Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Μετρησε και το πλατος απο το coup de pied για να παραγγειλεις και το σωστο πλατος (e, f, g)

 

σωστο σωστο, μόνο που δεν εχει σε ολα τα νουμερα όλα τα πλάτη. Μάλλον και εκει προς το μεγαλύτερο θα πάω..ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

 

να το τολμήσεις, :D:Dμε την συγκεκριμένη εταιρεία και εγώ επειδή αγόραζα πρώτη φορά clarks την ρώτησα για τα 2 παπούτσια που με ενδιέφεραν πόσο είναι εσωτερικά η σόλα και μου απάντησε άμεσα, μάλιστα με συμβούλευσε και τι νούμερο να πάρω αφού της έγραψα και πόσο είναι το μήκος του ποδιού της μικράς μου...... γενικώς δεν είχα κανένα πρόβλημα με την επικοινωνία μαζί της. :D

και κάτι άλλο, αν δεν είμαστε σίγουροι για το νούμερο καλλίτερα να αγοράσουμε την πρώτη φορά αθλητικά που μπορεί αν το νούμερο είναι μεγαλύτερο να τα φορέσει όλο τον χρόνο.

 

Ωραία, ελπίζω να απαντήσει και σε μένα.

Ακριβώς αυτό σκέφτηκα, κλειστα θα πάρω στυλ αθλητικά, φοριούνται απο τώρα μέχρι οκτώβρη, ε τι στο καλό! :)

Link to comment
Share on other sites

βρηκα κατι baby banz στο αμαζον απο τον little sunflower...

δεν δειχνει μεταφορικα γιατι ειναι

Sold by Little-Sunflowers and Fulfilled by Amazon.

οταν παω να κανω την παραγγελια μαζι με αλλα πραγματα με πωλητη το αμαζον μου τα βγαζει ξεχωριστα με Choose a delivery option:

Standard (3-7 business days) θα πληρωσω μεταφορικα????

και μου λεει οτι ειναι απο αλλο πωλητη και οχι τον little sunflower που εγραφε οταν τα επελεξα...

BabyBanz Adventure Banz - Camo Blue - BabyBanz

£11.95 - Quantity: 1 - In stock

Condition: New

Sold by: Tmamo Limited sorry βρε κοριτσια αλλα μπερδευτηκα.....μην τα πληρωσω χρυσα...

αν ειναι να τα παρω απο εμπαυ

pasxalitsa v

το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

kALOp3.png

Link to comment
Share on other sites

βρηκα κατι baby banz στο αμαζον απο τον little sunflower...

δεν δειχνει μεταφορικα γιατι ειναι

Sold by Little-Sunflowers and Fulfilled by Amazon.

οταν παω να κανω την παραγγελια μαζι με αλλα πραγματα με πωλητη το αμαζον μου τα βγαζει ξεχωριστα με Choose a delivery option:

Standard (3-7 business days) θα πληρωσω μεταφορικα????

και μου λεει οτι ειναι απο αλλο πωλητη και οχι τον little sunflower που εγραφε οταν τα επελεξα...

BabyBanz Adventure Banz - Camo Blue - BabyBanz

£11.95 - Quantity: 1 - In stock

Condition: New

Sold by: Tmamo Limited sorry βρε κοριτσια αλλα μπερδευτηκα.....μην τα πληρωσω χρυσα...

αν ειναι να τα παρω απο εμπαυ

 

αν ειναι αυτά http://www.amazon.co.uk/BabyBanz-Adventure-Banz-Camo-Blue/dp/B0034YTD4I/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=baby&qid=1300918741&sr=8-1 πωλητη δείχνει

Sold by Little-Sunflowers and Fulfilled by Amazon πότε δεν έχεις θέμα...

Πάντως επειδή πριν λίγες μέρες είχα το θέμα των μεταφορικών με το αμαζον όταν στο καλαθι μου είχα και 2 προιόντα τα οποία ήταν fulfilled by amazon, επικοινώνησα με το αμαζον αφού έκανα την παραγγελία και τους ρώτησα γιατί με χρέωσαν μεταφορικά για τα αντικείμενα αυτά αφού η παραγγελία μου ήταν πάνω απο 25 λίρες και μου απάντησαν οτι πρόκειται για λάθος στο σύστημα τους επειδή σπάει την παραγγελία σε κομμάτια και η αξία των αντικειμένων που ήταν fulfiiled έβγαινε λιγότερο απο 25 λίρες.

Το αποτέλεσμα ήταν να πληρώσω τα μεταφορικά που μου έβγαλε και την επόμενη μέρα μου τα επέστρεψαν!!!

