Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Ωραιο λογοπαιγνιο!!! :D

Fox-faux leather!!! :lol::lol::lol:

Ή μηπως οντως μπερδευτηκες Κελλυ μου;

 

Κοριτσια σημερα εχει στο Gymboree 30% εκπτωση σε ολα τα ειδη

 

Φαντασου να σκοτωναν τοσο αλεπουδακια για να φτιαχνουν καναπε!! τρομεροοοο!!

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αααα και κατι αλλο να ρωτησω τις εμπειρες μανουλες...

εχω ενα καροτσι και θελω κ ενα 2ο απλο και ελαφρι τυπου maclaren techno xlr αλλα ο μικρος μου ειναι 14 μηνων και ειδα και αυτο το ωραιο ποδηλατακι http://www.amazon.co.uk/Smart-Trike-Deluxe-Green/dp/B002ECE3IM/ref=sr_1_4?ie=UTF8&qid=1292234819&sr=8-4

η ερωτηση μου ειναι : για την ηλικια του προτεινετε καλητερα ποδηλατακι ή βολευει καλητερα καροτσι??

ευχαριστωωωω! :-)

 

Εγω δεν θα το επαιρνα για δευτερο ελαφρυ καροτσι το ΠΟΔΗΛΑΤΑΚΙ....

Γιατι εγω πχ τωρα σταματησα να το χρησιμοποιω το καροτσι που εγινε 2μιση χρονων.... Αλλο το καροτσάκι που ξαπλωνει κανονικα και το σκεπάζεις και αλλο ενα ποδηλατακι που πεφτει η πλατουλα του...

Αν ψαχνεις για κοροτσάκι νομιζω πως θα απογοητευτεις με την χρηση του ποδηλάτου....γνωμη μου

Εχεις ακομα πολυ χρονο μπροστα σου μεχρι να μπορεσεις να τον παρεις απο το χερι και να πατε βολτα/δουλειες πεζοί.

 

Φαντασου να σκοτωναν τοσο αλεπουδακια για να φτιαχνουν καναπε!! τρομεροοοο!!

 

ε μα δεν μπορω χαχαχαχαχαχαχαχα :rolleyes:

 

Link to comment
Share on other sites

Kalamaraki μιας που σε βρήκα να σε ρωτήσω τη λίστα την ανανέωσες?Γιατί ψάχνω για τα πασχαλιάτικα και ενδιαφέρομαι για πωλητές ebay.Ευχαριστώ πολύ πολύ!!

 

:oops::oops:

Οχι δεν εχω βρει τον χρονο....

ζητώ συγνωμη...θα το κανω σημερα...θα προσπαθησω τουλαχιστον!

Η λιστα παντως ειναι στην υπογραφη μου αν ψάχνεις τα μαγαζια με τα εποχιακα οπως το http://www.myseason.gr κτλπ

 

καλαμαρακι ειναι και στο παιδι...καποια δεν καθονται καθολου στο καροτσι...

 

Ναι αλλα ακριβως επειδη ειπε ψαχνω για δευτερο καροτσι...για αυτο της το ειπα... αλλους σκοπους εξυπηρετει το καροτσι αλλους το ποδηλατο

Σκεψου να εχεις ενα 14μηνων μωρο και να θες να πας να πληρωσεις τη δεη πχ....και τσουλατο αυτο στο πεζοδρομιο....

 

Μπα....

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια μόλις έκανα παραγγελία από eastendcosmetics.Έχει τεράστια διαφορά σε τιμές για οδοντόβουρτσες,οδοντόπαστες,αφρούς ξυρίσματος.Πριν κάποιες μέρες κάποια κοπέλα έγραψε πως παρήγγειλε και αναρωτιέμαι πόσες περίπου μέρες κάνουν να έρθουν;

3ltxp3.png?NMdWW70Y

 

z9s1p3.png?zs5gAV1N

Link to comment
Share on other sites

χμμμμ εχεις δικιο βρε καλαμαρακι απλα το σκεφτομουν γιατι εχω ηδη ενα καροτσι και ηθελα κατι για βολτουλα να το διασκεδαζει κιολας και να μπορω να τον αφηνω να περπαταει μιας και λυσαει να ειναι ελευθερος οταν ειμαστε εξω.

ουφ! θα το σκεφτω λιγο ακομη........

