Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

tamar, καλωσηρθες στο club! Με το καλο το μωρακι σου και καλες βολτες με το καινουργιο καροτσι! :)

 

Αφου θα ασχοληθεις με το σπορ των διαδικτυακων αγορων, διαβασε εδω.

 

Αγορές από Αμερική/ E.U. και οδηγίες για το paypal;

Να διαβάσω γενικά εννοείς ή αυτό είναι η απάντηση στην ερώτησή μου για το MUM?

Eϊμαι άσχετη, το ξέρω. Θα με συγχωρέσετε μέχρι να καταλάβω τι γίνεται...

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αγορές από Αμερική/ E.U. και οδηγίες για το paypal;

Να διαβάσω γενικά εννοείς ή αυτό είναι η απάντηση στην ερώτησή μου για το MUM?

Eϊμαι άσχετη, το ξέρω. Θα με συγχωρέσετε μέχρι να καταλάβω τι γίνεται...

 

ειναι απαντηση και για το MUM και για πολλα αλλα που θα σου φανουν πολυ χρησιμα εργαλεια στις διαδικτυακες αγορες.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Tamar, είναι το My Uk Mail, ευρεσιτεχνία μου χάριν συντομίας.

 

 

 

Τώρα κατάλαβα τί εννοείς; Έχεις παραγγείλει δηλαδή με αυτόν το τρόπο; Μια χαρά. Άρα μπορούμε να παραγγείλουμε και από Mothercare με αυτόν τον τρόπο...Μαγκιά!

Απλά φαντάζομαι πως θα πρέπει να μαζευτούνε κάποια πράγματα και μετά να δώσεις το οκ.

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Αγορές από Αμερική/ E.U. και οδηγίες για το paypal;

Να διαβάσω γενικά εννοείς ή αυτό είναι η απάντηση στην ερώτησή μου για το MUM?

Eϊμαι άσχετη, το ξέρω. Θα με συγχωρέσετε μέχρι να καταλάβω τι γίνεται...

 

Πρόσεχε μόνο γιατί θα κολλήσεις και μετά κολλάει, κολλάει και δεν ξεκολλάει. Εγώ από τα Χριστούγεννα εντρυφώ στο σπόρ και η βλάβη είναι ανήκεστος, τολμώ να πω. Θα κολλήσεις με τις διαφορές τιμών - συνήθως απίστευτες - και με την ευκολία που σου προσφέρει - π.χ. στις 4 το πρωί, αν έχεις αυπνίες, μπορείς να ψωνίσεις ωραιότατα, ότι θέλεις.

 

Τελικά, η ΓΑΤΟΥΛΑ έχει δίκιο, τι γλυτώνουμε τελικά είναι ένα θέμα, παίρνω ρούχα για τα παιδιά και αστοχώ στο νούμερο - συνήθως μεγαλύτερα - και λέω, μωρέ δεν τρέχει μια, τι έδωσες στο φινάλε, το φοράει του χρόνου, έτσι έχω αγοράσει 4 φορέματα της Δανάης για τα γενέθλιά της τον Μάιο, τα οποία θα φορέσει μάλλον του χρόνου τον Μάιο !!!!!!!!!!!

 

Και συμφωνώ και για το e-bay, είναι ΨΩΝΙΟ !!!!!!!!!!!!! Ότι θες κυριολεκτικά. Τις προάλλες, έστειλα μύνημα σε έναν Αμερικάνο που πούλαγε ένα πράσινο .... ελικόπτερο. Τον ρώτησα για τα μεταφορικά για Ελλάδα ......... δεν καταλαβαίνω γιατί δεν μου έχει απαντήσει................

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Πρόσεχε μόνο γιατί θα κολλήσεις και μετά κολλάει, κολλάει και δεν ξεκολλάει. Εγώ από τα Χριστούγεννα εντρυφώ στο σπόρ και η βλάβη είναι ανήκεστος, τολμώ να πω. Θα κολλήσεις με τις διαφορές τιμών - συνήθως απίστευτες - και με την ευκολία που σου προσφέρει - π.χ. στις 4 το πρωί, αν έχεις αυπνίες, μπορείς να ψωνίσεις ωραιότατα, ότι θέλεις.

 

Τελικά, η ΓΑΤΟΥΛΑ έχει δίκιο, τι γλυτώνουμε τελικά είναι ένα θέμα, παίρνω ρούχα για τα παιδιά και αστοχώ στο νούμερο - συνήθως μεγαλύτερα - και λέω, μωρέ δεν τρέχει μια, τι έδωσες στο φινάλε, το φοράει του χρόνου, έτσι έχω αγοράσει 4 φορέματα της Δανάης για τα γενέθλιά της τον Μάιο, τα οποία θα φορέσει μάλλον του χρόνου τον Μάιο !!!!!!!!!!!

 

Και συμφωνώ και για το e-bay, είναι ΨΩΝΙΟ !!!!!!!!!!!!! Ότι θες κυριολεκτικά. Τις προάλλες, έστειλα μύνημα σε έναν Αμερικάνο που πούλαγε ένα πράσινο .... ελικόπτερο. Τον ρώτησα για τα μεταφορικά για Ελλάδα ......... δεν καταλαβαίνω γιατί δεν μου έχει απαντήσει................

 

 

Δεν έχεις άδικο.Εδώ έχω κόσμο στο σαλόνι και ήρθα να δείξω τα φορμάκιa της disney και τελικά έπιασα κουβέντα εδώ...AΘάνατο shopping therapy!!!

