Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

εγω μια και μοναδικη παραγγελια ειχα βαλει στο pixmania (της γαλλιας ομως) και ξαφνικα αποφασισαν οτι δε θελουν να μου στειλουν το δεμα και οτι μου επιστρεφουν τα χρηματα....

 

Ράνια σου έδωσαν κάποια πειστική εξήγηση για την απόφαση / αδυναμία τους να σου στείλουν την παραγγελία;

Έχω αγοράσει κι εγώ από το γαλλικό κι αν εξαιρέσεις τα ακριβούτσικα μεταφορικά δεν αντιμετώπισα άλλο πρόβλημα. Βέβαια πάει καιρός από τότε και ίσως να έχουν αλλάξει τα πράγματα - οπότε καλό είναι που μας ενημέρωσες ώστε να το έχουμε υπόψην για μελλοντικές παραγγελίες.

*

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ηταν αγορα απο το pixmania.fr μεσω ebay. επελεξα αποστολη ελλαδα, πληρωσα με paypal και μου στελνουν αυτο το μηνυμα:

 

Dear Client,

Unfortunately we do not ship to Greece. This is due to the fact that our logistic facilities do not enable us to.

We inform you that we requested the refund of the order by PayPal.

Kind regards,

 

- pixmania-fr

 

Ξαναλεω...ειχε κανονικα επιλογη ελλαδα....

 

 

Link to comment
Share on other sites

ηταν αγορα απο το pixmania.fr μεσω ebay. επελεξα αποστολη ελλαδα, πληρωσα με paypal και μου στελνουν αυτο το μηνυμα:

 

Dear Client,

Unfortunately we do not ship to Greece. This is due to the fact that our logistic facilities do not enable us to.

We inform you that we requested the refund of the order by PayPal.

Kind regards,

 

- pixmania-fr

 

Ξαναλεω...ειχε κανονικα επιλογη ελλαδα....

 

 

 

Αααα καλά ό,τι να 'ναι και αυτοί... Εμ αφού δεν τους αφήνουν τα facilities τους τότε τι έχουν επιλογή την Ελλάδα;;; Φαντάζομαι απογοήτευση που πήρες.

*

Link to comment
Share on other sites

βασικα ξενερωσα τη ζωη μου, γιατι πιστευα οτι δε γινονται τετοια υπο την εποπτεια του ebay....

 

Μα και αυτό είναι και το λογικό εφόσον μιλάμε για το e-bay. Έχεις τσεκάρει αν δεις αν έχουν ακόμη την Ελλάδα στις χώρες αποστολής ή το διόρθωσαν; Αν όχι είναι το λιγότερο ανεύθυνοι :rolleyes:

*

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τα στοιχεία αυτά τα ζητάει η τράπεζα η οποία θα χρηματοδότησει την αγορά σου.αν θέλετε να αποφεύγετε αυτού του είδους ερωτήσεις τύπου big brother τότε έκδοστε μια πιστωτική κάρτα κ μπορείτε να κάνετε συναλλαγές χωρίς να σας ρωτάνε το οτιδήποτε.τον υπάλληλο στο κάθε κατάστημα δεν τον ενδιαφέρουν αυτά δουλειά του κάνει.να ξέρετε ότι αν δίνετε ψευδή στοιχεία έτσι γρ σας νευριαζουν Σάς απορρίπτουν.

 

Τελευταίο ποστ επι τούτου γιατί κούρασα... Χαίρω πολύ, ravT...Το ξέρω ότι τα ζητάει η τράπεζα για να με έχει δεμένη. Δεν τα βαλα με κανέναν υπάλληλο, online πήγα να κάνω την παραγγελία. Με τον Κωτσόβολο τα έβαλα γιατί αν φοβάται αυτός και η τράπεζα που συνεργάζεται, να μη χάσει το λεφτά του, απλά πολύ απλά να μην δίνει τη δυνατότητα χρηματοδότησης. Μετρητά και πιστωτική μόνο. Τόσοι και τόσοι δεν έχουν χρηματοδότηση και μια χαρά δουλεύουν.

