Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

σε ευχαριστω πολυ κοριτσδι μου...θα το στειλω λοιπον πρωτα σε αυτους!!το εχω γραψει απο χτες, οταν κοιμονταν τα ζουζουνια...να εισαι καλα....ααα αν τυχον τα πραγματα ειναι καθοδον, τι κανω??μπορω να τα παρω και να ακυρωσω τη διαδικασια refund??

 

την εχω διαβασει την περιπτωση της και οτι εχει στειλει 35!!!!!μηνυμ3ατα και το μπερδεμα με τα δεματα της και την αλλη κοπελια, απλα δεν καταλαβα τι τελικα εγινε σε σχεση με τα πραγματα και αν βρηκε ακρη....

 

Το m&co δεν απαντά στα μνμτα για κάποιο λόγο 2 φορές είχα θέμα και λύθηκε μόλις τους έγραψα οτι θα ανοίξω υπόθεση στο πειπαλ. Αμέσως σε μερικά λεπτά έκαναν refund. Ουτε καν ψάχνουν να βρουν τι τρέχει.

Με το θέμα μου δεν έφταιγε για μένα το m&co κάπου στο ΜUM έχασαν το δέμα μου γιατι στο royal mail φαινόταν παροδομένο και την ίδια μέρα είχα πάρει ειδοποίηση απο MUM οτι έφτασε ένα δέμα. Απλά έπρεπε να γίνει κάτι.

Οι κύριοιι μου το έπαιζαν δεν ξέρω δεν είδα. Δεν παραδόθηκε ποτέ και εμείς δεν το έχουμε μπλα μπλα.

Οπότε την ζημιά την πλήρωσε το m&co που μόλις ανέφερα το πειπαλ αμέσως τα λεφτά πίσω. Αν το έψαχναν θα έβλεπαν οτι το δέμα εχει παραδοθεί κανονικά και δεν έχει χαθεί.

 

Γενικά με το MUM ήθελα να το γράψω αλλά με την μικρή όλο τρέχω θέλει πολύ κυνήγι για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο. Κάθε δέμα που έρχεται πρέπει να στέλνουμε μειλ και να ρωτάμε απο που είναι και να έχουμε την απάντηση τους ΓΡΑΠΤΩΣ. Αλλιώς μετά θα ψάχνουμε και δεν θα βρίσκουμε....

πάω γιατι το τέρας ξύπνησε δεν κοιμάται καθόλου 1 εβδομάδα τώρα μέρα νύχτα...εχω λιώσει....ουφφφ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα!!!!!!!!!!

 

μηπως εχουμε κανενα κωδικο για boohoo.com?

δε βρισκω στο γκουκλ τιποτις...

 

βρηκα ομως ενα κωδικο για wallis!!!!!!! -22% αν θελει καμια και ψωνισα μια απιστευτη σουεντ τσαντα................ κ ενα φορεμα φυσικα!

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Γενικά με το MUM ήθελα να το γράψω αλλά με την μικρή όλο τρέχω θέλει πολύ κυνήγι για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο. Κάθε δέμα που έρχεται πρέπει να στέλνουμε μειλ και να ρωτάμε απο που είναι και να έχουμε την απάντηση τους ΓΡΑΠΤΩΣ. Αλλιώς μετά θα ψάχνουμε και δεν θα βρίσκουμε....

πάω γιατι το τέρας ξύπνησε δεν κοιμάται καθόλου 1 εβδομάδα τώρα μέρα νύχτα...εχω λιώσει....ουφφφ

 

 

Εχεις δικιο τα εχουμε πει εμεις. Πριν μου πακεταρουν τα πραγματα τους ζηταω να μου πουν τα ονοματα των αποστολεων των δεματων μου να ειμαι σιγουρη οτι τα εχουν παραλαβει ολα.

 

Ομως με τις εταιρειες (mothercare, m&co κ.λ.π) βγαζεις ακρη εκει που μπορει να μπερδευτεις ειναι οταν αγοραζεις απο πωλητες στο ebay που πουλανε μερικα πραγματα και δεν ξερειες το πραγματικο τους ονομα.

 

Και εγω εχω χασει πακετο απο το ΜUM και πιστευω οτι αυτοι το εχασαν αφου το αλλο πακετο που ειχε στιελει ο αποστολεας την ιδια ημερα μαζι παρεληφθη κανονικα.

Παρόλα αυτα μου το αντικατεστησε ο πωλητης. Αλλα αναρωτιεμαι αφου ολες εχουμε χασει καποιο πακετο τι εγιναν αυτα τα πακετα τελικα?

