Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

xaxaxaxa δεν έχει και like εδώ ρε γμτ :mrgreen::mrgreen:

(αν είναι πες ε............δεν τα έχει όλα βέβαια, αλλά αν είναι θετική η απάντηση τους να ρωτήσουμε μήπως και έχουν ή μπορούν να στείλουν και πάνες που δεν έχουν στο σιτε τους, που ξέρεις άμα είναι κάνα έξυπνος Εγγλέζος και μυριστεί κονόμα να μας κάνει την χάρη .....) :roll::roll:

 

 

Ti πανες θες age?

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Στο σαιτ τους λέει

 

Destination Delivery Charges Bulgaria, Croatia, Estonia, Finland, Greece, Hungary, Iceland, Latvia, Lithuania, Montengro, Norway, Poland, Portugal, Romania, Serbia, Slovenia

Delivery Charges (For orders with weight above 2000g) £22.95

 

Δες εδώ

http://www.ubershop.co.uk/help/deliveryEurope.php

ναι ντάξ αλλά δεν λέει μέχρι πόσα κιλά δηλαδή άμα πάρω 10 jumbo πακέτα είναι το ίδιο?? και ύστερα αυτά πάνε και ογκομετρικά και οι πάνες δεν έχουν τόσο βάρος όσο όγκο ............:wink:

 

edit : Ράννια μου ακόμα δεν ξέρω, η δικιά μου λογικά μέχρι το καλοκαίρι θα τις έχει κόψει και είχα στοκάρει αρκετά όταν έστειλε το άμαζον, αλλά τώρα τελευταία άρχισε να μου ζητάει να βάλει πάνες βρακάκι από εκεί που δεν ήθελε ούτε να της δει οπότε ακόμα δεν ξέρω τι και πως.

Άμα δεν της περάσει αυτό με τις πάνες βρακάκι, θα θέλω τέτοιες, διαφορετικά έχω μέλλον μέχρι να τελειώσει το στόκ

Link to comment
Share on other sites

ναι ντάξ αλλά δεν λέει μέχρι πόσα κιλά δηλαδή άμα πάρω 10 jumbo πακέτα είναι το ίδιο?? και ύστερα αυτά πάνε και ογκομετρικά και οι πάνες δεν έχουν τόσο βάρος όσο όγκο ............:wink:
\

 

Λέει

Delivery Charges (For orders with weight above 2000g)

 

Πάντως τους έχω ήδη στείλει μύνημα, για να σιγουρευτώ. Θα σας πώ όταν μου απαντήσουν.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια αν θυμάμαι καλά το ubershop στέλνει μέχρι 6 κούτες.

 

Πάντως, τα 6 κουτιά πάνες π.χ. http://www.ubershop.co.uk/nappies/productDetails.php?code=pampers&id=1349&name=Pampers%20Baby%20Dry%20Maxi%20-%20%20Mega%20Pack%20-%20120%20nappies που χρησιμοποιώ εγώ + τα μεταφορικά κάνουν 148 ευρώ. Αν τα διαιρέσουμε με 720 πάνες βγαίνει 20 λεπτά η πάνα.

O Σκλαβενίτης έχει προσφορά τις ίδιες πάνες με 21 λεπτά τη μία.

http://www.shopnsave.gr/product_info.php?products_id=888

Η διαφορά δεν είναι μεγάλη!..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια αν θυμάμαι καλά το ubershop στέλνει μέχρι 6 κούτες.

 

οχι ρε συ....κοιτα το καλαθι μου

 

1389.jpgPampers Baby Dry Jumbo - Mega Pack - 99 nappies

68 pcs £16.99 £118.93 Delete 1353.jpgPampers New Baby - Size 2 Mini, 3-6kg - Jumbo Pack

96 Nappies £12.99 £12.99 Delete 1439.jpgPampers New Baby - Size 3 Midi, 4-7kg - Jumbo Pack

76 pcs £12.99 £25.98 Delete 1351.jpgPampers Baby Dry Maxi + - Mega Pack - 108 nappies

108 Nappies (9-20 kg)

£16.99 £67.96 Delete

 

 

Ειναι 14 κουτες αυτα. Συνολο 225 λιρες με τα μεταφορικα....κι επειδη ειναι για 5 μωρα αυτα, τα μεταφορικα στην καθε μια θα βγουν 4,6 λιρες περιπου....

 

Τωρα αμα το σκεφτεις και απο το αμαζον, αν παρεις πανω απο 25 λιρες ειναι δωρεαν τα μεταφορικα (εδω χρεωνει και 23 λιρες, γιατι να ειναι περιεργο?) ειτε παρεις ακριβως 25 λιρες ειτε παρεις 250 λιρες πραγματα. Δε ξερω....περιμενω απαντηση τους....

 

 

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια θελω τα φωτα σας..σε λιγες μερες θα ξεκινησουμε φαγακι,κρεμουλες κ τα σχετικα..θελουμε να αγορασουμε καθισματακι,πιατακια,κουταλακια κ κρεμες βιολογικες..τι προτεινετε?(μεσω ιντερνετ αγορες οφ κορς!)

θενκς !

bV6Dp3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια θελω τα φωτα σας..σε λιγες μερες θα ξεκινησουμε φαγακι,κρεμουλες κ τα σχετικα..θελουμε να αγορασουμε καθισματακι,πιατακια,κουταλακια κ κρεμες βιολογικες..τι προτεινετε?(μεσω ιντερνετ αγορες οφ κορς!)

