Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

κορίτσια ψώνισα από το homeeshop.gr και έμεινα πολύ ικανοποιημένη.Από ότι είδα έχει καλές τιμές σε παιδικά χαλιά. Κοιτάξτε το κι εσείς οι πιο ψαχμένες να πείτε τη γνώμη σας..συμφέρει?εγώ κάτι πετσέτες πήρα αλλά χαλβάδιασα και τα χαλάκια..αν μπορείτε δείτε το και πείτε γνώμες! Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γειά σας κορίτσια. Είμαι καιρό στο site αλλά τον τελευταίο καιρό δεν έχω χρόνο για να μπώ σχεδόν καθόλου, άρα ζητώ συγνώμη αν σας έχουν κάνει αυτή την ερώτηση αρκετές φορές. Μπορώ να παραγγείλω πάνες από το Αγγλικό Αμαζον; Έκανα μια προσπάθεια σημερα αλλα όλες τις πάνες μου τις βγάζει ότι δεν μπορεί να μου της στείλει στην διευθυνσή μου, δηλαδή Ελλάδα και επειδη δίαβασα κάτι σελίδες πιο πίσω το Καλαμαράκι κ κάποιες άλλες κοπέλες να αγοράζουν πάνες, αναρωτιέμαι μήπως κάνω κάποιο λάθος εγώ. Μήπως είναι άλλο Άμαζον, Γαλλικό ή Γερμανικό; Ευχαριστώ πολύ.

Μαριαλένα 11/12/09

Εμμελεια 16/01/12

Στεφανος 8/5/15

 

23/3/2012 ήρθε και ο ανηψιός!!!

Link to comment
Share on other sites

α! και κάτι άλλο! είδα ένα σαιτ με πολύ ωραίες αποκριάτικες στολές για τα μικράκια μας..΄

http://www.epilegin.gr/index.php?cPath=23&osCsid=098c56c71e149cedf0bd7ecdbac57bbb

είναι ακριβό η φθηνό?Στο νησί που μένω οι στολές μου φάνηκαν πανάκριβες..40-50ευρώ..Αθήνα δεν έχω κοιτάξει τι παίζει..μπορείτε να μου πείτε αν το σαιτ αυτό θεωρείται ακριβό? Δεν έχω ιδέα τι τιμές παίζουν στις στολές γι αυτό ρωτώ!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια. Είμαι καιρό στο site αλλά τον τελευταίο καιρό δεν έχω χρόνο για να μπώ σχεδόν καθόλου, άρα ζητώ συγνώμη αν σας έχουν κάνει αυτή την ερώτηση αρκετές φορές. Μπορώ να παραγγείλω πάνες από το Αγγλικό Αμαζον; Έκανα μια προσπάθεια σημερα αλλα όλες τις πάνες μου τις βγάζει ότι δεν μπορεί να μου της στείλει στην διευθυνσή μου, δηλαδή Ελλάδα και επειδη δίαβασα κάτι σελίδες πιο πίσω το Καλαμαράκι κ κάποιες άλλες κοπέλες να αγοράζουν πάνες, αναρωτιέμαι μήπως κάνω κάποιο λάθος εγώ. Μήπως είναι άλλο Άμαζον, Γαλλικό ή Γερμανικό; Ευχαριστώ πολύ.

 

το αγγλικο δε στελνει

 

το γερμανικο και το γαλλικο νομιζω πως ναι, αλλα δε συμφερει....

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

α! και κάτι άλλο! είδα ένα σαιτ με πολύ ωραίες αποκριάτικες στολές για τα μικράκια μας..΄

http://www.epilegin.gr/index.php?cPath=23&osCsid=098c56c71e149cedf0bd7ecdbac57bbb

είναι ακριβό η φθηνό?Στο νησί που μένω οι στολές μου φάνηκαν πανάκριβες..40-50ευρώ..Αθήνα δεν έχω κοιτάξει τι παίζει..μπορείτε να μου πείτε αν το σαιτ αυτό θεωρείται ακριβό? Δεν έχω ιδέα τι τιμές παίζουν στις στολές γι αυτό ρωτώ!

