Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

κοριτσάκι μου μόνο μία μικρή διευκρίνηση εφόσον ο πωλητής δεν στέλνει Ελλάδα, εσύ ρώτησες και είπε ότι θα σου τα στείλει και σου έχει δώσει και τιμή για Ελλάδα (έχεις το μαίλ του που σου έστειλε μέσω της φόρμας του ebay)αν χτυπήσει κάποιος άλλος από Ελλάδα που δεν έχει εκ των προτέρων συνεννοηθεί μαζί του μπορεί είτε να αρνηθεί να τα στείλει ή να χρεώσει όοοοσο θέλει ;)οπότε είναι ρίσκο

 

ναι φυσικα ρωτησα, μου ειπε οτι το κοστος για ελλαδα ειναι 4 λιρες....

 

τωρα αυτο που λες οτι μπορει να χρεωσει οοοτι θελει το σκεφτηκα κι εγω,μιας και εχει αναφερθει κι εδω αλλα τηλεφωνησα προφατα στην εξυπηρετηση πελατων του εβαυ και τους ρωτησα ακριβως αυτο, αν μπορει ενας πωλητης να χρεωσει οοοσο θελει μεταφορικα και μου απαντησαν οτι αυτο δε συμβαινει και οτι αν παρατηρησω κατι τετοιο, δηλάδη αν μου χρεωσει καποιος πχ 10 λιρες μεταφορικα και οταν ερθει το δεμα μου με την αποδειξη γραφει σημαντικα μικροτερο ποσο (γιατι υπαρχουν και τα εξοδα συσκεασιας,βενζινη κλπ) τοτε μπορω να κανω "καταγγελια" για τον πωλητη αυτον. οπως μου το εξηγησε καταλαβα οτι πανω στο δεμα δειχνει ποσα λεφτα εδωσε στο ταχυδρομειο ο πωλητης... κατι σαν τη τιμη που υπαρχει πανω στα γραμματοσημα τα ελληνικα το καταλαβα εγω.... βεβαια επειδη ποτε δε μου ζητησαν υπερβολικα χρηματα για εξοδα αποστολης ποτε δεν το εψαξα... τωρα αν εχει παραλαβει καμια απο εβαυ προσφατα, ας δει πανω στο φακελο αν υπαρχει οντως καποια τιμη... εγω περιμενω κατι δεματακια και θα θυμηθω να κοιταξω........... αλλα εκτος αυτου παντα ο πωλητης κραταει την αποδειξη του ταχυδρομειου ωστε να σου πει αν χαθει το δεμα κλπ οτι το εστειλε κλπ οποτε αν εχει αμφιβολια καποιος μπορει να ζητησει αντιγραφο της αποδειξης αυτης....

επι της ευκαιριας τα λεω ολα αυτα, γαιτι ειχα ξεχασει να σας τα πω οταν πηρα τηλ στο εβαυ.........

 

ΥΓ καποιος το χτυπησε παντως! αν ηταν απο εδω ας μας πει τι μεταφορικα του χρεωσε......

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ναι φυσικα ρωτησα, μου ειπε οτι το κοστος για ελλαδα ειναι 4 λιρες....

 

τωρα αυτο που λες οτι μπορει να χρεωσει οοοτι θελει το σκεφτηκα κι εγω,μιας και εχει αναφερθει κι εδω αλλα τηλεφωνησα προφατα στην εξυπηρετηση πελατων του εβαυ και τους ρωτησα ακριβως αυτο, αν μπορει ενας πωλητης να χρεωσει οοοσο θελει μεταφορικα και μου απαντησαν οτι αυτο δε συμβαινει και οτι αν παρατηρησω κατι τετοιο, δηλάδη αν μου χρεωσει καποιος πχ 10 λιρες μεταφορικα και οταν ερθει το δεμα μου με την αποδειξη γραφει σημαντικα μικροτερο ποσο (γιατι υπαρχουν και τα εξοδα συσκεασιας,βενζινη κλπ) τοτε μπορω να κανω "καταγγελια" για τον πωλητη αυτον. οπως μου το εξηγησε καταλαβα οτι πανω στο δεμα δειχνει ποσα λεφτα εδωσε στο ταχυδρομειο ο πωλητης... κατι σαν τη τιμη που υπαρχει πανω στα γραμματοσημα τα ελληνικα το καταλαβα εγω.... βεβαια επειδη ποτε δε μου ζητησαν υπερβολικα χρηματα για εξοδα αποστολης ποτε δεν το εψαξα... τωρα αν εχει παραλαβει καμια απο εβαυ προσφατα, ας δει πανω στο φακελο αν υπαρχει οντως καποια τιμη... εγω περιμενω κατι δεματακια και θα θυμηθω να κοιταξω........... αλλα εκτος αυτου παντα ο πωλητης κραταει την αποδειξη του ταχυδρομειου ωστε να σου πει αν χαθει το δεμα κλπ οτι το εστειλε κλπ οποτε αν εχει αμφιβολια καποιος μπορει να ζητησει αντιγραφο της αποδειξης αυτης....