θενκς !

 

Aπο κρεμες εδω εχει της holle αν σε ενδιαφερει... απλα συμφερει να παραγγειλεις ποσοτητα λογω μεταφορικων

http://www.apo-rot.de/indexinternationalinfo.html?language=uk&_random=670284008

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εχετε παραγγείλει ξανά από αυτό;;;;;

 

ετοιμάζω παραγγελιά.....

 

καλως την Bounitsa!

 

H αληθεια ειναι οτι δεν ειναι στην λιστα (νομιζω βεβαια οτι καποια κοπελα ειχε πει οτι κατι ειχε παρει), αλλα εχει paypal.

 

 

Link to comment
Share on other sites

καλως την Bounitsa!

 

H αληθεια ειναι οτι δεν ειναι στην λιστα (νομιζω βεβαια οτι καποια κοπελα ειχε πει οτι κατι ειχε παρει), αλλα εχει paypal.

 

καλως σας βρήκα!!!!

χάνομαι.....

με τρέχουν όλη μέρα.....

 

παράγγειλα μόλις τώρα....

 

πήγα σήμερα να πάρω εκπαιδευτικό ποτηράκι για νερό του μεγάλου μου και το πιο φτηνό που βρήκα έκανε 7 ευρώ...:evil:

 

είδα να λέτε αυτό το σαιτ και λέω "δε γαμ..ται, θα πάρω από δω..."

Link to comment
Share on other sites

"δε γαμ..ται, θα πάρω από δω..."

 

χαχαχα! σε παω με τα χιλια!

 

Εβαλες μεγαλη παραγγελια? Γιατι το θεμα μας ειναι σχετικα με τα μεταφορικα...

 

βρε bounitsa, αφου το τολμησες πρωτη, ενημερωσε μας μολις παραλαβεις! Ποσο χρονο εκανε

 

 

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα! σε παω με τα χιλια!

 

Εβαλες μεγαλη παραγγελια? Γιατι το θεμα μας ειναι σχετικα με τα μεταφορικα...

 

βρε bounitsa, αφου το τολμησες πρωτη, ενημερωσε μας μολις παραλαβεις! Ποσο χρονο εκανε

 

ε μα τι να πω;;;;

 

άκου το πιο φτηνό 7 ευρώ.....

 

πήρα πράγματα με 18,15 λίρες και μεταφορικά πλήρωσα 3,85.... σύνολο 22 λιρόνια.... 26,5 σε ευρά.....

 

ναι ρε μόλις έρθουν θα ενημερώσω.....

Link to comment
Share on other sites

Κούκλες καλησπέρα (το κεφάααααλι μου - άσχετο).

Έχω μαρκάρει ως commit to buy 3 προϊόντα από έναν πωλητή στο e-bay. Του έκανα αίτηση για combined shipping πριν 2 ημέρες, με ψιλοέγραψε, ποτέ δεν απάντησε. Σήμερα μου έστειλε μνμ το e-bay ότι πρέπει να αγοράσω τα προϊόντα που διάλεξα. Του ξαναέστειλα μνμ του τύπου προ ολίγου.

Τι κάνω? Εξακολουθώ να περιμένω μέχρι να δεήσει να μου απαντήσει? Ή τα πληρώνω για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο?

GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου έστειλε μνμ το e-bay ότι πρέπει να αγοράσω τα προϊόντα που διάλεξα. Του ξαναέστειλα μνμ του τύπου προ ολίγου.

Τι κάνω? Εξακολουθώ να περιμένω μέχρι να δεήσει να μου απαντήσει? Ή τα πληρώνω για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο?

 

άσχετο.....

 

κι αν δεν αγοράσεις τα προιόντα που διάλεξες τι γίνεται;;;;

Link to comment
Share on other sites

Κούκλες καλησπέρα (το κεφάααααλι μου - άσχετο).

Έχω μαρκάρει ως commit to buy 3 προϊόντα από έναν πωλητή στο e-bay. Του έκανα αίτηση για combined shipping πριν 2 ημέρες, με ψιλοέγραψε, ποτέ δεν απάντησε. Σήμερα μου έστειλε μνμ το e-bay ότι πρέπει να αγοράσω τα προϊόντα που διάλεξα. Του ξαναέστειλα μνμ του τύπου προ ολίγου.

Τι κάνω? Εξακολουθώ να περιμένω μέχρι να δεήσει να μου απαντήσει? Ή τα πληρώνω για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο?

 

μπορεις να κανεις reply στο μηνυμα που σου εστειλε το ebay? αν ναι, γραψε και πες τους το και το.

 

 

Link to comment
Share on other sites

κοριτσαρες, καλησπερα!! χελπ μι πλιζζζζζζζζ..

θελω αυτο http://cgi.ebay.co.uk/Giocattolo-Choo-Choo-Express-Train-Peg-Perego-IGED1115-/110626547065?pt=Giocattoli&hash=item19c1db2579, αλλα δεν θελω να πληρωσω τοσα.. και ο ακατονομαστος το εχει 200? και κατι νομιζω..

το εχει παρει το ματι σασ πουθενα σε πιο λογικη τιμουλα????

ευχαριστωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω..

 

 

Ασχετο, bounitsa πολλα φιλακια!!

6iY7p3.png?cAMNhNbb
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...