Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Από το e-bay αγόρασα αυτά τα παπουτσάκια για τη μικρή μου και έμεινα πολύ ευχαριστημένη από τον πωλητή

 

http://cgi.ebay.co.uk/NEW-GIRLS-PINK-LEATHER-VELCRO-SKECHERS-PUMPS-SIZE-5_W0QQitemZ330526041762QQcategoryZ57974QQcmdZViewItemQQ_trksidZp4340.m506QQ_trkparmsZalgo%3DNGRI%26its%3DI%26itu%3DUA%26otn%3D8%26pmod%3D330526036329%26ps%3D63%26clkid%3D6942579620719711796

 

όπως και από αυτόν τον πωλητή που αγόρασα μια αποκριάτικη στολή

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=120608058253&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τι μεταφορικά έχει αυτό το site???

 

Οι τιμές των μεταφορικών ξεκινούν απο τις 2,35 λίρες, θεωρώντας φυσικά οτι παίρνεις κάτι ελαφρύ π.χ. ένα κουτί γάλα και ανεβαίνουν φτάνοντας τις 22,95 λίρες μαξιμουμ.

εμένα η παραγγελία ήταν 2 μικρές κούτες απο συσκευασία μωρομάντηλων πάμπερς των 12 τμχ και όπως είπα τα μεταφορικά μου έφτασαν τις 5,35 λίρες.

Βάζοντας τα πράγματα που θες στο καλάθι, σου ανεβάζει τα μεταφορικά αυτόματα ανάλογα με το προιόν που προσθέτεις.

Link to comment
Share on other sites

α

θαχω και τελωνειο????? οεοοοοο????????? 22,57 λιρες λεει που εμπλεξα με τη κινα δε καταλαβα ωρε!

 

οχι δεν θα εχεις τελωνειο. το πολυ να πληρωσεις 4 Ε για εκτελωνιστικα τελη τιποτα παραπανω.

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια που ψωνιζετε απο Babykind --- ποια μωρομαντηλα αγοραζετε? Τα earth- friendly ή τα naturebotts? Εχουν καμια διαφορα?

 

Λοιπον...τα earth friendly ειναι καλυτερα απο τα naturebotts κατα την γνωμη μου.Ακομη πιο καλα ειναι τα jackson reece.

 

Ομως σχετικα με τις αγορες απο babykind και ιδιως για μωρομαντηλα θα σου ελεγα πρωτα να τους ρωτησεις με ενα μεηλ τι μεταφορικα θα σου χρεωσουν.

 

Μεχρι τωρα ηξερα οτι τα μεταφορικα για ολες τις παραγγελιες τους καθοριζονται απο το συνολικο κοστος της αγορας το οποιο αναγραφεται ξεκαθαρα στην σελιδα τους.Προσφατα ομως εκανα μια παραγγελια για 10 πακετα μωρομαντηλα και μετα αρκετο καιρο μου ειπαν οτι θα μου χρεωσουν 30 λιρες:shock:μεταφορικα επειδη ειναι βαρυ πακετο!!!

Να σημειωσω οτι δεν μου ειχε ξανασυμβει κατι τετοιο και να σκεφτεις η πρωτη μου παραγγελια σε αυτους ηταν πολυ βαρυτερη!!!

 

Γι αυτο καλυτερα ριξε ενα μεηλ πρωτα...ιδιως αν εχεις σκοπο να παρεις πολλα πακετα!!!

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν θα εχεις τελωνειο. το πολυ να πληρωσεις 4 Ε για εκτελωνιστικα τελη τιποτα παραπανω.

 

 

σου ερχεται κανα χαρτι?...γιατι δεν εχω μπλεξει ποτε με τετοια θεματα

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σου ερχεται κανα χαρτι?...γιατι δεν εχω μπλεξει ποτε με τετοια θεματα

 

οτι ερχεται με ταχυδρομειο απο Αμερικη,Κινα κλπ που εχει 3-4 ευρω εξοδα εκτελωνισμου,αναγραφει το ποσο στο χαρτακι που αφηνει ο ταχυδρομος και τα πληρωνεις στο ταχυδρομειο!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια το melinamay έχει πολύ όμορφα παπουτσάκια disney για παιδιά. Ρίξτε μια ματιά

http://www.melinamay.com/

Όποια θέλει να παραγγείλει βρήκα και εκπτωτικό κωδικό -10%! Ας μου πει να τον στείλε με πμ.