Με αναγκάζουν να παω στο κατάστημα και να διαλέξω άλλο προϊόν από αυτό που ήθελα για να μπορώ να το πληρώσω. Και αν μου ζητήσουν και εκεί αυτά τα στοιχεία, απλά θα αποχωρήσω.

Δηλαδή μόνο εμένα ενοχλούν αυτές οι ερωτήσεις?

Και συγνώμη αλλά δε πρόκειται να βγάλω πιστωτική επειδή οι άλλοι είναι παρανοϊκοί...

Και ξαναλεω, έχω κάνει χρήση της χρηματοδότησης του Κωτσόβολου και πριν 2 χρόνια και δεν με πέρασαν τέτοιο φακέλωμα...

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

Τελευταίο ποστ επι τούτου γιατί κούρασα... Χαίρω πολύ, ravT...Το ξέρω ότι τα ζητάει η τράπεζα για να με έχει δεμένη. Δεν τα βαλα με κανέναν υπάλληλο, online πήγα να κάνω την παραγγελία. Με τον Κωτσόβολο τα έβαλα γιατί αν φοβάται αυτός και η τράπεζα που συνεργάζεται, να μη χάσει το λεφτά του, απλά πολύ απλά να μην δίνει τη δυνατότητα χρηματοδότησης. Μετρητά και πιστωτική μόνο. Τόσοι και τόσοι δεν έχουν χρηματοδότηση και μια χαρά δουλεύουν.

Με αναγκάζουν να παω στο κατάστημα και να διαλέξω άλλο προϊόν από αυτό που ήθελα για να μπορώ να το πληρώσω. Και αν μου ζητήσουν και εκεί αυτά τα στοιχεία, απλά θα αποχωρήσω.

Δηλαδή μόνο εμένα ενοχλούν αυτές οι ερωτήσεις?

Και συγνώμη αλλά δε πρόκειται να βγάλω πιστωτική επειδή οι άλλοι είναι παρανοϊκοί...

Και ξαναλεω, έχω κάνει χρήση της χρηματοδότησης του Κωτσόβολου και πριν 2 χρόνια και δεν με πέρασαν τέτοιο φακέλωμα...

Ποια η διαφορα του να βγαλεις πιστωτική (δηλ. να δωσεις ΟΛΑ αυτα τα στοιχεια σε μια τραπεζα για την εκδοση της) και να πάρεις το μιξερακι απο τον (κάθε)ΚΩΤΣΟΒΟΛΟ με χρηματοδότηση (δηλ.δηλ. να δωσεις ΟΛΑ αυτα τα στοιχεια σε μια τραπεζα για την εγκριση).

Ο μόνος τρόπος να μην δωσεις στοιχεία είναι να το πάρεις μετρητοίς.Αν και τότε σου ζητησουν στοιχεια καλώς θα κάνεις να νευριασεις.Οταν όμως ζητας χρημα(τοδότηση) δίνεις στην τράπεζα κάθε δικαίωμα να ξερει τα στοιχεία σου.

Ενα 60% των δανειων που δεν εξυπηρετούνται κανονικά είναι μικρα δανεια από μαγαζιά τυπου ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ.Επειδη μιλάμε για δόσεις 50-80-100€ πολλοί δεν τις πληρωνουν ειτε λογω αμελειας ειτε λόγω αδυναμιας(αλλωστε στα δανεια αυτα δεν κινδυνευουν να του πάρουν το σπίτι).

Αν βρεις καταστηματα που λειτουργουν χωρις κάρτες και χρηματοδοτησεις να μας το πεις γιατί θα χει ενδιαφέρον.

Για να μην είμαι εντελώς off topic.....αγόρασα σε πολύ καλή τιμή παρκοκρεββατο απο το mytoys. 31€ Μου εστειλαν εναν κωδικό για -5€ από παραγγελια πανω απο 25€, αλλά ειναι για νεους πελάτες.Οποιος λοιπόν θελει να κανει αγορα ας μου στειλει πμ να του το δωσω. Μην παει χαμένο!!:-D

QqmLp3.png
Link to comment
Share on other sites

μάθε και επανήλθε σε παρακαλώ δεν πετάμε μιά σπόντα και όποιον πάρει ο χάρος .....

