Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Και τα δικά μου πυρεξάκια έρχονται ήδη και με UPS. Πήρα μόνο αυτά, 10 λίρες, δε χρεώθηκα μεταφορικά και θα μου ρθουν και στην πόρτα μου.

Α ρε άμαζον, κάτι τέτοια μου κάνεις και το καλάθι μου είναι μόνιμα γεμάτο!

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites

ήταν ολίγον τσιμπημένο .. αλλά εδώ στην Ελλάδα πλέον δεν το φέρνουνε .. θέλω να χτυπήσω και το super soft κάποια στιγμή αργόόόότερα ..

 

για το παλτουδάκι πίστεψέ με ότι είναι ΠΑΑΑΑΑΑΑΡΑ πολύ ζεστό και η ποιότητά του είναι ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ !!!! είναι όλο fleece απο μέσα!! στο μαγαζί όσες πελάτισες το είδανε μου έλεγαν ότι το πήρα 50 ? και παραπάνω .. !!

να υπολογίσεις ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ένα νούμερο παραπάνω !!! εμένα η κόρη μου είναι 5 χρονών και 15 κιλά !!! σε όλα τα ρούχα φοράει 3-4 και εγώ παράγγειλα το 5-6 και δεν της έκανε!!!!! αυτά ..

 

Χμ προβληματίζομαι. Η βαφτιστήρα μου θα κλείσει τα 4 σε 2 μήνες και είναι περίπου 104 και 13 κιλά. Οπότε για του χρόνου τον χειμώνα δεν θα της κάνει όπως τα λες. Κρίμα και είναι υπέροχο!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

http://cgi.ebay.co.uk/GIRLS-WINTER-KNIT-TARTAN-BELTED-DRESS-age-5-6-PINK-MIX-/150540821693?pt=Girl_s_Clothing&hash=item230ceea4bd#ht_1190wt_905

 

το ερωτεύτηκα!!! ΤΡΕΛΛΑ ΟΜΩΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ωραίο δε θα είναι για τα γεννέθλιά της?? και μετά για το Πάσχα!!!!! .. αχ ... θα το παραγγείλω!!!!!

Θεοδώρα : 31/03/2006 , Νικόλας : 25/11/2008

All I ever wanted..All I ever needed is here in my arms!!

 

Thank you Roger Waters for bringing this AMAZING show in Greece .. Ευχαριστούμε !!

Link to comment
Share on other sites

Χμ προβληματίζομαι. Η βαφτιστήρα μου θα κλείσει τα 4 σε 2 μήνες και είναι περίπου 104 και 13 κιλά. Οπότε για του χρόνου τον χειμώνα δεν θα της κάνει όπως τα λες. Κρίμα και είναι υπέροχο!

λοιπόν .. πάρτης το 6αρι!! θα το φορέσει λίγο φέτος .. θα της είναι λίίίίίγο μεγαλούτσικο αλλα του χρόνου θα το καταευχαριστηθεί!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! το έχει και σε ρόζ άμα το θέλεις ..

βασικά μια μικρή λεπτομέρεια .. στην κόρη μου της έμοιαζε σαν παλτοζακετάκι .. δηλαδή ίσα ίσα που κάλυπτε λίγο το πωπουδάκι της .. ίσως επειδή της ήτανε μικρό .. δεν ξέρω .. ίσως το σχέδιο να είναι τέτοιο .. στο λέω απλά για να μην περιμένεις κανα παλτό μέχρι το γόνατο!! :lol::P

Θεοδώρα : 31/03/2006 , Νικόλας : 25/11/2008

All I ever wanted..All I ever needed is here in my arms!!

 

Thank you Roger Waters for bringing this AMAZING show in Greece .. Ευχαριστούμε !!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κούκλα, το φόρεμα που πήρα στη μικρή μου δεν είναι μαύρο, είναι καφέ. Εγώ φοράω σχεδόν αποκλειστικά μαύρα αλλά στο παιδί δε σκοπεύω να πάρω μαύρο μέχρι να μου το ζητήσει...

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

εισαι πολυ κοντα στο να μην σου ξαναστειλουν :mrgreen::mrgreen::mrgreen:,ετσι μου εκαναν και εμενα,εβαζα 3 και μου το εκανε 2.τα παραγγειλα και την επομενη φορα......0 σοφακι!:Pδεν με αφηνει να ξαναπαραγγειλω!

 

σοφακι θες να κανουμε μια διασταυρωση στοιχειων? χαχαχα στις ποσες ενιαδες σε "γειωσαν" ?????

 

εγω εχω παρει απο 25/11/10 εως σημερα συνολικα 8 9αδες μωρομαντηλα... δηλαδη η τελευταια παραγγελια προχτες ειχε την 7η και 8η 9αδα.....

