωρα με την κριση ολα πρεπει να τα υπολογιζουμε!Θα σας ενημερωσω παντως οτι κ να κανω!!!

 

dinaki88 τα 2 λευκα φορεματα μου αρεσαν παρα πολυ!!!!!!!!!

 

nonito φανταστικο κ το νυφικο σου!!!!!!!!!Αγωνιω κ εγω μαζι σου!!!Μακαρι να ειναι οπως δειχνει!Μολις παραλαβεις ενημερωσε με!!!!

 

 

vasso st λες αν της στειλουμε φωτογραφια να μπορει να μας ραψει αυτο που θελουμε?Πολυ ωραια νυφικα εχει κ ο pronovias......AAA μου εβαλες ιδεες!!!Λες να μας σωσει η κινεζα?Καλες αγορες κ σ'εσενα!!!!!!!!!!!

Ts65p3.png
Link to comment
Share on other sites

vasso st λες αν της στειλουμε φωτογραφια να μπορει να μας ραψει αυτο που θελουμε?Πολυ ωραια νυφικα εχει κ ο pronovias......AAA μου εβαλες ιδεες!!!Λες να μας σωσει η κινεζα?Καλες αγορες κ σ'εσενα!!!!!!!!!!!

Αθηνα μου, σιγουρα το κανει! Σε προηγουμενες σελιδες το ειχε αναφερει αλλη κοπελα και η κινεζουλα της απαντησε θετικα. Και εγω με pronovias εχω παθει πλακα!!

4usdp3.png
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ κορίτσια, με διαφωτίσατε πραγματικά..

Το θέμα του χρώματος είναι λυμένο, φοράω μόνο συγκεκριμένα χρώματα(μαύρο κυρίως και άσπρο)δεν μπαίνω καν στη διαδικασία να βάλω κάτι το οποίο δεν είναι εγώ όπως ειπατε..Τα φορέματα που σας έδειξα θα τα ένιωθα μια χαρά πάνω μου και πιστεύω θα τα φορούσα, δεν θα με φορούσαν, αλλά το πρόβλημα μου ήταν αν θα πάρω τα μάξι ή το πιο κοντό..

Καλά δεν θα έβαζα σορτσάκι γιατί μετά η πεθερά κι ο πεθερός θα πήγαιναν στο νοσοκομείο με συγκοπή:)

Ευχαριστώ που με βοηθήσατεεεεεεεεεεεε

Link to comment
Share on other sites

σ'ευχαριστω πολυ θα κατσω να τα δω με την υσηχια μου γιατι ειναι και παρα πολλα αν κι εχω βαλει καποιο στο ματι αλλα σκεφτομαι να παρω δυο ενα για που θα γινο κουμπαρα κι ενα για την βαπτιση του μπεμπη μας!

 

θα σου ελεγα αν ακομα εχεις χρονο παρε για αρχη ενα να δεις πρωτα αν θα σου αρεσει!!!! και μετα αν τελικα σου αρεσει απο αποψη ραφης και υφασματος.... τοτε παιρνεις και το δευτερο.....;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσια!

Ελενα με κατατόπισες πλήρως οσον αφορα την αγορα φορεματος απο την κινεζουλα!Αν κ εγινα κουραστικη σ'ευχαριστω για ακομα μια φορα!

 

τιποτα τι λες!!! οτι αλλο θελεις ειμαστε εδω.... :-)

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...