Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

αν ενδιαφερεται κανεις για τα farouk biosilk προιοντα κομμωτηριου...(FAROUK BIOSILK CURE SOYEUSE SILK THERAPY 50ML τα 50ml στο κομμωτηριο που πηγαινω το εχουν 20 ευρω παρακαλω...)

τα εχει ο συγκεκριμενος πωλητης... http://stores.ebay.co.uk/lora-hairdressers-shop/

 

Αυτό παρήγγειλα πρόσφατα στην κομμώτριά μου και ήθελα να μου το φέρει για να το ψάξω. Είσαι αστέρι!!!!

 

χαχαχα καλα σουπερ ο πωλητης σου ε!!!

 

Ω ναι....ω ναι

 

Χαίρομαι που δεν έχω μόνο εγώ αυτό το φοβερό προνόμιο. Όσο για τον πωλητή μου, ε, άμα βρίσκω κάτι καλό, σας το λέω, να επωφελειθείτε κα εσείς:rolleyes::rolleyes:

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Να ρωτήσω κάτι τις gymboree experts..Αν έχουμε 2 gymbucks από 25δολ. το καθένα για παραγγελία 50δολ. και κάνουμε παραγγελία 50δολ. τι θα πληρώσουμε μόνο τα μεταφορικα;; Ή πρέπει να κάνουμε παραγγελία 100δολ. για να τα χρησιμοποιήσουμε και τα 2;;)

Nαι πρεπει να κανεις παραγγελια 100 δολλαριων.......

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

Επισης θα ηθελα εντελως φιλικα να πω οτι δεν ειναι σωστο και δικαιο να επικρινουμε τις αγορες καποιας η καποιου ακομη κι αν εμας δε μας αρεσει η τελος παντων δεν τη θεωρουμε εξυπνη αγορα.

Ριχνεις τον αλλο τελειως.....βαλτε τον εαυτο σας μονο στη θεση του!

Την καλημερα μου σε ολες!!

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

ναι,ειναι ο ιδιος...κι αν τον πηρες πολυ σοφα επραξες!

Τον εχω κι εγω,μας εβγαλε ασπροπροσωπους και τωρα τον εχω στειλει και σε φιλη για να αποστειρωνει τα του θηλαστρου που χρησιμοποιει καμια φορα...

 

Πολύ χαίρομαι που τον έχεις έτσι ώστε αν χρειαστώ βοήθεια στο χειρισμό του να ξέρω που θα απευθυνθώ :-P

 

Kalamaraki μην ξεχνάς πως μ' όποιον δάσκαλο καθίσεις τέτοια γράμματα θα μάθεις! :P(πολλαπλές παραθέσεις μνμ πώς κάνουμε; )

 

Kαλημέρα σας!!!

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Μήπως έχει ψωνίσει καμια παπουτσια απο τα kidzshooz. Τα βρίσκω συχνα στο ebay σε πολυ ωραια σχεδια και καλές τιμες. Τους έστειαλ εμιαλ και ρωτησα αν είναι ανατομικα αλλά επειδη μάλλον δεν καταλαβαν τον όρο anatomic δεν μου εδωσαν σαφη απαντηση.

 

Ευχαριστω!!!

pQ97p3.png0YzPp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και κατι άλλο για το www.myweepiggies.co.uk πόσο καιρό έκανε να σας τα φέρει; προλαβαινω για το Πασχα;

 

κοριτσι 4 εργασιμες εκαναν!!! τα στελνει αεροπορικως.......

βεβαια με τα αθανατα ελτα εν μεσω πασχα τι να σου πω.... στο λαιμο μου δε σε παιρνω.... εγω ισως το ρισκαρα....

 

εντιτ! τωρα ειδα οτι σου απαντησαν ηδη!!!!!! τι θα κανεις τελικα???

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο μενα να ενημερωσω πως ρωτησα στο MyWeePiggies και μου ειπε πως οντως ιχυει 15%,δωρεαν μεταφορικα αλλα για 2 ζευγαρια και πανω θα μου χρεωσει μεταφορικα, συμφωνα με το βαρος στο ταχυδρομειο.

