Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Δεν πρόλαβα αλλά δεν πειράζει. Πρέπει να μπει αρκετά μέσα στο αυτί? Δηλαδή θα ξυπνάει ο μικρός λες?

Επίσης ανταλλακτικά από που παίρνουμε?

 

ανταλλακτικα απο αμαζον επισης..

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00008J1YB/ref=ox_sc_act_title_2?ie=UTF8&m=A3P5ROKL5A1OLE

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Στο available actions αναφέρει αυτό:

We are preparing these items for dispatch and this portion of your order cannot be cancelled or changed.

 

 

Οπότε δεν μου δίνει την επιλογή να το ακυρώσω.

 

κι εγω το θερμοσκαν θα παρω..160 θετικα ριβιους εναντι 1 το αλλο...

Link to comment
Share on other sites

Στο available actions αναφέρει αυτό:

We are preparing these items for dispatch and this portion of your order cannot be cancelled or changed.

 

 

Οπότε δεν μου δίνει την επιλογή να το ακυρώσω.

 

Αφού δεν έφυγε ακόμα αν θες το άλλο πολύ στειλε ένα μύνημα στην βοήθεια κ είμαι σίγουρη πως θα στο ακυρώσουν

 

Link to comment
Share on other sites

Αφού δεν έφυγε ακόμα αν θες το άλλο πολύ στειλε ένα μύνημα στην βοήθεια κ είμαι σίγουρη πως θα στο ακυρώσουν

 

Μου έστειλαν ήδη μήνυμα ό,τι έγινε dispatched. Δεν πειράζει, για να το προτείνει η φίλη μου η νοσηλεύτρια κάτι θα ξέρει;)

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλύμματα για το στρώμα/μαξιλάρια κορίτσια καπου καλά εχει παρει καμια;

τα dunlopillo τα έχετε δοκιμάσει (τα εχω δει σε φυσικο μαγαζι εδω αλλα τα αμαζον δεν τα στελνει ελλαδα)

Link to comment
Share on other sites

Μου έστειλαν ήδη μήνυμα ό,τι έγινε dispatched. Δεν πειράζει, για να το προτείνει η φίλη μου η νοσηλεύτρια κάτι θα ξέρει;)

 

Καλε ποτε προλαβαν??? Μεσα στο ταχυδρομειο εδρευει ο κος amazon???

Ευχαριστω για την ψηφο εμπιστοσυνης:lol::lol:!!!!!

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Το σαΐτ είναι αξιόπιστο το έχουμε κ στη λίστα μας, κ αν θέλετε μόνο ένα προϊόν στέλνεται ένα μύνημα κ τους ζητάτε να μειώσουν τα μεταφορικά που είναι 8λίρες στις 4λίρες , το κάνουν κατευθείαν αλλά θα πρέπει πρώτα να πληρώσετε όλα τα μεταφορικά κ θα σας επιστρέψουν μετά τις 4 λίρες. Τώρα όσον αφορά την μάρκα julbo εγώ πρώτη φορά την άκουσα από την age που την αγόρασε πέρυσι κ έμεινε ευχαριστημένη, κ με λίγο ψάξιμο είδα ότι αυτή κ τα μπανζ έχουν τις καλύτερες κριτικές για παιδικά κ βρεφικα γυαλιά ηλίου κ αφού τα μπανζ δεν μας βόλεψαν τελικά πήρα τα τζουλμπο. Όταν θα τα παραλάβω (έφυγαν από αγγλία στις 31) θα γράψω εντυπώσεις

 

Αχ καλαμαρακι μου σε μεγαλωσα σε εκανα καλαμαρι:|:oops::oops::oops:

σορυ. Το ξερω οτι το εχουμε στη λιστα βρε,

εντυπωσεις να μας γραψεις!!! εγω τα looping 3 ειδα που ειναι για 2-4 ετων. Εσυ ποια πηρες?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλαμαράκι καλησπέρα!Δεν ξέρω πως να στείλω τα στοιχεία του πωλητή(φαίνονται και τα δικά μου στη σελίδα του e-bay).Αν μπορείς και ξέρεις να τον βρεις είναι αυτός:giftdirect99

 

Καλησπερα,

στην αναζητηση βγαζει αυτον.

http://shop.ebay.co.uk/giftdirect99/m.html?_nkw=&_armrs=1&_from=&_ipg=

 

Ειναι αυτος που ψαχνεις;

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια σκευη της pyroflam (σαν κι αυτα http://www.amazon.co.uk/gp/product/B002DGTLB8/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&m=A3P5ROKL5A1OLE) εχει καμια σας? Τι λενε?