Επίσης να πω οτι το αμαζον δουλεύει και Κυριακές καθώς η συνεννόηση για την επιστροφή των μεταφορικών και η αποστολή της παραγγελίας μου έγινε Κυριακή!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κόρες. Σε πόσες μέρες παραλάβατε από littlewoods? Έχω κάνει παραγγελία 28 Φλεβάρη και ακόμη να έρθει. Κοντεύει μήνας. Επικοινώνησα μαζί τους και μου είπαν να περιμένω μέχρι 7 Απρίλη. Στο ταχυδρομείο τσέκαρα, δεν υπάρχει κάτι.

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Για παπουτσάκια κοιτάξτε και εδώ

http://www.ollipops.com/shopdisplaycategories.asp?id=25&cat=Baby+Shoes+by+Bobux

Προσωπικά δεν έχω αγοράσει αλλά κάποια κοπέλα αγόρασε. Δεν θυμάμαι αν είναι στην λίστα.

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια ,τι μου κάνετε?Kalamaraki ήθελα να σε ρωτήσω αν τελικά πήρες εκείνα τα κόκκινα παππούτσια mothercare από τον αγαπημένο σου πωλητή(Χαίρομαι που τον έδωσα εγώ και έγινε αγαπημένος σου) γιατί σκέφτομαι να πάρω και εγώ.Σου ήρθαν ?Η δικιά μου φοράει το 23,να πάρω το 6?

 

Raw_Shooter τα παρελαβα και εγω!

η Α ειναι 22 προς 23 και τηςπηρα το 6, φοραει ομως ακομα τα 22αρακια απλα οριακα

τωρα ενα θεματακι, θα μας πει και το καλαμαρι αμα τα δοκιμασει

η Α εχει πολυ λεπτο ποδαρακι και καθολου κουτουπιε

το ζωνακι απο πανω για μενα θα επρεπε να ειναι πιο ελαστικο

δηλαδη μπαινει λιιιιιγο δυσκολα μεχρι να περασει το ποδαρακι της μεσα αλλα μετα της ειναι μια χαρα και ομορφο!

Αλλα σε ποδαρακι με κουτουλπιες δε ξερω ποσο ευκολο θα ητανε!

καλαμαριιιιιιι??????

 

Εννοειτε οτι τα πηρα αλλα

 

θα συμφωνησω με το λαστιχακι με την γατουλα , για παιδακια με κουτεπιε δεν λεει..... εγω πηρα το 8αρι δηλαδη το 25αρι αλλα μας βγηκε πολυυυυ μεγάλο και μαλλον ειναι το 26αρι για τα μοδερ νουμερα...

Και σκεφτομαι σοβαρα να παρω ενα ακομη σε 7αρι

 

Link to comment
Share on other sites

Εννοειτε οτι τα πηρα αλλα

 

θα συμφωνησω με το λαστιχακι με την γατουλα , για παιδακια με κουτεπιε δεν λεει..... εγω πηρα το 8αρι δηλαδη το 25αρι αλλα μας βγηκε πολυυυυ μεγάλο και μαλλον ειναι το 26αρι για τα μοδερ νουμερα...

Και σκεφτομαι σοβαρα να παρω ενα ακομη σε 7αρι

 

Τα πήρα και εγω αλλα δεν ήρθαν ακόμη.Τα πήρα 8αρι. Ελπιζω να μην εχουμε προβλημα με το κουτεπιε...

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

Τα πήρα και εγω αλλα δεν ήρθαν ακόμη.Τα πήρα 8αρι. Ελπιζω να μην εχουμε προβλημα με το κουτεπιε...

 

Είδωμεν....

 

πες τωρα που χαζολογας και εχεις και το εμπευ ανοιχτο ε?

 

εγω εκει βοσκω τωρα φυλαω βαρδια για τη μικρη

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τα πήρα και εγω αλλα δεν ήρθαν ακόμη.Τα πήρα 8αρι. Ελπιζω να μην εχουμε προβλημα με το κουτεπιε...

 

για βαλτε ενα link για τα κοκκινα παππουτσακια απο το mothercare απο το αγαπημενο πωλητη του καλαμαρακιου. ζηλεψα!

Link to comment
Share on other sites

για βαλτε ενα link για τα κοκκινα παππουτσακια απο το mothercare απο το αγαπημενο πωλητη του καλαμαρακιου. ζηλεψα!

