Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Σήμερα το πρωί παρήγγειλα από εδώ http://www.littlescamps.ie/Products/GIRLS_SHOES/Girls_Shoes.html παπουτσάκια για την κόρη μου και λίγο πριν μου στείλαν μήνυμα ότι τα έδιωξαν. Αναμένω και θα σας πω εντυπώσεις

 

ti ομορφα παπουτσακια!!!τι μεταφορικα πληρωσες??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αθλητικά για κοριτσάκια..από πού????

 

Ειρηνάκι θα σου προτείνω τα geox για αθλητικά!Είναι ανατομικά και η μικρή μου τα έχει λιώσει στη κυριολεξία...θα τα βρεις και σε πολύ καλή τιμή τώρα με τις εκπτώσεις..εγώ τα πήρα 38 ευρώ με τις εκπτώσεις σε μαγαζί in Greece...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ρίξε για ματιά εδώ κοριτσάκι μου και αν δεν βρείς κάτι σφύρα να βρούμε τίποτα στο ebay

υποθέτω στο shoesforkids κοίταξες ε??

 

εδώ δεν είχε....

 

και στο shoesforkids δεν μου άρεσαν.....

 και αποθηλασε επιτελους!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα! γνωριζεται αν μπορω να βρω μεσω νετ physiomer spray baby?

 

Παρηγγειλα απο εδω μια καμερα

 

http://www.digital-master.gr/el-gr/Default.aspx

 

αλλα καθυστερησε 20 μερες να ερθει!

sq3Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

να σου πω την αληθεια, υπο αλλες συνθηκες δεν θα το αφηνα να περασει ετσι. ετυχε ομως σε δεμα που περιμενα με μεγαλη λαχταρα κι απο τη χαρα μου του τα εδωσα να παει να φυγει. ασε που χαρηκα που γλυτωσα το τελωνειο, γιατι αλλα εγραφε απ' εξω κι αλλα ειχε μεσα το κουτι.

 

λοιπον kornilia το ποσο που πληρωσες ειναι για εξοδα εκτελωνισμου. Το μονο που δεν πηρες αποδειξη.

Σημερα παρελαβα απο Κινα ενα πακετο και πληρωσα 3,70 Ε με αποδειξη ως εξοδα εκτελωνισμου.

αν θυμαμαι καλα και καποια αλλη κοπελα ειχε πληρωσει εδω στα ΕΛΤΑ ομως για παραλαβη πακετου απο χωρα εκτος Ε.Ε.

 

Εγω το ειχα ξεγραψει αυτο το πακετο αφου το ειχα παραγγειλει απο 29/11 ειχα μαλιστα κανει και καταγγελια στο paypal αφου δεν ειχα παραλαβει τιποτα μετα απο 35 ημερες και η κινεζα μου εδινε αναβολη στην αναβολη. Την εκλεισα βεβαια την καταγγελια αλλα απο Κινα δεν ξερω αν θα ξανακανω παραγγελια εχουν προβλημα με τις μεταφορες - παραδοσεις.

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πήρα στα ΕΛΤΑ της περιοχής μου και μου είπαν ότι λόγω τρομοκρατίας, γίνεται μεγαλύτερος έλεγχος και υπάρχει μεγάλη καθυστέρηση, ειδικά από Αμερική, κάνουν 1-1,5 μήνα...

 

Εμένα πες το!!! Έχω κάνει παραγγελία (η 6η μου) από fragrancex και φορτώθηκε 17/11/2010 :shock:

ΕΕΕ, ακόμα περιμένω. Έχω στείλει πολλά μηνύματα αλλά όλα λένε το ίδιο. Κοινώς υπομονή, φταίνε οι εκτελωνισμοί κτλ.....

 

Σημερα παρελαβα απο Κινα ενα πακετο και πληρωσα 3,70 Ε με αποδειξη ως εξοδα εκτελωνισμου.

αν θυμαμαι καλα και καποια αλλη κοπελα ειχε πληρωσει εδω στα ΕΛΤΑ ομως για παραλαβη πακετου απο χωρα εκτος Ε.Ε.

 

Εγώ πλήρωνα 3 € μέχρι τις πρώτες 2-3 παραγγελίες από Αμερική - fragrancex. Μετά από εκεί τις έφερνε ο ταχυδρόμος στο γραφείο και τις άφηνε στην ρεσεψιόν οπότε δεν πλήρωνα. Με την τελευταία παραγγελία όπως είπα παραπάνω ακόμα περιμένω.....

Link to comment
Share on other sites

λοιπον kornilia το ποσο που πληρωσες ειναι για εξοδα εκτελωνισμου. Το μονο που δεν πηρες αποδειξη.