 

δεν ειναι σποντα ενταξειι????? 1100 ευρω αγορα εκανα ψαχνουμε το δεμα 2 εβδομαδες κ ολοι κανουν τον κινεζο κ η pixmania κ το πορτα πορτα που εφερε το δεμα.

 

το τηλεφωνο εξ.πελατων που εχουν καναν 3 μερες να το σηκωσουν.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, για οσες σκεφτονται να αγορασουν τα γνωστα κολανακια. Εγω εχω να πω τα εξης...μολις τα πεταξα! Φορεσα ενα στο παιδι 9αφου πρωτα τα ειχα πλυνει με παιδικο απορρυπαντικο) και βρωμοκοπανε λαστιχιλας.

 

Ράννια αγόρι δεν έχεις;;

 

μια φιλη μου ανακαλυψε αυτο το site με καταπληκτικα σεντονια για μικρους και μεγαλους!! μπορεις να επιλεξεις οτι χρωμα θελεις και να κανεις διαφορους συνδυασμους!!!

http://www.custom-bedding.com

 

Έχει παραγγείλει; Αν ναι, πως είναι η ποιότητα;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα σας!

Θέλω να πάρω αυτό για τον μικρούλη μου:

 

http://www.amazon.co.uk/Smart-Trike-Deluxe-Green/dp/B002ECE3IM/ref=sr_1_4?ie=UTF8&qid=1292234819&sr=8-4

 

Το έχει καμιά σας; Από που το έχετε πάρει; Ξέρετε ποιο μαγαζί το έχει εδώ να πάω να το δω και να συγκρίνω;

 

Για πείτε γνώμες :)

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια έχει παραγγείλει καμία κοπέλα τελευταία από το dpam? Μου έχουν στείλει την παραγγελία μου εδώ και μέρες και από το tracking number βλέπω ότι μένει κολλημένη στο κέντρο εξαγωγών τους (από όσο μπορώ να καταλάβω γιατί από γαλλικά δεν έχω ιδέα) πιθανώς λόγω καιρού. Την προηγούμενη φορά που είχα πάρει παρέλαβα με tnt αλλά τα είχαν στείλει με άλλη εταιρεία. Τώρα δεν μπορώ να βγάλω άκρη με ποιον συνεργάζονται στην Ελλάδα... :confused::-(

Link to comment
Share on other sites

την ζαχάρωνα αρκετό καιρό σήμερα είδα ότι ρίξανε την τιμή της ακόμα περισσότερο με τα μεταφορικά μου πήγε 41,29 Ευρουλάκια !!! την έχει παραλάβει καμία να μου πει εντυπώσεις ???

 

http://www.amazon.de/gp/product/B003JZCLSC/ref=ord_cart_shr?ie=UTF8&m=A3JWKAKR8XB7XF

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας!

Θέλω να πάρω αυτό για τον μικρούλη μου:

 

http://www.amazon.co.uk/Smart-Trike-Deluxe-Green/dp/B002ECE3IM/ref=sr_1_4?ie=UTF8&qid=1292234819&sr=8-4

 

Το έχει καμιά σας; Από που το έχετε πάρει; Ξέρετε ποιο μαγαζί το έχει εδώ να πάω να το δω και να συγκρίνω;

 

Για πείτε γνώμες :)

 

Γεια!

Εγώ έχω πάρει αυτό για τη βαφτισιμιά μου:

http://www.amazon.co.uk/Smart-Trike-Recliner-Pink-Grey/dp/B003X0B2GK/ref=sr_1_12?s=kids&ie=UTF8&qid=1292238099&sr=1-12

αλλά δεν το έχω ανοίξει το κουτί, αφού θα το πάω για δώρο για τις γιορτές. Φαίνεται πάντως πολύ καλής ποιότητας, εξαιρετικό, και σκέφτομαι να το πάρω σε denim για τον γιόκα μου :-)

Η διαφορά μεταξύ τους είναι σίγουρα ότι το δικό μας έχει δυνατότητα ανάκλισης της θέσης (π.χ. για όταν αποκοιμηθεί το μωρό). Είναι για ηλικίες από 6 μηνών μέχρι τουλ. 2 και όσο πάρει (νομίζω έχει λίμιτ κιλών, αλλά δε θυμάμαι πόσο είναι).