πολυ πιθανο να φοβουνται οτι τα μεταπωλεις γιαυτο να βαζουν αυτους τους περιορισμους......... κ να σου πω λογικο (σχετικα) μου φαινεται απο τη πλευρα τους....

ελα ομως που εγω εχω πολλα στοματα να θρεψω χαχαχα μια κουτα στη μανα μου μια στη αδελφη μου μια σε φιλη, στην αποθηκη μια κουτα μου εμεινε (γιαυτο κ παρηγγειλα αλλες 2 τωρα)......

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα, άσε θα βρώ από αλλού, μην μου στοιχίσει και ο κούκος αηδόνι....

 

αχχχ, κι εγω θελω carters!!! ειναι τελειααααα

για πειτε αν τα βρειτε αλλου..

φοβαμαι κι εγω το τελωνειο..

αν καναμε μικρες παραγγελιες? καπου ειχατε γραψει οτι περιπου 45 ευρω αξιας , δεν σταματανε τελωνειο. καλα θυμαμαι?

Link to comment
Share on other sites

σοφακι θες να κανουμε μια διασταυρωση στοιχειων? χαχαχα στις ποσες ενιαδες σε "γειωσαν" ?????

 

εγω εχω παρει απο 25/11/10 εως σημερα συνολικα 8 9αδες μωρομαντηλα... δηλαδη η τελευταια παραγγελια προχτες ειχε την 7η και 8η 9αδα.....

πολυ πιθανο να φοβουνται οτι τα μεταπωλεις γιαυτο να βαζουν αυτους τους περιορισμους......... κ να σου πω λογικο (σχετικα) μου φαινεται απο τη πλευρα τους....

ελα ομως που εγω εχω πολλα στοματα να θρεψω χαχαχα μια κουτα στη μανα μου μια στη αδελφη μου μια σε φιλη, στην αποθηκη μια κουτα μου εμεινε (γιαυτο κ παρηγγειλα αλλες 2 τωρα)......

 

 

 

ειδες που σου ειπα οτι εισαι κοντα????? :mrgreen: στις 9 9αδες με σταματησαν.και ειμαι ακριβως στην δικη σου περιπτωση,εχω πολλα στοματα να θρεψω!:Pκαι θα συνεχισω απο αλλο λογαριασμο!:twisted:

 

υ.γ απο 15 οκτωβρη μεχρι πριν 1 εβδομαδα εγιναν οι παραγγελιες.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια!!

Μόλις έκανα την πρώτη μου παραγγελία!!!Παρήγγειλα crocs για τον μικρό!!Ελπίζω να τα κατάφερα σωστά:rolleyes::rolleyes:

Μήπως ξέρετε κανένα site που να έχει τα προστατευτικά που έχουμε για τον ήλιο στο αυτοκίνητο?Θέλω οχι τα κλασσικά με τις βεντούζες αλλά αυτά που είναι σαν κουρτινάκια(πιάνουν απο το παράθυρο και τραβάς το κορδονάκι προς τα κάτω)ελπίζω να με καταλάβατε τι εννοώ:rolleyes::rolleyes:

Γνωρίζει καμία?Ευχαριστώ!

QgIJp2.png

vjwRp3.png

Link to comment
Share on other sites

και για να ειμαι ακριβης λεει απο κατω

In stock.

Sold by BabyMad Ltd and Fulfilled by Amazon.

αρα δεν τα πουλαει το αμαζον σαν πωλητης...αρα θα χρειαστουν μεταφορικα...

 

κι εγω μια φορα που ηθελα ενα θερμομετρο και ηταν απο αλλο πωλητη αλλα "fullfield by amazon" κοιταξα να βρω τι αλλο μπορω να παρω απο αυτον ωστε να φτασω τις 25 λιρες και να μη χρεωθω μεταφορικα...

ειδες που σου ειπα οτι εισαι κοντα????? :mrgreen: στις 9 9αδες με σταματησαν.και ειμαι ακριβως στην δικη σου περιπτωση,εχω πολλα στοματα να θρεψω!:Pκαι θα συνεχισω απο αλλο λογαριασμο!:twisted:

 

υ.γ απο 15 οκτωβρη μεχρι πριν 1 εβδομαδα εγιναν οι παραγγελιες.

 

αυτο σκεφτηκα κι εγω...... αμα κανω λογαριασμο στο ονομα του αντρα μου του πατερα μου της αδελφη μου και οοολο μου το σοι με λιγα λογια και παιρνω εως 9 9αδες μια χαρα... αν ομως δουν οτι η πληρωμη γινεται με την ιδια καρτα????? ισως να χουμε θεμα....................