επι της ευκαιριας τα λεω ολα αυτα, γαιτι ειχα ξεχασει να σας τα πω οταν πηρα τηλ στο εβαυ.........

 

ΥΓ καποιος το χτυπησε παντως! αν ηταν απο εδω ας μας πει τι μεταφορικα του χρεωσε......

πράγματι υπάρχει τιμή επάνω στα Αγγλικά γραμματόσημα μπορεί όμως να ισχυριστεί (όπως το κάνουν μερικοί ότι περιλαμβάνει και τα έξοδα συσκευασίας τώρα εντάξει εμένα σωστό μου κάνει γιατί η σακούλα και οι φυσαλίδες κάτι κάνουν και αυτές αλλά όχι να χρεώνει και ότι θέλει )

Αλλά εγώ άλλο εννοούσα, καλό είναι εφόσον ο πωλητής δεν στέλνει Ελλάδα πρίν χτυπάμε κάτι να ρωτάμε την τιμή για τα μεταφορικά και να κρατάμε το μήνυμα που μας έχει στείλει μέχρι να παραλάβουμε.

 

το ότι εσένα σου είπε 4 λίρες δεν σημαίνει ότι αν το συγκεκριμένο αντικείμενο το χτυπούσε κάποιος άλλος εγώ π.χ όπως προέτρεπε το χθεσινό σου μήνυμα ο πωλητής θα το έστελνε Ελλάδα και αν τελικά το έστελνε προφανώς δε θα με χρέωνε 4 λίρες εκτός από το ότι μπορεί και να μου την έλεγε γιατί δεν ρώτησα πρώτα

(δεν έχω πιεί καφέ ακόμα ναι) :mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

εχουμε αγορασει το Philips AVENT SCD510 DECT Baby Monitor απο την αγγλια (απο ενα καταστημα , δεν θυμαμαι πιο, στο ιντερνετ)πριν ενα χρονο, τοτε κοστιζε 40 ευρω +40 μεταφορικα, τοτε μας φανηκε εξαιρετικη τιμη σε σχεση με τα 120 ευρω που εχει εδω σε ολα τα καταστηματα, στο amazon το εχει 40 λιρες με 0 μεταφορικα....οποια χρειαζεται ενδοεπικοινωνια το προτεινω ανεπιφυλακτα, ειναι απλα εξαιρετικο, χωρις παρεμβολες, ακουγεται ακομη κ η ανασα του παιδιου

 

χθες δοκιμασα κ εγω το foto.com εφτιαξα ενα φωτο μπουκ για πλακα κ το βρηκα πολυ ευκολο κ ωραιο, θα κανουμε κ εμεις αλμπουμ εκει

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δε ξερω κατα ποσο ειναι ενημερωμενο. με βαση δλδ την ισοτιμια της καθε ημερας εννοω....παω να δω και επανερχομαι!

 

Νομιζω εχει την ισοτιμια της χτεσινης μερας. Τεσπα....ασχετα με τον τροπο που το υπολογιζει κανεις... εχει σημασια η ισοτιμια γιατι βγαζει μεγαλη διαφορα...και το καλο με το λινκ που εδωσα ειναι οτι βλεπεις την ταση....