Τώρα για άλλες διαφορές δε ξέρω...το δικό μας έχει και padded κάθισμα... πάντως έχει γενικώς αυτή η σειρά πολύ καλές κριτικές... άμα δεν το βιάζεσαι, μετά την πρωτοχρονιά θα το έχω δει και εν χρήση :D

Δεν το εντόπισα πουθενά εδώ, αλλά δεν έψαξα και πολύ. Πάντως καμία σχέση δεν έχει το δικό μας με αυτά που κυκλοφορούν στα κούκου που είδα, που έκαναν και 60 ευρώ...

Πάντως αν δεν περιμένεις και το βρεις κάπου ή το παραγγείλεις τελικά, πες μου και εμένα εντυπώσεις :P

Link to comment
Share on other sites

Παρηγγειλα τελικα το καροτσι που σας επρηξα το Σαβ/κο απο την pramworld και μου ζητουν 75 λιρες μεταφορικα!! Για ενα καροτσι??

Τι κανω τωρα? Εχουμε εναλλακτικη για maclaren tecno xlr απο αλλο e-shop που να μην χρεωνει το 1/2 της αξιας του σε μεταφορικα??

GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παρηγγειλα τελικα το καροτσι που σας επρηξα το Σαβ/κο απο την pramworld και μου ζητουν 75 λιρες μεταφορικα!! Για ενα καροτσι??

Τι κανω τωρα? Εχουμε εναλλακτικη για maclaren tecno xlr απο αλλο e-shop που να μην χρεωνει το 1/2 της αξιας του σε μεταφορικα??

 

μονο για το καροτσι????Μου φαινεται απιστευτο.Ολοι μας εχουμε χρεωθει απο 35-40 λιρες το κουτι!!Μηπως παρηγγειλες και τιποτε αλλο μαζι???

Εγω παντως θα τους εστελνα μνμ και θα τους ελεγα οτι πολυ προσφατα γνωστες μου εκαναν παραγγελιες που τα μεταφορικα δεν ξεπερνουσαν τις 40 λιρες το κουτι και θα τους ρωτησα γιατι το δικο μου φτανει στις 70 λιρες!!!

Link to comment
Share on other sites

την ζαχάρωνα αρκετό καιρό σήμερα είδα ότι ρίξανε την τιμή της ακόμα περισσότερο με τα μεταφορικά μου πήγε 41,29 Ευρουλάκια !!! την έχει παραλάβει καμία να μου πει εντυπώσεις ???

 

http://www.amazon.de/gp/product/B003JZCLSC/ref=ord_cart_shr?ie=UTF8&m=A3JWKAKR8XB7XF

 

αχ τί μου κάνεις αχ!!!!

την κοίταζα και εγώ για την μικρή μου αλλά σκεφτόμουν να δω από κοντά πρώτα σε μαγαζί παιχνιδιών και μετά να αποφασίσω

δεν ξέρω εάν είναι πολύ μικρή....έχεις ιδέα από διαστάσεις?

η κόρη μου γίνεται 6 τον άλλο μήνα και δεν ξέρω τί να κάνω....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας!

Θέλω να πάρω αυτό για τον μικρούλη μου:

 

http://www.amazon.co.uk/Smart-Trike-Deluxe-Green/dp/B002ECE3IM/ref=sr_1_4?ie=UTF8&qid=1292234819&sr=8-4

 

Το έχει καμιά σας; Από που το έχετε πάρει; Ξέρετε ποιο μαγαζί το έχει εδώ να πάω να το δω και να συγκρίνω;

 

Για πείτε γνώμες :)

 

Mαράκι αυτό το ποδηλατάκι το έχουμε κι εμείς.