 

edit χωρια οτι πλεον εξάρχης τους στελνω τις ιστοσελιδες απο οπου περιμενω πραγματα και την ποσοτητα.

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites

Ε καλα...μια δοκιμη θα μας πεισει :lol:

Θα παραγγειλω και απο το biobox, μου απαντησε ο ανθρωπος....γλυτωσα και τη λαικη!!!!!!!:lol::lol::lol:

ποσα ειναι τα μεταφορικα κ τι σου ειπε ο ανθρωπος(περιεργη)?????

bV6Dp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ποσα ειναι τα μεταφορικα κ τι σου ειπε ο ανθρωπος(περιεργη)?????

 

 

Δεν εχει μτφ...απλα εχει ελαχιστη παραγγελια 25ευρω...μπορεις να παραγγειλεις οσες φορες το μηνα θελεις απο τη λιστα που εχει στο site απλα μια συγκεκριμενη φορα την εβδομαδα περναει απο την περιοχη σου αρα θα παραλαμβανεις παντα την ιδια μερα και συνηθως απογευματακι...καλα, αν και τα προιοντα του ειναι οκ θα κανω παρτυ (με ζαρζαβατικα εννοειται :lol::lol::lol:)

 

edit -- ποπο βρε κοριτσια αυτο το MUM πολυ μπελαλιδικο ειναι!!!!

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γενικά με το MUM ήθελα να το γράψω αλλά με την μικρή όλο τρέχω θέλει πολύ κυνήγι για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο. Κάθε δέμα που έρχεται πρέπει να στέλνουμε μειλ και να ρωτάμε απο που είναι και να έχουμε την απάντηση τους ΓΡΑΠΤΩΣ. Αλλιώς μετά θα ψάχνουμε και δεν θα βρίσκουμε....

 

Εχεις δικιο τα εχουμε πει εμεις. Πριν μου πακεταρουν τα πραγματα τους ζηταω να μου πουν τα ονοματα των αποστολεων των δεματων μου να ειμαι σιγουρη οτι τα εχουν παραλαβει ολα.

 

Ομως με τις εταιρειες (mothercare, m&co κ.λ.π) βγαζεις ακρη εκει που μπορει να μπερδευτεις ειναι οταν αγοραζεις απο πωλητες στο ebay που πουλανε μερικα πραγματα και δεν ξερειες το πραγματικο τους ονομα.

 

Και εγω εχω χασει πακετο απο το ΜUM και πιστευω οτι αυτοι το εχασαν αφου το αλλο πακετο που ειχε στιελει ο αποστολεας την ιδια ημερα μαζι παρεληφθη κανονικα.

Παρόλα αυτα μου το αντικατεστησε ο πωλητης. Αλλα αναρωτιεμαι αφου ολες εχουμε χασει καποιο πακετο τι εγιναν αυτα τα πακετα τελικα?

 

edit χωρια οτι πλεον εξάρχης τους στελνω τις ιστοσελιδες απο οπου περιμενω πραγματα και την ποσοτητα.

 

Κάτι τέτοιο πρέπει να έγινε με τα δύο τζάμπο πακς που δεν παρέλαβα. Τους έχω στείλει μύνημα και ψάχνω να βγάλω άκρη. Ορίστε τι μου απάντησαν εχθές

 

We have an awful lot of packages in our warehouse that are badly addressed with no box numbers or alternate names. Boxes of nappies are one such commodity, and we have around ten customers who order those products. Weʼd need something a bit more clear to claim these are yours.

 

Ωστόσο, δεν μου γράφουν όταν έρχεται κάτι, από που ή τι είναι. Μερικές φορές που τους έχω ρωτήσει, μου είπαν ότι δεν ανοίγουν τα πράγματα παρά μόνο όταν είναι να τα στείλουν και αυτό για να μην δημιουργηθεί μπέρδεμα και γίνουν λάθη !!!!!! Άκουσον, άκουσον.....

 

Τους έγραψα με λεπτομέρεια τι ακριβώς λείπει και από ποιόν πωλητή το περίμενα να έρθει (ΑΜΑΖΟΝ). Εγώ τελικά, τι θα γίνει ? Θα βγάλω άκρη ή να τις κλαίω τις πάνες ?

 

Μιλάμε για απίστευτη ανοργανωσιά, ούτε θέλω να σκέφτομαι το χάος που επικρατεί στις αποθήκες τους, πλίνθοι και κέραμοι ατάκτως ερριμμένοι............