 

Υπόψιν τα έχει ο βερόπουλος τα ίδια τα αυθεντικά σε συνδυασμό με κουπόνια. Για οποίο ήδη ψωνίζει από εκεί συμφέρει γιατι οι τιμές της είναι μια χαρά κ τα κορίτσια πάντα δίνουν έξτρα κουπόνια. Εγώ έτσι κ αλλιώς ψωνίζω βερόπουλο κ ήδη μάζεψα 20κουπόνια κ θα πάρω των δύο λίτρων με 20ευρώ νομίζω για δείτε κ στο σαΐτ τους αν λέει κάτι

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Υπόψιν τα έχει ο βερόπουλος τα ίδια τα αυθεντικά σε συνδυασμό με κουπόνια. Για οποίο ήδη ψωνίζει από εκεί συμφέρει γιατι οι τιμές της είναι μια χαρά κ τα κορίτσια πάντα δίνουν έξτρα κουπόνια. Εγώ έτσι κ αλλιώς ψωνίζω βερόπουλο κ ήδη μάζεψα 20κουπόνια κ θα πάρω των δύο λίτρων με 20ευρώ νομίζω για δείτε κ στο σαΐτ τους αν λέει κάτι

 

Α ρε μεγα μαλακιον!!! Κι εγω γι'αυτο ρωταγα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-P:razz::-P

Κι εμενα η μητερα μου που ειχε κοντα της Βεροπουλο πηγε και τα ειδε και ειπε οτι η 2λιτρη και η 3λιτρη αξιζουν...απο ποιοτητα ειναι σαν τα pyrex?

 

H απαντηση που μου εστειλαν απο littlewoods

Thanks for emailing us about your payment.

I have referred your email to another department who will look into this and contact you as soon as they have more information.

Rest assured every effort is being made to resolve the issue for you as quickly as possible.

Thank you for your patience.

 

Απότι καταλαβα θα κανω μια γυρα απόλα τα dptms του littlewoods!!! Αιντε να δουμε!!!!

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ καλαμαρακι μου σε μεγαλωσα σε εκανα καλαμαρι:|:oops::oops::oops:

σορυ. Το ξερω οτι το εχουμε στη λιστα βρε,

εντυπωσεις να μας γραψεις!!! εγω τα looping 3 ειδα που ειναι για 2-4 ετων. Εσυ ποια πηρες?

 

Ενίσταμαι κυρία λίτσατ μου, θέλω πίσω το ακι μου χε χε δεν θυμάμαι πως λέγεται το μοντέλο αλλά είναι το δεύτερο ζευγάρι γυαλιών από αριστερά στην πρώτη γραμμή, που τα έχει σε κόκκινο άσπρο αλλά κ σε γκρι με βιολέ, εγώ πήρα τα γκρι με το βιολέτι κ αν θυμάμαι καλά επειδή το άλλο μοντέλο το φούξ πάει έως 4ων ετών κ δε λέει αφού η μικρή κλείνει τα 3τώρα κ θα ήταν κατάλληλα μόνο για ένα χρόνο ακόμα, αυτα που πήρα λένε έως 5χρόνων ή 6 αν δεν κάνω λάθος για δες κ πες μου

 

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε φιλενάδα δεν με πρόλαβες! Παράγγειλα της braun! Κάτι θυμόμουν ό,τι είχες αγοράσει εσύ σε θερμόμετρο αλλά δεν σε περίμενα να εμφανιστείς:P

 

χεχε έτσι είμαι εγώ, εκεί που δεν με περιμένεις :lol::lol::lol:

 

πολύ καλό είναι και αυτό που παρήγγειλες αλλά δεν ήθελα να έχω το άγχος των ανταλλακτικών...από το άμαζον έπρεπε να τα πάρεις βρε Ελέ μου :cool:

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Α ρε μεγα μαλακιον!!! Κι εγω γι'αυτο ρωταγα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-P:razz::-P

Κι εμενα η μητερα μου που ειχε κοντα της Βεροπουλο πηγε και τα ειδε και ειπε οτι η 2λιτρη και η 3λιτρη αξιζουν...απο ποιοτητα ειναι σαν τα pyrex?

 

H απαντηση που μου εστειλαν απο littlewoods

Thanks for emailing us about your payment.

I have referred your email to another department who will look into this and contact you as soon as they have more information.

Rest assured every effort is being made to resolve the issue for you as quickly as possible.

Thank you for your patience.

 

Απότι καταλαβα θα κανω μια γυρα απόλα τα dptms του littlewoods!!! Αιντε να δουμε!!!!

 

Χε χε χε κοίτα από τα σχόλια του αμάζον κ μόνο πείθεσαι αλλά τα έχουν πάρει κ εδώ αν θυμάμαι καλά μια κοπέλα νομίζω η μαρσολαν αλλά όρκο δεν παίρνω χε χε κ το καλό είναι ότι μπορείς να τα βάλεις κατάψυξη, επιτόπου να τα βγάλεις κ να το βάλεις μικροκυμάτων φούρνο σε εστία πάνω! Κ λέω αφού παω που παω βερόπουλο για την επιστροφή της γιουρομπανκ ε αν ζητήσεις κ παραπάνω κουπόνια τα κορίτσια δίνουν, αλλιώς είναι ανά 10ευρώ 1 κουπόνι δε λέει. Εμένα από κοντά μου φάνηκαν πολύ καλές!

 

Link to comment
Share on other sites

ΤΑΜΑΡ ηθελα να σε ρωτησω για το καροτσι απο τοτε που το παρηγγειλες. Το παρελαβες, ολα καλα; Με το σαιτ δεν ειχες καποιο προβλημα,ε; Θελω και γω να παραγγειλω απο εκει καροτσι, και περιμενα μεχρι να πεις εντυπωσεις.

 

Το παρέλαβα την Παρασκευή. Ήρθε πρωί πρωί με courier.

Αν και καθυστέρησε να έρθει (το παρήγγειλα 12/3 και το έλαβα 1/4) η επικοινωνία μαζί τους υπήρξε άριστη. Μου εξήγησαν και τους λόγους της καθυστέρησης και ζήτησαν συγγνώμη.

Το θέμα είναι οτι ήθελα να πάρω και το relax της Maclaren αλλά δεν είναι πλέον διαθέσιμο και δεν θα το ξαναφέρουν, απ΄οτι μου είπαν...Κρίμα γιατί ήταν πιο φτηνό από οπουδήποτε αλλού.

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

τα έχει σε κόκκινο άσπρο αλλά κ σε γκρι με βιολέ, εγώ πήρα τα γκρι με το βιολέτι κ αν θυμάμαι καλά επειδή το άλλο μοντέλο το φούξ πάει έως 4ων ετών κ δε λέει αφού η μικρή κλείνει τα 3τώρα κ θα ήταν κατάλληλα μόνο για ένα χρόνο ακόμα, αυτα που πήρα λένε έως 5χρόνων ή 6 αν δεν κάνω λάθος για δες κ πες μου

 

Ναι το ειδα πολυ ωραιο ειναι, εγω επελεξα απο την τριτη σειρα το τριτο σε μπλε χρωμα!!!

Περιμενω να μου πεις και απο μεγεθος πως ειναι αυτα που θα παραλαβεις και βλεπουμε!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, το ξέρω οτι επαναλαμβάνομαι αλλά δεν ξέρω τι να κάνω.Παρήγγειλα τελικά την κρέμα από Αμερική αλλά ενώ στην προπληρωμένη κάρτα μου δεσμεύτηκε το ποσό της αγοράς ούτε mail επιβεβαίωσης μου έστειλαν ούτε φαίνεται στο site τους οτι πραγματοποιήθηκε η αγορά. Τους έστειλα mail και η απάντηση ήταν η εξής:

Maria Good Morning

Thank you for your email.