ιριδα σου χρεωσε μεταφορικα για τα παπουτσακια, 2 ευγαρια δεν πηρες?

οποτε συμφερει να τα παιρνουμε 1-1, λεω εγω τωρα..:?

 

κατι ακομα στο amazon εχω καλαθι με 20 λιρες κ οταν προχωραω την παραγγελια δεν χρεωνει μεταφορικα να το προχωρησω ή θα τα χρεωσει μετα γιατι δεν ειναι 25 λιρες?

 

 

χελοου! 2 ζευγαρια πηρα και δε μου χρεωσε μεταφορικα.. αυτο εννοει και για σενα αποτι καταλαβα... αλλα σου λεει οτι αν παρεις 3-4 ζευγαρια επειδη προφανως ανεβαινει το κοστος της θα πρεπει να στα χρεωσει... οποτε δε συμφερει να παρεις πανω απο 2 σε μια παραγγελια........

αν θες να σαι 1000% σιγουρη ξαναρωτα τη και πες θελω αυτο και αυτο, θα πληρωσω μεταφορικα ναι ή ου?

βασικα αυτη ηταν αρρωστη μερικες μερες και αργουσε λιγο να απαντησει και περιμενα απαντηση και σκαει μυτη ο αντρας της και μου εξηγησε οτι ειναι αρρωστη κλπ. πολυ ευγενικοι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια. Κόλλησα και εγώ με τις αγορές απο το ΙΝΤΕΡΝΕΤ. Λοιπόν μου αρέσει πολύ η καινούρια σεζόν για κοριτσάκια της CATIMINI. Ξέρετε μήπως καμιά σελίδα; Γιατί σε ένα μαγαζί εδώ στην Λάρισα που έχει οι τιμές είναι απλησίαστες για την τσέπη μου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχ κι εγω βρηκα κατι τελεια κοριτσιστικα... μαρκας ruba cuori

τελεια ποιοτητα! μαλακα και υπεροχα..... καμια σχεση με βαμβακερα απλα....

αν τα δειτε πουθενα σφυριχτε.......

 

να τα http://www.rubacuoriluxury.com/

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια πείτε καμιά ιδέα για δώρο πρώτης επετείου γάμου...Έχω σε ένα μήνα και δεν ξέρω τί να πάρω...

Μονάχα μια παράκληση. Για να μην εκτροχιαστεί το θέμα αν έχετε κάποια πρόταση στείλτε πμ.

 

THANKS :P

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορασσια!!!!:P

Χθες πηρα στη μουμπου αυτο http://www.amazon.co.uk/gp/product/B000I2MRHE/ref=oss_product

Μηπως το εχει καμια σας?? Πανω λεει απο 0-6 μηνων (εμεις ειμαστε ηδη 5, ετοιμες για γαμο δηλαδη) αλλα απο τα reviews ειδα οτι ειναι για μεγαλυτερα μωρακια...το πηρα κυριως γιατι της αρεσει να ειναι μπρουμυτα αλλα εχω και μερικες αμφιβολιες...ελεγα να της παρω αυτο https://www.amazon.co.uk/Lamaze-Pyramid-Play-House-Gym/dp/B001TEIGYI/ref=sr_1_7?s=baby&ie=UTF8&qid=1302769900&sr=1-7 αλλα μεχρι να το αποφασισω απο 29,95 πηγε στις 40λιρες...

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορασσια!!!!:P

Χθες πηρα στη μουμπου αυτο http://www.amazon.co.uk/gp/product/B000I2MRHE/ref=oss_product

Μηπως το εχει καμια σας?? Πανω λεει απο 0-6 μηνων (εμεις ειμαστε ηδη 5, ετοιμες για γαμο δηλαδη) αλλα απο τα reviews ειδα οτι ειναι για μεγαλυτερα μωρακια...το πηρα κυριως γιατι της αρεσει να ειναι μπρουμυτα αλλα εχω και μερικες αμφιβολιες...ελεγα να της παρω αυτο https://www.amazon.co.uk/Lamaze-Pyramid-Play-House-Gym/dp/B001TEIGYI/ref=sr_1_7?s=baby&ie=UTF8&qid=1302769900&sr=1-7 αλλα μεχρι να το αποφασισω απο 29,95 πηγε στις 40λιρες...

