Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ειδες? αυτο που σκεφτομουν για την φουσκωτη....και την εχει και 30?

 

kalamaraki με αφρολεξ ε???

το καλυμμα βγαινει να πλυθει???

μπα ε???

 

Πασχαλίτσα μου ναι με αφρολέξ σχετικά σκληρο , βγαινει το κάλυμμα εχει φερμουαρακι το εχω πλυνει μια φορα μετά το καλοκαιρι. Την εχω εναμιση χρονο τωρα , καλα στεκεται δεν εχει παθει τιποτα, βεβαια δεν περνάει απο τραγικο κρασ τεστ...η μικρη απλα κάθεται πανω της και που και που την σερνει να την παει στο σαλονι.

 

Καλέ όχι 30 Ευρώ, 16 λίρες κάνει η συγκεκριμένη. Έχει και άλλες σε άλλα σχέδια πιο οικονομικές.

Πάντως η συγκεκριμένη έχει φερμουάρ και βγαίνει το ύφασμα για πλύσιμο.

Αυτή που λέει το Καλαμαράκι είναι σαφώς πιο σταθερή και καλύτερη ποιοτικώς αλλά μου φάνηκε μικρή για τον γιο μου. Το κάθισμά της είναι πολύ στενό.

 

χμ...δεν ξερω βρε κορες....η μικρη ειναι νορμαλ στα κιλα της και ελαφρως ψηλη...τι να σας πω, μια δοκιμή θα σας πεισει!

 

Α πολύ ωραία Έλλη. Θα ξεμπερδεύεις με κοινά γενέθλια:)

Και εγώ από Άμαζον έχω πάρει όμορφα κοσμήματα και πιο συγκεκριμένα αυτό

http://www.amazon.co.uk/Buckley-Heart-Pendant-Earrings-Adjustable/dp/B0017643EK/ref=sr_1_28?s=jewelry&ie=UTF8&qid=1302944870&sr=1-28

 

Πολύ ομορφο σετάκι, και φαινονται τοσο ωραια και απο κοντά?

Ξερεις να μη φαινονται φτηνιαρικα εννοω βρε

 

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα! Κορίτσια κανά site με κοσμήματα (όχι αληθινά) ξέρουμε (εκτός των ελληνικών που ειναι στη λίστα); Θέλω να πάρω δωράκια σε 2 φίλες και σκεφτόμουν κάτι σε κόσμημα...

 

Ταμαρακι βιαζεσαι;

Αν οχι, εχω κατι σε Κινεζουλη! :-D

Πηρα αυτο το σετ για μια φιλη και το φορεσε στο γαμο της (πολιτικο).

Εδειχνε πανακριβο και ηταν πολυ πολυ ομορφο!!!

http://cgi.ebay.co.uk/Bridal-Flower-Swarovski-Crystals-Necklace-Earrings-NS36-/120707938716?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item1c1ac0f99c

 

Εχει τεραστια ποικιλια αλλα αργησε πολυ. Στο τσακ εφτασε για το γαμο.

Link to comment
Share on other sites

Λαθος λινκ! Συγνωμη!

Αυτο ηταν το σετ:

http://cgi.ebay.co.uk/Bridal-KGP-Gold-Plated-Rhinestone-Necklace-Earrings-Set-/120708471988?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item1c1ac91cb4

 

Λεει οτι ειναι επιχρυσο. Παντως με αρωματα, ιδρωτα, χορο κλπ. παρεμεινε αψογο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λαθος λινκ! Συγνωμη!

Αυτο ηταν το σετ:

http://cgi.ebay.co.uk/Bridal-KGP-Gold-Plated-Rhinestone-Necklace-Earrings-Set-/120708471988?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item1c1ac91cb4

 

Λεει οτι ειναι επιχρυσο. Παντως με αρωματα, ιδρωτα, χορο κλπ. παρεμεινε αψογο.