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

 

κυρια μου να με στειλεις πμ να τον εχω τον πωλητη σμουτσ

 

Παράγγειλα τη Τετάρτη τα φανελάκια marks and spenser από τον πωλητή στο ebay που έχει αγοράσει και το καλαμαράκι και τη Δευτέρα ήταν εδώ! Φοβερός ο τύπος και απαντούσε αμέσως στα μηνύματα μου! Ευχαριστώ κορίτσια ακόμα μια φορά! Πολύ καλή η ποιότητα τους!

 

Τελεια δεν ειναι? και εγω τα επλυνα προχθες και της τα φορεσα ήδη, σουπερ ποιοτητα και ας ειναι αρχαιο το σχεδιο τους.

 

Από το e-bay αγόρασα αυτά τα παπουτσάκια για τη μικρή μου και έμεινα πολύ ευχαριστημένη από τον πωλητή

 

http://cgi.ebay.co.uk/NEW-GIRLS-PINK-LEATHER-VELCRO-SKECHERS-PUMPS-SIZE-5_W0QQitemZ330526041762QQcategoryZ57974QQcmdZViewItemQQ_trksidZp4340.m506QQ_trkparmsZalgo%3DNGRI%26its%3DI%26itu%3DUA%26otn%3D8%26pmod%3D330526036329%26ps%3D63%26clkid%3D6942579620719711796

 

όπως και από αυτόν τον πωλητή που αγόρασα μια αποκριάτικη στολή

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=120608058253&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

 

Στελλα αν μπορεις στειλε μου με πμ τον πωλητη να μη το χασω

και αν μπορεις απαντησε μου πως θα κανουμε την συναλλαγη μας για να παρω τα παπουτσακια. Σε ευχαριστώ πολυ

 

αλλα και παλι δε μου καθεται καλα....βλεπω λιρες....απο χονκ Κονκ??? τι να πω! εκουφαθην!!!!!! αντε και θελω καρτα για να βγαλω φωτοςςςςςς

 

κουκλι.....ο χονγκ κονγκ μπορει να μενει εκει να πουλαει απο εκει αλλα τα πουλαει σε λιρες ρε.....αφου τα ανεβαζει στο αγγλικο εμπευ

 

Ευχαριστώ!

 

Καλά μας έλεγε η φίλη για τα πυρεξάκια. Μου ρθε μέιλ με νέο dispatch estimate 11 Φεβρουαρίου ;)

Άλλωστε, τώρα φαίνονται in stock.

 

ααα τελεια γιατι και εγω τα θελω, θα τα παραγγειλω σημερα μαζι με το παπλωμα για την μικρη μου ευχαριστωωωωω

 

Link to comment
Share on other sites

ααα τελεια γιατι και εγω τα θελω, θα τα παραγγειλω σημερα μαζι με το παπλωμα για την μικρη μου ευχαριστωωωωω

Η πλάκα είναι ότι πολλά από αυτά που συζητάμε εδώ, πάμε και πλακωνόμαστε και τα παραγγέλνουμε όλες.

Θα βλέπουν μαζικές ελληνικές παραγγελίες και θα χαζεύουν :D:D

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites

Η πλάκα είναι ότι πολλά από αυτά που συζητάμε εδώ, πάμε και πλακωνόμαστε και τα παραγγέλνουμε όλες.

Θα βλέπουν μαζικές ελληνικές παραγγελίες και θα χαζεύουν :D:D

 

Πες το ψέμματα....

 

ηδη περιμενω δυο βδομαδες ποτε θα φερουν κατι αξεσουαρ του αντρος για το νεο του κινητο....ακριδα επεσε!

 

Link to comment
Share on other sites

Η πλάκα είναι ότι πολλά από αυτά που συζητάμε εδώ, πάμε και πλακωνόμαστε και τα παραγγέλνουμε όλες.

