Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Καλησπέρα, και καλώς σας βρήκα. Έχω να κάνω δυο ερωτήσεις, ελπίζω να είναι το σωστό σημείο.

Η πρώτη είναι τι γνώμη έχετε για τους μάρσιπους γιατί ενώ θεωρώ πως είναι μεγάλη ευκολία, μια φίλη μου δεν βολεύτηκε καθόλου, ούτε αυτή ούτε το μωρό και δεν θέλω να ξοδέψω τσάμπα χρήματα.

Λόγω εμφάνισης, μάρκας και κόστους αυτό που είχα δει και μου άρεσε ήταν http://www.babyinn.gr/v1/products/view/15/ .

Η ερώτησή μου επειδή δεν ξέρω τι να προσέξω, ποια είναι τη γνώμη σας για το μάρσιπο αλλά και το ηλεκτρονικό κατάστημα. Έχει ψωνίσει καμία;

 

Τσέκαρε και τα sling, εμένα προσωπικά με βόλεψαν (και με βολεύουν ακόμα) πολύ. Η Στέλλα φτιάχνει φανταστικά (http://www.slings.gr/)

 

Πάντως, ένα προϊόν μπορεί να κάνει σε κάποιον και σε κάποιον άλλον να μην κάνει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

LOLOL!

 

Φοβερή η λίστα σου!Ευχαριστούμε

 

χε χε νομιζω πως ηταν καλη προσθήκη ο δικηγορος ε?

χααχχα Η λιστα ειναι ολων μας , ειναι κοινη εργασια και κοπος!!

Ευχαριστουμε ολες σας κοριτσια!!:mrgreen::mrgreen:

 

Καλημερα, εγω ειχα ψωνισει πριν απο κανα 2 μηνες.. Αν διαλεξες τον απλο τροπο μεταφορας (πιο φθηνο) ερχονται με απλο ταχυδρομειο αλλα στο φερνουν σπιτι.. Παντως ισως να εχουν αργησει και λογω φορτου εργασιας εορτων ή ακομα και λογω κακοκαιριας στην Ευρωπη....

 

Εγω ειχα παραλαβει σε μια εβδομαδα με απλο ταχυδρομειο..

 

Εχει αναφερθει και στις ειδησεις , παρουσιαζονται αργοποριες καθως εχουν λευκη απεργια η μπριτισ ....και εχουν και κακο καιρο και χιονια

σιγουρα θα αργησουν λιγο παραπανω απο το αναμενόμενο

 

ερωτηση κρισεως

αν δεν ερθεουν τα 3 του μαντκο λεμε τωρα

και το βαλω στο paypal

θα κανουν κατι? για το ποσο που τους αντιστοιχει?

 

να τους στειλεις εμειλ λεγοντας τους ακριβως οτι εκρεμμει η μιση παραγγελια να δεις τι θα σε συμβουλεψουν....

 

Κορίτσια, ξέρετε κανένα e-shop που να πουλάει Ω Ρ Α Ι Α γούρια;

 

Εγω εχω παρει απο το http://www.ostriajewels.gr αψογη εξυπηρετηση και εχει και φτηνα ομορφα και ακριβουτσικα!

 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, ξέρετε κανένα e-shop που να πουλάει Ω Ρ Α Ι Α γούρια;

 

Για ωραία δεν ξέρω, είναι θέμα γούστου, πάντως έχει πολλά

http://www.zoulovits.com/index.php?option=com_virtuemart&Itemid=59〈=el&vmcchk=1&Itemid=59

Το παιδί μπαίνει στη ζωή σου & κάνει τόση φασαρία, που δεν αντέχεις.

Το παιδί φεύγει και αφήνει τόση ησυχία, που νομίζεις θα τρελαθείς.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσιαααα καλησπερα,

θελω να αγορασω καθισμα του μπουμπουλη μου και ειδα οτι στο amazon.de εχει αυτο χωρις μεταφορικα:shock::shock::shock:

 

http://www.amazon.de/gp/product/B000NISG64/ref=ord_cart_shr?ie=UTF8&m=A1VZW46UOC1LOU

 

ειναι καλο?? ειναι με μικροφιμπρα μηπως θα σκαει απο τη ζεστη το καλοκαιρι?? σε καλη τιμη δεν ειναι?? απο μια ερευνα πουειχα κανει νομιζω οτι ειναι μια χαρα τιμη

 

τα ρεκαρο ειναι πολυ καλα καθισματακια!Θα σου προτεινα να δεις και την τιμη τους στο pramworld,βεβαια εκει εχει καιμεταφορικα καμια 40αρα λιρες.