 

Καλημέρα!

Χρησιμοποιώ το μήνυμα σου Ράννια μου απλά για να αναφέρω τι κάνω εγώ σε κάθε αγορά μου...πηγαίνω στο http://www.xe.com και κάνω τη μετατροπή. Και βάζω ακριβώς τα χρήματα που μου δίνει η μετατροτή συν κάτι ψιλά για έξοδα συναλλάγματος της κάρτας...

 

Επίησης παράγγειλα χτες το βράδυ από asos και σήμερα έγινε despached...μα είναι δυνατόν αυτό; Ελπίζω να πέτυχα το νούμερο γιατί έψαχνα για μπουφάν σα τρελή σε όλα τα σάιτς...

 

Καλές αγορές!

Link to comment
Share on other sites

πράγματι υπάρχει τιμή επάνω στα Αγγλικά γραμματόσημα μπορεί όμως να ισχυριστεί (όπως το κάνουν μερικοί ότι περιλαμβάνει και τα έξοδα συσκευασίας τώρα εντάξει εμένα σωστό μου κάνει γιατί η σακούλα και οι φυσαλίδες κάτι κάνουν και αυτές αλλά όχι να χρεώνει και ότι θέλει )

Αλλά εγώ άλλο εννοούσα, καλό είναι εφόσον ο πωλητής δεν στέλνει Ελλάδα πρίν χτυπάμε κάτι να ρωτάμε την τιμή για τα μεταφορικά και να κρατάμε το μήνυμα που μας έχει στείλει μέχρι να παραλάβουμε.

 

το ότι εσένα σου είπε 4 λίρες δεν σημαίνει ότι αν το συγκεκριμένο αντικείμενο το χτυπούσε κάποιος άλλος εγώ π.χ όπως προέτρεπε το χθεσινό σου μήνυμα ο πωλητής θα το έστελνε Ελλάδα και αν τελικά το έστελνε προφανώς δε θα με χρέωνε 4 λίρες εκτός από το ότι μπορεί και να μου την έλεγε γιατί δεν ρώτησα πρώτα

(δεν έχω πιεί καφέ ακόμα ναι) :mrgreen::mrgreen:

 

εννοειται οτι το καλυτερο ειναι πρωτα να ρωταμε τα μεταφορικα και μετα να παραγγελνουμε.... αλλα να σε ρωτησω, εφαγα φλας τωρα, το μυνημα που εστειλα στο πωλητη το βλεπω μονο εγω κατω κατω στη σελιδα???????? εσεις δεν το ειδατε οταν εβαλα τη δημοπρασια??????

 

η ερωτηση ηταν postage to Greece

και η απαντηση 4 pounds

 

 

Questions and answers about this item

 

Q: Please give me postage to Greece. Thanks!

A: Hi thanks for ypur question to send by airmail small packets would cost £4.00 Regards Joan

15 Feb, 2011

 

 

http://cgi.ebay.co.uk/BNWTS-M-S-PETIT-BEBE-BODYSUITS-SHORT-SLEEVE-7-PACK-/400195150677?pt=Baby_Clothing&hash=item5d2d7d6355

 

 

αρα ο οποιοσδηποτε απο ελλαδα ηταν κατοχυρωμενος............. γιαυτο και εβαλα το λινκ, για καλο το εκανα.......

εκτος κι αν τα μυνηματα που στελνουμε ειναι προσωπικα................... κατι σαν πμ...........

 

ενιγουει, εγω νομιζω οτι αν ηταν "κυριος" ο πωλητης σε ολους τα ιδια ποστατζ θα εδινε για ελλαδα... αλλα αυτο δεν το ξερεις απο πριν........

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Με αφορμη ενα περαστατικο που εγινε τις προηγουμενες μερες...και αφου προβληματιστικα πολυ για το αν η αντιδραση μου ηταν λανθασμενη, θελω να πω το εξης:

 

Μπραβο σε ολες τις κοπελες που ασχολουνται με τις ιντερνετικες αγορες και δινουν τις πληροφοριες για ο,τι βρισκουν (προσφορες, εκπτωτικους κωδικους, χαμηλες τιμες σε προιοντα που στα μαγαζια βιτρινας τα αγοραζουμε πανακριβα!).

