Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Παραγγείλαμε χτες κάτι αθλητικά νικε για τον άντρα μου από την Αμερική σε σούπερ τιμή! Ελπίζω να προκύψει τελωνείο για να παραγγείλω και εγώ την επόμενη φορά...

 

Από Dorothy perkins κανένα νεότερο δυστυχώς...μα πότε θα έρθουν τέλοσπαντων; Πάνε 2 βδομάδες που φύγαν από εκεί....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγω 2 φορες που παρηγγειλα απο dorothyperkins μου ηρθαν με acs παρτους ενα τηλεφωνο καλυτερα!

Περιμενει ακομα μια κοπελα απο εκει αν δεν κανω λαθος,ας σου γραψει κ αυτη με τι παρελαβε γιατι ειδα οτι καποιες κοπελες εχουν παραλαβει με Ελτα

Παντως εγω πριν 1μηνα περιπου τα πηρα δεν νομιζω να αλλαξε κατι

Ts65p3.png
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ που παρήγγειλα από amazon τελευταία δεν μου έδωσαν tracking number και περιμένω το δεματάκι την Τετάρτη...Για να δούμε...Πάντως γενικά εγώ όσες παραγγελίες έχω κάνει μέσω amazon ήταν πάντα εντός των χρονικών ορίων που μου είχαν πει...Πέρσι θυμάμαι είχα παραγγείλει μια ξυριστική μηχανή του συζύγου Δευτέρα βράδυ και Τρίτη μεσημέρι ήταν Λάρισα!!!!:shock::shock::shock::shock::shock: Τώρα με τα δωρεάν μεταφορικά έχουν αρχίσει και καθυστερούν παραπάνω...

Επίσης έκανα και τις πρώτες μου παραγγελίες από ebay...Πήρα τα ανταλλακτικά για το κινητό του συζύγου, αυτά τα τέλεια παντοφλάκια http://stores.ebay.co.uk/Shoes-Zoo/12-18-months-/_i.html?_fsub=5&_sid=98861764&_trksid=p4634.c0.m322 και τα εσωρουχαλάκια από marks and spencer που έβαλε το καλαμαράκι http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=220723663439&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

Να ρωτήσω κάτι???Φαντάζομαι με απλό ΕΛΤΑ έρχονται του ebay τα πράγματα οπότε φέξε μου και γλύστρισα...Επίσης τα παντοφλάκια που έρχονται από Καναδά υπάρχει περίπτωση να περάσουν τελωνείο???Βέβαια είναι πολύ μικρό το ποσό, 20 ευρώ οπότε δεν νομίζω ε????

Το mandco έχει τέλεια ρουχαλάκια και ποιότητα!!!Έμεινα πολύ ευχαριστημένη...Άντε να βγάλει τα καλοκαιρινά τώρα...

an1cF1XNw360030Nzc3NzlkaHw2NzI5MTUwZGF8VG8gZ2x1Zml0em91cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγω 2 φορες που παρηγγειλα απο dorothyperkins μου ηρθαν με acs παρτους ενα τηλεφωνο καλυτερα!

Περιμενει ακομα μια κοπελα απο εκει αν δεν κανω λαθος,ας σου γραψει κ αυτη με τι παρελαβε γιατι ειδα οτι καποιες κοπελες εχουν παραλαβει με Ελτα

Παντως εγω πριν 1μηνα περιπου τα πηρα δεν νομιζω να αλλαξε κατι

 

Σε ευχαριστώ πολυ για την απάντηση αλλά κάποιες κοπέλες τις προηγούμενες μέρες μου είπαν ότι έχουν παραλάβει και με απλό ταχυδρομείο...ελπίζω να μη χάθηκε στο δρόμο!!!

Έχει παραγγείλει και η dimitrab μία μέρα μετά από εμένα...

Και έχω μία αγωνία για τα ρούχα....!

Link to comment
Share on other sites

Αντε βρε τι ευχαριστεις?

Παντως δεν χανεις κατι να παρεις στην ΑCS ενα τηλεφωνο κ πες τους οτι περιμενεις ενα δεμα το οποιο σου ειπαν οτι θα το παραλαβεις μ'αυτους δωσε τα στοιχεια σου να το ψαξουν

Εμενα παντως κ τις δυο φορες εκαναν 1 εβδομαδα να ερθουν (απο την μερα που φυγαν απο εκει οχι απο την μερα που εκανα παραγγελια) κ μενω επαρχια

 

Κοριτσια ξεχασα να σας γραψω οτι μου επιασαν τον κ@#ο σημερα!!!!Δηλαδη εγω φταιω που τα αγορασα

Λοιπον ενα μπουφαν-1 σαλοπετα-1παντελονι 85 ευρω

Γυρναω σπιτι κ σκεφτομαι οτι ενα τσουβαλι ρουχα θα ψωνιζα απο το internet me 85 ευρω

Τεσπα για να μαθεις πρεπει να παθεις!!!

Ποτε ξανα!!!!!

Ts65p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

που μπηκες Σουλι???

εγω ΝΕΧΤ 166

αλλα ηταν

3 σετ με φορμα πανω κατω, φορμα μπλουζα, τζιν και φουτερ

5 μπλουζακια μαλινα και ελαφρια

1 κολαν

1 παντελονι καλο

1 τζιν πουκαμισο

καλτσες

καλτσον

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γινεται bounitsa, αλλα να σου πω την αληθεια εγω δε το εχω ψαξει ποτε....

 

hello Ράνια!!!

