Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

chatzico καλο ξημερωμα!!

 

εμεις πηραμε απο αμαζον.de, αυτο το καθισμα http://www.amazon.de/Maxi-Cosi-63600076-Priori-Autokindersitz-Monaten/dp/B001G0N19A/ref=sr_1_16?s=baby&ie=UTF8&qid=1301783531&sr=1-16 , πριν 5 μερες ειχα 101 ευρω, με τα μεταφορικα 112. αλλα πηραμε και κατι playmobil και τα μεταφορικα ηταν και για τα2 12 ευρω.

φτηνοτερο επωνυμο με καλη διαγωγη σε τεστ δεν βρηκα, και εμεις για την κρητη που κατεβαινουμε σε διακοπες το θελουμε

 

κούκλα μου σε ευχαριστώ πολύ! το ίδιο είδα και γω χθες και καταλήξαμε σε αυτό ;)

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

liontarina εγω ειχα αγορασει παπλωματοθηκες για την κουνια της μικρης και τωρα για το μονο κρεβατι της απο το mytoys.de

 

 

thanks...πάω να ψαχουλέψω...

 

edit.. με έσωσες.. ευχαριστώ ειλικρινά είναι ακριβώς ότι ζητούσα.. μέχρι και οι διαστάσεις είνια τέλειες

Link to comment
Share on other sites

Aggelomarios, η απάντηση του leguidesante για δωρεάν μεταφορικά στην Ελλάδα

 

Hi

There is no free shipping for Greece only from 800€ of purchase

If not it is between 39 and 45 € it depends of weight

Regards

 

Virginie

Docteur en Pharmacie

Responsable du Service Clientèle

 

Γι' αυτό αναρωτιέμαι που βρήκες εσύ τις 79 λίρες .................

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ,σας ευχαριστώ για την απάντησή σας.

Και να φανταστείτε πως το banner με τις χώρες και τα μεταφορικά το είδα αλλά που μυαλό...

 

Σήμερα ψαχνοντας για καπελάκι για την μπέμπα μας μπήκα και στο orchestra και 'έπαθα' από την ανοιξιατικη-καλοκαιρινη collection για τα κορίτσια.Τι όμορφα κομμάτια που έχουν. Τόσο καιρό που ψώνιζα για αγόρι δεν μου έτυχε να τα θέλω ΟΛΑ!

Link to comment
Share on other sites

Παρήγγειλα από Γερμανία χύτρα ταχύτητας fissler vitavit comfort 6lit 102E +19.90E τα μεταφορικά σύνολο 122Ε και παρέλαβα με dhl.Η χύτρα δεν υπήρχε ετοιμοπαράδοτη και με ρώτησαν εάν θέλω να περιμένω 1-2 εβδομάδες για να την παραγγείλουν από την αντιπροσωπεία.Φυσικά και περίμενα.Το site είναι το: elektro2000.de και η τιμή πάρα πολύ χαμηλή, Ελλάδα έχει πάνω από 170Ε.Προσθέστε το site στη λίστα.Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Μαλιστα...captain & sofakia sorry :oops::oops::oops:

Στη διευθυνση ειχε παραμεινει σαν χωρα η Αγγλια...:lol::lol::lol:

Τωρα το διαπιστωσα....

Μην με παρεξηγατε τη δολια μανα! Μαλλον με κολλησε ο γιος γαστρεντεριτιδα και απο τις 3 το πρωι η λεκανη εχει γινει η καλυτερη μου φιλη!!!!!!:oops::oops::oops: Εχω και εναν πυρετουλη 38,5...ΣΥΜΠΑΘΑΤΕ ΤΗ ΔΟΛΙΑ (ΑΡΡΩΣΤΗ) ΜΑΝΑ.....

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μαλιστα...captain & sofakia sorry :oops::oops::oops:

Στη διευθυνση ειχε παραμεινει σαν χωρα η Αγγλια...:lol::lol::lol:

Τωρα το διαπιστωσα....

Μην με παρεξηγατε τη δολια μανα! Μαλλον με κολλησε ο γιος γαστρεντεριτιδα και απο τις 3 το πρωι η λεκανη εχει γινει η καλυτερη μου φιλη!!!!!!:oops::oops::oops: Εχω και εναν πυρετουλη 38,5...ΣΥΜΠΑΘΑΤΕ ΤΗ ΔΟΛΙΑ (ΑΡΡΩΣΤΗ) ΜΑΝΑ.....

 

Πάσο βρε παιδί μου, δεν θα σε στήσουμε και στα 5 μέτρα, απλά, ψιλοτρελάθηκα, είπα μόνο σε εμένα δεν βγαίνει ?

 

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΩΣ ...............

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να σας ρωτήσω από που πήρατε τα "σελτεδάκια", τις υφασμάτινες πάνες (για να ακουμπάμε τον μικρό σε καναπέδες), σαλιάρες κλπ...

 

στο Τζαμπο εχει μια χαρα σελτεδακια οπως ειπαν τα κοριτσια παραπανω...λευκα και χρωματιστα σε ολες τις διαστασεις!Εγω εχω καταχαρει εκεινα τα μικρα που τα βαζω επανω στην αδιαβροχη αλλαξιερα μας...

 

Επισης πολυ ωραιας ποιοτητας κατεξοχην τους μεγαλους σελτεδες για κρεββατι εχει το ΙΚΕΑ!αλλα και πανακια,πανες ομορφα!

