Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Kornilia, αναμένω τα νανουρίσματα από public πως και πως

 

κι εμεις νανουρισματα ακουμε. την εχουν πιασει τα δοντια της τη μικρη μου και την εχω πανω μου στο sling!

 

με τρέχουνε οι άντρες μου.....

 

το χρώμα δε το έχω καταλήξει τελείως....

αλλά θέλω να μοιάζει φυσικός!!! ξέρεις, όπως είναι με το ανάγλυφο....

κατάλαβες;;;;

 

ζητάω πολλά, αν γίνονται δε ξέρω.... :shock:

 

φιλεναδα θα σε εχω το νου μου. κοιτα κι εσυ στο ebay.com, γιατι βγαζει περισσοτερα αποτελεσματα απο το αγγλικο.

 

edit ελα σου βρηκα καμποσα και φθηνα. http://shop.ebay.com/i.html?_nkw=starfish&_frs=1&_trksid=p3286.c0.m359#item255fc81369

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

φιλεναδα θα σε εχω το νου μου. κοιτα κι εσυ στο ebay.com, γιατι βγαζει περισσοτερα αποτελεσματα απο το αγγλικο.

 

edit ελα σου βρηκα καμποσα και φθηνα. http://shop.ebay.com/i.html?_nkw=sta...item255fc81369

 

ναι κάτι τέτοιο θέλω.....

θα κοιτάξω μήπως βρω και με χρώματα... αν και το φυσικό είναι μια χαρα!!!!!

το βράδυ που θα πάνε για ύπνο θα τα κοιτάξω με την ησυχία μου.....

 

σε υπερευχαριστώ!!!!!!!!:P:p:p:p:p:p:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κατι τετοιο βρηκα. δεν ακριβως κοκκινοι τελικα. θυμομουν λαθος. παντως ειναι πολυ ωραιοι και φυσικοι. ασε που αμα θες βαφονται μ' ενα spray!

 

http://cgi.ebay.com/100-1-1-4-REAL-FLAT-TAN-STARFISH-STAR-FISH-CRAFTS-/330529406803?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item4cf5167f53#ht_879wt_905

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

κατι τετοιο βρηκα. δεν ακριβως κοκκινοι τελικα. θυμομουν λαθος. παντως ειναι πολυ ωραιοι και φυσικοι. ασε που αμα θες βαφονται μ' ενα spray!

 

http://cgi.ebay.com/100-1-1-4-REAL-FLAT-TAN-STARFISH-STAR-FISH-CRAFTS-/330529406803?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item4cf5167f53#ht_879wt_905

 

ω ναι ναι!!!!!

πολύ ωραίοι!!!!!

 

βάφονται με spray;;;;

το εχεις δοκιμάσει;;;;;

Link to comment
Share on other sites

δεν το εχω δοκιμασει, αλλα σιγουρα θα βαφονται. παντως κι ετσι ειναι πολυ ωραιοι. αν τους αποφασισεις κανε και κανενα παζαρι στον πωλητη. εμενα σε αναλογη περιπτωση μου τα ειχε αφησει μιση τιμη αυτα που ηθελα.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

δεν το εχω δοκιμασει, αλλα σιγουρα θα βαφονται. παντως κι ετσι ειναι πολυ ωραιοι. αν τους αποφασισεις κανε και κανενα παζαρι στον πωλητη. εμενα σε αναλογη περιπτωση μου τα ειχε αφησει μιση τιμη αυτα που ηθελα.

 

 

α καλά τώρα.....

εγώ και τα άπταιστα αγγλικά μου...... :shock::shock::shock::shock::shock:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια θελω την βοηθεια σας θελω να ρτησω βρηκα αυτο το καριτσακι ξερετε ποα εξοδα εχει το αμαζον ??//http://www.amazon.com/gp/offer-listing/B001ODAHF0/ref=sr_1_4_olp?s=baby-products&ie=UTF8&qid=1297886188&sr=1-4&condition=new

και αγορες μονο πιστωτικη???

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια θελω την βοηθεια σας θελω να ρτησω βρηκα αυτο το καριτσακι ξερετε ποα εξοδα εχει το αμαζον ??//http://www.amazon.com/gp/offer-listing/B001ODAHF0/ref=sr_1_4_olp?s=baby-products&ie=UTF8&qid=1297886188&sr=1-4&condition=new

και αγορες μονο πιστωτικη???

 

φτιαξε λιγο το λινκ σου, γιατι δεν μπορω να το ανοιξω. παντως η πληρωμη γινεται μονο με καρτα.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

φτιαξε λιγο το λινκ σου, γιατι δεν μπορω να το ανοιξω. παντως η πληρωμη γινεται μονο με καρτα.

 

ναι:( εγω δεν εχω καρτα και τις αποφευγω σαν το διαολο(λογο παλιας δουλειας που εκανα εμαθα αρκετα απο το κοσμο) αλλα εχει η σδερφη μου;)...παντως πολυ μεγαλη διαφορα με την ελλαδα εδω εχει 120 ευρω ενω εκει με 85 ευρω κ αποτι ειδα ειναι δωρεαν τα εξοδα μεταφορας ε,,,??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αν αυτο που θελεις εχει πανω απο 25 λιρες και πωλητης ειναι το amazon, ναι.