Το ευχαριστηθήκαμε πάρα πολύ και μάλλον θα συνεχίσουμε να το χαιρόμαστε για αρκετό καιρό ακόμη αφενώς γιατί είναι πολύ ανθεκτικό αφετέρου γιατί με τις διάφορες μετατροπές που είναι δυνατόν να του κάνεις ακολουθεί την ανάπτυξη του παιδιού ;)

Το μόνο αρνητικό που έχω εντοπίσει είναι ότι οι ρόδες του είναι πλαστικές και όχι από λάστιχο το οποίο έχει την ιδιότητα να απορροφά τους κραδασμούς καλύτερα σε σχέση με το πλαστικό.

Γενικά όμως δεν έχω μετανιώσει για αυτή την αγορά ;)

 

edit: Αυτό που σου είπα για τις ρόδες κοίταξε το μήπως δεν είναι πια από πλαστικό γιατί εμείς το ποδηλατάκι το έχουμε από την άνοιξη του 2009 και ίσως να έχει αλλάξει κάτι :)

*

Link to comment
Share on other sites

Γεια!

Εγώ έχω πάρει αυτό για τη βαφτισιμιά μου:

http://www.amazon.co.uk/Smart-Trike-Recliner-Pink-Grey/dp/B003X0B2GK/ref=sr_1_12?s=kids&ie=UTF8&qid=1292238099&sr=1-12

αλλά δεν το έχω ανοίξει το κουτί, αφού θα το πάω για δώρο για τις γιορτές. Φαίνεται πάντως πολύ καλής ποιότητας, εξαιρετικό, και σκέφτομαι να το πάρω σε denim για τον γιόκα μου :-)

Η διαφορά μεταξύ τους είναι σίγουρα ότι το δικό μας έχει δυνατότητα ανάκλισης της θέσης (π.χ. για όταν αποκοιμηθεί το μωρό). Είναι για ηλικίες από 6 μηνών μέχρι τουλ. 2 και όσο πάρει (νομίζω έχει λίμιτ κιλών, αλλά δε θυμάμαι πόσο είναι).

Τώρα για άλλες διαφορές δε ξέρω...το δικό μας έχει και padded κάθισμα... πάντως έχει γενικώς αυτή η σειρά πολύ καλές κριτικές... άμα δεν το βιάζεσαι, μετά την πρωτοχρονιά θα το έχω δει και εν χρήση :D

Δεν το εντόπισα πουθενά εδώ, αλλά δεν έψαξα και πολύ. Πάντως καμία σχέση δεν έχει το δικό μας με αυτά που κυκλοφορούν στα κούκου που είδα, που έκαναν και 60 ευρώ...

Πάντως αν δεν περιμένεις και το βρεις κάπου ή το παραγγείλεις τελικά, πες μου και εμένα εντυπώσεις :P

 

το θηριάκι μου είναι ήδη 15 μηνών οπότε δεν τον αφορά η ανάκλιση :mrgreen:

 

με ενδιαφέρει να γίνεται ποδηλατάκι ανεξάρτητο...

σαν ποιότητα είμαι σίγουρη ότι είναι ανώτερο από τα πλαστικά που κυκλοφορούν, ψάχνω όμως να συγκρίνω τιμές...

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

την ζαχάρωνα αρκετό καιρό σήμερα είδα ότι ρίξανε την τιμή της ακόμα περισσότερο με τα μεταφορικά μου πήγε 41,29 Ευρουλάκια !!! την έχει παραλάβει καμία να μου πει εντυπώσεις ???