 

Με το 2ο την πάτησα κι εγώ. Το σκεφτόμουν το σκεφτόμουν και τελικά την πάτησα...Δεν πειράζει. Θα το παρακολουθώ κι ελπίζω μέχρι να γεννηθεί ο μπέμπης και να πάρει τα πάνω του να ξαναπέσει η τιμή.

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

 

Αχ ταλαίπωρη φιλενάδα, δεν καταλαβαίνω... Έχω βάλει τρεις φορές παραγγελία χωρίς κανένα πρόβλημα.

Μη βρίζεις...

 

 

Ααααα εγώ μόνο μία κατάφερα και μου άρεσαν πολύ τα ρούχα του!!! Shit!!!

Καλημέρα σας:P

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μωρε εγω το σκεφτομουν γιατι η δικη μου ειναι ηδη μεγαλη και λεω ποσο να κατσει σε χαλακι? Ετσι οπως την κοβω σε κανα μηνα θα μπουσουλαει...ενω αυτο που γυρναει ειναι και χαλακι βγαζοντας το spin και νομιζω θα της αρεσει το γυρω γυρω! Παντως εαν ηταν 1-2 μηνων θα το επαιρνα σιγουρα...εχε το νου σου και εαν ριξει ξανα την τιμη χτυπα το αλυπητα!!!!;)

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι τις gymboree experts..Αν έχουμε 2 gymbucks από 25δολ. το καθένα για παραγγελία 50δολ. και κάνουμε παραγγελία 50δολ. τι θα πληρώσουμε μόνο τα μεταφορικα;; Ή πρέπει να κάνουμε παραγγελία 100δολ. για να τα χρησιμοποιήσουμε και τα 2;;)

 

Να κάνεις παραγγελία 100 δολλάρια!!!!!!!!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

α female εσυ εχεις πεσει ηδη στα σκληρα!!!! απεχω ακομα

εχτες τσακωμος με νονα της Α

γιατι ψωνιζεις, ποτε θα τα φορεσει, ποσες φορες????

απαντηση

ΜΑΡΕΣΕΙ να τους ψωνιζωωωωωωωωωωωω

(τελικα μαλλον εχω παιδικα καταλοιπα και τα πληρωνει η τσεπη μου χαχχαχχα)

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

α female εσυ εχεις πεσει ηδη στα σκληρα!!!! απεχω ακομα

εχτες τσακωμος με νονα της Α

γιατι ψωνιζεις, ποτε θα τα φορεσει, ποσες φορες????

απαντηση

ΜΑΡΕΣΕΙ να τους ψωνιζωωωωωωωωωωωω

(τελικα μαλλον εχω παιδικα καταλοιπα και τα πληρωνει η τσεπη μου χαχχαχχα)

 

Έχω στοκάρει μέχρι να γίνει 4άρων!!! Αλλά ξέρεις τι λέω όταν με ρωτάνε? Δεν έχω δώσει ούτε ένα Ευρώ να του πάρω γαλατάκι, ας τα κάνω ρουχαλάκια τουλάχιστον:P

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε Ελευθερια προσπαθησες απο αλλο pc? Τι να πω κι εγω??? Τοσες εχουμε παραγγειλει χωρις προβλημα...

 

Έχω προσπαθήσει από 3 διαφορετικά πισί, με 2 διαφορετικούς λογαριασμούς και με 3 διαφορετικές κάρτες.

Ε πολύ αξία δεν τους έδωσα????

Καλημέρα Έλλη μου:D

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χτυπησε κουδουνι ο postman...παραλαβες!!!

Το λοιπον...ηρθαν τα ανοξειδωτα μπουκαλια http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=120700623876&var=420026513351&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

και ειναι φανταστικα!! Παρηγγειλα 11/04, εφυγαν την ιδια μερα και σημερα τα ειχα!!!!

Επισης μου ηρθε το βρεφικο αντηλιακο badger απο αμερικα!!! 05/04 εφυγε απο εκει... http://uncommonscents.com/Badger-SPF30-Chamomile-Calendula-Baby-Sunscreen-p/bd47500.htm

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...