Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Εγκυμοσύνη η κάτι άλλο;


Jenli

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες σας. Είμαι νέο μέλος στο φορουμ.

Η ερώτηση που θέλω να κάνω είναι πως είχα ελεύθερη επαφή στις 9 Γενάρη με μια αιμορραγία στις γόνιμες ημέρες που κράτησε δυο μέρες. Τον Γενάρη είχα αρκετές ζαλαδες και τις τελευταίες μέρες αποστροφή από φαγητά και ναυτια και κνισμό και συχνοουρια. Προχθες αδιαθετησα με χαμηλή ροή κάτι περίεργο γιατί χαμηλή ροή δεν είχα ποτέ μου , και σήμερα η περίοδος μου ήταν αρκετά μειωμένη. Υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης; Γίνεται να συμβαδιζει με περίοδο;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για κάθε απάντηση.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αν είχες αιμορραγία στις γόνιμες και τώρα πάλι περίοδο, στη θέση σου θα το έψαχνα διεξοδικά σε γυναικολόγο. Δεν πρέπει να αγνοείς αιμορραγίες. Υπάρχουν χίλιοι λόγοι για να το προκαλέσουν και μάλιστα σοβαροί.

Δεν εκπαιδεύω παιδιά... Εκπαιδεύομαι γονιός.

"... άλλωστε, η εμπειρία που αποκτούμε είναι η συσσώρευση των λαθών μας, έτσι δεν είναι; ... " -E.M.

Link to comment
Share on other sites

Ήταν έντονο αίμα αλλά με μεγάλη ροή. Δε ξέρω, η αλήθεια είναι πως έχω αγχωθεί παρα πολύ. Το εψαξα και παλιά και μου είπε ο γυναικολόγος πως είναι ψυχοσωματικό απο άγχος..

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...