Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Σκυλάκι που περπατάει


Recommended Posts

Έχει τόσα το ιντερνετ που έχω μπερδευτεί... Και είπα να παραγγείλω γιατί με τους κουριερ έχει μεγάλες καθυστερήσεις... Και τα παιχνιδάδικα επειδή είναι μεγάλα καταστήματα αμφιβάλλω αν θα ανοίξουν εγκαίρως... Και θα γινεται και χαμός αν ανοιξουν.. 

 

Ξέρετε εσείς κανένα σκυλάκι που να παίρνει λουράκι και να περπατάει? Άμα γαυγίζει κιόλας ακόμα καλύτερα.. 

Εν τω μεταξύ πρέπει να το πάρουμε διπλό γιατί ζηλεύει η μικρη κ θα θέλει το ίδιο... 

Καλα Χριστούγεννα και καλά έξοδα! :D

.... 

Έχω δει τα furreal αλλά έχει διάφορες σειρές και εχω μπερδευτεί

Έχει τα peealots και τα poopalots 

Τα πρώτα κάνουν τσισα και τα δεύτερα κάνουν κακά? Δεν έχω καταλάβει....!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλέ βρήκα τον gogo!! Τον είχα κι εγώ!! Πολύ συγκινήθηκα! Τον θυμάστε άραγε? Δεν τον βλέπω να υπάρχει, στην Ελλάδα τουλάχιστον. Απίστευτος σκύλος όχι σαν αυτά τα ψεύτικα που βγάζουν τώρα.... 

Link to comment
Share on other sites

Μας είχαν πάρει δώρο ένα τέτοιο σκυλάκι στα πρώτα γενέθλια. Δεν θέλω να σε απογοητεύσω, αλλά ήταν από τις πιο αποτυχημένες αγορές παιχνιδιών καθώς η χαρά κράτησε 1 μέρα και πολύ σου λέω. Γνώμη μου, είναι προτιμότερα τα παιχνίδια είτε ρόλων είτε κατασκευών ώστε να τα χαρεί με πολλούς τρόπους. Ειδικά αν σκοπεύετε να το πάρετε διπλό, στη θέση σας θα το ξανασκευτόμουν. 

Link to comment
Share on other sites

Eιχαμε ενα σκυλακι που το σερνεις, με ροδακια, και δεν κανει τιποτα αλλο, και ηταν τρελο σουξε με ολα τα παιδια, εν αντιθεσει με ολα οσα περπατανε και κανουν πραγματα μονα τους. Μιλαω για ποιοτητα περιπτερου. Αυτο τους αρεσε με διαφορα, εκει μεταξυ ενος και δυο. Για μεγαλυτερα παιδια, δεν νομιζω οτι θα ενδιαφερθουν για τιποτα απο ολα αυτα.

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, diane2020 είπε:

Καλέ βρήκα τον gogo!! Τον είχα κι εγώ!! Πολύ συγκινήθηκα! Τον θυμάστε άραγε? Δεν τον βλέπω να υπάρχει, στην Ελλάδα τουλάχιστον. Απίστευτος σκύλος όχι σαν αυτά τα ψεύτικα που βγάζουν τώρα.... 

οχι απλα τον θυμαμαι!! Θυμαμαι και το τραγουδι της διαφημισης και το ψαξα στο youtube και το εδειχνα στα παιδια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, ΑΡΓΚ είπε:

Eιχαμε ενα σκυλακι που το σερνεις, με ροδακια, και δεν κανει τιποτα αλλο, και ηταν τρελο σουξε με ολα τα παιδια, εν αντιθεσει με ολα οσα περπατανε και κανουν πραγματα μονα τους. Μιλαω για ποιοτητα περιπτερου. Αυτο τους αρεσε με διαφορα, εκει μεταξυ ενος και δυο. Για μεγαλυτερα παιδια, δεν νομιζω οτι θα ενδιαφερθουν για τιποτα απο ολα αυτα.

Η κόρη μου το ζήτησε και είναι 5,5. Όχι αυτά τα πλαστικά, ξέρω ποια λες έχουμε κι εμείς της μικρής αλλά δεν ασχολούνται πια. θέλει σαν κανονικό να είναι... Βέβαια ζητάει κι αληθινό οπότε λέω να βολεύτουμε με το ψεύτικο προς ώρας...!!! 

Just now, irin είπε:

οχι απλα τον θυμαμαι!! Θυμαμαι και το τραγουδι της διαφημισης και το ψαξα στο youtube και το εδειχνα στα παιδια!

Κρίμα που δεν υπαρχει αλλά κι αν υπήρχε πόθος ξέρει πόσο θα κόστιζε... 