Link to comment
Share on other sites

Ωραιο λογοπαιγνιο!!! :D

Fox-faux leather!!! :lol::lol::lol:

Ή μηπως οντως μπερδευτηκες Κελλυ μου;

 

Κοριτσια σημερα εχει στο Gymboree 30% εκπτωση σε ολα τα ειδη

ουπς δικιο εχεις ενταξει μη με παρεξηγεις ιδιο μυαλο χειμωνα καλοκαιρι+μωρο 3 μηνων + δουλεια εεεε το εκαψα

Link to comment
Share on other sites

χμμμμ εχεις δικιο βρε καλαμαρακι απλα το σκεφτομουν γιατι εχω ηδη ενα καροτσι και ηθελα κατι για βολτουλα να το διασκεδαζει κιολας και να μπορω να τον αφηνω να περπαταει μιας και λυσαει να ειναι ελευθερος οταν ειμαστε εξω.

ουφ! θα το σκεφτω λιγο ακομη........

 

Καθώς εμένα τα διδυμα ειναι 21 μηνων και πλησιαζει ο καιρος που θα καταργησουν το καροτσι (ηδη καθονται με δυσκολία) πιστευω οτι το ποδηλατακι ειναι πολυ χρησιμο γιατι και βολτα παει και χαιρεται πανω σε αυτο και στις κουνιες το παιρνεις και οταν λυσαει και κουραζεται κανει ποδηλατο βαζοντας τα ποδια κατω ή το σπρωχνεις εσυ. Και οταν μεγαλωσει κανει κανονικα ποδηλατο πλεον (βγαζεις τα προστατευτικα οπως δειχνουν και οι φωτος στο αμαζον).

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ουπς δικιο εχεις ενταξει μη με παρεξηγεις ιδιο μυαλο χειμωνα καλοκαιρι+μωρο 3 μηνων + δουλεια εεεε το εκαψα

 

Με 3 μηνων μωρο + δουλεια, αφου μπαινεις και στο φορουμ και ψαχνεις και για καναπε στο νετ, μονο συγχαρητηρια εχω να σου δωσω!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Βρε κοριτσια θελω να μοιραστω μαζι σας εναν πολυ σοβαρο προβληματισμο μου...

(πλακα κανω αλλα θα ηθελα την αποψη σας). Αγορασα κατι μεσω ebay, το πληρωσα αμεσως, ολα καλα και ολα ωραια...μου στελνει email ο τυπος (περι μαγαζιου προκειται) και μου λεει ολα good αλλα εγω feedback θα σου αφησω ΑΦΟΥ παραλαβεις και μου αφησεις εσυ feedback :confused:

Sorry δηλαδη αλλα δεν ειναι λιγακι κουλο, δεν ειναι σαν εκβιασμος? Εμενα το feedback μου εξαρταται απο διαφορετικους παραγοντες...μου εχει συμβει ηδη 2 φορες και μαλιστα τη μια ενω εγω του αφησα feedback, αυτος οχι...

Εσας σας εχει συμβει κατι παρομοιο??? Μηπως να εστελνα κανα mailaκι στο ebay??

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Βρε κοριτσια θελω να μοιραστω μαζι σας εναν πολυ σοβαρο προβληματισμο μου...

(πλακα κανω αλλα θα ηθελα την αποψη σας). Αγορασα κατι μεσω ebay, το πληρωσα αμεσως, ολα καλα και ολα ωραια...μου στελνει email ο τυπος (περι μαγαζιου προκειται) και μου λεει ολα good αλλα εγω feedback θα σου αφησω ΑΦΟΥ παραλαβεις και μου αφησεις εσυ feedback :confused:

Sorry δηλαδη αλλα δεν ειναι λιγακι κουλο, δεν ειναι σαν εκβιασμος? Εμενα το feedback μου εξαρταται απο διαφορετικους παραγοντες...μου εχει συμβει ηδη 2 φορες και μαλιστα τη μια ενω εγω του αφησα feedback, αυτος οχι...

Εσας σας εχει συμβει κατι παρομοιο??? Μηπως να εστελνα κανα mailaκι στο ebay??

 

ειναι λιγο 'εκβιασμος' αλλα ως προς το εξης: επειδη πολυς κοσμος (αγοραστες) δεν αφηνει feedback (τους καλους πωλητες τους ενδιαφερει πολυ) σου λεει, για να σε 'δεσμευσω' οτι θα μου αφησεις feedback θα σου βαλω οταν μου βαλεις κι εσυ...αυτο....δεν ειναι οτι περιμενει να δει τι θα του γραψεις για να γραψει αντιστοιχα. Σε περιπτωση που συμβει αυτο...μιλας με ebay

 

 

Link to comment
Share on other sites

περπαταει - περπαταει απο 10 μηνων.