 

Πω πω ωραια φαίνονται, αλλα εγω για να βαλω κατι τετοιο....μαλλον πρεπει να ξαναπαντρευτώ χαχαχαχαχαα

 

Link to comment
Share on other sites

Πω πω ωραια φαίνονται, αλλα εγω για να βαλω κατι τετοιο....μαλλον πρεπει να ξαναπαντρευτώ χαχαχαχαχαα

 

Ας σβησουμε τοτε το λινκ μην κλεισουμε και κανενα σπιτι!!! :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Ας σβησουμε τοτε το λινκ μην κλεισουμε και κανενα σπιτι!!! :lol::lol::lol:

 

χαχαχα λες ??? μπααα....

 

ηθελα να δώσω εμφαση...στο οτι δεν φοράω κοσμηματα , βασικά δεν φοράω κολλιε και βραχιολια, μονο δαχτυλίδια και σκουλαρικια οποτε...εγω αν βαλω κατι τετοιο....σαν λατέρνα θα νιώθω χαχαχαχαχα

 

Link to comment
Share on other sites

Κι'εγω με τοσο "Βαρια" κοσμηματα σαν καρναβαλος νιωθω! :D

Νομιζω οτι μου λειπει η ψευτικη μυτουλα που εχει και ενα κολλημενο μουστακακι απο κατω! :lol::lol::lol:

Ασε που δε θα με αναγνωριζουν κι'οι δικοι μου! Απο καραλετσος σε Μιμη Ντενιση ειναι τεραστια αλλαγη! :-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλέ όχι 30 Ευρώ, 16 λίρες κάνει η συγκεκριμένη. Έχει και άλλες σε άλλα σχέδια πιο οικονομικές.

Πάντως η συγκεκριμένη έχει φερμουάρ και βγαίνει το ύφασμα για πλύσιμο.

Αυτή που λέει το Καλαμαράκι είναι σαφώς πιο σταθερή και καλύτερη ποιοτικώς αλλά μου φάνηκε μικρή για τον γιο μου. Το κάθισμά της είναι πολύ στενό.

30€ εχει του imaginarium και ειναι ιδια με αυτη που εχει 10 λιρες...

 

Έχοντας εμπειρία από τον ανιψιό μου που έχει φουσκωτή (μάπα) και από τα δίδυμα ανίψια μου που έχουν από το Jumbo (φτηνοκατασκευή, στενή και δεν κρατά πάνω από 6 μήνες συνεχούς χρήσης) τολμώ να σου προτείνω αν θέλεις κάτι τέλειο να κοιτάξεις στο ΗΡΑ.

Σκληρό αφρολέξ, φαρδύ κάθισμα και κάλυμα που βγαίνει και πλένεται.

Η κόρη μου την έχει λιώσει από τότε που άρχισε να κάθεται, 6 μηνών.

Ξάπλωνε, χοροπήδαγε, την αναποδογύριζε, την έσουρνε, την πέταγε, δεν έπαθε το παραμικρό

Σήμερα είναι 4,5 ετών και πριν από ένα μήνα το κάλυμα κυριολεκτικά έλιωσε, το πήγα σε μοδίστρα και με το πατρόν μου έφτιαξε άλλο.

Είναι μία από τις καλύτερες αγορές που έκανα ποτέ.

Στοιχίζει 50 ευρώ αλλά στο στοκατζίδικο του ΗΡΑ μπορεί να τη βρεις και φθηνότερα, αν δεν σε ενδιαφέρει κάποιο συγκεκριμένο σχέδιο

κολιμπρι...ευχαριστω!

μαλλον εκει θα παω να δω...

ΗΡΑ STOCK. Τιτάνων 26, Ελληνικό τηλ. 210 9923578

pasxalitsa v

το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

kALOp3.png

Link to comment
Share on other sites

Οι δημοπρασίες στο ebay είναι στημένες;

 

Ξεκινά ένα μπλουζάκι με 10 λίρες. Δεν θυμάμαι ακριβώς τα ποσά αλλά πάνω κάτω έτσι είχαν: Βάζω 11 και μου γράφει το σύστημα πως πρέπει να βάλω 11,5. Και καλά κάποιος είχε ήδη βάλει 11, κάτι το οποίο εγώ δεν έβλεπα. Βάζω 12 και μου λέει να βάλω πάλι περισσότερα μιας και πάλι ο ίδιος είχε βάλει 12. Τώρα αυτό είναι λογικό;...Εμένα πάντως μου φαίνεται μούφα μιας κι επειδή σε 5 ώρες τελειώνει η δημοπρασία μπορεί και να έχει βάλει κανά φίλο του ο πωλητής να κάνει προσφορές για να πιάσει περισσότερα. Κρίμα που δεν θα είμαι σπιτι για να δω πόσο και σε ποιον θα πουληθεί τελικά.