 

http://cgi.ebay.co.uk/Exstore-Red-Mary-Jane-Style-Girls-Pumps-size-4-11-/320668031717?pt=UK_Clothing_GirlsShoes_GirlsShoes_GL&var=&hash=item76c0046e56

 

ελα χαζευω ακομη στο εμπευ ;);)

 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου γλυκά, αυτο θα πει ebay-holic!!!

Ξενυχτησα για να παρω το φορεματακι που θα βαλω στη μικρη οταν θα παμε στην εκκλησια για τη βαφτιση. Η νονα (που το πληρωνει :D ) ξετρελαθηκε. Εγω το ερωτευτηκα απ'την πρωτη ματια.

Gymboree σετακι (ολομεταξο φορεματακι-γαντακια-μεταξωτο καπελο-παπουτσακια (αυτα θα τα βαλουμε του χρονου).

Θελω να μου πειτε μου ειλικρινα τη γνωμη σας. Κανει για την περιπτωση που το θελω; Μην ντραπειτε να μου το πειτε αν δε σας αρεσει. :(

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=190513158319

Link to comment
Share on other sites

εμεις φοραμε το 6 ακομαααααα....εμοτικον πεφτει στα πατωματα και χτυπιεταιιιιιιιιιιι

 

 

εγω λεω να αναφερω τη φαση με το pyzama party

 

2η παραγγελια , 2 ειδη

εψαχνα και κατι σε ΒΕΝ 10 ειτε πυζαμα ειτε μπλουζακι

δε βαριεσαι λεω, του στελνω μνμ, εχεις?????? μου απανταει!!!! περιμενε το ΣΚ θα βαλω!!!

παιρνω και αυτο τη δευτερα και διπλες πυζαμες εξ-μαδερ για δωρακι

κανει λαθος στο συνολο της αποστολης

τον επρηξα λιγο στα μαιλ μου τα κατεβασε απο 10 λιρες στις 5 λιρες τελικα και τα 4 μαζι

ερχονται στη βδομαδα, αλλα δυστυχως το 2πλο μαδερ, ειναι λαθος, εστειλε μονη πυζαμα παλι εχ-μαδερ

και ιδιο νο ευτυχως

ξανα επικοινωνια, τελικα το κρατησα και μου επεστρεψε 4 λιρες για το λαθος του

γενικα δηλαδη πολυ γρηγορος και αψογος στην επικοινωνια του περα απο το λαθακι που μας εκατσε

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μπηκα να σας πω οτι δυστυχως θα πρεπει να προβω σε σταση αγορων :-((

καταραμενο ΔΝΤ μετα τα τελευταια ψωνια απο cheapsmells ο τραπεζικος μου λογαριασμος μηδενιστηκε και εχω 10 ε μεχρι 1 του μηνα..snif.(και αντε να το πεις στον αντρα μου που εβλεπε εδω και κανα μηνα να καταυθανουν κουτες και κουτες)

l86Tp3.png d6AUp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τους συμφέρει γιατί το δέμα μέχρι 2 κιλά πάει σαν απλό γράμμα και χρεώνεται αναλόγως ενώ πάνω από 2 κιλά το πληρώνουν σαν δέμα και βγαίνει πολύ ακριβότερο. Οπότε 'σπάνε' την παραγγελία σε δέματα μέχρι 2 κιλών;)

ΟΚ. Ευχαριστώ για τη διευκρίνιση.

Το παιδί μπαίνει στη ζωή σου & κάνει τόση φασαρία, που δεν αντέχεις.

Το παιδί φεύγει και αφήνει τόση ησυχία, που νομίζεις θα τρελαθείς.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου γλυκά, αυτο θα πει ebay-holic!!!

Ξενυχτησα για να παρω το φορεματακι που θα βαλω στη μικρη οταν θα παμε στην εκκλησια για τη βαφτιση. Η νονα (που το πληρωνει :D ) ξετρελαθηκε. Εγω το ερωτευτηκα απ'την πρωτη ματια.

Gymboree σετακι (ολομεταξο φορεματακι-γαντακια-μεταξωτο καπελο-παπουτσακια (αυτα θα τα βαλουμε του χρονου).

Θελω να μου πειτε μου ειλικρινα τη γνωμη σας. Κανει για την περιπτωση που το θελω; Μην ντραπειτε να μου το πειτε αν δε σας αρεσει. :(

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=190513158319

 

Φ Α Ν Τ Α Σ Τ Ι Κ Ο :-D

θα καψει καρδιες η κορουλα σου!!

χαλαλι το ξενυχτι !

Link to comment
Share on other sites

Φ Α Ν Τ Α Σ Τ Ι Κ Ο :-D

θα καψει καρδιες η κορουλα σου!!