Θα βλέπουν μαζικές ελληνικές παραγγελίες και θα χαζεύουν :D:D

Αυτο ξαναπεστο!

Χθες παρηγγειλα απο amazon τον φορτιστη μπαταριων που συζητουσατε, μαζι με επαναφορτιζομενες μπαταριες.

Δεν ειχα σκοπο να τον αγορασω, αλλα διαβαζοντας σκεφτηκα πως θα μου ειναι χρησιμος!

GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Και εμεις ετσι κανουμε εδω και δυομιση χρονια ολα της τα παιχνιδια ειναι με επαναφορτιζομενες μπαταριες, δινεις κατι παραπανω στην αρχη αλλα ποτε δεν ξεμενεις και δεν αγοραζεις συνεχεια μπαταριες και κανεις και καλο στο περιβαλλον.

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλαμαρακι, παπλωμα απο που θα παραγγειλεις?

 

Το ήξερα οτι θα ρωτήσεις χε χε :mrgreen::mrgreen:

 

Απο το αμαζον ραννια και δεν εχει και μεταφορικα

ειμαι μεταξύ δυο

 

αυτου

 

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0001PY5GO/ref=ord_cart_shr?ie=UTF8&m=A3P5ROKL5A1OLE

 

και αυτου

 

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B002Y654IG/ref=ord_cart_shr?ie=UTF8&m=A3P5ROKL5A1OLE

 

αλλα μαλλον θα παρω το πρωτο που ειναι και υποαλλεργικο για καλο και για κακό. Και εγω την αλλεργια μου την εμφάνισα μεγάλη στα 15....

 

Τωρα ψάχνω και θηκη να μην εχει πολυεστερα καθολου

 

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ξαναπεστο!

Χθες παρηγγειλα απο amazon τον φορτιστη μπαταριων που συζητουσατε, μαζι με επαναφορτιζομενες μπαταριες.

Δεν ειχα σκοπο να τον αγορασω, αλλα διαβαζοντας σκεφτηκα πως θα μου ειναι χρησιμος!

 

Εγώ έχω ήδη φορτιστή (πληρωμένο στο πολλαπλάσιο οφ κορς), αλλά επειδή ο κανίβαλός μου έχει καταφέρει να χάσει όλες τις επαναφορτιζόμενες, λέω να ρίξω μια ματιά σε αυτές, αν συμφέρει να πάρω από άμαζον...

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ε, αναρωτιέμαι κι εγώ σα χαζή άμα συμφέρει να πάρω επαναφορτιζόμενες από άμαζον, λες και δε ξέρω την απάντηση...

 

άμαζον

 

ελλαδιστάν

 

:shock::shock::shock:

Παρ' όλο που τα ξέρω, κάθε φορά εκνευρίζομαι ξανά :evil::evil::evil:

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια, αγορασε η αδερφη μου σετ παπλωματοθηκες απο www.elinens.co.uk. και ηταν τελειες! Ειχα παρει εγω κατι καλτσες απο το sockshop και μαζι με τις καλτσες μου στειλανε και μια μπροσουρα με εκπτωτικο κωδικο απο το αδερφο σαιτ τους με τα σεντονια.. Εχει κατι φοβερα σχεδια... Οι τιμες βεβαια ποικιλουν αναλογα με την ποιοτητα... Σκεφτομαι να παρω. Ο κωδικος ειναι SOCK και απο οτι καταλαβα δουλευει παντοτε και ειναι 10 %

LaFHp3.png

 

gwUip3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, αγόρασα αυτά για τον άντρα μου και είναι πολύ καλά (τα πήρα και με επιπλέον 20% έκπτωση)

http://www.mandco.com/jackets+coats/liberty-walking-jacket/invt/9801251navy/ (χοντρούτσικο και ζεστούλικο)

http://www.mandco.com/sweat-tops/transmission-hooded-sweat/invt/9902074greymarl/

Παραγγελία 25/1 και παρέλαβα σήμερα το χαρτάκι ΕΛΤΑ (που έγραφε 4/2... ασχολίαστο). Έπρεπε να υπογράψω για να πάρω το πακέτο :-)

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...