Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Προλαβαινω απο τα Πατησια να ανεβω στο βουνο ή θα με προλαβει το τσουναμιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι.........................................................???????????

 

Age μου, μαλλον για αλλον σεισμο μιλας...

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kolobigi & Ελευθεριτσα που παραγγειλατε απο littlewoods τους στειλατε mail για να σας επιστρεψουν τα μτφ???

(Goodmorning ειπα??? Δεν ειπα...πολλες καλημερες!!!:P:p:p)

 

Καλησπέρα. Ναι Έλλη μου, τους έστειλα μήνυμα και μου επέστρεψαν τα μεταφορικά.

Ωστόσο παρέλαβα από fragnancex σήμερα. Πλήρωσα 3 Ευρώ τέλη εκτελωνισμού στον ΕΛΤΑ. Είδα το χαρτί και τρόμαξα αλλά οκ για 3 Ευρώ δεν το συζητάμε.

Καλά κορίτσια τρόμαξα με τον σεισμό.Κοιμόταν ο μικρός και τον άρπαξα από την κούνια. Παναγιά Βόηθα.

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Από το www.veropoulos.gr παραγγέλνω εγώ τα τελευταία 3 χρόνια. Yπάρχει απίστευτη εξυπηρέτηση. Όταν πχ παραγγέλνεις 2 μανιτάρια, σου βάζουν την πολυσυσκευασία με το 3ο δώρο, και ας μην γνωρίζεις ότι υπάρχει αυτή η προσφορά, δεν την γράφει το σύστημα./QUOTE]

Παρήγγειλα σήμερα στις 12:30 από Βερόπουλο και παρέλαβα πριν καμιά ώρα. Πολύ καλή εξυπηρέτηση όντως. Μου τηλεφώνησαν κιόλας για να με ενημερώσουν για κάποια προϊόντα που είχαν σε έλλειψη και συμπλήρωσα καμει κάτι άλλο που είχα ξεχάσει να βάλω στην αρχική παραγγελία. Από carefour προσπάθησα να κανω παραγγελία και πρέπει να έχεις αυτην την κάρτα του carefour για να μπορέσεις (δεν θέλω ρε φίλε κάρτες με πόντους!).

Link to comment
Share on other sites

μπουχου :(

της εστειλα μειλ και μου απαντησε:

I will not be getting any more stock in for the summer now as I order it six months in advance and once it sells I can't getting any more.

Οποτε οποια βρει κατι να της αρεσει ας τα παρει πριν τελειωσουν..

Πεδιλάκια για αγοράκια που θα βρω εγω;;

 

 

IIIIIIIIIIIIII αληθεια??? μου φαινεται ο,τι ηθελα καταλαβα..... φτουυυ οποιος προλαβει δηλαδη.... δε μου λες, για τη τιμη τη ρωτησες? ειπε τιποτα διαφορετικο?

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

εγω μια φορα το τελευταιο εξαμηνο αγοραζω απο βεροπουλο και επωφελουμαι και την επιστροφή 4% απο τις αγορες μου οταν πληρωνω με καρτα της γιουρομπανκ...

Αψογο....

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΕΙΣΑΙ ΘΕΑ !!!!!!!!!!!!

Απο το πρωτο σου πμ ήμουν σιγουρη οτι θα τα καταφερεις χε χε

Μπραβο σου ζουζουνα, ηδη ετοιμαζω παραγγελια

σματς ΘΕΑΑΑΑΑΑ ΤΩΝ AGATHAHOLIC!!!!

 

 

 

 

ΕΙΣΑΙ ΘΕΑ ΤΕΛΟΣ!!! :cool::cool:

 

τωρα ή αληθεια αγοραζουμε απο ιντερνετ σε συμφερουσες τιμες ή παιζουμε

466 σελιδες μπρικια κολλαμε? χαχαχα 8-)8-)8-)8-)8-):cool:

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλα...μιλαμε για ΠΟΛΛΑ μπρικια!!!!:lol::lol::lol:

Εγω τωρα με αυτη την τυπισσα απο το ebay που πρεπει να απευθυνθω??? Στο ebay ή στο paypal??

 

Ελευθερια ηταν σε χαμηλο εστιακο βαθος..60χλμ νομιζω! Παντως ολα καλα στα πατρια εδαφη, ε??

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

τωρα ή αληθεια αγοραζουμε απο ιντερνετ σε συμφερουσες τιμες ή παιζουμε

466 σελιδες μπρικια κολλαμε? χαχαχα 8-)8-)8-)8-)8-):cool:

 

ρε συ...........

 

επειδη στο επισημο σαιτ της αγκαθα sizing guide δεν βρισκω....

για στειλε μυνημα στην 'φιλενάδα' σου αν το 8αρι το αγγλικο ισουται με το 25αρι το ευρωπαικο....μην ειναι 26αρι φοβαμαι

 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια παρέλαβα από εδώ αθλητικά σήμερα

www.jjbsports.co.uk

Όλα μια χαρά, ήρθαν με κούριερ στην πόρτα μου. Καλαμαράκι πρόσθεσέ το στην λίστα αν δεν υπάρχει. Μεταφορικά 9 λίρες.

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

σκ..α,παει το καροτσακι μου...δεν υπαρχει λεει σε στοκ κ να το επιστρεψω να μου δωσουν πισω τα λεφτα μου...00020461.gifειμαι ΠΑΡΑ,ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ στεναχωρημενη...

 

 

 

 

 

 

Τι σχεδιο σου εστειλαν;

Μ'αυτα τα χρηματα και την ποιοτητα, μαλλον σε συμφερει να το κρατησεις.

Μην κλαις και με στεναχωρεις!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Άλλοι είπαν 10χιλ. εστιακό βάθος άλλοι 50χιλ. Δεν ξέρω τι παίζει, ξέρω μόνο πως έτρεμα σαν ψάρι. Μένουμε στον 2ο και που να πας με το παιδί αγκαλιά. Είμαι πολύ ψύχραιμος άνθρωπος αλλά με τους σεισμούς έχω θέμα. Έχω χάσει την θεία μου στην Ρικομέξ...

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλα...μιλαμε για ΠΟΛΛΑ μπρικια!!!!:lol::lol::lol:

Εγω τωρα με αυτη την τυπισσα απο το ebay που πρεπει να απευθυνθω??? Στο ebay ή στο paypal??

 

Ελευθερια ηταν σε χαμηλο εστιακο βαθος..60χλμ νομιζω! Παντως ολα καλα στα πατρια εδαφη, ε??

 

Πρωτα γραμμα στο εμπευ

 

Link to comment
Share on other sites

ρε συ...........

 

επειδη στο επισημο σαιτ της αγκαθα sizing guide δεν βρισκω....

για στειλε μυνημα στην 'φιλενάδα' σου αν το 8αρι το αγγλικο ισουται με το 25αρι το ευρωπαικο....μην ειναι 26αρι φοβαμαι

 

 

ελα το χω

http://www.agatharuizdelaprada-shoes.com

ειμαι εν μεσω κρισης με τη μικρη αλλιως θα σε βοηθουσα περισσοτερο

 

το δικο μου κουτι λεει UK 5 = EU 22 και UK 6 = EU 23

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...