If you didnt get email conformation its meen we didnt get the money.

You have check with your credit company, any way you can send us money via Paypal

our ID [email protected].

Yes we can send this item as a gift ( you will not pay custom fee)

 

Regards

Wholeherbal.com Team

 

Eμένα στην προπληρωμένη γιατί φαίνεται δεσμευμένο (για έγκριση) το ποσό; Θα βγάλω άκρη με την τράπεζα;

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

στην αναζητηση βγαζει αυτον.

http://shop.ebay.co.uk/giftdirect99/m.html?_nkw=&_armrs=1&_from=&_ipg=

 

Ειναι αυτος που ψαχνεις;

 

Nαι αυτός είναι!Είμαι ποοοοολύ καινούργια και δεν ξέρω να κάνω αναζήτηση και γενικώς το ψάξιμο:oops::oops:

QgIJp2.png

vjwRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, το ξέρω οτι επαναλαμβάνομαι αλλά δεν ξέρω τι να κάνω.Παρήγγειλα τελικά την κρέμα από Αμερική αλλά ενώ στην προπληρωμένη κάρτα μου δεσμεύτηκε το ποσό της αγοράς ούτε mail επιβεβαίωσης μου έστειλαν ούτε φαίνεται στο site τους οτι πραγματοποιήθηκε η αγορά. Τους έστειλα mail και η απάντηση ήταν η εξής:

Maria Good Morning

Thank you for your email.

If you didnt get email conformation its meen we didnt get the money.

You have check with your credit company, any way you can send us money via Paypal

our ID [email protected].

Yes we can send this item as a gift ( you will not pay custom fee)

 

Regards

Wholeherbal.com Team

 

Eμένα στην προπληρωμένη γιατί φαίνεται δεσμευμένο (για έγκριση) το ποσό; Θα βγάλω άκρη με την τράπεζα;

 

 

μου ειχε συμβει ακριβως το ιδιο με το la senza.ενω δεσμευτηκαν τα χρηματα mail δεν ελαβα και οταν τους ρωτησα μου ειπαν οτι δεν εχουν καμια παραγγελια απο εμενα.πηγα στην τραπεζα και μου ειπαν οτι για να κανω αιτηση αμφισβητησης συναλλαγης πρεπει πρωτα να χρεωθω και μετα να το αμφισβητησω διοτι τα χρηματα μου ηταν απλα δεσμευμενα.μου ειπαν να περιμενω 2 εβδομαδες και βλεπουμε.τελικα αποδεσμευτηκαν καποια στιγμη χωρις να κανω τιποτα παραπανω.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

μου ειχε συμβει ακριβως το ιδιο με το la senza.ενω δεσμευτηκαν τα χρηματα mail δεν ελαβα και οταν τους ρωτησα μου ειπαν οτι δεν εχουν καμια παραγγελια απο εμενα.πηγα στην τραπεζα και μου ειπαν οτι για να κανω αιτηση αμφισβητησης συναλλαγης πρεπει πρωτα να χρεωθω και μετα να το αμφισβητησω διοτι τα χρηματα μου ηταν απλα δεσμευμενα.μου ειπαν να περιμενω 2 εβδομαδες και βλεπουμε.τελικα αποδεσμευτηκαν καποια στιγμη χωρις να κανω τιποτα παραπανω.

 

Ουφ! Κάτι είναι κι αυτό...Θα περιμένω και βλέπουμε...

 

Για να επαναλάβω την παραγγελία μέσω paypall αυτή τη φορά, εφόσον το site δεν μου δίνει τη δυνατότητα να πληρώσω via paypall τί κάνω; Αυτοί μου είπαν το εξής:

...any way you can send us money via Paypal

our ID [email protected].

 

Δηλαδή τί κάνω;

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...