 

σκεφτομαι το καροτσι CHICCO LITLE WAY....δεν ξερω ποιανου ειναι:( πρωτη φορα μπαινω στην διαδικασια και ειμαι τελειως ασχετη:oops:

τωρα ειδα οτι ειναι μονο το κοκκινο σε προσφορα....κ κοκκινο δεν θελω θα περιμενω αλλη προσφορα μαλλον!!!

Link to comment
Share on other sites

ναι:( εγω δεν εχω καρτα και τις αποφευγω σαν το διαολο(λογο παλιας δουλειας που εκανα εμαθα αρκετα απο το κοσμο) αλλα εχει η σδερφη μου;)...παντως πολυ μεγαλη διαφορα με την ελλαδα εδω εχει 120 ευρω ενω εκει με 85 ευρω κ αποτι ειδα ειναι δωρεαν τα εξοδα μεταφορας ε,,,??

ακόμα και σε αυτή την περίπτωση υπάρχει λύση λέγεται prepaid είναι μία κάρτα που βάζεις εσύ το ποσό που θέλεις κάθε φορά και μπορείς να την χρησιμοποιήσεις για αγορές στο internet έχουν όλες οι τράπεζες από ότι ξέρω οπότε ψάξε για αυτή που σε βολεύει :D

Link to comment
Share on other sites

ακόμα και σε αυτή την περίπτωση υπάρχει λύση λέγεται prepaid είναι μία κάρτα που βάζεις εσύ το ποσό που θέλεις κάθε φορά και μπορείς να την χρησιμοποιήσεις για αγορές στο internet έχουν όλες οι τράπεζες από ότι ξέρω οπότε ψάξε για αυτή που σε βολεύει :D

 

ναι εχεις δικιο το ειχα ξεχασει οτι μπορω να κανω μια προπληρωμενη καρτα...ευχαριστω πολυ!!!!!:P

Link to comment
Share on other sites

Eλενα το λινκ σου ειναι απο το Αμερικανικο Αμαζον. Δεν στελνει Ελλαδα.

Κοιταξε στο Αγγλικο. Amazon.co.uk

Aν και νομιζω οτι δυστυχως, δεν υπαρχει το συγκεκριμενο με δωρεαν παραδοση

Link to comment
Share on other sites

Eλενα το λινκ σου ειναι απο το Αμερικανικο Αμαζον. Δεν στελνει Ελλαδα.

Κοιταξε στο Αγγλικο. Amazon.co.uk

Aν και νομιζω οτι δυστυχως, δεν υπαρχει το συγκεκριμενο με δωρεαν παραδοση

 

που ειναι το δεμα σου???το βρηκες?:P

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

προσφατα πηρα απο εκει 2 αρωματα ενα καλβιν κλαιν,ενα μπερμπερι και ενα βερσατζε.Και τα 3 τα εχω παρει και αλλες φορες και ιδιαιτερα το μπερμπερι.Το μονο που κραταγε ηταν το βερσατζε,τα υπολοιπα μυριζαν για παρα πολυ λιγη ωρα και εννοειται οτι απογοητευθηκα.

 

Ευτυχώς, βρέθηκε και κάποια που συμφωνεί μαζί μου. Τα δικά μου αρώματα ήταν givency και ralph lauren

Link to comment
Share on other sites

που ειναι το δεμα σου???το βρηκες?:P

 

Σιγα να μην το βρω!!! :evil:

Πηρα παντου, σε ολα τα courrier της περιοχης μου και στα ΕΛΤΑ αλλα ειναι αφαντο! Τελικα εστειλα μηνυμα στο Αμαζον και μου απαντησαν οτι επικοινωνησαν με Γερμανια και ηταν ακομα εκει!!! :?

Εφτασε σημερα στην Ελλαδα. Για να δουμε ποτε θα ερθει και προς τα δω!!! :|

Link to comment
Share on other sites

κι εγω γιατι ειμαι εδω ρε φιλεναδα; θα σου το συνταξω και θα σου το στειλω σε π.μ.

μονο πες μου ποιους αστεριες εχεις αποφασισει.

 

 

ω σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!!!

μετά από 12 χρόνια αγγλικά (τα 4 ήταν ιδιαίτερα) ούτε ένα lower δε κατάφερα να πάρω....

ε τώρα που πλησιάζω τα 30 παραιτήθηκα από το άθλημα......:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Eλενα το λινκ σου ειναι απο το Αμερικανικο Αμαζον. Δεν στελνει Ελλαδα.

Κοιταξε στο Αγγλικο. Amazon.co.uk

Aν και νομιζω οτι δυστυχως, δεν υπαρχει το συγκεκριμενο με δωρεαν παραδοση

 

α...καλα...καταλαβα!!!! ευχαριστω:(

εχεις δικιο δεν το βρικα......

το αμαζον εχει και γυαλια η πολλα θελω>?

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...