Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Kolobigi & Ελευθεριτσα που παραγγειλατε απο littlewoods τους στειλατε mail για να σας επιστρεψουν τα μτφ???

(Goodmorning ειπα??? Δεν ειπα...πολλες καλημερες!!!:P:p:p)

Τους το έγραψα στο πεδίο "παρατηρήσεις προς τον πωλητή" στη σελίδα του paypal, όταν έκανα checkout, και όταν μου έστειλαν επιβεβαίωση της παραγγελίας το είχαν ήδη αφαιρέσει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

το εχει και εδω αλλα πιο ακριβο...

http://www.lillifoot.co.uk/garvalin/caldera.html

 

πολυ πιο ακριβο + μεταφορικα!!!

καλε σας λεω χτυπησα τζακ ποτ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! χιχιχιχ

ειδικα για τις κοριτσομανες........

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Τους το έγραψα στο πεδίο "παρατηρήσεις προς τον πωλητή" στη σελίδα του paypal, όταν έκανα checkout, και όταν μου έστειλαν επιβεβαίωση της παραγγελίας το είχαν ήδη αφαιρέσει.

 

 

Στην επιβεβαιωση της παραγγελιας και σε μενα τα ειχαν αφαιρεσει τα 5ευρω αλλα στο paypal φαινονται...thanks!!!

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

το amazon αργει να απαντησει...και εχει μονο ενα κομματι απο το καροτσι...ψιλοι στα αφτια μου μπηκανε βρε πωπω..θα τους παρει κ θα τους σηκωσει ετσι κ δεν μου το στειλουν..δεν απαντανε κιολας!!

bV6Dp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πολυ πιο ακριβο + μεταφορικα!!!

καλε σας λεω χτυπησα τζακ ποτ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! χιχιχιχ

ειδικα για τις κοριτσομανες........

 

μπουχου :(

της εστειλα μειλ και μου απαντησε:

I will not be getting any more stock in for the summer now as I order it six months in advance and once it sells I can't getting any more.

Οποτε οποια βρει κατι να της αρεσει ας τα παρει πριν τελειωσουν..

Πεδιλάκια για αγοράκια που θα βρω εγω;;

Link to comment
Share on other sites

Eπιτελους παρέλαβα το καρότσι του μπέμπη (Μaclaren XLR) από το itsababy. Aν και καθυστερημένα έφτασε μια εβδομάδα μετα την αποστολή και ΄18 μέρες μετά την παραγγελία. Μου έστειλαν και μνμ οι άνθρωποι ζητώντας συγγνώμη για την καθυστέρηση.

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

ΣΙΛΙΑ

1.να περιμενεις τις εκπτωσεις του ΝΕΧΤ εδω και να παμε να το τσακισουμε!

2.να μπεις στο εμπαυ, εχει παρα πολλα

 

Δευτερα παραλαμβανω κλαρκς και θα σας πω εντυπωσεις

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια βρηκα το maclaren four season στο

http://www.lilimay.com/strollers/maclaren/four-seasons.php

έχετε ψωνίσει απο το συγκεκριμμένο site γιατι πρωτη φορα το βλέπω.

 

280 λιρες;;;

Και τα μεταφορικά;

Σου εγραψα και στην αλλη ενοτητα για τα καροτσακια.

ΑΝ εισαι τυχερη και εχουν μεινει ακομα, ρωτα στη Μακλαρεν στην Αθηνα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΣΙΛΙΑ

1.να περιμενεις τις εκπτωσεις του ΝΕΧΤ εδω και να παμε να το τσακισουμε!

2.να μπεις στο εμπαυ, εχει παρα πολλα

 

Δευτερα παραλαμβανω κλαρκς και θα σας πω εντυπωσεις

 

1.Nαι αλλα οι εκπτωσεις είναι τον Ιούλιο και εγώ δεν έχω ούτε ένα μπλουζάκι να βάλω στον μικρό μου... Και όντως να τα σηκώσω όλα θέλω, αλλά δεν με αφήνουνε:twisted::twisted:

 

2. Ξέρεις πως βαριεμαι? Θέλω να πάρω καμια 10αρια μπλουζάκια και άλλα τόσα σορτσάκια και μαγιό και και και.. Αν είναι να τα πάρω από διαφορετικούς πωλητές (γιατί αποκλείεται να τα βρω όλα από έναν), με τα μεταφορικά θα μου βγει ο κούκος αηδόνι....

Link to comment
Share on other sites

Καλημερουδιαααααααααααα!!!!!!!!

Απανταχου φανς των παπουτσιων Agatha de la ruiz de la Prada

35 ευρω / το ζευγαρι τελικη τιμη μαζι με τα μεταφορικα για ελλαντα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εχω βρει ένα σαιτ αγγλικο www.myweepiggies.co.uk το οποιο εχει αγοριστικα και κοριτσιστικα παπουτσακια μονο αυτης της μαρκας και φυσικα garvalin (που οι περισσοτερες θα ξερετε ότι είναι το εργοστασιο των αγκαθα) σε πολύ ωραια σχεδια και ακομη πιο ωραιες τιμες!!!!!!!!!!!! Και paypal!!!!!!!!!!!!!!!!