αυτο σκεφτομουν κ εγω και το συγκεκριμενο πεφτει η πλατουλα πισω σε περιπτωση που το παρει ο υπνος. μηπως καποια το εχει παρει? σε καποιας το μνμ το ειδα αλλα τελικα δεν καταλαβα αν το πηρε ή οχι...??

 

εγώ το είχα πάρει αυτό το ποδηλατάκι...αλλά δεν πέφτει η πλάτη...

απλά είναι ένα ποδηλατάκι πιο άνετο θα το έλεγα για πιο μικρές ηλικίες και αργότερα βγαίνει η πλάτη και γίνεται κανονικό ποδηλατάκι με βοηθητικές...

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάρες παρέλαβα τα αυτοκόλλητα για το ματάκι του μικρού μου από το ebay και θέλω να ευχαριστήσω δημόσια την AGE που μου τα βρήκε:D

Έφτασαν σήμερα σε άριστη κατάσταση και θέλω αν μπορείτε να μου πείτε πως να κάνω καλό feedback στον πωλητή γιατί ήταν άψογος;)

 

Όποιο κορίτσι ενδιαφέρεται για τέτοιου είδους αγορά (εύχομαι καμιά σας) να μου πει να της δώσω τα στοιχεία.

 

Ράνια και εσένα σε ευχαριστώ για τις πρωϊνές οδηγίες:D

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν το έχουμε στη λίστα, αλλά κοιτάξτε εδώ, απίθανα κυλοτάκια για κορίτσια. Στο τσακ είμαι να αγοράσω http://clothes.shop.ebay.co.uk/Girls-Clothing-/11462/i.html?_catref=1&_fln=1&_ipg=200&_ssn=meg246horses&_trksid=p3911.c0.m282

Link to comment
Share on other sites

Αυτο, Ραννια, δεν το ειχα σκεφτει...αν ειναι ομως ετσι γιατι αυτος που του αφησα feedback δεν μου αφησε???

 

Για τον ιδιο μιλαμε? Αν οχι...στειλτου μηνυμα να σου αφησει feedback...δεν εχουν ολοι οι πωλητες την ιδια τακτικη παντως....

 

 

Ράνια και εσένα σε ευχαριστώ για τις πρωϊνές οδηγίες:D

 

τιποτα, να σαι καλα! :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μ'αρέσει που ζητάς και συγγνώμη!!!!!!!!!Πας καλά?Απλώς ελεγα να δω τίποτα ρούχα για τα αδελφάκια των βαφτισιμιών από ebay.

 

Καλά ντε...μη βαράς! :cool:

 

χμμμμ εχεις δικιο βρε καλαμαρακι απλα το σκεφτομουν γιατι εχω ηδη ενα καροτσι και ηθελα κατι για βολτουλα να το διασκεδαζει κιολας και να μπορω να τον αφηνω να περπαταει μιας και λυσαει να ειναι ελευθερος οταν ειμαστε εξω.

ουφ! θα το σκεφτω λιγο ακομη........

 

εγώ το είχα πάρει αυτό το ποδηλατάκι...αλλά δεν πέφτει η πλάτη...

απλά είναι ένα ποδηλατάκι πιο άνετο θα το έλεγα για πιο μικρές ηλικίες και αργότερα βγαίνει η πλάτη και γίνεται κανονικό ποδηλατάκι με βοηθητικές...

 

Ακριβως για αυτο στο ειπα Στελλα.....

επειδη ζητησες καροτσάκι, δεν ξερω τι να σου πω εγω δεν το κοβω ευχρηστο. Πηρε ο πατερας μου περυσι στη μικρη τετοιο ποδηλατακι....

Εγω το τσουλαγα ολη την ωρα και εμενα δεν μου φάνηκε ευχρηστο και ευέλικτο...Εσενα μπορει και να σε βολέψει

Αλλα με τιποτα δεν αντικαθιστά το καροτσι...

Αρα ουσιαστικά ψάχνεις για ποδήλατο αν θες να τον αφηνεις να ξεσκάει λιγο...

Γιατι εγω πχ δεν μπορω να με φανταστω να το μανουβραρω αυτο που ειχα και να παω να αγοράσω ψωμι με την μικρη πανω....χλωμό!