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

tamar ισχυει αυτο αν κατι το εχουν π.χ. 10 λιρες και εγω ειμαι διατεθημενη να δωσω μεχρι 18 λιρες τις βαζω γιατι θα λειπω οποτε εσυ βλεπεις τις 10 δικες μου και καθε φορα που κανεις μπιτ σου ανεβαζει αυτοματα το ποσο αν ληξει η δημοπρασια και το τελευταιο μπιτ ειναι στις 14λιρες το παιρνω τοσο αν παει 18.5 λιρες το χανω καλο μπιταρισμα

Link to comment
Share on other sites

tamar ισχυει αυτο αν κατι το εχουν π.χ. 10 λιρες και εγω ειμαι διατεθημενη να δωσω μεχρι 18 λιρες τις βαζω γιατι θα λειπω οποτε εσυ βλεπεις τις 10 δικες μου και καθε φορα που κανεις μπιτ σου ανεβαζει αυτοματα το ποσο αν ληξει η δημοπρασια και το τελευταιο μπιτ ειναι στις 14λιρες το παιρνω τοσο αν παει 18.5 λιρες το χανω καλο μπιταρισμα

 

Α έτσι πάει;...Δηλαδή μπορώ να βάλω το ποσό των 20 λιρών και οι άλλοι δεν θα το βλέπουν;

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Α έτσι πάει;...Δηλαδή μπορώ να βάλω το ποσό των 20 λιρών και οι άλλοι δεν θα το βλέπουν;

 

Nαι δεν θα το δουν απλα καθε φορα που θα μπιντάρουν αν ειναι χαμηλοτερο απο το δικο σου μαξιμουμ μπιντ θα τους ζητάει να βαλουν περισσοτερα, οπως επαθες τωρα εσυ!

 

Link to comment
Share on other sites

Nαι δεν θα το δουν απλα καθε φορα που θα μπιντάρουν αν ειναι χαμηλοτερο απο το δικο σου μαξιμουμ μπιντ θα τους ζητάει να βαλουν περισσοτερα, οπως επαθες τωρα εσυ!

 

Έβαλα 20 αλλά φαίνεται ως υψηλότερη τιμή το 17,66 και δίπλα το όνομά μου. Αυτό σημαίνει πως όταν τελειώσει η δημοπρασία και ως τότε δεν βάλει κανείς άλλο ποσό θα το πάρω εγώ με 20 ή με 17,66;

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα 20 αλλά φαίνεται ως υψηλότερη τιμή το 17,66 και δίπλα το όνομά μου. Αυτό σημαίνει πως όταν τελειώσει η δημοπρασία και ως τότε δεν βάλει κανείς άλλο ποσό θα το πάρω εγώ με 20 ή με 17,66;

 

 

με 17,66,με το ποσο δηλαδη που θα τελειωσει η δημοπρασια.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

 

χμ...δεν ξερω βρε κορες....η μικρη ειναι νορμαλ στα κιλα της και ελαφρως ψηλη...τι να σας πω, μια δοκιμή θα σας πεισει!

 

Πολύ ομορφο σετάκι, και φαινονται τοσο ωραια και απο κοντά?

Ξερεις να μη φαινονται φτηνιαρικα εννοω βρε

 

Ο γιος μου είναι 14,300 και περίπου 96 πόντους. Δεν ξέρω αν είναι η ιδέα μου αλλά μου φάνηκε μικρό για εκείνον. Το καθισματάκι λέω.

Το σετάκι είναι πανέμορφο. Ήρθε σε ένα συμπαθητικό κουτί και δεν φαίνεται καθόλου φθηνιάρικο. Δυο φορές το έχω βάλει όλοι είπαν τι όμορφο που είναι. Βασικά είναι εντυπωσιακό και σικ;)

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ταμαρακι βιαζεσαι;

Αν οχι, εχω κατι σε Κινεζουλη! :-D

Πηρα αυτο το σετ για μια φιλη και το φορεσε στο γαμο της (πολιτικο).