στη τελικη ομως θα τους στειλω ενα μηνυμα......... κατι του στυλ οτι ειμαι ιδιωτης και τα αγοραζω αποκλειστικα για δικη μου χρηση κ να ρωτησω για ποιο λογο μου απαγορευουν να παραγγειλω μωρομαντηλα... εσυ το εκανες αυτο??? και επισης ποσες 9αδες θεωρουν οτι μπορω να παραγγειλω πχ σε 3 μηνες??? σε "γειωνουν" για παντα??? δεν το νομιζω.......

σοφακι δεν στελνεις ενα μαιλ ετσι απο περιεργια να δουμε τι θα σου πουν? εχεις χρονο να το γραψεις????

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!

Μόλις έκανα την πρώτη μου παραγγελία!!!Παρήγγειλα crocs για τον μικρό!!Ελπίζω να τα κατάφερα σωστά:rolleyes::rolleyes:

Μήπως ξέρετε κανένα site που να έχει τα προστατευτικά που έχουμε για τον ήλιο στο αυτοκίνητο?Θέλω οχι τα κλασσικά με τις βεντούζες αλλά αυτά που είναι σαν κουρτινάκια(πιάνουν απο το παράθυρο και τραβάς το κορδονάκι προς τα κάτω)ελπίζω να με καταλάβατε τι εννοώ:rolleyes::rolleyes:

Γνωρίζει καμία?Ευχαριστώ!

 

 

και ΝΑΙ ειναι γεγονος !!!!!εκανες την πρωτη σου παραγγελια..........χωρις να σε βοηθησω!!!! και επεται συνεχεια!!!!!:P:p:p

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

κι εγω μια φορα που ηθελα ενα θερμομετρο και ηταν απο αλλο πωλητη αλλα "fullfield by amazon" κοιταξα να βρω τι αλλο μπορω να παρω απο αυτον ωστε να φτασω τις 25 λιρες και να μη χρεωθω μεταφορικα...

 

 

αυτο σκεφτηκα κι εγω...... αμα κανω λογαριασμο στο ονομα του αντρα μου του πατερα μου της αδελφη μου και οοολο μου το σοι με λιγα λογια και παιρνω εως 9 9αδες μια χαρα... αν ομως δουν οτι η πληρωμη γινεται με την ιδια καρτα????? ισως να χουμε θεμα....................

στη τελικη ομως θα τους στειλω ενα μηνυμα......... κατι του στυλ οτι ειμαι ιδιωτης και τα αγοραζω αποκλειστικα για δικη μου χρηση κ να ρωτησω για ποιο λογο μου απαγορευουν να παραγγειλω μωρομαντηλα... εσυ το εκανες αυτο??? και επισης ποσες 9αδες θεωρουν οτι μπορω να παραγγειλω πχ σε 3 μηνες??? σε "γειωνουν" για παντα??? δεν το νομιζω.......

σοφακι δεν στελνεις ενα μαιλ ετσι απο περιεργια να δουμε τι θα σου πουν? εχεις χρονο να το γραψεις????

 

 

 

οχι δεν εστειλα μειλ γιατι απλα θα ανοιγα καινουργιο λογαριασμο με την καρτα του αντρα μου οποτε δεν με ενοιζε.οταν συμπληρωσω το οριο θα κανω το ιδιο με την αδερφη μου!:mrgreen:

 

εγω θα τους σπασω τα νευρα οχι αυτοι! :twisted::twisted:

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν εστειλα μειλ γιατι απλα θα ανοιγα καινουργιο λογαριασμο με την καρτα του αντρα μου οποτε δεν με ενοιζε.οταν συμπληρωσω το οριο θα κανω το ιδιο με την αδερφη μου!:mrgreen:

 

εγω θα τους σπασω τα νευρα οχι αυτοι! :twisted::twisted:

 

καλα κι εγω δε θα σκασω, θα παω να γεμισω τη προπληρωμενη στην αναγκη.... αλλα στην εσχατη αναγκη!

 

αν καταφερω αυριο να βρω χρονο θα τους στειλω ενα μαιλ στο ασχετο και καλα για το ποσα μωρομαντηλα "επιτρεπεται" να παραγγελνει καποιος.... αφου ακομα υποτιθεται δε ξερω οτι δε θα με αφησουν να παρω κι αλλα.......

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και ΝΑΙ ειναι γεγονος !!!!!εκανες την πρωτη σου παραγγελια..........χωρις να σε βοηθησω!!!! και επεται συνεχεια!!!!!:P:p:p

 

Θα δείξει το αποτέλεσμα αν χρειαζόμουν βοήθεια!!!!!Το έκανα και με paypal τρομάρα μου:mrgreen::mrgreen:

QgIJp2.png

vjwRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Έχει υπόψη καμμία αν η UPS παραδίδει Σάββατο;

Κακώς αναρωτιέμαι για Σάβατο, τα πυρεξάκια είναι ήδη Κολωνία, μεσημεράκι θα ναι Κορωπί, το απόγευμα παραλαμβάνω!