Βρήκα κάτι αλλα, αλλά Καμμια σχέση. Και δυσκολεύομαι να αγοράσω χωρίς να δω. Να δώσω δηλαδή ξανά 60ρι για δύο τέτοια και να βγουν μάπα. Το ιδανικό θα ήταν να τα δούμε από κοντά να διαλέξει κ μόνη της... Λετε να ανοίξουν τα παιχνιδαδικα? 

Γιαυτό κι εγώ σας έγραψα μπας κ έχετε έσεις κανένα με συστάσεις και βγω από όλη αυτή τη διαδικασία :/

Just now, Belmar είπε:

Μας είχαν πάρει δώρο ένα τέτοιο σκυλάκι στα πρώτα γενέθλια. Δεν θέλω να σε απογοητεύσω, αλλά ήταν από τις πιο αποτυχημένες αγορές παιχνιδιών καθώς η χαρά κράτησε 1 μέρα και πολύ σου λέω. Γνώμη μου, είναι προτιμότερα τα παιχνίδια είτε ρόλων είτε κατασκευών ώστε να τα χαρεί με πολλούς τρόπους. Ειδικά αν σκοπεύετε να το πάρετε διπλό, στη θέση σας θα το ξανασκευτόμουν. 

Αυτό της λέω κι εγώ και κατεβάζει μούτρα. Ενώ αν πάμε μαζί από κοντά και της δείξω παιχνίδια ρόλων θα αλλάξει γνώμη πιστεύω. Πιστεύω θα πάνε τσάμπα τα λεφτά είναι χάλια όσα έχω δει δυστυχώς. Βρήκα με ένα 20αρικο αλλά... Πάλι έχω ενδοιασμούς... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, diane2020 είπε:

Η κόρη μου το ζήτησε και είναι 5,5. Όχι αυτά τα πλαστικά, ξέρω ποια λες έχουμε κι εμείς της μικρής αλλά δεν ασχολούνται πια. θέλει σαν κανονικό να είναι... Βέβαια ζητάει κι αληθινό οπότε λέω να βολεύτουμε με το ψεύτικο προς ώρας...!!! 

Eσύ ξέρεις την κόρη σου μεν, αλλά μου ακούγονται από τα παιχνίδια που θα ξεχαστούν το πολύ σε 2 μέρες. Δεν νομίζω ότι απευθύνονται σε αυτές τις ηλικίες καν, πιο πολύ σαν υποκατάστατο λογικά το σκέφτεται. Εκτός αν πας σε σειρά με τέτοια, έχουν οι φίλες της και είναι μόδα, αλλά και πάλι, μέσα στην καραντίνα, άτοπο :( 

Link to comment
Share on other sites

θα συμφωνησω με τα κοριτσια οτι ειναι παιχνιδι για πιο μικρα παιδακια.θα αρεσει στην μικρη

ειχαμε παρει στην κορη μου οταν ηταν ουτε 2ενα σκυλακι κ στον γιο ενα γατακι,απο αυτα τα πολυ φθηνα  κ μικρα στο γνωστο παιχνιδομαγαζο.που απλα περπατανε κ γαβγιζουν/νιαουριζουν,κανενα χρονο να αντεξουν αυτα

καμια διετια εχουμε ενα σαν ρομπατακι απο το ιδιο μαγαζι

δ ειναι δωρο που αξιζει να δωσεις πανω απο 20€

αυτο ειναι το βασικο δωρο που ζηταει για γιορτες;

αν θελει να φροντιζει κτ θα προτεινα κτ αλλο σε αυτο το στυλ που βλεπω οτι αρεσουν κ στην μεγαλη.πχ η μπαρμπι με τα σκυλακια που γενναει,ενα μονοκερος μεγαλο λουτρινο(τα ιδια δλδ κανει κ η κορη μου με ενα τσιουαουα λουτρινο που εκεινο δ κανει τπτ)

Link to comment
Share on other sites

On 29/11/2020 at 1:38 ΠΜ, diane2020 είπε:

Έχει τόσα το ιντερνετ που έχω μπερδευτεί... Και είπα να παραγγείλω γιατί με τους κουριερ έχει μεγάλες καθυστερήσεις... Και τα παιχνιδάδικα επειδή είναι μεγάλα καταστήματα αμφιβάλλω αν θα ανοίξουν εγκαίρως... Και θα γινεται και χαμός αν ανοιξουν.. 

 

Ξέρετε εσείς κανένα σκυλάκι που να παίρνει λουράκι και να περπατάει? Άμα γαυγίζει κιόλας ακόμα καλύτερα.. 

