Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Αυτά τα περίφημα μωρομάντηλα της pampers απο το amazon πόσο καιρό θα τα περιμένουμε?Μήπως να τα ακυρώσω?Ελπίζω να μην περάσει κανένας μήνας, γιατί να Huggies που τα έχει σε προσφορά λεει πακετάρισμα σε 2-5 εβδομάδες..καλά κρασιά!!!

 

Εγω ειχα κανει παραγγελια την παρασκευη και παρελαβα την Τριτη:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Βρε κορίτσια γιατί δεν στέλνετε ένα e-mail στα Littlewoods να ρωτήσετε τι ακριβώς πρέπει να κάνετε? Ίσως είναι διαδικαστικό το θέμα, δεν πιστεύω πως θέλουν να σας ξεγελάσουν για 5 λίρες.

 

Εννοείς ΑΚΟΜΑ ΕΝΑ μετά τα 23 που έχει ήδη στείλει η καθεμιά μας?

 

Λίτσα, και εγώ την Παρασκευή παρήγγειλα αλλά ακοοοοοοοοοοοοοομα να παραλάβω...

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια γιατί δεν στέλνετε ένα e-mail στα Littlewoods να ρωτήσετε τι ακριβώς πρέπει να κάνετε? Ίσως είναι διαδικαστικό το θέμα, δεν πιστεύω πως θέλουν να σας ξεγελάσουν για 5 λίρες.

 

Καλε λες να μην εχουμε στειλει??? Εγω μεχρι στιγμης εχω στειλει γυρω στα 7 ε οπου στο 7ο μου ειπαν βρεστα με το Paypal και ανοιξα κι εγω case....απλα δεν μπορω να καταλαβω αφου εχουμε εμεις προβλημα σιγουρα θα εχουν και αλλοι γιατι δεν κανουν κατι ή εστω να το αναθεσουν σε εναν ανθρωπο το θεμα και να μην σε στελνουν απο τον Ανα στον Καιαφα!!!!

(Ελευθεριτσα μου και λοιπες φιλεναδες ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ!!!:P)

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

 

πως να πληρωσει σε λιρες απο ελλαδα? μπορεις να μας πεις τη διαδικασια?

ευχαριστω

 

Για να αλλαξεις την ρυθμιση πας

your account- Turn on/ turn off amazon currency converter- Turn OFF amazon currency converter

 

Ετσι εσυ πληρωνεις σε λιρες και κανει η τραπεζα την αλλαγη αναλογα με την ισοτιμια την ημερα της συναλλαγης.

 

Κι εγω την πρωτη αγορα την εκανα σε ευρω και μετα εμαθα..............

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς ΑΚΟΜΑ ΕΝΑ μετά τα 23 που έχει ήδη στείλει η καθεμιά μας?

 

Λίτσα, και εγώ την Παρασκευή παρήγγειλα αλλά ακοοοοοοοοοοοοοομα να παραλάβω...

 

Εννοώ ένα e-mail που να ρωτάτε τι ακριβώς πρέπει να κάνετε και τι είναι αυτό το re raise as not desribed claim...

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσαρες,πειτε μου λιγο τι διαφορα εχουν τα Kidz banz anventure απο τα απλα....για να παραγγειλω,μην κανω καμμια πατατα.

Ευχαριστω σας...που λενε και στη Ροδο!!

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσαρες,πειτε μου λιγο τι διαφορα εχουν τα Kidz banz anventure απο τα απλα....για να παραγγειλω,μην κανω καμμια πατατα.

Ευχαριστω σας...που λενε και στη Ροδο!!

τα adventure εχουν σιλικονη στην περιοχη της μυτης...δεν ειναι σκληρα οπως τα αλλα

pasxalitsa v

το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

kALOp3.png

Link to comment
Share on other sites

παρελαβα τα φουξια πεδιλακια μου! http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=180643922570&var=480023317801&ssPageName=STRK:MEWNX:IT#ht_9163wt_905

 

για τα λεφτα τους εχουν εξαιρετικη ποιοτητα. το πελματακι ειναι μαλακο κι εχει στηριξη για την καμαρα. ηταν καλα πακεταρισμενα, με προστατευτικο στο λουλουδακι για να μην τσακισει και ηρθαν πολυ πιο γρηγορα απ' ο,τι λεει ο πωλητης. kalamaraki σου στελνω πμ να τον βαλουμε στη λιστα μας.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω ειχα κανει παραγγελια την παρασκευη και παρελαβα την Τριτη:-D

 

να και μια που παρελαβε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλε πες μας πως μυριζουν??? εχουμε λυσσαξει δε βλεπεις?!?!?! :D:D:D\

 

 

το currency converter το γυρισα σε ευρω ακριβως για να κανω τη συγκριση και να δω αν τελικα θα πληρωσω σε λιρες ή σε ευρω αλλα δε μου την εκανε τη χαρη το αμαζον, ηθελε να πληρωσω σε λιρες ντε και καλα... εκανα και λογκ οφ αλλα τιποτις.....