 

καλες ειναι οι τιμες...και εχει και ωραια σχεδια....

 

μωρε λες να τσιμπησω κι εγω μια? :twisted::mrgreen:

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστώ κορίτσια! Δηλαδή όποιος πρόλαβε πρόλαβε!!!!

 

ε δε προλαβαμε και τιποτα σπουδαιο! ασε που χαθηκαν πολλες παραγγελιες. εγω ειχα παραγγειλει 10 συσκευασιες και ηρθαν μονο οι 4. Για τις υπολοιπες 6 μου εκανα επιστροφη χρηματων...

 

Genuine, μηπως ειδες τι μεταφορικα εχει?

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ελα ρε! τελεια! απο που και ποσο? :mrgreen:

 

 

απο τη νονα του ...30 ευρα πριν κατι χρονια χιχιχχιιχι, αλλα ειναι απαιχτη....τη λιγουρευομουνα απο τοτε!

 

η πιξυ απο αμαζον 24 ευρα

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

 

1. Αποστολή με ACS courier.

H αποστολή των προιόντων είναι δωρεάν για όλη την Ελλάδα

και η παραλαβή πραγματοποιείται εντος 1-2 εργάσιμων ημερών.

*Ο πελάτης επιβαρύνεται 4,90 ? έξοδα αντικαταβολής.

 

2. Αποστολή των προιόντων με φορτηγά της εταιρίας μας.

Iσχυει μόνο για παραγγελίες εντός Αττικής.

3. Παραλαβή του προιόντος απο το κατάστημα.

Προμηθευτείτε το προιόν που σας ενδιαφέρει κατόπιν

συνενοήσεως σε ενα απο τα καταστήματα μας.

 

4.Με πρακτορείο μεταφορών όπου η παραγγελία αποστέλεται

στο τοπικό κατάστημα της περιοχή σας.Η χρέωση γίνεται

κατόπιν συνενοήσεως.

 

Λιγο μπερδεμενα τα λεει, μου φαινεται!

 

 

Link to comment
Share on other sites

απο τη νονα του ...30 ευρα πριν κατι χρονια χιχιχχιιχι, αλλα ειναι απαιχτη....τη λιγουρευομουνα απο τοτε!

 

η πιξυ απο αμαζον 24 ευρα

 

τελεια ειναι! να τα βαλουμε μαζι να κανουν τους 2 (3ο δεν εχουμε...χιχι) σωματοφυλακες!

 

 

Link to comment
Share on other sites

genuine..ε χμμμμμ και η Α σε μωβ νεραιδουλα χαχχαχααχχα

 

Σιγά !!! Γούστα είναι αυτά!!! Εμένα επειδή είναι μακαρόνι λέω να τη ντύσω οβελίξ για να χαρώ η δόλια η μάνα!!!

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα ρε παιδια.....αυτο το αρπα κολα θα μας φαει στην Ελλαδα!

κατσε ρε και σκεψου λιγο πως θα φανει η σελιδα προς τα εξω!!!! τοοοοοοσοοοο δυσκολο πια?

 

ουτε εγω καταλαβα......και με μαθηματικα κατω...ακρη δεν εβγαλα....ειναι πολλαπλων λυσεων η εξισωση!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

αυτο που πιστευω ειναι...με φορτηγα επαρχια πληρωνεις αναλογα

στο καταστημα εισαι οκ

στην αθηνα οκ

στην ελλαδα δωρεαν γενικα με acs

και αν (?) πληρωνεις με αντικαταβολη και οχι πιστωτικη παυπαλ κλπ σκας και κατι παραπανω?????

 

αυτααααααααααααααααααααααααααααα

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...