 

Μπραβο που δεν εκμεταλλευεστε για προσωπικο οικονομικο οφελος ολες αυτες τις πληροφοριες!

 

Keep walking συναγωνιστριες! :mrgreen:

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen: Keep walking !!!!

μακάρι να μπορέσουμε να ξυπνήσουμε όσο περισσότερο κόσμο μπορούμε γιατί η κατάσταση έχει φτάσει στο απροχώρητο πλέον πραγματικά..... τις περισσότερες φορές νομίζω ότι οι Έλληνες επιχειρηματίες με περνάνε για ........πρόβατο :D:D

 

τώρα όσον αφορά τους ανθρώπους που ψωνίζουν από το εξωτερικό σε εξευτελιστικές τιμές και μετά μεταπωλούν πράγματα είτε εδώ είτε κάπου αλλού θεωρώντας ότι αφού αυτές οι τιμές παίζουν στην Ελλάδα τόσο θα το δώσω τι να πω

 

.... στις αρχές όταν το έβλεπα με στεναχωρούσε και τουλάχιστον εδώ προσπαθούσα διακριτικά (καλά και μερικές φορές όχι διακριτικά :twisted: ) να ενημερώσω το υποψήφιο "θύμα" αλλά και τον πωλητή ότι δεν είναι σωστό αυτό που κάνει, αλλά πλέον πραγματικά δεν

... όχι γιατί δεν θέλω αλλά γιατί νομίζω ότι όταν κάποιος ενδιαφέρεται να κάνει οικονομία στο πορτοφόλι του αλλά και να μην τον κοροϊδεύουν (μπεεεεεεε):D θα πρέπει να αρχίσει να ψάχνετε και το δεν ξέρω δεν μπορώ που να ασχολούμαι τώρα (το έχω ακούσει άπειρες φορές από φίλες μου στο real life) ιδίως όταν υπάρχουν άνθρωποι εδώ μέσα πρόθυμοι να βοηθήσουν σε κάθε απορία είναι αν μη τι άλλο ένδειξή ότι θές να σε περνάνε πρόβατο οπότε κακό του κεφαλιού σου :cry::cry:

 

ευχαριστώ πολύ κόρες για τις πληροφορίες και την βοήθεια που μοιραστήκατε:D:D

Link to comment
Share on other sites

η ερωτηση ηταν postage to Greece

και η απαντηση 4 pounds

 

 

Questions and answers about this item

 

Q: Please give me postage to Greece. Thanks!

A: Hi thanks for ypur question to send by airmail small packets would cost £4.00 Regards Joan

15 Feb, 2011

 

 

http://cgi.ebay.co.uk/BNWTS-M-S-PETIT-BEBE-BODYSUITS-SHORT-SLEEVE-7-PACK-/400195150677?pt=Baby_Clothing&hash=item5d2d7d6355

 

 

αρα ο οποιοσδηποτε απο ελλαδα ηταν κατοχυρωμενος............. γιαυτο και εβαλα το λινκ, για καλο το εκανα.......

εκτος κι αν τα μυνηματα που στελνουμε ειναι προσωπικα................... κατι σαν πμ...........

 

ενιγουει, εγω νομιζω οτι αν ηταν "κυριος" ο πωλητης σε ολους τα ιδια ποστατζ θα εδινε για ελλαδα... αλλα αυτο δεν το ξερεις απο πριν........

:oops::oops::oops::oops: συγνώμη καλό μου είμαι στουρνάρ δεν είδα ότι ο πωλητής απάντησε δημόσια :oops::oops: δεν ήξερα καν πως μπορεί να γίνει αυτό :oops::oops: οπότε υπέθεσα ότι το μήνυμα για τα μεταφορικά στο έστειλε σε mail για αυτό επέμενα τόσο .......το στουρναρ :mrgreen::mrgreen: έτσι έχεις δίκιο εφόσον τα μεταφορικά αναγράφονται δημόσια δεν μπορεί ούτε να αρνηθεί ούτε να χρεώσει παραπάνω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χιχιχιχι καλο μου πρασινο προβατακι!!!!!!!!!!!!!!!!