Α ρε UPS...

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites

Με βάλατε κι εμένα στο τρυπάκι και έκανα κι εγώ παραγγελία τα πυρεξάκια... Στην αρχή μου έλεγε για τέλος Μαρτίου... Τώρα μου δίνει κι εμένα παραλλαβή 24/2 . Γατούλα μαζί θα παραλλάβουμε...

Ή στραβός είν' ο γιαλός, ή στραβά αρμενίζουμε! ! !:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!

Μόλις έκανα την πρώτη μου παραγγελία!!!Παρήγγειλα crocs για τον μικρό!!:

!

 

Καλημέρα funs των crocs! Θέλω και εγώ να πάρω για τα μικρά μου (20μηνων) crocs για την άνοιξη (εχει free shipping this weekend) Εχετε πάρει τα κλασσικά με την ανοιχτή φτέρνα ή τα κλειστά; Μου φαίνονται πιο σταθερά τα κλειστά αλλά διαβασα κάποια reviews ότι έχουν στενό ανοιγμα. Είναι γενικά άνετα και σταθερά παπούτσια για τόσο μικρά παιδάκια; Παίρνουμε ένα νουμερο μεγαλύτερο; Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα !!

Είμαι πολύ χαρούμενη γιατί μόλις παρέλαβα! Έφυγαν από Αγγλία την Τετάρτη, με απλό ταχυδρομείο και σήμερα ήρθαν.

Όλα σε πολύ καλή συσκευασία και μια χαρά.....

Για όσες θέλουν να παραγγείλουν, προχωρήστε!!

Link to comment
Share on other sites

hello! οσες παιρνετε μωρομαντηλα απο αμαζον με τη σεσουλα ακουστε.............. ή μαλλον διαβαστε!!!!! :D:D:D

ιδου η απαντηση του αμαζον για τις 9 αδες μωρομαντηλα

 

I am sorry to hear that you are unhappy that we limit the quantity a customer can purchase of "Pampers Sensitive Baby Wipes - 9 x Packs of 63 (567 Wipes)".

I can confirm that customers are eligible to purchase 5 quantities of this item 'Pampers Sensitive Baby Wipes - 9 x Packs of 63 (567 Wipes)' in a month.

On checking your account, I can see that you have placed this order #203-9273645-6905162 for two quantities of this item 'Pampers Sensitive Baby Wipes - 9 x Packs of 63 (567 Wipes)' on February 02, 2011.

Therefore you are eligible for another three quantities before the end of this month February.

In month of March again you are eligible for five quantities.

Unfortunately, we are not able to honour orders placed for these items that exceed the quantity restrictions mentioned on our website.

Thank you for your understanding and for shopping at Amazon.co.uk

 

 

τελικα ηταν απλουστερο αποτι νομιζαμε (σοφακι) ειναι μηνιαιο το λιμιτ των 5 συσκευασιων και ετσι καθε μηνα μπορεις να παιρνεις 5.... ευτυχως που ρωτησα τελικα! τωρα θα ξερω να παραγγελνω πιο "σωστα"

επισης απο αυτα που μου λεει καταλαβαινω οτι καπου στο σαιτ τους ανγραφεται αυτο το οριο... τωρα που το λεει δε ξερω....... κ προφανως ισχυει και για αλλα προιοντα κατι αντιστοιχο, προφανως για να αποφυγουν μεταπωλησεις των προιοντων...... δε μπορω να σκεφτω αλλο λογο.....

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!

Μήπως ξέρετε κανένα site που να έχει τα προστατευτικά που έχουμε για τον ήλιο στο αυτοκίνητο?Θέλω οχι τα κλασσικά με τις βεντούζες αλλά αυτά που είναι σαν κουρτινάκια(πιάνουν απο το παράθυρο και τραβάς το κορδονάκι προς τα κάτω)ελπίζω να με καταλάβατε τι εννοώ:rolleyes::rolleyes:

Γνωρίζει καμία?Ευχαριστώ!

 

Καλημέρα.

Ρίξε μία ματιά σε amazon. Και γω από δω σκέφτομαι να τα χτυπήσω!

http://www.amazon.co.uk/Clippasafe-CL501-Roller-Blind-2-Pack/dp/B000FVXH72/ref=sr_1_1?s=baby&ie=UTF8&qid=1297413221&sr=1-1

http://www.amazon.co.uk/Winnie-Pooh-Adjust-Sunshade-2-Pack/dp/B001TH8GWW/ref=sr_1_5?s=baby&ie=UTF8&qid=1297413221&sr=1-5

http://www.amazon.co.uk/Graco-Roller-Car-Shades-2-Pack/dp/B000WXSGHE/ref=sr_1_13?s=baby&ie=UTF8&qid=1297413221&sr=1-13

82nop2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...