Εγω μολις παρελαβα τα δικα μου γιαυτο και σας δινω το λινκ!!!!!!!!!!!!!!!

Οοοοοοοοοομως οι τιμες του σαιτ είναι ακριβοτερες, αλλα πριν παραγγειλω της ειπα ότι ενδιαφερονται κι άλλες κοπελες από ελλαδα για τα Agatha συγκεκριμενα και μου εκανε προσφορα,30 λιρες περιπου, αλλα με τη ισοτιμια βγαινει 34-35-36 ευρω…… Μου ειπε οποια φιλη/γνωστη κλπ θελει τις χαμηλοτερες τιμες απλα θα αναφερει σε ένα μαιλ ή στην επικοινωνια στο σαιτ της το “parents.gr” και θα της πουλαει στη τιμη αυτή….

εγω πηρα αυτα

1. http://www.myweepiggies.co.uk/epages/es132472.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/es132472/Products/102924A/SubProducts/102924a-0001

2. http://www.myweepiggies.co.uk/epages/es132472.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/es132472/Products/102925/SubProducts/102925-0002

(αν τα εχετε δει σε καταστημα ειναι ιδια, αν οχι ειναι λιγο πιο σκουρα τα χρωματα αποτι στη φωτο και πχ το λευκο ειναι σα λουστρινακι καπως)

Η κοπελα τα στελνει αεροπορικως απλα και σε 4 μερες είναι ελλαδα, εμενα πχ τα εστειλε δευτερα πρωι και πεμπτη χτες παρελαβα! Κ σε νησι παρακαλω!!!!!!!!!!!!! (αν θελετε συστημενα κλπ εχει εξτρα χρεωση αλλα δεν αξιζει το κοπο) Τα παππουτσακια κανονικα στα κουτια τους τα αυθεντικα με ταμπελακια κλπ κλπ καμια εκπληξη, όπως ακριβως τα αγοραζουμε από τα μαγαζια, απλα προφανως δεν ειναι φετινα σχεδια………… Μεσα στο κουτι (το οποιο ηταν και στη τσαντουλα του μαγαζιου και τυλιγμενο) ειχε τη καρτα της, σας τη βαζω….

p31031116370001.jpg

 

ΥΓ να εξηγουμαστε για να μη παρεξηγουμαστε, δεν την ηξερα από χτες τη κοπελα, τωρα την ανακαλυψα επειδη ψαχνω μηνες τωρα για τα αγκαθα σε χαμηλες τιμες… αυτές λοιπον είναι οι χαμηλοτερες πουβρηκα….. ουτε υπαρχει καμια δεσμευση ποσα ζευγαρια πρεπει να αγορασουμε από το φορουμ για να μεινουν χαμηλες οι τιμες… τιποτα….. απλα αν αναφερετε ότι ειστε από το παρεντς ή ότι ακουσατε για το μαγαζι της στο παρεντς τοτε κανει την εκπτωση………. δηλαδη -15% στις τιμες του σαιτ και δωρεαν μεταφορικα!

 

ΕΙΣΑΙ ΘΕΑ !!!!!!!!!!!!

Απο το πρωτο σου πμ ήμουν σιγουρη οτι θα τα καταφερεις χε χε

Μπραβο σου ζουζουνα, ηδη ετοιμαζω παραγγελια

σματς ΘΕΑΑΑΑΑΑ ΤΩΝ AGATHAHOLIC!!!!

 

 

α ξέχασα,προχθές που πήγε ο άντρας μου ταχυδρομείο γιατί ψάχνουμε τα παπουτσάκια από το λατρεμένο του ebay,που μας είχε πει το καλαμαράκι...

είδε λέει πολλά δέματα από αμερική στο βιβλίο με τις παραλαβές...σελίδες ολόκληρες!! δεν νομίζω να περνάνε όλα αυτά τελωνείο...αναρωτιόμουν τι να είναι όλα αυτά!!(είμαι και περίεργη)

 

Τελικα τα παραλάβατε βρε?

Νιωθω οτι σε πηρα στο λαιμο μου ,αλλα με μενα ήταν ολα αψογα και τις τρεις φορες που παρήγγειλα ...

 

πολυ πιο ακριβο + μεταφορικα!!!

καλε σας λεω χτυπησα τζακ ποτ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! χιχιχιχ

ειδικα για τις κοριτσομανες........

 

 

ΕΙΣΑΙ ΘΕΑ ΤΕΛΟΣ!!! :cool::cool:

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παπούτσια για αγοράκια έχει κι εδώ:

http://www.designershoesforkids.co.uk/size7boys.asp?RSstartat=1&kw=

Δεν είναι στην ίδια τιμή με το λινκ της irida αλλά δεν έχει και τεράστια απόκλιση.

Εγώ περιμένω να τα δοκιμάσω πρώτα στον μικρό μου και ύστερα να χτυπήσω ένα από τα "ψιλο"πεδιλάκια της garvalin.

Επίσης, από αυτό το μαγαζάκι είχα πάρει 2 ζευγάρια clarks και εχει καταευχαριστηθεί.Πολύ καλά παπούτσια και με καλό κράτημα-μιας και το ζουζουνάκι μου πέφτει συχνά.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...