χαλαλι το ξενυχτι !

 

:D Ευχαριστω πολυ!!!

 

good luck ποσο ειναι η μικρη σου????? μαρεσει αρκετα αλλα το λινκ λεει 3 και παπουτσι 9

 

Ειχα συνεννοηθει απο πριν με την κυρια και μου ειπε οτι αν κερδισω,το εχει και στο νουμερο μας με εξαιρεση τα παπουτσακια που θα τα φορεσουμε του χρονου.

Το us 9 ειναι διαφορετικο απο το Αγγλικο. Ειναι νομιζω ή 7ή 8.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κόρες. Σε πόσες μέρες παραλάβατε από littlewoods? Έχω κάνει παραγγελία 28 Φλεβάρη και ακόμη να έρθει. Κοντεύει μήνας. Επικοινώνησα μαζί τους και μου είπαν να περιμένω μέχρι 7 Απρίλη. Στο ταχυδρομείο τσέκαρα, δεν υπάρχει κάτι.

 

εγώ έκανα παραγγελία στις 16/03 κάθισμα αυτοκινήτου και μου ήρθε 22/03 παρα πολύ γρήγορα!!με την γενική ταχυδρομική μου ήρθε όχι με τα ΕΛΤΑ για κάνε ένα τηλεφωνο εάν έχεις κοντά σου την Γενική.

Link to comment
Share on other sites

εγώ έκανα παραγγελία στις 16/03 κάθισμα αυτοκινήτου και μου ήρθε 22/03 παρα πολύ γρήγορα!!με την γενική ταχυδρομική μου ήρθε όχι με τα ΕΛΤΑ για κάνε ένα τηλεφωνο εάν έχεις κοντά σου την Γενική.

 

 

Και γω κάτι μπλουζάκια που πήρα για την μικρή μου μου ήρθαν μέσα σε μια εβδομάδα. Είμαι πολύ ευχαριστημένη

Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραια παπουτσακια στο ollipops, κανει κ εκπτωση για αγορες πανω απο 35 λιρες , εχει κ καλα μεταφορικα..και με τα παιδικα clarks επαθα πλακα...μπραβο κοριτσαρες μου , καλη δουλεια

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου γλυκά, αυτο θα πει ebay-holic!!!

Ξενυχτησα για να παρω το φορεματακι που θα βαλω στη μικρη οταν θα παμε στην εκκλησια για τη βαφτιση. Η νονα (που το πληρωνει :D ) ξετρελαθηκε. Εγω το ερωτευτηκα απ'την πρωτη ματια.

Gymboree σετακι (ολομεταξο φορεματακι-γαντακια-μεταξωτο καπελο-παπουτσακια (αυτα θα τα βαλουμε του χρονου).

Θελω να μου πειτε μου ειλικρινα τη γνωμη σας. Κανει για την περιπτωση που το θελω; Μην ντραπειτε να μου το πειτε αν δε σας αρεσει. :(

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=190513158319

 

Παρα πολυυυυ ομορφο οτι πρεπει για την περισταση!!

χαλαλι το ξενυχτι σου!

Το ζήλεψα :D

 

δεν μπορω να βλεπω αλλα φουστανακια κ χαριτωμενα παπουτσακια....εχω αγοριιιιιι

 

ε τι να κανουμε...ειμαστε οι πολλες κοριτσομάνες, ξεκινα και εσυ να μας βαζεις συνολακια για αγορακια

ή ακομα καλυτερα ξεκινα για το δευτερο να ναι και κοριτσακι χαχα

 

Το us 9 ειναι διαφορετικο απο το Αγγλικο. Ειναι νομιζω ή 7ή 8.

 

Σωστα τα λες!

 

Καλημερα ειπα.....? δεν ειπα...........

 

 

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑ!!!

Εμεις εχουμε μαμα κ κορη ραντεβου κομμωτηριο στις 11 για κουρεματακι χε χε

 

Link to comment
Share on other sites

Για παπουτσάκια κοιτάξτε και εδώ

http://www.ollipops.com/shopdisplaycategories.asp?id=25&cat=Baby+Shoes+by+Bobux

Προσωπικά δεν έχω αγοράσει αλλά κάποια κοπέλα αγόρασε. Δεν θυμάμαι αν είναι στην λίστα.

 

Πολύ ωραίο σάιτ! Αλλά έχει μόνο μέχρι 24 νούμερο;;;Φαίνονται πολύ μαλακά πάντως για εσάς που είσαστε μικρότερες από εμάς....κλαψ!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...