Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Ναι αυτη είναι. Αχ πολυ ωραία μου εφυγε ενα αγχος. Εμενα που ειναι 1 μετρο θα της ειναι μια χαρα.

Αντε καλα παιχνιδια στην κουκλιτσα σου!!!

 

ωραία! καλά μαγειρέματα και σε εσάς!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μήπως έχει αγοράσει καμία από εσάς νοσοκομειακό θήλαστρο;

Έχω ακούσει ότι νοικιάζουν μόνο στην Ελλάδα αλλά είναι πανάκριβα...μου είπαν 150?/μήνα.

Μήπως αν αγόραζα από το εξωτερικό θα σύμφερε περισσότερο;

Φοβάμαι ότι εδώ γίνεται εκμετάλευση...

 

To best νοσοκομειακό θήλαστρο από γνωστότατη εταιρεία κάνει 60 ευρώ/μήνα για τους πρώτους 2 μήνες και 40 ευρώ/μήνα οι επόμενοι. Αν θες λεπτομέρειες στείλε πμ

Link to comment
Share on other sites

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B002ZVINB0/ref=ord_cart_shr?ie=UTF8&m=A3P5ROKL5A1OLE

 

βρε κορίτσια μήπως βλέπετε διαστάσεις για αυτήν την κουζίνα?? Έχω σκάσει μιλάμε γιατί θέλω να είναι ψηλή και όχι κοντή μιας και έχουμε...

Link to comment
Share on other sites

Χθες παράγγειλα από amazon αυτό το κουκλόσπιτο μαζί με τα αξεσουάρ του.

http://www.amazon.co.uk/gp/product/images/B001G8J78Q/ref=dp_otherviews_6?ie=UTF8&s=kids&img=6

θα είναι το δώρο του κουνιάδου μου για την κόρη μου και ελπίζω να φτάσει πριν την Πρωτοχρονιά.

Η τιμή βγήκε 204 ευρώ και πληροφοριακά σας λέω ότι εδώ στην καλαμάτα βρήκα μισό σε μέγεθος κουκλόσπιτο χωρίς αξεσουάρ ΜΟΝΟ 180 ευρώ (γκρρρρ)

 

Παρέλαβα το κουκλόσπιτό μας σήμερα !!!

Παρόλο που είχε ημερομηνία παράδοσης 31/12 και φοβόμουν ότι θα αργούσε περισσότερο, ήρθε σήμερα στην πόρτα μου με ΕΛΤΑ κούριερ.

Δεν το άνοιξα ακόμη, περιμένω να της το δώσει ο θείος της ελπίζω να είναι σώο και αβλαβές.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

congratulations.jpg

MARILYN με το καλό το δεύτερο νινάκι!!!!!!!

 

 

Τί τέλειο μήνυμα είναι αυτό;

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ και εσύ να χαίρεσαι τα ζουζουνάκια σου!!!!

Να είστε καλά όλες κορίτσια!!!!:-P

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

Ηθελα να ρωτησω επισης για ψηφιακα αλμπουμ? Καποτε το ειχα διαβασει εδω νομίζω. Εχει καμια κοπελα υποψιν? Απο που?

 

 

Εχω δοκιμάσει και έμεινα απόλυτα ικανοποιημένη από το www.photobox.co.uk και ψηφιακά άλμπουμ και εκτυπώσεις πολύ φτηνά!!!

Link to comment
Share on other sites

Πες μας αν παραλάβεις γιατί εκεί θέλω να τυπώσω κι εγώ.

Λες να είναι μούφα το site; :confused:

 

καλησπερα,

εχω δωσει την παραγγελια εδω και μια εβδομαδα και τιποτα ακομα.

προκαταβολικα τα εχω παρει με αυτους γιατι ενω στην αρχη του site σου λενε 0,07 η φωτο, οταν πας να βαλεις χαρτι στο κανει 0,12 γιατι 0,07 ειναι το απλο χαρτι. και λεω λες να μου στειλουν το απλο χαρτ γραφης Α4?

ασε 15 ευρω οι φωτογραφιες και 10 ευρω τα μεταφορικα!!!!!!!

κατσε να ερθουν και θα σου πω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω μολις παρελαβα πανες απο το αμαζον. Ειχαν σπασει την παραγγελια μου στα δυο. Η μια ηρθε σημερα, η αλλη...αφαντη! Ουτε καν track δε μπορω να την κανω....αντε να δουμε!

 

Χρόνια πολλά σε όλους με υγεία και χαρά!!!

Σχετικα με τις πάνες που παρέλαβε η Ράννια και πολλές από εμάς αλλά που δεν μπορούμε να ξαναπαραγγείλουμε, έχω να προτείνω κάτι που και εμένα μου το ανέφεραν. Χθές μιλώντας σε μια παρέα που οι μισοί είναι δικηγόροι μου είπαν σχετικά με τις πάνες οτι αν Amazon πια δεν στέλνει Ελλάδα αλλά οπουδήποτε αλλού στην Ε.Ε. είναι αθέμιτος ανταγωνισμός και θα μπορούσαμε να απευθυνθούμε στην Επιτροπή Ανταγωνισμού είτε της Ελλάδας είτε της Αγγλίας με καταγγελία (δεν συμβαίνει το ίδιο με τον ακατανόμαστο που δεν στέλνει πουθενά παρά μόνο στη χώρα του). Δεν ξέρω αν αυτό που μου είπαν ισχύει αλλά σκέφτηκα να το ανεβάσω και ίσως κάποιες εδώ πιο ενημερωμένες στα νομικά να μας το επιβεβαιώσουν. Πάντως μετά τις γιορτές σκεφτομαι να το ψάξω πιο έμπρακτα.