 

http://www.amazon.de/gp/product/B003JZCLSC/ref=ord_cart_shr?ie=UTF8&m=A3JWKAKR8XB7XF

 

ρε κοπελιά πάρτην από τον πανταζόπουλο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

τρωγόμαστε να χαλάσουμε λεφτάκια ε; :rolleyes:

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια ξέρετε που μπορώ να βρώ αυτό?? Έχει ξετρελάνει την μικρή μου

 

 

 

 

Αν και δε μου ανοίγει το βιντεάκι, από τον τίτλο βρήκα αυτό:

 

http://www.amazon.co.uk/Crayola-10508-Doodle-Penguin/dp/B003GSLGME/ref=sr_1_2?ie=UTF8&s=toys&qid=1292239427&sr=8-2

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

την ζαχάρωνα αρκετό καιρό σήμερα είδα ότι ρίξανε την τιμή της ακόμα περισσότερο με τα μεταφορικά μου πήγε 41,29 Ευρουλάκια !!! την έχει παραλάβει καμία να μου πει εντυπώσεις ???

 

http://www.amazon.de/gp/product/B003JZCLSC/ref=ord_cart_shr?ie=UTF8&m=A3JWKAKR8XB7XF

 

 

Εγώ επρόκειτο να παραλάβω σήμερα αλλά ενώ φαίνεται πως είναι στην Ελλάδα από 9/12 δεν έβλεπα αλλαγή στο status της κι έτσι τηλεφώνησα στα ΕΛΤΑ και μου είπαν πως δεν την έχουν ακόμη :rolleyes:

Άντε να δούμε πότε θα την έχουν αυτοί και πότε εμείς...

Μόλις παραλάβω θα σας πω κι εντυπώσεις.

 

Αααα και τη βρήκες και σε super τιμή. Εμένα μου κόστισε 65,10 ευρώ μαζί με τα μεταφορικά.

*

Link to comment
Share on other sites

Αν και δε μου ανοίγει το βιντεάκι, από τον τίτλο βρήκα αυτό:

 

http://www.amazon.co.uk/Crayola-10508-Doodle-Penguin/dp/B003GSLGME/ref=sr_1_2?ie=UTF8&s=toys&qid=1292239427&sr=8-2

 

δεν το στέλνει Ελλάδα δυστηχως!!!

Link to comment
Share on other sites

αχ τί μου κάνεις αχ!!!!

την κοίταζα και εγώ για την μικρή μου αλλά σκεφτόμουν να δω από κοντά πρώτα σε μαγαζί παιχνιδιών και μετά να αποφασίσω

δεν ξέρω εάν είναι πολύ μικρή....έχεις ιδέα από διαστάσεις?

η κόρη μου γίνεται 6 τον άλλο μήνα και δεν ξέρω τί να κάνω....

αυτό κατάφερα να βρώ ΚΑΡΔΙΑ μου από άλλο σιτε

Smoby Studio Kitchen.

 

The Smoby Studio Kitchen has everything you need to cook up a treat. It's a great interactive toy which encourages imaginative play.

 

  • Includes oven and fridge with opening doors, a sizzling hob, sink, pretend coffee maker and 19 kitchen accessories.
  • Size (H)99, (W)61, (D)37cm.
  • Batteries required: 2 x AA (not included).
  • For ages 3 years and over.
  • EAN/Barcode: 3032160246063.

ρε κοπελιά πάρτην από τον πανταζόπουλο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

τρωγόμαστε να χαλάσουμε λεφτάκια ε; :rolleyes:

 

τρώγομαι δεν λές τίποτα ....κοπελιάαααααααα πάει τώρα την αγορασα.......... :D:D σμουτς σματς !!!

 

Εγώ επρόκειτο να παραλάβω σήμερα αλλά ενώ φαίνεται πως είναι στην Ελλάδα από 9/12 δεν έβλεπα αλλαγή στο status της κι έτσι τηλεφώνησα στα ΕΛΤΑ και μου είπαν πως δεν την έχουν ακόμη :rolleyes:

Άντε να δούμε πότε θα την έχουν αυτοί και πότε εμείς...

Μόλις παραλάβω θα σας πω κι εντυπώσεις.

 

Αααα και τη βρήκες και σε super τιμή. Εμένα μου κόστισε 65,10 ευρώ μαζί με τα μεταφορικά.

 

άντε άντε περιμένω πως και πως να την παραλάβετε για να μας πεις εντυπώσεις :D:D

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...