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

σήμερα παρέλαβα τελικά από Gymboree και ευτυχως χωρίς να πληρώσω τελωνείο.. σύνολο παραγγελίας περίπου 144 δολάρια μαζί με τα μεταφορικά.. πολύ ωραία τα ρούχα ειδικά για τις τιμές τους...

ερώτηση ξανθιάς...μήπως κατάλαβε καμια σας που βρίσκεται ο κωδικος για τα GYMbucks???

 

τελικά μόνω εγώ δεν έχω παραλάβει???? Τα νεύρα μου:twisted::twisted:. Σπίτι σου ήρθαν ή με χαρτάκι στα ελτά??

Link to comment
Share on other sites

τα adventure εχουν σιλικονη στην περιοχη της μυτης...δεν ειναι σκληρα οπως τα αλλα

Ευχαριστω Πασχαλιτσα...τα παρηγγειλα...σας δινω και τον πωλητη

 

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=190418261483&var=490004547715&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

10 Ε

βγαινουν με τα μεταφορικα.....καλα δεν ειναι?

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Και εγω έχω παραγγείλει τα huggies!!! Πριν ρίξουν την τιμη τους!! Σαν άρωμα γράφει cucumber δλδ αγγουρι!! Η μυρωδιά είναι τέλεια και είναι απίστευτα μαλακά!!! Τα προτιμώ σε σχέση με τα pampers sensitive που έχουν περίεργη μυρωδιά..

Ματθίλδη 17/08/2007

Λουκάς-Ανδρέας 17/01/2010

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σας δινω και μια πωλητρια,εχει μεγαλη ποικιλια και αν παραγγειλεις πανω απο 5 σου κανει εκπτωση στα μεταφορικα..εγω πληρωσα 15 διλαρια για 6 ρουχαλακια.

http://shop.ebay.co.uk/corey_jo/m.html?_nkw=&_armrs=1&_from=&_ipg=200

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

Είμαι τόσο ενθουσιασμένη!!!Ήρθαν σήμερα τα Gymboree μου!!!Φύγαν τη προηγούμενη Τετάρτη από εκεί και σε 10 μέρες ήταν στη πόρτα μου χωρίς τελωνείο!!!Λιτσάκι λογικά θα παραλάβεις και εσύ σύντομα!!!Είναι τέλεια όπως και αυτά που είχα πάρει από το εμπέι με υπέροχα χρώματα!!Καλά τα σορτσάκια είναι όλα τα λεφτά!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια πεστε αλευρι!!!!!

Το littlewoods μου εστειλε στο λογαριασμο μου στο paypal αυτο το μηνυμα

 

Thank you for your recent communication regarding an order placed with Littlewoods Europe. I would like to offer you a partial refund of €5.00 If this is satisfactory, please confirm back by email and I will arrange for the refund to be processed.

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ άνοιξα νέο λογαριασμό και φάνηκε να είναι οκ η παραγγελία. Για να δούμε. Πάντως τα προιόντα εξαφανίστηκαν από το καλάθι μου. Είδωμεν!

Ωστόσο χρησιμοποίησα τον κωδικό που έδωσε η κοπελιά παραπάνω (σε ευχαριστώωωω) και το XV986 για δωρεάν μεταφορικά. Πήρε και τους 2 κωδικούς μια χαρά.

Είδες γκρινιάρα Έλλη????

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ άνοιξα νέο λογαριασμό και φάνηκε να είναι οκ η παραγγελία. Για να δούμε. Πάντως τα προιόντα εξαφανίστηκαν από το καλάθι μου. Είδωμεν!

Ωστόσο χρησιμοποίησα τον κωδικό που έδωσε η κοπελιά παραπάνω (σε ευχαριστώωωω) και το XV986 για δωρεάν μεταφορικά. Πήρε και τους 2 κωδικούς μια χαρά.

Είδες γκρινιάρα Έλλη????

 

 

Ας μην ημασταν εμεις που τους εχουμε πρηξει εδω και τοσες μερες και θα σου λεγα εγω εαν θα τον εφτιαχναν το ρημαδοκωδικο...;);)

Αρα σε μας το χρωστατε που τωρα μπορειτε να παραγγειλετε χωρις προβληματα...αρα δεν παραγγελνετε και τιποτα για μας ετσι για το ευχαριστω βρε παιδακι μου (χαχαχαχαχαχα :lol::lol::lol:)

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...