Συγγνώμη αν πολυλόγησα και σε λάθος μέρος απλά επείδη πολλές από εμάς έστειλαν και mail στο Amazon και απάντηση ουσιαστική δεν πήραμε, είπα να το αναφέρω μήπως και βρούμε το δίκιο μας με διαφορετικό τρόπο.

 

Και παλι χρόνια πολλά και καλή Πρωτοχρονιά!!!

RNcFp3.png

DBP9p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά

 

Μόλις παράγγειλα το θερμόμετρο 01500A3 της Thermofocus που το έβρισκα από 70? -110? στην Ελλάδα και Γερμανία με μόνο 38? μαζί με τα μεταφορικά από το ebay :)

 

Επίσης για όσες ψάχνουν φθηνές εκτυπώσεις φωτογραφιών και είναι από Αθήνα μπορώ να σας πω που να τυπώνετε με 0,12 την φωτογραφία

(δεν ξέρω αν μπορώ να πω δημόσια το όνομα του πολυκαταστήματος)

Link to comment
Share on other sites

Μιας και το ανέφερες, δεν είμαι σίγουρη πού θα βρεις φθηνότερα (αν και στο ebay έχει πολλά), αλλά σκέφτηκες να πάρεις μπρελοκάκι με ψηφιακή φωτογραφία; Θα βάλεις παραπάνω από μία και θα είναι και πιο στυλάτο.

Δεν έχω πάρει, αλλά τα ζαχαρώνω :D

 

Edit πχ κάτι τέτοιο

ξετραλαθηκα με αυτα!!!!! τα εχει παρει καμια?

sq3Zp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χρόνια σας πολλά κορίτσια!!!Να χαίρεστε τις οικογενειες σας!!!

 

Να ρωτήσω τα κορίτσια που ξέρουν απο EBAY ,είναι δυνατόν ενω έχουμε δωσει προσφορά σε δημοπρασία ,να την ανακαλέσουμε;;;Αν ναι ,πως γίνετε αυτό;;;

 

Επίσης για όσες ασχολούνται με το πλέξιμο αξιοποιστο και σουπερ γρήγορο με απιθανες τιμές στις κλωστές είναι αυτό εδώ http://www.yarn-paradise.com/ το οποίο ειναι και στο ebay (uk & com)

Link to comment
Share on other sites

Εχει αγορασει καποια απο το www.feelunique.com εχει δωρεαν μεταφορικα.

Θελω να αγορασω το Weleda baby wash & shampoo το εχει 6.95 ΑΓΓΛΙΚΕς ΛΙΡΕς και καποια αλλα weleda,συμφερει?

δες το bce europe το εχει 5.95! εγω απο εκει τα πηρα. Φτιαξε ενα ιδιο καλαθι κ συγκρινε τις τιμες μαζι με τα μεταφορικα. Στο bce εαν βαλεις τον κωδικο bce new σου κανει εκπτωση 10% εαν θυμαμαι καλα! Εαν κανεις αγορες 100 ευρω σου βγαινουν δωρεαν τα μεταφορικα. Για δες το

sq3Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

δες το bce europe το εχει 5.95! εγω απο εκει τα πηρα. Φτιαξε ενα ιδιο καλαθι κ συγκρινε τις τιμες μαζι με τα μεταφορικα. Στο bce εαν βαλεις τον κωδικο bce new σου κανει εκπτωση 10% εαν θυμαμαι καλα! Εαν κανεις αγορες 100 ευρω σου βγαινουν δωρεαν τα μεταφορικα. Για δες το

 

το ψιλοακριβυνε το bce :?,6.45 το πηγε....

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

εαν παραγγειλω πολλα τεμαχια απο αυτα τα μπρελοκακια απο το ebay, ποσα μεταφορικα θα πληρωσω. εαν δεν πληρωνεις μεταφορικα ανα τεμαχιο αλλα στο συνολο σκεφτομαι να τα παρω για μπουμπουνιερες στην βαφτιση.

sq3Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εχω δοκιμάσει και έμεινα απόλυτα ικανοποιημένη από το www.photobox.co.uk και ψηφιακά άλμπουμ και εκτυπώσεις πολύ φτηνά!!!

Eχω παραγγειλει αλμπουμ και απο photobox και απο blurb.....ημουνα ευχαριστημενη μεχρι που πηρα απ αυτο....νομιζω στελνει και Ελλαδα...

http://www.saal-digital.de/fotobuch/

φοβερη ποιοτητα!!!!!

Χρονια πολλα!!!

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια (και αγόρια αν διαβάζουν) Χρόνια Πολλά!

Σήμερα παρέλαβα το βιολί που είχα παραγγείλει από Αγγλία ( www.Normans.co.uk ) και είχε φύγει 15/12 από εκεί. 24/12 μάλλον ήρθε Αθήνα αλλά το παρέλαβα σήμερα.

Έχω μία ερώτηση: σε περίπτωση που το βιολί (χωρίς να είμαι ειδικός μου φαίνεται να) έχει πάθει κάτι (καθότι ξύλο) κατά τη μεταφορά, πιθανά από τις πολύ χαμηλές θερμοκρασίες που επικρατούσαν και τη μη σωστή συσκευασία, είναι υποχρεωμένος ο πωλητής να μου το αντικαταστήσει ή είναι απλώς δικό μου "πρόβλημα" που το παρήγγειλα από το εξωτερικό; Έχετε κάποια ιδέα; Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...