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Sorry βρε κοριτσια που ανακατευομαι μιας και δεν εχω παραγγειλει απο mum (και ουτε προκειται με αυτα που τραβατε!!!) αλλα τι μακακιες σας λενε???? Ειδικα τα πακετα απο amazon ειναι ΠΑΝΤΑ γραμμενα τα στοιχεια μεσω pc...ετσι δεν ειναι και τα πακετα που μας ερχονται σπιτι??? Επομενως τι δυσαναγνωστα και αλλαγμενα ονοματα λενε???

 

edit -- δηλαδη τι πιο clear απο το ονομα σου oh captain, my captain!!!

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Sorry βρε κοριτσια που ανακατευομαι μιας και δεν εχω παραγγειλει απο mum (και ουτε προκειται με αυτα που τραβατε!!!) αλλα τι μακακιες σας λενε???? Ειδικα τα πακετα απο amazon ειναι ΠΑΝΤΑ γραμμενα τα στοιχεια μεσω pc...ετσι δεν ειναι και τα πακετα που μας ερχονται σπιτι??? Επομενως τι δυσαναγνωστα και αλλαγμενα ονοματα λενε???

 

 

Το πιο σημαντικο ειναι να μπαινει το νουμερο του box που ειναι μοναδικο για καθε πελατη.

δυστυχως υπαρχουν πελατες που δεν βαζουν νουμερο οταν δινουν τη διευθυνση για να τους αποστειλουν την παραγγελια.

Στην αποστολη που εγινε στο katinaki μπηκαν πακετα που δεν ηταν δικα της.

Δεν ειχαν νουμερο box απο οτι θυμαμαι.

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το m&co δεν απαντά στα μνμτα για κάποιο λόγο 2 φορές είχα θέμα και λύθηκε μόλις τους έγραψα οτι θα ανοίξω υπόθεση στο πειπαλ. Αμέσως σε μερικά λεπτά έκαναν refund. Ουτε καν ψάχνουν να βρουν τι τρέχει.

Με το θέμα μου δεν έφταιγε για μένα το m&co κάπου στο ΜUM έχασαν το δέμα μου γιατι στο royal mail φαινόταν παροδομένο και την ίδια μέρα είχα πάρει ειδοποίηση απο MUM οτι έφτασε ένα δέμα. Απλά έπρεπε να γίνει κάτι.

Οι κύριοιι μου το έπαιζαν δεν ξέρω δεν είδα. Δεν παραδόθηκε ποτέ και εμείς δεν το έχουμε μπλα μπλα.

Οπότε την ζημιά την πλήρωσε το m&co που μόλις ανέφερα το πειπαλ αμέσως τα λεφτά πίσω. Αν το έψαχναν θα έβλεπαν οτι το δέμα εχει παραδοθεί κανονικά και δεν έχει χαθεί.

 

Γενικά με το MUM ήθελα να το γράψω αλλά με την μικρή όλο τρέχω θέλει πολύ κυνήγι για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο. Κάθε δέμα που έρχεται πρέπει να στέλνουμε μειλ και να ρωτάμε απο που είναι και να έχουμε την απάντηση τους ΓΡΑΠΤΩΣ. Αλλιώς μετά θα ψάχνουμε και δεν θα βρίσκουμε....

πάω γιατι το τέρας ξύπνησε δεν κοιμάται καθόλου 1 εβδομάδα τώρα μέρα νύχτα...εχω λιώσει....ουφφφ

 

koριτσακι σε ευχαριστω για την απαντηση σου...πριν δυο λεπτα εγινε refund , οντως δε μου απαντησαν, απλα μου εστειλαν μαιλ ενημερωτικο για τηνη επιστροφη χρηματων....κριμα και ειχα παρει της μικρης ενα πολυ ομορφο φορεματακι...πρωτη φορα ρουχα διαδικτυακα και η πρωτη φορα ξυνη......

Link to comment
Share on other sites

Κάτι τέτοιο πρέπει να έγινε με τα δύο τζάμπο πακς που δεν παρέλαβα. Τους έχω στείλει μύνημα και ψάχνω να βγάλω άκρη. Ορίστε τι μου απάντησαν εχθές

 

We have an awful lot of packages in our warehouse that are badly addressed with no box numbers or alternate names. Boxes of nappies are one such commodity, and we have around ten customers who order those products. Weʼd need something a bit more clear to claim these are yours.