Εδειχνε πανακριβο και ηταν πολυ πολυ ομορφο!!!

http://cgi.ebay.co.uk/Bridal-Flower-Swarovski-Crystals-Necklace-Earrings-NS36-/120707938716?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item1c1ac0f99c

 

Εχει τεραστια ποικιλια αλλα αργησε πολυ. Στο τσακ εφτασε για το γαμο.

 

Καλέ τι υπερπαραγωγή είναι τούτη??????

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ο γιος μου είναι 14,300 και περίπου 96 πόντους. Δεν ξέρω αν είναι η ιδέα μου αλλά μου φάνηκε μικρό για εκείνον. Το καθισματάκι λέω.

Το σετάκι είναι πανέμορφο. Ήρθε σε ένα συμπαθητικό κουτί και δεν φαίνεται καθόλου φθηνιάρικο. Δυο φορές το έχω βάλει όλοι είπαν τι όμορφο που είναι. Βασικά είναι εντυπωσιακό και σικ;)

 

Μα στα ιδια ακριβως ειμαστε! Εμεις 97 ποντους 14.400χλγρ....

Παντως σοβαρα δεν ειναι μικρο....πηγαινε τον να το δοκιμάσει και θα δεις!

 

 

Τελεια για το σετάκι....το βαζω στο καλάθι για την επομενη φορα χε χε

 

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα 20 αλλά φαίνεται ως υψηλότερη τιμή το 17,66 και δίπλα το όνομά μου. Αυτό σημαίνει πως όταν τελειώσει η δημοπρασία και ως τότε δεν βάλει κανείς άλλο ποσό θα το πάρω εγώ με 20 ή με 17,66;

 

Αν δεν ξανα μπιντάρει καποιος αλλος και μεινει εκει εσυ θα το παρεις στα 17,66 αλλα...αν καποιος τελευταια στιγμή μπιντάρει πχ 21λιρες εσυ αυτοματα μπαινεις εκτος και θα πρεπει να ξανα βαλεις ποσο ....

 

Αν παλι κανεις αλλος δεν ασχοληθει....χλωμο ως και απιθανο τοτε θα ειναι δικο σου στα 17,66ευρω

 

Συμβουλη

Αν το θες πααααρα πολύ , κανε λογκ ιν στο εμπευ , πηγαινε βρες το προιον αυτο

βαλε στο παραθυρακι σου τα ευρω/λιρες που εισαι διατεθιμένη να δωσεις , που και που κανε ενα ριφρες την σελιδα αυτη και στο τελευταιο λεπτο να εισαι ετοιμοπολεμη χε χε εγω συνήθως χτυπαω τωρα πια αφου επαθα και εμαθα στα 30sec ή και στα 20sec ,Μεχρι στιγμης εχω χασει δυο μονο ....

 

Link to comment
Share on other sites

Μα στα ιδια ακριβως ειμαστε! Εμεις 97 ποντους 14.400χλγρ....

Παντως σοβαρα δεν ειναι μικρο....πηγαινε τον να το δοκιμάσει και θα δεις!

 

 

Τελεια για το σετάκι....το βαζω στο καλάθι για την επομενη φορα χε χε

 

Το έχω δοκιμάσει, το έχει η ανιψιά μου. Ήθελα κάτι μεγαλύτερο από αυτό και όντως αυτό που πήρα έχει πιο άνετο κάθισμα αλλά υστερεί αλλού.

Αν με έβαζες να διαλέξω σαφώς θα προτιμούσα του Τζάμπο.

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!τι κανετε?προτεινετε μου μια τσαντα-αλλαξιερα ρε κοριτσια!ξεκινησαμε φαγητο και χρειαζομαι πολλες θηκες!

pacapod...

θεωρουνται κορυφη!...

δες εδω χαρακτηριστικα

http://www.pacapod.com/

 

και δες και εδω

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=84536

 

και αν θυμαμαι καλα πιο φθηνα την εχει εδω

http://www.mummyandlittleme.co.uk/pacapod-changing-bags-2557-0.html

pasxalitsa v

το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

kALOp3.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...