Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εδώ μιλάμε για θέατρο κι όχι για παιδί.....

εκεί που λες ότι τώρα θα ενθουσιοαστεί με κάτι εκέι το γράφει στ' αρ...ια του.....

και πάει και κολλάει με κάτι άσχετα....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χαχαχα αντρες παιδι μου!

Πηγα προχτες και του πηρα http://www.lilliputiens.be/en/our-collection/imitation/?product=72 που ειναι μια μπαλα που οποτε σκαει κατω κα νει μουσικη.

Με τι λες οτι ενθουσιαστηκε? Με το διαφημιστικο που ειχε μεσα η συσκευασια! Τη μπαλα....χεσμενη κανονικα την εχει!

 

 

Link to comment
Share on other sites

εμείς του πήραμε στις γιορτές μια μηχανή ποου ανεβαίνει και πατάει γκάζι και προχωράει.... αλλά δεν....

πάει και κολλάει μόνο όταν τη φορτίζουμε....

 

σούργελο λέμε....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια.

Χτες το απόγευμα ήρθαν επιτέλους και οι 2 κούτες μωρομάντηλα και μάλιστα παράδοση στο σπίτι:shock:

Τηλεφώνησαν αν θα είμαι εκεί και σε μία ωρίτσα ήταν στο κατώφλι μου:D

Το κέντρο διανομής είναι κοντά στην Οβρυά? μήπως πρέπει Ράννια να πας εκεί να ρίξεις μια ματιά?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια.

Χτες το απόγευμα ήρθαν επιτέλους και οι 2 κούτες μωρομάντηλα και μάλιστα παράδοση στο σπίτι:shock:

Τηλεφώνησαν αν θα είμαι εκεί και σε μία ωρίτσα ήταν στο κατώφλι μου:D

Το κέντρο διανομής είναι κοντά στην Οβρυά? μήπως πρέπει Ράννια να πας εκεί να ρίξεις μια ματιά?

 

Ναι στην Οβρυα ειναι, σε εναν παραλληλο δρομο της περιμετρικης. Αν ηταν εκει, δε θα εδειχνε κατι το tracking ID ? Εδω λεμε δεν υπαρχει καθολου τετοιο δεμα στο ΕΛΤΑ courier.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου!

 

Ειχαμε κανενα νεο απο myUKmail?

 

 

Εχτες μου απαντησαν σε ενα μηνυμα που τους ειχα ρωτησει γιατι καποια Αγγλικα καταστηματα δεν παραδιδουν στην διευθυνση που δινει το myUKmail.

Ειπαν οτι φταιει η database απο Royal Mail που χρησιμοποιουν.

 

Περιμενω μνμ να μου πουν οτι εχουν πακετα για παραδοση παντως .

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι στην Οβρυα ειναι, σε εναν παραλληλο δρομο της περιμετρικης. Αν ηταν εκει, δε θα εδειχνε κατι το tracking ID ? Εδω λεμε δεν υπαρχει καθολου τετοιο δεμα στο ΕΛΤΑ courier.

 

Δεν δείχνει πάντα το tracking ID, το δικό μου μέχρι και χτες έγραφε ότι τα πακέτα ήταν στην Γερμανία ενώ εγώ τα είχα ήδη παραλάβει:shock:

Link to comment
Share on other sites

Αμ δεν έχουμε νέα από my-uk-mail και τα χω πάρει στο κρανίο... Ακόμα η ίδια ανακοίνωση ότι θα άνοιγαν Δευτέρα και σε χθεσινό mail μου, μου απάντησαν ότι θα...απαντήσουν μόλις επιστρέψουν απ τις διακοπές...

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αμ δεν έχουμε νέα από my-uk-mail και τα χω πάρει στο κρανίο... Ακόμα η ίδια ανακοίνωση ότι θα άνοιγαν Δευτέρα και σε χθεσινό mail μου, μου απάντησαν ότι θα...απαντήσουν μόλις επιστρέψουν απ τις διακοπές...