κι εγω νομισα οτι δε φαινονται δε ολους αυτα που βλεπω εγω!!!!!!!!!!

κισις!!!!!!!!!

 

ειχα παει μια φορα σε ενα μεγαλο καταστημα στο πικερμι.... πολυ μεγαλο μαγαζι και γνωστο. Θελαμε να δοκιμασουμε τα καροτσακια πριν τα παραγγειλουμε απο το ιντερνετ. Η πωλητρια ηταν πραγματικα φανταστικη, μας εξυπηρετησε τελεια και οταν τη ρωτησα τιμες μου τις ελεγε και σε καθε απαντηση της εγω της ελεγα :shock: !!!! στο ιντερνετ το εχω βρει τοσο.. πιασαμε λοιπον την κουβεντα για το θεμα και μου ειπε οτι γνωριζει σχετικα και οτι πολλοι γονεις πανε αλλα λιγοι αγοραζουν. Προσπαθω μου λεει να το εξηγησω στα αφεντικα... αλλα δεν το καταλαβαινουν οτι ετσι χανουν πελατες... Βγαζουν λεει τρομερο κερδος ποσα αδιανοητα... Να φανταστειτε η κοπελα ντρεποτανε να μας πει τις τιμες!

Κι εγω εχω γνωστες που βαριουνται να ασχοληθουν και τα παιρνουν ολα διπλασια τιμη απο εδω. Και μετα γκρινιαζουν για τα λεφτα που δινουν. Επισης εχω γνωστη που της ειπα να της παραγγειλω το γαλα για το μωρο στη μιση τιμη και η απαντηση ηταν οτι δε θελει να παραγγειλει απο το ιντερνετ γαλα και να το ρισκαρει μηπως και καλα εχει τιποτα και το δωσει στο μωρο της. Προσπαθησα να της εξηγησω οτι απο φαρμακειο θα το παρουμε απλα online αλλα δεν το καταλαβαινε. Δηλαδη στο φαρμακειο της γειτονιας της πως νομιζει οτι φτανει το γαλα? Εχει τιποτα εργαστηρια πισω ο φαρμακοποιος και το φτιαχνει φρεσκο?

δεν επεμεινα γιατι ο καθενας πραττει ως νομιζει..αλλα ειναι κριμα..

off topic αλλα ηθελα να τα πω :)

LaFHp3.png

 

gwUip3.png

Link to comment
Share on other sites

παρελαβα Κροκς!!!! Τελεια!!!

 

Κι εγώ παρέλαβα, τέλεια όντως, απλά... μεγάλα! Η κόρη μου φοράει το 30, πήρα το 29-31 και είναι τεράστια! Του άντρα μου οι σαγιονάρες όμως ήταν πολύ καλές στο νούμερο. Τώρα περιμένω μια άλλη παργγελία με δικές μου, για να δούμε...

Link to comment
Share on other sites

χαχα αυτο θα το διαπιστωσω το απογευμα!!!! και εγω για τη μικρη τα βλεπω μεγααααλα αλλα αφου φοραει 22-23 δε θα της επαιρνα το 21-22 πηρα το 23-24

 

Ελπίζω να της είναι καλά...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσακια καλημερα

Να κανω μια ερωτηση γιατι εχω λιγο αγχωθει. Εχω κανει λογαριασμο στο myukmail, εχω παραγγειλει καποια πραγματακια, εχουν παει εκει, ολα καλα. Παρηγγειλα και απο mothercare μια μεγαααλη παραγγελια, την Τεταρτη 16/2. Ακομη το myukmail δεν μου εστειλε μειλ οτι τα παρελαβε. Το θεμα ειναι οτι ο λογαριασμος μου ληγει στις 24/2 και αγχωνομαι μηπως δεν προλαβει να μου τα στειλει μεχρι τοτε και χρεωθω 2 φορες τα 37,5 λιρες. (ελπιζω να μην τα λεω μπερδεμενα). Μηπως θα επρεπε να στειλω κανα μειλ στο mothercare? Τι να κανω;