Εγω ειχα το πρωτο 0-13 ρεκαρο και ναι...θα ιδρωνει πολυ το καλοκαιρι.

Γνωμη μου ειναι να φτιαξεις μονη σου ενα πετσετε καλυμμα ανοιγοντας τρυπες εκει που ειναι οι ζωνες ή να αγορασεις αν βρεις κατι ετοιμο!

Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετικό κατάστημα με χειροποίητα κοσμήματα, δεν έχω πάρει βέβαια από internet αλλά από εκεί, είναι και το http://www.evilaton.gr/

έχει μοναδικά προϊόντα

Λίγο τσιμπημένα μου φαίνονται...

Το παιδί μπαίνει στη ζωή σου & κάνει τόση φασαρία, που δεν αντέχεις.

Το παιδί φεύγει και αφήνει τόση ησυχία, που νομίζεις θα τρελαθείς.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα! Πριν από κάποιες μέρες έκανα την παραγγελία μου στο amazon οπότε σήμερα παρέλαβα ένα κουτάκι που όμως το αντικείμενο που περιείχε (γυάλινο) ήρθε σπασμένο στα 2:(! Τους έστειλα mail αλλά μέχρι να μου απαντήσουν μήπως ξέρει κάποια αν αντικαθιστούν ή αποζημιώνουν; Δεν είναι τόσο η αξία του αντικειμένου αλλά γιατί να το χάσω;;)

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιαααα καλησπερα,

θελω να αγορασω καθισμα του μπουμπουλη μου και ειδα οτι στο amazon.de εχει αυτο χωρις μεταφορικα:shock::shock::shock:

 

http://www.amazon.de/gp/product/B000NISG64/ref=ord_cart_shr?ie=UTF8&m=A1VZW46UOC1LOU

 

ειναι καλο?? ειναι με μικροφιμπρα μηπως θα σκαει απο τη ζεστη το καλοκαιρι?? σε καλη τιμη δεν ειναι?? απο μια ερευνα πουειχα κανει νομιζω οτι ειναι μια χαρα τιμη

 

τα recaro είναι από τα κορυφαία που κυκλοφορούν. Εμείς έχουμε το young profit plus ακόμη, το οποίο το πήρα από www.kidsroom.de μαζί με isofix.

Ρίξε μία ματιά και εκεί μήπως σε συμφέρει.

82nop2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ήρθε η κουζινούλα μας από amazon.de!!!!!

Και το είχα άγχος εάν θα προλάβουμε τα Χριστούγεννα!!

Ανυπομονώ τώρα να της την δώσω........ουφφφφ

ωχ ωχ τώρα άρχισα να ανησυχώ για την δικιά μου την πήρες μετά από μένα ναι??

με dhl ήρθε?? πάω να πάρω τηλέφωνο γιατί αν δεν την παραλάβω και γυρίσει πίσω δεν θα μπορώ να την ξαναπάρω στην ίδια τιμή

Link to comment
Share on other sites

ami, την Τετάρτη 15/12 φορτώθηκε

εντωμεταξύ κοίταζα την αποστολή στο dhl.de, γιατί στο dhl.gr δεν αναγνώριζε καν το νούμερο

χτες έφτασε Ελλάδα, και σήμερα παρέλαβα

 

age, ψάξε το με το γερμανικό site της dhl να δεις που βρίσκεται

Link to comment
Share on other sites

Age δες το στο site της dhl και αν δε βρεις άκρη ΕΛΤΑ... Εμένα είχε μείνει στο ταχυδρομείο κάμποσες μέρες και αφού έκανα καμιά δεκαριά τηλέφωνα και πήρα μέχρι και στο τμήμα για τα δέματα εξωτερικού και μίλησα με την υπεύθυνη την πήρα....

Τώρα περιμένω να τη συναρμολογήσω την Παρασκευή το βράδυ γα να τη βρει έτοιμη το πρωί των Χιρστουγέννων η μικρή μαγείρισσά μας!!!