 

Ωστόσο, δεν μου γράφουν όταν έρχεται κάτι, από που ή τι είναι. Μερικές φορές που τους έχω ρωτήσει, μου είπαν ότι δεν ανοίγουν τα πράγματα παρά μόνο όταν είναι να τα στείλουν και αυτό για να μην δημιουργηθεί μπέρδεμα και γίνουν λάθη !!!!!! Άκουσον, άκουσον.....

 

Τους έγραψα με λεπτομέρεια τι ακριβώς λείπει και από ποιόν πωλητή το περίμενα να έρθει (ΑΜΑΖΟΝ). Εγώ τελικά, τι θα γίνει ? Θα βγάλω άκρη ή να τις κλαίω τις πάνες ?

 

Μιλάμε για απίστευτη ανοργανωσιά, ούτε θέλω να σκέφτομαι το χάος που επικρατεί στις αποθήκες τους, πλίνθοι και κέραμοι ατάκτως ερριμμένοι............

 

απο οτι καταλαβαινω απο την απαντηση που σου εδωσαν πρεπει ο αποστολεας οταν σπαει την παραγγελια σε δυο ή περισσοτερα κομματια να μην βαζει την διευθυνση σε ολα τα πακετα αν τα παραδιδει ταυτοχρονα την ιδια ημερα.

 

Τουλαχιστον αυτο μπορει να συνεβηκε στην περιπτωση μου γιατι ηταν δυο κουτια ιδιος αποστολεας την ιδια ωρα. Επειτα αυτοι τα αποθηκευουν αργοτερα με αποτελεσμα να χανουν την μπαλα.

Γι αυτο και η ενημερωση οτι ηρθε πακετο ακολουθει μια με δυο μερες αργοτερα.

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites

Sorry βρε κοριτσια που ανακατευομαι μιας και δεν εχω παραγγειλει απο mum (και ουτε προκειται με αυτα που τραβατε!!!) αλλα τι μακακιες σας λενε???? Ειδικα τα πακετα απο amazon ειναι ΠΑΝΤΑ γραμμενα τα στοιχεια μεσω pc...ετσι δεν ειναι και τα πακετα που μας ερχονται σπιτι??? Επομενως τι δυσαναγνωστα και αλλαγμενα ονοματα λενε???

 

edit -- δηλαδη τι πιο clear απο το ονομα σου oh captain, my captain!!!

 

Πολλές φορές το Box No που μας δίνουν και ΠΡΕΠΕΙ να φαίνεται στο κουτί για να το τοποθετήσουν σε εμάς είναι γραμμένο στην δευτερεύον διεύθυνση, δεν ξέρω αν με καταλαβαίνεται εγω πλεόν το γράφω έτσι

 

 

Box ΧΧΧΧ Office 6, Slington House

 

 

και όχι έτσι

 

Office 6, Slington House

Box ΧΧΧΧ

 

γιατί η δεύτερη γραμμή θεωρείτε δευτερευον διευθυνση και πολλά καταστήματα δεν την συμπεριλαμβάνουν στην ετικέτα..επίσις αυτοί με ξερουν ως aikaterini απο τα στοιχεία της πιστωτικής και όχι σαν Katerina.

Που να ξέρουν οτι είναι το ίδιο και εκεί γίνονται τα μπερδέματα και χάνουμε δέματα..

Link to comment
Share on other sites

Καλέ αυτό είναι το αγγλικό. Από εδώ δεν μπορούμε να παραγγείλουμε. Για το European μιλάω.

Πάντως είναι ακριβό. Το δικό μας καθισματάκι το έχει 332 λίρες και το πήραμε 250 Ευρώ!

 

κτύπα με!!!λάθος έκανα!!να το κανονικο!αυτό το καθισματάκι αγόρασα!!

http://www.littlewoodseurope.com/britax-evolva-123-car-seat---elena/833979953.prd?browseToken=%2fb%2f2670&trail=2249-2670&prdToken=/p/prod6050012-sku9350008

Link to comment
Share on other sites

Sorry βρε κοριτσια που ανακατευομαι μιας και δεν εχω παραγγειλει απο mum (και ουτε προκειται με αυτα που τραβατε!!!) αλλα τι μακακιες σας λενε???? Ειδικα τα πακετα απο amazon ειναι ΠΑΝΤΑ γραμμενα τα στοιχεια μεσω pc...ετσι δεν ειναι και τα πακετα που μας ερχονται σπιτι??? Επομενως τι δυσαναγνωστα και αλλαγμενα ονοματα λενε???