h0MYp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια καλημερα

Να κανω μια ερωτηση γιατι εχω λιγο αγχωθει. Εχω κανει λογαριασμο στο myukmail, εχω παραγγειλει καποια πραγματακια, εχουν παει εκει, ολα καλα. Παρηγγειλα και απο mothercare μια μεγαααλη παραγγελια, την Τεταρτη 16/2. Ακομη το myukmail δεν μου εστειλε μειλ οτι τα παρελαβε. Το θεμα ειναι οτι ο λογαριασμος μου ληγει στις 24/2 και αγχωνομαι μηπως δεν προλαβει να μου τα στειλει μεχρι τοτε και χρεωθω 2 φορες τα 37,5 λιρες. (ελπιζω να μην τα λεω μπερδεμενα). Μηπως θα επρεπε να στειλω κανα μειλ στο mothercare? Τι να κανω;

όταν έκανες την παραγγελία στο mothercare λογικά θα σου δώσαν και τράκινγ νο κάνεις λόγκ ιν στον λογαριασμό σου στο μοδερ και βλέπεις το στάτους της παραγγελίας σου (εφόσον δείχνει ότι η παραγγελία παρελήφθη) στην συνέχεια επικοινωνείς με το my uk mail και τους ξαναρωτάς για τα πράγματα και τι θα γίνει αν δεν προλάβουν να σου τα στείλουν μέχρι να έρθει η παραγγελία σου (γιατί να χρεωθείς 2 φορές το 37,5 λίρες αυτά είναι τα μεταφορικά ναι ) για την συνδρομή αν έκανες μηνιαία πλήρωσες 17 νομίζω λογικά αν έχω καταλάβει καλά θα ξαναπληρώσεις μόνο τον επόμενο μήνα πάλι συνδρομή όχι όλο το πόσο άλλα τις 7 λίρες σωστά ???

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!

Εχουμε κανα site με φωτογραφικες μηχανες εκτος απο amazon & ebay?

Ο γιοκας μου το εκανε το θαυμα του και στην olympus θελουν 165ευρα για να τη φτιαξουν!!! (ουτε καινουργια δεν εκανε τοσο)

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!

Εχουμε κανα site με φωτογραφικες μηχανες εκτος απο amazon & ebay?

Ο γιοκας μου το εκανε το θαυμα του και στην olympus θελουν 165ευρα για να τη φτιαξουν!!! (ουτε καινουργια δεν εκανε τοσο)

 

πριν μερικές μέρες ειδα εδω στο φορουμ με τις αγοραπωλησίες μια κοπέλα και πουλούσε μία κανον σε πολύ καλή τιμή για ρίξε μία ματιά!

Link to comment
Share on other sites

όταν έκανες την παραγγελία στο mothercare λογικά θα σου δώσαν και τράκινγ νο κάνεις λόγκ ιν στον λογαριασμό σου στο μοδερ και βλέπεις το στάτους της παραγγελίας σου (εφόσον δείχνει ότι η παραγγελία παρελήφθη) στην συνέχεια επικοινωνείς με το my uk mail και τους ξαναρωτάς για τα πράγματα και τι θα γίνει αν δεν προλάβουν να σου τα στείλουν μέχρι να έρθει η παραγγελία σου (γιατί να χρεωθείς 2 φορές το 37,5 λίρες αυτά είναι τα μεταφορικά ναι ) για την συνδρομή αν έκανες μηνιαία πλήρωσες 17 νομίζω λογικά αν έχω καταλάβει καλά θα ξαναπληρώσεις μόνο τον επόμενο μήνα πάλι συνδρομή όχι όλο το πόσο άλλα τις 7 λίρες σωστά ???

 

Χμ, τωρα που το σκεφτομαι, εχεις δικιο, το πολυ πολυ να μου ζητησουν να πληρωσω την συνδρομη για εναν ακομη μηνα. Οπως και ναχει, σε ευχαριστω για την απαντηση. :D

Απο το Mothercare δεν εχει φυγει ακομη, γραφει οτι φευγει απο τη μερα που εκανα την παραγγελια σε 4-5 εργασιμες μερες, ισως και να προλαβω οριακα.

h0MYp3.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...