μωρέ έχω κάτι πράγματα για σκότωμα... ξέρεις παπουτσοφορεμα γαμου κτλ... τι να τα κάνω;;;

 

άμα είναι εύκολη η διαδικασία θα το κάνω..... κ να μην απαιτεί πολύ χρόνο.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

για βοηθηστε λιγοεδω οι προκομενες νοικοκυρες!αυτό: http://www.cakescookiesandcraftsshop.co.uk/acatalog/Large-9-Piece-Stainless-Steel-Icing-Set.html εχει και το ενδιαμεσο ματζαφλαρι που ενωνει την σακούλα με το κορνε;η χρειαζεται να παρω χωριστα;

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites

για βοηθηστε λιγοεδω οι προκομενες νοικοκυρες!αυτό: http://www.cakescookiesandcraftsshop.co.uk/acatalog/Large-9-Piece-Stainless-Steel-Icing-Set.html εχει και το ενδιαμεσο ματζαφλαρι που ενωνει την σακούλα με το κορνε;η χρειαζεται να παρω χωριστα;

 

δεν λέει μωρέ Χρυσάκι, αλλά λογικά το έχει...αφού είναι σετ...

εγώ πήρα αυτό και ήταν μια χαρά πάντως...

 

http://www.cakescookiesandcraftsshop.co.uk/acatalog/8_Piece_Icing_Set.html

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

δεν λέει μωρέ Χρυσάκι, αλλά λογικά το έχει...αφού είναι σετ...

εγώ πήρα αυτό και ήταν μια χαρά πάντως...

 

http://www.cakescookiesandcraftsshop.co.uk/acatalog/8_Piece_Icing_Set.html

 

 

Μαρια είδες όμως αυτό που πήρες εσυ εχει το ενδιαμεσο και το λεει...θα στειλω κανενα μεηλ αν είναι να ρωτησω, διαφορετικα θα παρω αυτό που πηρες εσυ, ηταν η δευτερη μου επιλογη.Απλά μου φαινεται οτι εχει μικρες μυτες, γιαυτο διαλεξα το αλλο.

Ευχαριστω κοριτσια!!!

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολυ για την απάντηση αλλά κάποιες κοπέλες τις προηγούμενες μέρες μου είπαν ότι έχουν παραλάβει και με απλό ταχυδρομείο...ελπίζω να μη χάθηκε στο δρόμο!!!

Έχει παραγγείλει και η dimitrab μία μέρα μετά από εμένα...

Και έχω μία αγωνία για τα ρούχα....!

Αμ εγώ που παρήγγειλα από dorothy perkins Πέμπτη 14/1 (άντε επειδή ήταν βράδυ, να πω Παρασκευή 15/1) και ακόμα δεν έχουν φύγει από εκεί...

Επίσης από mandco παραγγελία 4/1 και δεν έχω πάρει το δεύτερο δέμα. Να μην πω για το amazon που θα ρθουν του αγίου τότε...

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μαρια είδες όμως αυτό που πήρες εσυ εχει το ενδιαμεσο και το λεει...θα στειλω κανενα μεηλ αν είναι να ρωτησω, διαφορετικα θα παρω αυτό που πηρες εσυ, ηταν η δευτερη μου επιλογη.Απλά μου φαινεται οτι εχει μικρες μυτες, γιαυτο διαλεξα το αλλο.

Ευχαριστω κοριτσια!!!

αυτό που έβαλες στο δικό σου λινκ κοριτσάκι δεν χρειάζεται κάτι άλλο βάζεις την μύτη εσωτερικά της θήκης, έχω και εγώ ένα παρόμοιο αγορασμένο από Ελλάδα αλλά με πλαστικές μύτες

 

 

bounitsa στο Ελληνικό ebay από το λίγο που το κοίταξα δεν μπορείς να πουλήσεις πράγματα είναι κάτι σαν μηχανή αναζήτησης που σου βγάζει αποτελέσματα από διάφορες χώρες

Υπάρχει ένα http://www.ricardo.gr/ που έχει παρόμοιο interface με το ebay και μπορείς να το χρησιμοποιήσεις δεν το έχω ψάξει παραπάνω αλλά υποθέτω ότι όπως και το ebay έτσι και αυτό θα έχει fees για την καταχώρηση και για την χρήση του Paypal (το paypal όταν σου στέλνουν χρήματα σου κρατάει κάποιο ποσοστό)

Δοκίμασε καλλίτερα με αγγελία εδώ πρώτα :D:D

Link to comment
Share on other sites

bounitsa στο Ελληνικό ebay από το λίγο που το κοίταξα δεν μπορείς να πουλήσεις πράγματα είναι κάτι σαν μηχανή αναζήτησης που σου βγάζει αποτελέσματα από διάφορες χώρες

Υπάρχει ένα http://www.ricardo.gr/ που έχει παρόμοιο interface με το ebay και μπορείς να το χρησιμοποιήσεις δεν το έχω ψάξει παραπάνω αλλά υποθέτω ότι όπως και το ebay έτσι και αυτό θα έχει fees για την καταχώρηση και για την χρήση του Paypal (το paypal όταν σου στέλνουν χρήματα σου κρατάει κάποιο ποσοστό)

Δοκίμασε καλλίτερα με αγγελία εδώ πρώτα

 

για το ebay το έψαξα κι εγώ και δε παίζει...

 

αλλά, θα βάλω κι εδώ μια αγγελία και βλέπουμε....

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
  • Σύνδεση/Εγγραφή

    Για να μπορέσετε να απαντήσετε σε ερωτήματα ή να ρωτήσετε τα μέλη κάποιο νέο ερώτημα είναι απαραίτητο να εγγραφείτε! Είναι εύκολο & δωρεάν: 

×
×
  • Δημιουργία νέου...