Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σας παρακαλώ καμια κοπέλα να μου πεί κωδικό για εκπτωση στα παιδικά mandco

Αυτόν είχα χρησιμοποιήσει εγώ αλλά νομίζω ότι έχει λήξει 547131.

Αν δε δουλεύει αυτός, βάλε BAG15 είναι 15% και ισχύει για όλα νομίζω.

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites

μια φιλη μου ανακαλυψε αυτο το site με καταπληκτικα σεντονια για μικρους και μεγαλους!! μπορεις να επιλεξεις οτι χρωμα θελεις και να κανεις διαφορους συνδυασμους!!!

http://www.custom-bedding.com

Nestoroudi, καλημέρα έχεις πάρει τίποτα από αυτούς; Μου φάνηκαν πολύ καλά. Χρειάζομαι σεντονάκια γιατί ο μικρός μου κάθε πρωί ξυπνάει βρεγμένος και δεν προλαβαίνων να πλένω και να αλλάζω. Θέλω κάτι με καλές τιμές αλλά να είναι και καλή ποιοότητα.

 A6s2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Nestoroudi, καλημέρα έχεις πάρει τίποτα από αυτούς; Μου φάνηκαν πολύ καλά. Χρειάζομαι σεντονάκια γιατί ο μικρός μου κάθε πρωί ξυπνάει βρεγμένος και δεν προλαβαίνων να πλένω και να αλλάζω. Θέλω κάτι με καλές τιμές αλλά να είναι και καλή ποιοότητα.

 

καλημερα Eleniparis!! εχω παραγγειλει και περιμενω...μολις παραλαβω και δοκιμασω θα σου πω...η φιλη μου, μου ειπε πολυ καλα λογια, γι αυτο και παρηγγειλα.

κατι σεντονακια που ειχα παρει απο ΙΚΕΑ παντως μου βγηκαν πολυ χαλια!! γρατζουνανε και ο μικρος δεν τα θελει καθολου. τελικα τα πολυ φτηνα τα πληρωνεις πολυ ακριβα!!

3OaPp3.png CNKep3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια καλημέρα είχα κάνει παραγγελία δεύτερη απο αμαζον για πάνεσ 26/11 και μου εστειλαν σημερα μειλ οτι έφυγαν βέβαια μικρό νούμερο αλλα παρέλαβα και την τρίτη (πάλι μικρό νούμερο)

μήπως δεν στέλνουν μονο τα μεγαλύτερα νούμερα?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!

 

Ερώτηση κρίσεως...ξέρει καμία πού μπορώ να βρω σουπιέρα?? εννοώ μεγάλη για να τη βάλεις στο τραπέζι και να σερβίρεις τη σούπα... Τι θα κάνω θα βγω με την κατσαρόλα και θα φωνάζω "συσσίτιο συσσίτιο"?

LaFHp3.png

 

gwUip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κορίτσια για κουζινούλα έβγαλε το αμαζον αυτή λίγο ακριβότερη αλλα καλύτερη νομιζω

http://www.amazon.de/Smoby-24553-Loft-K%C3%BCche/dp/B003JZCLOQ/ref=sr_1_1?s=toys&ie=UTF8&qid=1292581634&sr=1-1

 

Αυτη εδω ειναι πολυ καλη!!!!! (δωρεαν τα μεταφορικα???) παντως κατι βιβλια που ειχα παραγγειλει απο αμαζον μεσα σε 3 μερες ηρθαν ειναι πολυ γρηγορο.

Link to comment
Share on other sites

παιζω κι εγω στην ιδια κατηγορια. εσυ τι νουμερο φορας τελικα στο m&co; γιατι σκεφτομαι να παραγγειλω .

 

18+ καλε!! το ειπα!!!!! βασικα το στομαχι με κρατα στα πλας!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μπου χου χου! Θέλω και εγώ κουζινάκι.... Δεν πρόλαβα. Αν πέσει σε καμιάς κοπέλας το μάτι αντίστοιχη προσφορά, PLEASE, σφυρίξτε...

 

α και εγω την ειχα στο καλαθακι μου....παει ακριβυνε παλι

 

http://www.amazon.de/Smoby-24553-Loft-K%C3%BCche/dp/B003JZCLOQ/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=toys&qid=1292583535&sr=1-1-spell

 

58% εκπτωση

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Χθες παράγγειλα από amazon αυτό το κουκλόσπιτο μαζί με τα αξεσουάρ του.

http://www.amazon.co.uk/gp/product/images/B001G8J78Q/ref=dp_otherviews_6?ie=UTF8&s=kids&img=6

θα είναι το δώρο του κουνιάδου μου για την κόρη μου και ελπίζω να φτάσει πριν την Πρωτοχρονιά.