 

τι να πω ελληνικο δημοσιο εχουν γινει και αυτοι.

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites

Aπό το mytoys.de ήθελα να παραγγείλω ένα γυμναστήριο για την μπέμπα μας. Αλλά μου βγάζει οτι δν το στέλνουν Ελλάδα λόγω.....όγκου!!!!!!

Έχει καμμια σας παρόμοια, πρόσφατη εμπειρία? Δηλ. τέρμα τα ψώνια κ απo το mytoys?

Link to comment
Share on other sites

Τα πραγματάκια μου ακόμα άφαντα από το mandco και τελικά μου έκαναν refund των χρημάτων σήμερα..Βέβαια έχω μια μικρή ελπίδα μπας και παραλάβω μέχρι το τέλος της βδομάδας επειδή και μιας άλλης κοπέλας της τα είχαν αργήσει πάρα πολύ και έβαλα και την μάνα μου να πάει σήμερα στο ταχυδρομείο μπας και χάθηκε το χαρτάκι αλλά σιγά μην κάτσουν να ασχοληθούν αυτοί και να ψάξουν χωρίς χαρτάκι δέμα..

Επίσης παρήγγειλα από amazon αυτό //www.amazon.co.uk/gp/product/B000FCUOLS/ref=oss_product μόνο του και παρόλο που δεν ξεπερνάει τις 25 λίρες μου είχε επιλογή δωρεάν μεταφορικών που την επέλεξα και μου το έστειλαν κανονικά...Από βδομάδα το περιμένω...21,35 λίρες με χρέωσαν.Το έχετε ξανακούσει???Μήπως δεν ισχύει τελικά το πλαφόν των 25 λιρών και άνω για δωρεάν μεταφορικά???Εμένα μου έκανε πάντως εντύπωση...

an1cF1XNw360030Nzc3NzlkaHw2NzI5MTUwZGF8VG8gZ2x1Zml0em91cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

Το πλαφόν των 25 λιρών ισχύει ακόμη. Βάζοντας στο καλάθι μου το συγκεκριμένο προιον πάντως, μου έβγαζε επιλογή μόνο για standard delivery. Καλά βρε κοριτσάκι μου, δεν το είδες και συ πριν ολοκληρώσεις την παραγγελία να συμπληρώσεις κάτι μικρούλι ώστε να φτάσεις τις 25?

82nop2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλέ δεν με χρέωσαν καθόλου μεταφορικά, αυτό λέω...Επειδή ήξερα για το πλαφόν των 25 λιρών είχα σκοπό να παραγγείλω και κάτι άλλο αλλά πατώντας checkout μόνο γι αυτό το προιόν για να δω την τιμή του σε ευρώ μου έβγαλε 2 επιλογές, standard delivery και free super save delivery, επέλεξα την δεύτερη και μου προχώρησε κανονικά την παραγγελία μου χωρίς να με χρεώσει μεταφορικά...Χθες μου έγραψαν ότι το έστειλαν μάλιστα και η χρέωση στην κάρτα μου είναι κανονική...:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

an1cF1XNw360030Nzc3NzlkaHw2NzI5MTUwZGF8VG8gZ2x1Zml0em91cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλέ δεν με χρέωσαν καθόλου μεταφορικά, αυτό λέω...Επειδή ήξερα για το πλαφόν των 25 λιρών είχα σκοπό να παραγγείλω και κάτι άλλο αλλά πατώντας checkout μόνο γι αυτό το προιόν για να δω την τιμή του σε ευρώ μου έβγαλε 2 επιλογές, standard delivery και free super save delivery, επέλεξα την δεύτερη και μου προχώρησε κανονικά την παραγγελία μου χωρίς να με χρεώσει μεταφορικά...Χθες μου έγραψαν ότι το έστειλαν μάλιστα και η χρέωση στην κάρτα μου είναι κανονική...:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Σημειώσατε λάθος!!!Μια χαρά λοιπόν!

82nop2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...