*

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ήρθε η κουζινούλα μας από amazon.de!!!!!

Και το είχα άγχος εάν θα προλάβουμε τα Χριστούγεννα!!

Ανυπομονώ τώρα να της την δώσω........ουφφφφ

 

Aχ ωραια αρα θα παραλάβω και εγω γιατι θυμαμαι την ιδια μερα την παρηγγειλα:)

 

Αν την ανοιξετε πριν τα Χριστουγεννα περιμένω εντυπώσεις......:)

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

θα προσπαθήσω δημητρούλα να μην την ανοίξω πριν τα ΧρΡιστούγεννα

επειδή όμως λες και τα μυρίζονται αυτά τα πράγματα τα μικρούλια μας, δεν ξέρω εάν θα τα καταφέρω να την κρατήσω μυστική.....

άντε καλά μαγειρέματα σε όλους!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Θα ήθελα τα φώτα σας για την απάντηση που μου έστειλε το amazon για τις πάνες. Σας βάζω και το δικό μου mail, γιατί μάλλον κάτι έχασα στη μετάφραση...

 

e-mail bla-blaaaaa

 

 

Λέει πουθενά γιατί σταμάτησαν να τα στέλνουν; Γιατί εγώ κατάλαβα μόνο για ποιούς λόγους δε θα είχαν ξεκινήσει τις αποστολές σε νέα κατηγορία προϊόντων, ή σε νέο προορισμό.

 

Πάλι καλά που σου απαντήσανε κιόλας... Εχω στείλει σχετικό mail εδω και μέεεεερες αλλά τίποτα.

Εγώ παρέλαβα εχθές και μάλλον θα είναι από τα τελευταία...

Πάντως το mail τους είναι σκέτο bla-bla και απάντηση καμία.

Τι λέτε αν τους βομβαρδήσουμε με mail θα πάρουμε ποτέ καμιά απάντηση της προκοπής?

Και μια τελευταία ερώτηση:

Το "φρένο" το πάτησαν από το amazon από την procter and gamble ή απο τα μεγάλα super market που μας πήραν γραμμή και χ... επάνω τους οτι δεν θα αγοράζουμε πια από αυτούς? Α! ρε Μπεμπουλίνα μου ! Κοψε τα κακάκια στο βρακάκι και πήγενε τουαλέτα να μας χάσουν όλοι από πελάτες!!!!!!!!! :mrgreen:

QsCvp2.png
Link to comment
Share on other sites

ήρθαν τα πράγματα από το mytoys - θέλω και τα mandco

 

Με τι ήρθαν τα πράγματα απο mytoys? τα δικά μου έχουν φύγει απο την προηγούμενη Τρίτη και ακομα άφαντα

 

Θέλω τα παιχνιδάκια μου:cry::cry::cry:

Είσαι όλη μου η ζωή!!!!!

line_m122_beg_17_time_1168750800_text_cf20c1ebe5eee1ede4f1dceaeff220eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα! Πριν από κάποιες μέρες έκανα την παραγγελία μου στο amazon οπότε σήμερα παρέλαβα ένα κουτάκι που όμως το αντικείμενο που περιείχε (γυάλινο) ήρθε σπασμένο στα 2:(! Τους έστειλα mail αλλά μέχρι να μου απαντήσουν μήπως ξέρει κάποια αν αντικαθιστούν ή αποζημιώνουν; Δεν είναι τόσο η αξία του αντικειμένου αλλά γιατί να το χάσω;;)

 

Σε αντίστοιχη περίπτωση μου στείλανε άλλο και κράτησα και το σπασμένο;)

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ κοριτσάκια, πήρα τηλ. την dhl μου είπαν είναι πόρτα πόρτα ΕΛΤΑ την κάτσαμε την βάρκα .............:P:p

 

αστα...κι εγω τα ιδια....μου ειπαν ,δε, απο dhl, οτι εχουν αγορασει τα γερμανικα ταχυδρομεια. Οποτε οταν βλεπετε dhl ειναι ταχυδρομειο.

 

Απο dhl βλεπουν το δεμα μου ελλαδα, περνω στο eltacourier, μου λενε δε το βλεπουν καθολου και οτι αν ηταν ελλαδα θα το εβλεπαν.

 

Αντε βγαλε ακρη....

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...