 

edit -- δηλαδη τι πιο clear απο το ονομα σου oh captain, my captain!!!

 

Το πιο σημαντικο ειναι να μπαινει το νουμερο του box που ειναι μοναδικο για καθε πελατη.

δυστυχως υπαρχουν πελατες που δεν βαζουν νουμερο οταν δινουν τη διευθυνση για να τους αποστειλουν την παραγγελια.

Στην αποστολη που εγινε στο katinaki μπηκαν πακετα που δεν ηταν δικα της.

Δεν ειχαν νουμερο box απο οτι θυμαμαι.

 

Δεν τίθεται θέμα, είναι η απόλυτη βρετανική βλακεία, και ως γνωστόν, κανείς δεν μπορεί να παλέψει τον ηλίθιο. Η βλακεία είναι αήττητη.

 

Πιστεύω ότι η στραβή έγινε με την παραγγελία του φίλου μου που την έστειλε στην θυρίδα μου. Αν και, μαζί την βάλαμε την παραγγελία, εγώ του την πληκτρολόγησα, εγώ έγραψα την πλήρη διεύθυνση μου, φαίνεται κιόλας από το ΜΥ ΟRDERS του στο ΑΜΑΖΟΝ. Ωστόσο, δεν είχε tracking number, ενώ η δική μου είχε.

 

Το όνομά μου είναι πολύ σαφές, μόνο που το διαβάζουν οι Άγγλοι συνήθως κάτι σε τζατζίκι και όχι Χατζηκ....... καλή μου συνπιλότισσα.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια το αποφάσισα και εγώ μετά από τόσο καιρό που σας διαβάζω να το τολμήσω και να αγοράσω μέσω internet. Για πείτε απο που να πάρω μαγιό για την μικρή μου;

 

gymboree!!!!!!!!!!!!!!!!!!

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

κτύπα με!!!λάθος έκανα!!να το κανονικο!αυτό το καθισματάκι αγόρασα!!

http://www.littlewoodseurope.com/britax-evolva-123-car-seat---elena/833979953.prd?browseToken=%2fb%2f2670&trail=2249-2670&prdToken=/p/prod6050012-sku9350008

 

Α πολύ ωραία. Καλοτάξιδο. Δεν είχα προσέξει πως έχει και τέτοια ήδη.

Παρόλαυτα εγώ πότε θα παραλάβω???

Ωέοοοοο:P

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Irida

για δες εδώ http://www.retailmenot.com/view/boohoo.com αν δουλέψει κάτι~

 

τα ειχα δοκιμασει αυτα αλλα τζιφος.......... κριμα!

καλα αν μου απαντησουν για κατι παπουτσια που ρωτησω μπορει να παραγγειλω κ χωρις κωδικο.......

 

κοιταξτε τι τσαντα βρηκα στο wallis

αν ειναι τοσο ωραια οσο στη φωτο κ αληθινο σουεντ θα τρελαθω!!!!!!!!!!!

http://www.wallis.co.uk/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?beginIndex=0&viewAllFlag=&catalogId=33058&storeId=12557&productId=2334871&langId=-1&sort_field=Relevance&categoryId=209666&parent_categoryId=209327&pageSize=20

ηθελα τη κιτρινη αλλα ειπα μηπως ειναι του ματσ.....

35 λιρες βγηκεμε την εκπτωση, δεν ηταν κ φθηνη ε??? αλλα ειναι σουεντ λεει... 100% leather

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!!!!!!!!

 

μηπως εχουμε κανενα κωδικο για boohoo.com?

δε βρισκω στο γκουκλ τιποτις...

 

βρηκα ομως ενα κωδικο για wallis!!!!!!! -22% αν θελει καμια και ψωνισα μια απιστευτη σουεντ τσαντα................ κ ενα φορεμα φυσικα!

Στις 4/3 μου έστειλε το boohoo κωδικό FASHION για -10%. Δε ξέρω πότε λήγει, λέει limited time only.

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites

απο οτι καταλαβαινω απο την απαντηση που σου εδωσαν πρεπει ο αποστολεας οταν σπαει την παραγγελια σε δυο ή περισσοτερα κομματια να μην βαζει την διευθυνση σε ολα τα πακετα αν τα παραδιδει ταυτοχρονα την ιδια ημερα.