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Φανταζομαι το ελικοπτερο το θες για να πηγαινεις στη Λημνο??????;);););):cool::cool::cool::lol::lol::lol:

 

Με έπιασες, να μην πάει χαμένο και το δίπλωμα πτήσης μετ' αλληλογραφίας ονλαιν. Μου λείπουν κάτι ώρες πτητικά και είπα να μην κάθομαι...Χι, χι, χι, χι..........

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

 

Και συμφωνώ και για το e-bay, είναι ΨΩΝΙΟ !!!!!!!!!!!!! Ότι θες κυριολεκτικά. Τις προάλλες, έστειλα μύνημα σε έναν Αμερικάνο που πούλαγε ένα πράσινο .... ελικόπτερο. Τον ρώτησα για τα μεταφορικά για Ελλάδα ......... δεν καταλαβαίνω γιατί δεν μου έχει απαντήσει................

000205B3.gif000205AF.gif0002053E.gif

 

 

 

 

 

bV6Dp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ψιτ, επειδη εγω αργω να παρω το διπλωμα θα με πετας μεχρι Κρητη?????

Καλα εχω τρομερη ιδεα...μπορουμε να πεταγομαστε και UK να γλυτωνουμε και τα μτφ!!!!!!!!!!

 

Καλά γράφεις απόψε. Είδες τι γίνεται άμα υπάρχει συνεργασία στην ομάδα και όχι ατομισμός ? Αυτό με την Αγγλία και τα μεταφορικά δεν μου είχε περάσει από το μυαλό. Κορίτσια, τέρμα το MUM, βουρ στο πράσινο ελικόπτερο!!!!!!!!!!!! CRISIS AIRBORNE ONLINE SHOPPING (CAOS, καλό ε ?) !!!!!!!!

 

Aggelomarios, σε πάω όπου θες, καλή διάθεση να υπάρχει. Άμα δε έχει και δουλίτσα με τις παραγγελίες από Αγγλία, παίρνουμε και κάτι σε lear jet ?

 

Το ξε.........με το οφ τοπικ, τις ταπεινές μου απολογίες στην διεύθυνση, είναι και η ώρα περίεργη είναι και η κούραση.

 

ΥΓ. Μάλλον είναι καιρός να πάρω την πρώτη καρτούλα μου ..........

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ωρε κοριτσια,αυτο το αι χερμπ ειναι εθιστικο...........ελεοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοςςςςςςςςς

εχω παραγγειλει σαμπουαν 400μλ 6,44 δολλαρια

βουτυρο κακαο καθαρο 1,34

λιπ μπαλμ 3,74

180 γρ οδοντοκρεμα 3,80 (οι οδοντοκρεμες εδω ειναι 75μλ)

αποσμητικο μασχαλικο 120 μλ 2,79

αν ειναι ποτε δυνατον!!!!!!και ειναι ολα βιολογικα!!!!

μονο που δεν μπορω να ξαναβαλω κουπονι,αλλα δε βαριεσαι,παμφθηνα ειναι!κακουργες,χαχαχαχααχαχαχα:mrgreen:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

bV6Dp3.png
Link to comment
Share on other sites

000205B3.gif000205AF.gif0002053E.gif

 

 

 

 

 

 

Με σεμνότητα και ταπεινότητα, ανταποδίδω την ευγενή σου φιλοφρόνηση !!!!!!! Μια εικόνα, χίλιες λέξεις ..........

 

Ο άντρας μου ακόμα γελάει ..........

 

ΥΓ. Και εγώ το ίδιο

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Καλά γράφεις απόψε. Είδες τι γίνεται άμα υπάρχει συνεργασία στην ομάδα και όχι ατομισμός ? Αυτό με την Αγγλία και τα μεταφορικά δεν μου είχε περάσει από το μυαλό. Κορίτσια, τέρμα το MUM, βουρ στο πράσινο ελικόπτερο!!!!!!!!!!!! CRISIS AIRBORNE ONLINE SHOPPING (CAOS, καλό ε ?) !!!!!!!!

 

Aggelomarios, σε πάω όπου θες, καλή διάθεση να υπάρχει. Άμα δε έχει και δουλίτσα με τις παραγγελίες από Αγγλία, παίρνουμε και κάτι σε lear jet ?

 

Το ξε.........με το οφ τοπικ, τις ταπεινές μου απολογίες στην διεύθυνση, είναι και η ώρα περίεργη είναι και η κούραση.

 

ΥΓ. Μάλλον είναι καιρός να πάρω την πρώτη καρτούλα μου ..........

124376.gif

bV6Dp3.png
Link to comment
Share on other sites

124376.gif

 

Καλά, το βουλώνω, τουμπεκί ψιλοκομμένο, la bouche fermee ..........

 

Πάντως, μπορεί να βρεθεί και lear jet στο e-bay .....................

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

 

Kαλή επένδυση, αλλά τι να το κάνουμε ? Αποθήκη για τα ψώνια που θα μεταφέρουμε ή βάση ανεφοδιασμού ?

 

(Να όμως, κοίτα το συνεχίζεις και εγώ άνθρωπος είμαι, επιρρεπής και επικλινής, πως να μαζευτώ ?).

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον...αν βαλουμε ολες το κατιτις μας νομιζω το εχουμε..ανετα!!!!

 

Έτσι μπράβο, θετική σκέψη !!!!!!!!! Όχι αμέσως, μπουχαχα ............ Δηλαδή αν πριν 15 χρόνια σας λέγανε ότι πάνω από τον Κηφισσό θα πέρναγε αυτοκινητόδρομος, δεν θα γελάγατε ? Να όμως, όλα γίνονται, όραμα και διάθεση να έχεις !!!!!!!!!!!!!!!!!

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...