Εν τω μεταξύ πρέπει να το πάρουμε διπλό γιατί ζηλεύει η μικρη κ θα θέλει το ίδιο... 

Καλα Χριστούγεννα και καλά έξοδα! :D

.... 

Έχω δει τα furreal αλλά έχει διάφορες σειρές και εχω μπερδευτεί

Έχει τα peealots και τα poopalots 

Τα πρώτα κάνουν τσισα και τα δεύτερα κάνουν κακά? Δεν έχω καταλάβει....!! 

Μαρεσει σαν ιδέα για δώρο δεν το είχα σκεφτεί. Για τι ηλικίες είναι αυτό το παιχνίδι ; Ο δικός μου που είναι 1 μισή πιστεύεις θα ενθουσιαστεί ; 

Link to comment
Share on other sites

On 2/12/2020 at 5:25 ΜΜ, Super.mum είπε:

Μαρεσει σαν ιδέα για δώρο δεν το είχα σκεφτεί. Για τι ηλικίες είναι αυτό το παιχνίδι ; Ο δικός μου που είναι 1 μισή πιστεύεις θα ενθουσιαστεί ; 

Κοριτσια στα 1α γενεθλια τησ κορησ μου τησ ειχα παρει το puppy pet..κοστιζει απο 25 ευρω εωσ 40 το χα δει στο σκρουτζ..κ ειναι σαν αυτο που λεει η αργκ..εχει λουρακι κ στα ποδαρακια εχει κατι για να περπαταει..οχι ροδακια..κατι αλλο..αλλα δεν ειναι μηχανικο..ουτε γαυγιζει

..ειναινμεγαλο.κ αληθοφανεσ ομωσ..

Το χα δει να το σερνει το καλοκαιρο ενα κοριτσακι αρκετα μεγαλυτερησ ηλικιασ κ ξετρελαθηκα..τωρα που ειναι 3+ παιζει πιο πολυ..κ αρεσει κ στην μικρη μου που ειναι ενοσ..

 

Απο τισ καλυτερεσ αγορεσ ειναι κ 1 ροζ γατακι ρομποτ απο τα τζαμπο..εχει 10 ευρω κ εχει 5 λειτουργιεσ..ειναι πλαστικο χωρισ γουνα κ αναλογωσ αν το χαιδευεισ ή κανεισ παλαμακια αυτο κανει διαφορα...υπηρχε κ σκυλακι αλλα μπηκα στο σαιτ να το τσεκαρω αλλα δεν το βλεπω πια το σκυλακι..κριμα..εγω θα το αγοραζα γιατι ειχε πολυ πλακα..το γατακι αρεσει ακομη κ σε μενα..κ η μικρη το χαζευει απιστευτα...υπαρζει βιντεακι στο y tube μ αυτο αν καποια ενδιαφερεται..ισωσ σε καποια καταστηματα να υπαρχει ακομη το σκυλακι..με 10 ευρω γι αυτα ππυ κανει δεν υπαρχει

..κ εχει φαειμκ αρκετεσ τουμπεσ κ ζει ακομη..κ το κυριοτερο δεν κλαιω τα λεφτα..σ αυτεσ τισ ηλικιεσ ασχολουνται για πολυ λιγο.

 

On 29/11/2020 at 1:38 ΠΜ, diane2020 είπε:

Έχει τόσα το ιντερνετ που έχω μπερδευτεί... Και είπα να παραγγείλω γιατί με τους κουριερ έχει μεγάλες καθυστερήσεις... Και τα παιχνιδάδικα επειδή είναι μεγάλα καταστήματα αμφιβάλλω αν θα ανοίξουν εγκαίρως... Και θα γινεται και χαμός αν ανοιξουν.. 

 

Ξέρετε εσείς κανένα σκυλάκι που να παίρνει λουράκι και να περπατάει? Άμα γαυγίζει κιόλας ακόμα καλύτερα.. 

Εν τω μεταξύ πρέπει να το πάρουμε διπλό γιατί ζηλεύει η μικρη κ θα θέλει το ίδιο... 

Καλα Χριστούγεννα και καλά έξοδα! :D

.... 

Έχω δει τα furreal αλλά έχει διάφορες σειρές και εχω μπερδευτεί

Έχει τα peealots και τα poopalots 

Τα πρώτα κάνουν τσισα και τα δεύτερα κάνουν κακά? Δεν έχω καταλάβει....!! 

Βρηκεσ??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τελικά θα περιμένω να ανοίξουν τα πααιχνιδαδικα να τις πάρω να διαλέξουν ότι τους γυαλίσει γιατί δεν κάνω σωστή δουλειά έτσι -_-

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...