Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

εχβω 3 κουτια επιθεματων στηθους, εμενα το στηθος μου δεν τρεχει κ δεν τα εχω χρησιμοποιησει μηπως ενδιαφρεται καποια κοπελα να τα αγορασει?

αν και εκτος τοπικ εγω ενδιαφερομαι αλλα δεν ξερω αν με συμφερει γιατι ειμαι κρητη (μεταφορικά)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εισαι θησαυρος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

σε ευχαριστω πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

:mrgreen::mrgreen:

Δεν κανει τιποτα! Ειπαμε εχω χρονο να σκοτώσω!!

 

υγ επισης στο δευτερο λινκ σου εχω βαλει οσοι στελνουν ελλαδα αλλα προσεξε και το ποσοστο των θετικών feedback που εχουν οι πωλητες, επειδη δεν τους ειδα ολους , μη σε παρω και στο λαιμο μου.

 

Link to comment
Share on other sites

αν και εκτος τοπικ εγω ενδιαφερομαι αλλα δεν ξερω αν με συμφερει γιατι ειμαι κρητη (μεταφορικά)

αν θες να ρωτησω για τα μεταφορικα κ να σου στειλω πμ, κ αν σε συμφερει στα στελνω.

 

συγνωμη για το off topik!!!!!:-(:-(:-(

sq3Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

αν και εκτος τοπικ εγω ενδιαφερομαι αλλα δεν ξερω αν με συμφερει γιατι ειμαι κρητη (μεταφορικά)

 

αν ειναι εως 2 κιλα απλο γραμμα αποστολη εντος ελλαδος παει το πολύ εως 3,8ευρώ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:mrgreen::mrgreen:

Δεν κανει τιποτα! Ειπαμε εχω χρονο να σκοτώσω!!

 

υγ επισης στο δευτερο λινκ σου εχω βαλει οσοι στελνουν ελλαδα αλλα προσεξε και το ποσοστο των θετικών feedback που εχουν οι πωλητες, επειδη δεν τους ειδα ολους , μη σε παρω και στο λαιμο μου.

θα το κοιταξω.

 

σε ευχαριστω και παλι!!!

sq3Zp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χαχαχα

 

μαρή δεν παίζεσαι!!!!!!

 

χαχαχα αφου δεν εχω κατι να με αποσπαει , βλεπε μικρη, καθομαι στο καφε περιμενω να περασει η ωρα μου να παω στο σεμιναριο.... I am on fireeeee xaxaxaxaxa

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια sos!!!Θέλω να χτυπήσω ένα φορεματάκι για τη μικρή και οι διαστάσεις είναι 33-35,5 inches height,25-28 βαρος και μέση 21-22 inches.Δηλαδή???Ποια είναι η αντιστοιχία?

 

νομιζω 1 ιντσα αντιστοιχει σε 2,57 εκ

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια tassimo ή dolce gusto??τι λέτε?

 

χρησιμοποιω κ τις δυο. για μενα καλυτερη ειναι η tassimo.ειναι αυτοματη δλδ αναγνωριζει ποσο νερο πρεπει να βγαλει ανα καψουλα κ ειναι ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΙΟ ΚΑΘΑΡΗ.η dolce otan βγαλεις την καψουλα γινεται ενας χαμοσ γτ συγκρατει στο εσωτεικο της νερο μην διαννοηθεις να την πεταξεις στην σακουλα με τα σκουπαδια θα γεμισει ο τοποσ νερα. κ τριτων εχει κπερισσοτερς γευσεις καφε σοκολατας τσαι.h dolce θα κανει κ κρυα ροφηματα οταν ερθουν οι καψουλες.

δες εδω http://www.tassimo.gr & http://www.dolcegusto.gr

οτι θεεες ρωτα εχω αποψη κ για τις δυο

Link to comment
Share on other sites

το ειχα γραψει κι εγω πριν λιγες ημερες! πηγα να τη πατησω κιολας. νομιζα οτι ηταν πραγματικο και περασα τα στοιχεια μου. μολις πατησα να καταχωρηθουν, ομως, μου εβγαλε μηνυμα ο υπολογιστης οτι προκειται περι απατης. εστειλα και mail στο paypal, αλλα με συνεδεσαν με... Κάιρο!

 

Μα ήταν εντελώς αληθοφανές kornilia! Βέβαια αυτό που με παραξένεψε ήταν ότι το σήμα Paypal στην φόρμα που άνοιγες για να βάλεις τα στοιχεία σου ήταν σαν.....copy - paste.......εάν καταλαβαίνεις τί εννοώ. Δεν ήταν original.....

 

 

Οκ..χαιρομαι γιατι εγω δεν θελω να αποθαρρυνω τον κοσμο που πρωτο απασχολειτε με τις αγορες μεσω ιντερνετ ισα ισα που οπου σταθω το διαλαλω χαχαχα οπως πχ προχθες στο καρφουρ ειδα ενα νεο ζευγαρι να αγοραζει την τασιμο καφετιερα .....τους λεω το αμαζον την εχει στις 69λιρες με δωρεαν μεταφορικα... μου λεει εισαι σιγουρη ναι του λεω.....παιρνει τον αδερφο του μπροστα μου στο τηλεφωνο...το τσεκάρει. και αφηνει την καφετιερα χαχαα εβαλε τον αδερφο του να την παραγγειλει!!!

 

και εδώ πόσο την πουλάνε αυτήν την καφετιέρα???

 

κορίτσια tassimo ή dolce gusto??τι λέτε?