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν το έχουμε στη λίστα, αλλά κοιτάξτε εδώ, απίθανα κυλοτάκια για κορίτσια. Στο τσακ είμαι να αγοράσω http://clothes.shop.ebay.co.uk/Girls-Clothing-/11462/i.html?_catref=1&_fln=1&_ipg=200&_ssn=meg246horses&_trksid=p3911.c0.m282

 

Σου εχω αριστο πωλητη, πήρα προχθες ρουχαλακια απο αυτον

εχει 7αδα βρακακια μοδερκερ σε πολυ καλη τιμη http://cgi.ebay.co.uk/Ex-Store-7-pack-Girls-days-week-Cotton-Briefs-/250782341447?pt=Girl_s_Clothing&var=&hash=item80101791fb

 

Link to comment
Share on other sites

...

Sorry δηλαδη αλλα δεν ειναι λιγακι κουλο, δεν ειναι σαν εκβιασμος? Εμενα το feedback μου εξαρταται απο διαφορετικους παραγοντες...μου εχει συμβει ηδη 2 φορες και μαλιστα τη μια ενω εγω του αφησα feedback, αυτος οχι...

Εσας σας εχει συμβει κατι παρομοιο??? Μηπως να εστελνα κανα mailaκι στο ebay??

 

.......δεν ειναι οτι περιμενει να δει τι θα του γραψεις για να γραψει αντιστοιχα. Σε περιπτωση που συμβει αυτο...μιλας με ebay

 

Το εχω ξαναγραψει αλλα δεν το προσεξε κανεις ως συνηθως :) .

Οι πωλητες ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΑΦΗΝΟΥΝ ΑΡΝΗΤΙΚΟ FEEDBACK ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΠΕΡΙΠΟΥ!!!

Μην φοβαστε. Το μονο που μπορoυν να κανουν ειναι να απαντησουν κατω απο το δικο σας σχολιο αλλα αυτο δεν μετραει σαν αρνητικο feedback για σας.

 

Αggelosmarios εχω ρωτησει ηδη στο ebay και επιτρεπεται να το κανουν... :(

Link to comment
Share on other sites

Σου εχω αριστο πωλητη, πήρα προχθες ρουχαλακια απο αυτον

εχει 7αδα βρακακια μοδερκερ σε πολυ καλη τιμη http://cgi.ebay.co.uk/Ex-Store-7-pack-Girls-days-week-Cotton-Briefs-/250782341447?pt=Girl_s_Clothing&var=&hash=item80101791fb

 

 

Από αυτόν τον πωλητή πήρα φανελάκια. Αλήθεια τα βρακάκια είναι μοδερ;

Link to comment
Share on other sites

Από αυτόν τον πωλητή πήρα φανελάκια. Αλήθεια τα βρακάκια είναι μοδερ;

 

Το γραφει κατω στις παρατηρήσεις αλλα αν δεις και την συσκευασια φαιινεται

 

Ex Mothercare 5 Pack Gilrs Cotton Briefs (rrp£5)

 

Colourful days of the wek designs

 

100% cotton

 

Machine washable and can be tumble dried

 

2-3 Years Height up to 98cm waist 50cm

 

3-4 Years Height up to 104 Waist 52cm

 

5-6 years Height up to 116cm Waist 56cms

 

£4.99 Including postage

 

Link to comment
Share on other sites

Aggelosmarios σου παραθετω και το mail που μου εστειλαν

 

Hello,

 

Thank you for writing to eBay's Customer Support. This is Alexander and

I am pleased to have the opportunity to assist you with your concern.

 

First, please be informed that sellers can no longer leave neutral or

negative feedback for buyers. This change was introduced to help improve

buying experience on eBay so buyers will not leave the site after

receiving negative feedback.

 

Of course you can choose not to leave feedback at all if your feel your

seller should not earn a positive feedback.

 

I really do appreciate your patience and understanding on this matter

and I wish you nothing but success on your future eBay transactions.

 

Warm regards,

 

Alexander S.

eBay Customer Support Team

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω good luck, απλα το θεμα μου ειναι κατα ποσο επιτρεπεται να σου λεει ο πωλητης οτι θα σου αφησει feedback ΑΦΟΥ του αφησεις εσυ? Δεν ειναι καπως εκβιαστικο αυτο ακομα και εαν το κανει μονο και μονο για να του αφησεις εσυ?Εξαλλου το δικο μου feedback ως αγοραστη εξαρταται κυριως απο την ταχυτητα πληρωμης κατι που ο πωλητης μπορει να το διαπιστωσει αμεσα...

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...