Σημερα παρελαβα απο Κινα ενα πακετο και πληρωσα 3,70 Ε με αποδειξη ως εξοδα εκτελωνισμου.

αν θυμαμαι καλα και καποια αλλη κοπελα ειχε πληρωσει εδω στα ΕΛΤΑ ομως για παραλαβη πακετου απο χωρα εκτος Ε.Ε.

 

Εγω το ειχα ξεγραψει αυτο το πακετο αφου το ειχα παραγγειλει απο 29/11 ειχα μαλιστα κανει και καταγγελια στο paypal αφου δεν ειχα παραλαβει τιποτα μετα απο 35 ημερες και η κινεζα μου εδινε αναβολη στην αναβολη. Την εκλεισα βεβαια την καταγγελια αλλα απο Κινα δεν ξερω αν θα ξανακανω παραγγελια εχουν προβλημα με τις μεταφορες - παραδοσεις.

 

καλε το κοριτσι δεν το πηρε με ελτα.....

Με κουριερ ήταν το δεμα της για αυτο και ηταν κουφο να πληρωσει!

 

Link to comment
Share on other sites

καλε το κοριτσι δεν το πηρε με ελτα.....

Με κουριερ ήταν το δεμα της για αυτο και ηταν κουφο να πληρωσει!

 

οντως με dhl το παρελαβα, αλλα ειχε φυγει απο το ταχυδρομειο της Σιγκαπουρης. μαλλον επειδη ηταν αποστολη express ηρθε με courier.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ρίξε για ματιά εδώ κοριτσάκι μου και αν δεν βρείς κάτι σφύρα να βρούμε τίποτα στο ebay

υποθέτω στο shoesforkids κοίταξες ε??

Αν είσαι Αθήνα ή Θεσσαλονίκη μπορείς να δεις και στο στοκ της Puma που έχει εξαιρετικά παπούτσια (και ρούχα) μισοτιμής..

Link to comment
Share on other sites

καλε το κοριτσι δεν το πηρε με ελτα.....

Με κουριερ ήταν το δεμα της για αυτο και ηταν κουφο να πληρωσει!

 

ναι καλαμαρακι μου με κουριερ το πηρα και εγω και πληρωσα με αποδειξη 3,70 ευρωπουλα.

 

Απλως λεω οτι και μεσω ΕΛΤΑ προφανως γινεται το ιδιο το ειχε αναφερει καποια κοπελα εδω.

 

Πρεπει να εσπασα το ρεκορ παραδοσης απο Myukmail. Εχτες το απογευμα dispatched σημερα το μεσημερι το παρελαβα.

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites

Αν είσαι Αθήνα ή Θεσσαλονίκη μπορείς να δεις και στο στοκ της Puma που έχει εξαιρετικά παπούτσια (και ρούχα) μισοτιμής..

σε ευχαριστώ Elsarg αλλά δεν ψωνίζω σχεδόν τίποτα από φυσικά μαγαζιά (μόνο για τον καφέ δεν έχω βρει λύση ακόμα αλλά το παλεύω) :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το συνιστώ το στοκ ..την άλλη φορά είχα βρει για τον άντρα παπούτσια από 99 ευρώ 9 ευρώ...και τα παιδικά τους έχουν εξαιρετική ποιότητα ενώ για τα Nike δεν μπορώ να πω το ίδιο.

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια καλημέρα,

 

Μήπως ξέρει καμία σας, πως λέμε την γάστρα στα αγγλικά?

 

Το πρώτο συνθετικό είναι stoneware. Από εκεί και πέρα έχει διάφορες ονομασίες (stoneware dish, stoneware pot κτλ) αναλόγως το είδος που θες.

Ελπίζω να βοήθησα!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αν είσαι Αθήνα ή Θεσσαλονίκη μπορείς να δεις και στο στοκ της Puma που έχει εξαιρετικά παπούτσια (και ρούχα) μισοτιμής..

 

για πεσ που ειναι στην θεσσαλονικη τα στοκ τησ πουμασ??:):)

Link to comment
Share on other sites

για πεσ που ειναι στην θεσσαλονικη τα στοκ τησ πουμασ??:):)

 

Κουλα βρίσκεται στο Μεγκα αουτλετ που ειναι κοντά στο γήπεδο του παοκ ανατολικά,στο υπογειο ειναι μαζι με αλλες εταιρειες με αθλητικά,

ποιο αναλυτικά δες εδώ http://www.megaoutlet.gr/contact.aspx?iid=35

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...