 

χρησιμοποιω κ τις δυο. για μενα καλυτερη ειναι η tassimo.ειναι αυτοματη δλδ αναγνωριζει ποσο νερο πρεπει να βγαλει ανα καψουλα κ ειναι ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΙΟ ΚΑΘΑΡΗ.η dolce otan βγαλεις την καψουλα γινεται ενας χαμοσ γτ συγκρατει στο εσωτεικο της νερο μην διαννοηθεις να την πεταξεις στην σακουλα με τα σκουπαδια θα γεμισει ο τοποσ νερα. κ τριτων εχει κπερισσοτερς γευσεις καφε σοκολατας τσαι.h dolce θα κανει κ κρυα ροφηματα οταν ερθουν οι καψουλες.

δες εδω www.tassimo.gr & www.dolcegusto.gr

οτι θεεες ρωτα εχω αποψη κ για τις δυο

 

Βρε κορίτσια! Την προηγούμενη εβδομάδα είχα πάει να πάρω εναν ηλεκτρονικό στίφτη (έψαξα e-bay και με τα μεταφορικά η μία η άλλη ερχόταν σχεδόν - βέβαια αφού πήρα αυτόν που πήρα € 25 τον βρήκα στο amazon νομίζω γύρω στα € 17........)

Τέλος πάντων, είδα αυτές τις καφετιέρες και τις γλυκοκοίταζα. Tassimo στα € 139 και Dolce Gusto στα € 129. Μάλιστα η tassimo είχε εξανλτηθεί και την περίμενε. Ρώτησα μάλιστα που βρίσκεις κάψουλες και μου είπε στο σούπερ μάρκετ (που δεν το ήξερα) δεν είναι δηλαδή όπως nespresso που παραγγέλνεις από την εταιρεία.

Δεν το είχα πάρει χαμπάρι kalamaraki μου ότι την έχει το amazon.

Δηλαδή nikol ψηφίζεις tassimo εσύ εεε?

Link to comment
Share on other sites

tassimo δαγκωτο

κανει τελειο latte !!!!!!!!

 

πω πω!! και τρελαίνομαι για latte........με ψήνεις πολύ τώρα!!

 

μήηηηηηπως ξέρεις και εάν αξίζει η δίαφορά από t40 σε t65?

η δεύτερη λέει έχει και σύστημα για το φιλτράρισμα του νερού

εντω μεταξύ τώρα κοιτάζω το amazon

http://www.amazon.co.uk/Bosch-TAS4011GB-Tassimo-Coffee-Silver/dp/B00193RV90/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1291821249&sr=8-1

 

http://www.amazon.co.uk/Bosch-TAS4012GB-Tassimo-Coffee-Maker/dp/B001AQ3USM/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1291821316&sr=8-2

 

καταλαβαίνεις διαφορά???

και έχει και 123 απόψεις χρηστών με πολύ καλό feedback....

Link to comment
Share on other sites

πω πω!! και τρελαίνομαι για latte........με ψήνεις πολύ τώρα!!

 

μήηηηηηπως ξέρεις και εάν αξίζει η δίαφορά από t40 σε t65?

η δεύτερη λέει έχει και σύστημα για το φιλτράρισμα του νερού

εντω μεταξύ τώρα κοιτάζω το amazon

http://www.amazon.co.uk/Bosch-TAS4011GB-Tassimo-Coffee-Silver/dp/B00193RV90/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1291821249&sr=8-1

 

http://www.amazon.co.uk/Bosch-TAS4012GB-Tassimo-Coffee-Maker/dp/B001AQ3USM/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1291821316&sr=8-2

 

καταλαβαίνεις διαφορά???

και έχει και 123 απόψεις χρηστών με πολύ καλό feedback....

 

η διαφορα ειναι το φιλτρο νερου (που δεν ξερουμε κ ποσο κοστιζει)

μειωμενοσ θορυβοσ

οθονη LCD ΜΕ ΕΛΛΗΝΙΚΑ

φωτισμοσ φλυτζανιου

μμμμμ...δεν θυμαμαι τιποτα αλλο

 

εγω παντως χρησιμοποιω την τ65

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!εχει παραγγειλει καποια απο τα gap αγγλιασ?παρηγγειλα να τα στειλουν στον κουμπαρο μου που μενει αγγλια!εγινε κανονικα η παραγγελια 1-12!εκανα λαθοσ σε ενα νουμερο και εστειλα 3μειλ για να το αλλαξουν πριν το στειλουν!καμια απαντηση!!!!!!!μετα απο 3 μερεσ μου στελνουν οτι θα το παραλαβει στισ 6-12 και μου δινουν το tracking number!ta stelνουν με την dhl!βαζω εκει το tracking number alla tipota!!!!δεν υπαρχει αυτοσ ο αριθμοσ!!!ελεοσ!!!στελνω μειλ και στην dhl kai sthn gap alla καμια απαντηση!!!

Link to comment
Share on other sites

καλα κανετε κ ψωνιζετε απο το amazon αλλα να προσεχετε γτ στα ηλεκτρικα δεν εχουν ολες οι εταιριες παγκοσμια καλυψη στις εγγυησεις

 

μμμμμ δεν έχεις άδικο, τί γίνεται με amazon εάν πάθει κάτι?

θα πρέπει να το ψάξω καλύτερα αύριο

 

η διαφορα ειναι το φιλτρο νερου (που δεν ξερουμε κ ποσο κοστιζει)

μειωμενοσ θορυβοσ

οθονη LCD ΜΕ ΕΛΛΗΝΙΚΑ αυτό σίγουρα δεν θα ισχύει εάν αγοραστεί από έξω

φωτισμοσ φλυτζανιου

μμμμμ...δεν θυμαμαι τιποτα αλλο

 

εγω παντως χρησιμοποιω την τ65

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...