 

Εμενα προσωπικα βεβαια τα πανακια ρεψιματος και οχι μονο αλλα και οι πανες που μου αρεσαν ως ποιοτητα ηταν αυτα απο το Ηρα...λιγο πιο ακριβα αλλα πολυ μαλακα και ομορφα!Τις πανες να καταλαβεις της χρησιμοποιησα και σαν σεντονακι στο πυρεξακι και την καλαθουνα της μικρης!!!

Link to comment
Share on other sites

Αχ,σας ευχαριστώ για την απάντησή σας.

Και να φανταστείτε πως το banner με τις χώρες και τα μεταφορικά το είδα αλλά που μυαλό...

 

Σήμερα ψαχνοντας για καπελάκι για την μπέμπα μας μπήκα και στο orchestra και 'έπαθα' από την ανοιξιατικη-καλοκαιρινη collection για τα κορίτσια.Τι όμορφα κομμάτια που έχουν. Τόσο καιρό που ψώνιζα για αγόρι δεν μου έτυχε να τα θέλω ΟΛΑ!

 

Μιλάς για το orchestra.fr?

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα λίγη βοήθεια για πρωτάρα!!! Στο άμαζον πληρώνεις με paypal; Έχω βάλει μια παραγγελία στο καλάθι συνεχίζω για πληρωμή και δεν βλέπω πουθενά paypal ζητάει αριθμό κάρτας.

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα λίγη βοήθεια για πρωτάρα!!! Στο άμαζον πληρώνεις με paypal; Έχω βάλει μια παραγγελία στο καλάθι συνεχίζω για πληρωμή και δεν βλέπω πουθενά paypal ζητάει αριθμό κάρτας.

 

Το ΑΜΑΖΟΝ δεν έχει πειπαλ, ωστόσο είναι απολύτως ασφαλές, το customer service του δεν παίζεται. Άφοβα.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μπραβο συγχρονισμος τα Πειραιωτακια! 19:08 και οι δυο μας!

 

Είναι ο αέρας της θάλασσας παιδί μου, κάνει την διαφορά....

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα!!!

Είμαι πολύ χαρούμενη...σήμερα ήρθε το καρότσι μου απο amazon

 

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B002UXQEOG/ref=oss_product

 

Μας το έφερε courier το πρωί και είναι φανταστικό!!!

xceZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα!!!

Είμαι πολύ χαρούμενη...σήμερα ήρθε το καρότσι μου απο amazon

 

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B002UXQEOG/ref=oss_product

 

Μας το έφερε courier το πρωί και είναι φανταστικό!!!

 

Ωχχχχχχχχχχχχχ, άμα το δει μια ψυχή, θα έχουμε δράματα............

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

τα e-mail με ιους απο τις κουριερ ( ταχα μου) ups kai fedex ερχονται αβερτα...την προηγουμενη φορα , πριν κανενα μηνα , κολλησα ενα βαρβατο ιο, αναγκαστειλα κ το εστειλα στο γιατρο για σερβις ( το laptop)...εσας σας ερχονται??

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

θελω τη βοηθεια σας, Θελω να αλλαξω μπουκαλια (για το γαλα) στο μικρο μου, μεχρι τωρα χρησιμοποιουσαμε τα nuk αυτα των 240ml,αλλα τωρα τελευταια ειδα οτι με το πλυσιμο εχει χαραξει το εσωτερικο τους :shock::confused::confused: κατι που δεν μου αρεσε καθολου και δεν τα εχω ουτε 2 μηνες. Λεω να παρω avent, αλλα επειδη δεν τα εχω παρει ποτε θελω βοηθεια. Ποια να παρω :?::?:

Στο μικρο 27 μηνων επαιρνα τις θηλες για παχυρευστες τροφες νουμερο 2 (που εχει ενα χ) και τον διευκολυνε με τη ροη του γαλακτος.:wink: Στην εταιρια avent εχει κατι αναλογο?

 

Καμμια μανουλα με 2+ που να χρησιμοποιει avent υπαρχει?

Αν ναι τι χρησιμοποιει οεο................:idea::idea::idea:

Link to comment
Share on other sites

σιγα τα δραματα...οκ,εγω ειπα στο παρεντς οτι αγορασα το συγκεκριμενο καροτσακι κ η κοπελιτσα το ειδε κ της αρεσε κ πηρε το ιδιο..ομως σε εκεινη στειλανε το σωστο κ εμενα το λαθος...δε θα πεθανω,οκ ειναι κ το λαθος που μου εστειλαν!!!!

bV6Dp3.png
Link to comment
Share on other sites

HELP !!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Θέλω αυτήν την κούνια ή κάποια παρόμοια της FISHER PRICE για δώρο

 

http://www.amazon.co.uk/Fisher-Price-Open-Top-Rainforest-Cradle-Swing/dp/B000LXQV54/ref=sr_1_6?ie=UTF8&qid=1301911300&sr=8-6

 

Που να ψάξω ?

 

Ειναι που τη θελεις για δωρο!!! :(

Μας την εφεραν δωρο οταν η μπεμπα ηταν 9 μηνων και εκανα τη βλακεια και την εβγαλα απο το κουτι!

Δεν μπορεσα να την ξαναβαλω μεσα οπως την ειχαν συσκευασει αρχικα και δεν την ειχε το Τζαμπο της πολης μου για να την αλλαξω και μου εμεινε με τα ναυλον και τις ετικετες. :(

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...