Η τιμή βγήκε 204 ευρώ και πληροφοριακά σας λέω ότι εδώ στην καλαμάτα βρήκα μισό σε μέγεθος κουκλόσπιτο χωρίς αξεσουάρ ΜΟΝΟ 180 ευρώ (γκρρρρ)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χθες παρηγγειλα απο το αμαζον ενα αυτοκινητακι για τον μικρο κ απο 39λιρες το πηρα 62 μου εβαλαν μεταφορικα,νομιζα οτι πανω απο 25λιρες δεν εχει σταματησε αυτο η ισχυε μονο για πανες?κ να ρωτησω κατι αλλο εσενα γατουλα η κουζινα απο το αμαζον το γερμανικο ηταν ακομα πιο φθηνη απο 49ευρω?να την παρω?μου βγαινει γυρω στα 60ευρω μαζι με τα μεταφορικα

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια εσείς που κάνετε τόσες αγορές μέσω inernet έχει αγοράσει καμιά σας απο το site της ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΑΘΗΝΩΝ??? Ψάχνω να αγοράσω πλυντήριο αυτόν τον καιρό και έπεσε το μάτι μου σε ένα πλυντήριο samsung 8κιλών που κάνει 540 ευρώ απο την ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ και απο το site της κάνει μόνο 340!!!!Δηλαδή φθηνότερα κατά 200 ευρώ!!Δεν είναι μικρό το ποσό και σκέφτομαι να κάνω την αγορά αλλά φοβάμαι!!Πόσο αξιόπιστο είναι το συγκεκριμένο site??Και ύστερα εγώ μένω επαρχία θα μου κοστίσει όντως τόσο ή θα πληρώσω και μεταφορικά??Δεν έχω ιδέα απο τέτοιες αγορές μόνο μια φορά αγόρασα μέσω internet και αυτό απο site του εξωτερικού.Έχει καμιά σας αγοράσει απο το site της ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ να με διαφωτίσει???

o30Sp3.png

 

 

 

cZW4p3.png

Link to comment
Share on other sites

αχ με βρηκες κατευθειαν........... τραμπολινο ψαχνω απο το καλοκαιρι!!κοιτα αν θες γερμανικο ε βαυ...τα λιγοτερα μεταφορικα αν θυμαμαι ηταν 37 εθρω για ενα τραμπολινο Hudora 140 cm kai ως 35 κιλα αντοχη, εκανε γυρω στα 70...ααα με το προστατευτικο

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Κορίτσια ήρθε το καρότσι και τα υπόλοιπα που λέγαμε χθες από το http://www.supershop.gr και http://www.superflowers.gr με το εκπτωτικό κουπόνι 50%. Ήρθαν με κούριερ, είναι μια χαρά, πιστεύω θα διευκολύνει αρκετά τους δικούς μου. Είναι γερμανικής κατασκευής και ήρθε στο δικό του κουτί. Τα υπόλοιπα πραγματάκια που πήρα, εντάξει, δεν τα λες και κορυφαία, αλλά για την τιμή που έχουν είναι αποδεκτής ποιότητας... πήρα και φυτούλια (φραμπουάζ και μαύρο φραγκοστάφυλο), να δούμε αν θα πιάσουν. Η μπανανιά (:-)) είναι σπόροι για φύτεμα.

Μπορούν πιστεύω να μπουν στη λίστα μας άφοβα. Καλαμαράκι θα σου τα στείλω με π.μ.!

Αυτά!!!

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια εσείς που κάνετε τόσες αγορές μέσω inernet έχει αγοράσει καμιά σας απο το site της ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΑΘΗΝΩΝ??? Ψάχνω να αγοράσω πλυντήριο αυτόν τον καιρό και έπεσε το μάτι μου σε ένα πλυντήριο samsung 8κιλών που κάνει 540 ευρώ απο την ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ και απο το site της κάνει μόνο 340!!!!Δηλαδή φθηνότερα κατά 200 ευρώ!!Δεν είναι μικρό το ποσό και σκέφτομαι να κάνω την αγορά αλλά φοβάμαι!!Πόσο αξιόπιστο είναι το συγκεκριμένο site??Και ύστερα εγώ μένω επαρχία θα μου κοστίσει όντως τόσο ή θα πληρώσω και μεταφορικά??Δεν έχω ιδέα απο τέτοιες αγορές μόνο μια φορά αγόρασα μέσω internet και αυτό απο site του εξωτερικού.Έχει καμιά σας αγοράσει απο το site της ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ να με διαφωτίσει???

 

Δεν ξέρω αν έψαχνες αυτό το συγκεκριμένο μοντέλο αλλά έκανες και μια αναζήτηση στο http://www.skroutz.gr;

Επειδή ψάχνω κι εγώ για πλυντήριο ρούχων αυτή την εποχή αλλά θέλω της brandt βρήκα πολύ καλή τιμή για το μοντέλο που έψαχνα σε κατάστημα από Αθήνα.Σε σχέση με την αξιοπιστία του καταστήματος που ρωτάς,τί σε φοβίζει;

Και επειδή έχουμε ήδη πάρει ηλεκτρικές συσκευές από Αθήνα και μένουμε Κέρκυρα,μπορώ να σου πω πως πληρώνεις μεταφορικά.Παίζει ρόλο ο όγκος, το βάρος και η εκάστοτε μεταφορική. Για το πλυντήριο που ρώτησα βρήκα 3 διαφορετικές τιμές, 30 ευρώ,25 και 20!!!! Δεν ξερω τι συμβαίνει αν έχεις κατάστημα Ηλεκτρονικής στην περιοχή σου.Μήπως να τους κάνεις ένα τηλέφωνο.

Αυτά.

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια γεια σας!παρέλαβα ψηφιακό αλμπουμ από τα σατερφλαι (δεν μπορώ να γυρίσω τη γλώσσα στα αγγλικά,κόλλησε ο υπολογιστής) και είμαι κατευχαριστημένη !!! έίναι πολύ καλής ποιότητας και πολύ χαριτωμένο.

 

Αυτή είναι η διεύθυνση της ιστοσελίδας;

Μήπως μπορείς να γράψεις καμια πληροφορία παραπάνω, όπως έξοδα αποστολής, χρόνο παράδοσης κλπ;

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...