 

Τουλαχιστον αυτο μπορει να συνεβηκε στην περιπτωση μου γιατι ηταν δυο κουτια ιδιος αποστολεας την ιδια ωρα. Επειτα αυτοι τα αποθηκευουν αργοτερα με αποτελεσμα να χανουν την μπαλα.

Γι αυτο και η ενημερωση οτι ηρθε πακετο ακολουθει μια με δυο μερες αργοτερα.

 

Βρε κορίτσι, αυτό δεν μου ακούγεται και πολύ. Τι θα πει σπάει την παραγγελία, παραδίνει την ίδια ημέρα και δεν γράφει τα στοιχεία του παραλήπτη σε όλες τις κούτες ? Σάμπως πάει το ίδιο το ΑΜΑΖΟΝ τα πράγματα για να ξέρει ποιανού και πόσα δέματα είναι ? Μεταφορική ή ΕΛΤΑ παραδίδουν, δεν νομίζω ότι είτε οι μεν είτε οι δε αναλαμβάνουν να παραδώσουν χωρίς πλήρη στοιχεία. Η βλακεία είναι του MUM και επιμένω, έχουν κακό ή καθόλου logistics στην αποθήκη τους, δεν θέλω να πιστέψω ότι υπάρχουν 'ποντίκια' και εκεί, εκτός από τα ΕΛΤΑ. Εδώ με ρώτησαν

 

Have you received your most recent shipment? Are you saying it’s been received and items are missing? Are all boxes arrived or are some still in the GLS system?

 

Και που να ξέρω εγώ, τι είναι στα συστήματά τους και τι ακριβώς αποστέλλουν ? Είπαν τόσες κούτες, γιατί, έχουν νομίζετε δικές τους κούτες με στάνταρ διαστάσεις ? Εγώ παρέλαβα κούτα του ΑΜΑΖΟΝ, πάνες τυλιγμένες σε μαύρη πλαστική σακούλα κλπ. Τους απάντησα τι παρέλαβα και είπα ότι είναι δική τους γνώση αν έφυγαν όλες οι κούτες ή όχι. Ε, α στο καλό πιά.

 

Πολλές φορές το Box No που μας δίνουν και ΠΡΕΠΕΙ να φαίνεται στο κουτί για να το τοποθετήσουν σε εμάς είναι γραμμένο στην δευτερεύον διεύθυνση, δεν ξέρω αν με καταλαβαίνεται εγω πλεόν το γράφω έτσι

 

 

Box ΧΧΧΧ Office 6, Slington House

 

 

και όχι έτσι

 

Office 6, Slington House

Box ΧΧΧΧ

 

γιατί η δεύτερη γραμμή θεωρείτε δευτερευον διευθυνση και πολλά καταστήματα δεν την συμπεριλαμβάνουν στην ετικέτα..επίσις αυτοί με ξερουν ως aikaterini απο τα στοιχεία της πιστωτικής και όχι σαν Katerina.

Που να ξέρουν οτι είναι το ίδιο και εκεί γίνονται τα μπερδέματα και χάνουμε δέματα..

 

Ρε Κατερινάκι, ΠΑΝΤΑ έτσι το γράφω, πρώτα την θυρίδα και μετά τα υπόλοιπα. Όσο για το όνομα, π.....ια μάντολες, επίθετο δεν έχεις ? Μην τρελαθούμε τώρα, θα αρχίσουμε να αμφισβητούμε τα στοιχεία μας.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Στις 4/3 μου έστειλε το boohoo κωδικό FASHION για -10%. Δε ξέρω πότε λήγει, λέει limited time only.

 

αααχ ευχαριστω... αλλα τσαμπα χαρηκα, μολις το δοκιμασα και δεν το δεχεται............ σνιφ σνιφ

 

εντιτ: το ενα πραγμα που θελω ειναι παπουτσια... δε μπορω να αντισταθω! αλλα δε ξερω με τις επιστοφες τι παιζει... εχει επιστρεψει καμια σ'αυτους? ή εχει παρει καμια παππουτσια απο κει? ας κανω και ενα research...

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Καλέ χθες παρέλαβα σου λέω. Εγώ πλήρωσα μέσω paypal και γενικώς όπου έχω αυτή την επιλογή το προτιμώ.

Ορίστε καλέ λέει πως στέλνει Ευρώπη

http://www.boohoo.com/help/delivery-details/pcat/deliverydetails/?_lm_esp=14-92-647

 

 

το σημαντικοτερο δε μας ειπες, πως ειναι απο νουμερα... κανονικα, μεγαλουτσικα,ανετα.... πες κατι ντεεεε

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...