Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

μόνο πολύ καλά τρίκαλα :mrgreen::mrgreen: αγόρασα 6 καλσόν με 18 Ευρώ μαζί με τα μεταφορικά 1 εκ των οποίον είναι πατσο μαζευτικό (20 τα αγόραζα παλιά εδώ ) και 1 με λεπτό δίχτυ:mrgreen::mrgreen:

edit εσύ έβαλες τον πωλητή ?? σε ευχαρίστησα δεν σε ευχαρίστησα :mrgreen::mrgreen:

 

Tι να ευχαριστήσεις καλέ.

Εχει και παιδικά βλέπω σε πάρα πολυ καλές τιμές. Γιατι προχθές ηθελα ενα φουξ για την κόρη μου και το πηρα απο μαγαζί 8 ευρώ. Εχουν τρελαθει νομίζω.

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κοριτσάκιαααα

τελικά οι πάνες απο αμαζον αν έχουν tracking number dhl με τι έρχονται με dhl ή με ελτά?..αμάν να έρθουν έχω και μωρομάντηλα μέσα και κασέτες για τον κάδο με τις πάνες..

πρώτη φορά τέτοια καθυστέριση...

 

Κατινακι, επειδη την ιδια απορια ειχα κι εγω, πηρα στη dhl να ρωτησω πριν 15 μερες που περιμενα μωρομαντηλα, και μου ειπαν οτι επειδη η dhl εχει αγορασει τα γερμανικα ταχυδρομεια, θα μου ερθει με ΕΛΤΑ.

 

Εν τελει, ηρθαν με speedex βεβαια....ασχετο ε? Παρελαβα μια εβδομαδα μετα το dispatched στη πορτα μου.

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ν

Του ικεα που κανει 20ευρω δεν σου κανει? ειναι ποιο οικονομικο πιστευω

 

 

 

 

 

Του ικεα μπορεις και με μαρκαδορο και λαδοπαστελ και με νερομπογιες

 

 

 

 

Ναι εμένα μου κάνει αλλά οι ούννοι (βλεπε παιδιά μου) το πιθανότερο είναι να το ξεκανουν πολύ σύντομα και να το χρησιμοποίησουν με άλλο τρόπο. Με καλό πλαστικό πιστεύω τουλάχιστον ότι θα αντέξει και ότι δεν θα έχω θύματα.

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια εχετε αγορασει καρεκλακια φαγητου απο καποιο site???η να κοιταξω να παρω απο δω??καμια προταση??ειδα καποια ωραια της chicco..

 

εγώ μάλλον θα παραγγείλω αυτό http://www.amazon.de/Peg-P%C3%A9rego-Prima-Pappa-Diner-Kollektion/dp/B001PCRYGK/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1291743679&sr=8-3. Επίσης μου είπαν ότι περίπου στην ίδια τιμή το έχουν στο http://www.fatsulesmoda.gr/vrefanaptixi7.html, αλλά ακόμη δεν αξιώθηκα να πάρω να ρωτήσω για τα μεταφορικά.

82nop2.png
Link to comment
Share on other sites

Κατινακι, επειδη την ιδια απορια ειχα κι εγω, πηρα στη dhl να ρωτησω πριν 15 μερες που περιμενα μωρομαντηλα, και μου ειπαν οτι επειδη η dhl εχει αγορασει τα γερμανικα ταχυδρομεια, θα μου ερθει με ΕΛΤΑ.

 

Εν τελει, ηρθαν με speedex βεβαια....ασχετο ε? Παρελαβα μια εβδομαδα μετα το dispatched στη πορτα μου.

 

μου ήρθε χαρτάκι ελτά σήμερα το απόγευμα μου το έφερε η σπιτονοικοκυρά μου..μάλλον αυτά θα είναι.

επισης όποιος θέλει Νο2 να μου το πει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια γνωριζετε την διαφορα μεταξυ pampers new baby και baby dry?

 

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B003P2UU14/ref=ord_cart_shr?ie=UTF8&m=A3P5ROKL5A1OLE

 

Στο παρακατω link γιατι μου ζηταει μεγεθος? το νο 2 θελω 3-6 κιλα. τι μεγεθος να βαλω?

sq3Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

3,5 κιλα ειναι και χρησιμοποιω περιπου 7-8 πανες την ημερα. Αν παραγγειλω μια συσκευασια με τα 148 τεμαχια δεν θα με φτασει για ενα μηνα. Εαν παραγγειλω 2 συσκευασιες ομως μηπως αλλαξουμε νουμερο και μεινουν?

sq3Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

7-8 πανες την ημερα, αρα θες 210-240 πανες για ενα μηνα. Αν ειναι 3,5 κιλα τωρα, πιστευω οτι για ενα μηνα θα το φορεσετε το νουμερο αυτο. Εγω θα επαιρνα 2 συσκευασιες....

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πιθανη ημερομηνια παραδοσης μου δινει 4 ιανουριου! θα εχει περασει ηδη ενας μηνας. μηπως να παραγγειλω και νο3?

 

ε τοτε μη παρεις το 2. παρε κατευθειαν το 3

 

παντως αν θες για αμεσα 2, εχει το katinaki....για ρωτα τη

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον ο καιρος εφταιγε.Εγω τα παρηγγειλα 19 οκτ εφυγαν απο εκει 20 οκτ και τα παρελαβα 1 δεκ.

Απο μεγεθος πήρα το 4 αλλα στο υψος ειχα παντα προβλημα στα καλσον. Ειμαι 175 εκ και απο κιλά 69 (δεν τα εχασα ακομη όλα της εγκυμοσυνης ). Κοιτα καλό ειναι αλλα για πιο ανετα θα πάρω το 5 την επομενη φορα. Πηρα ενα για να δοκιμασω , εσεις που πηρατε παραπάνω ποσο σας χρεωσε μεταφορικά?

 

καλτσονάκια ΑΨΟΓΑ! Εγώ πάντως με ύψος 1.80 και 75 κιλά, μια χαρά μου ήταν το 4, μην σου πω ότι στα χοντρούτσικα, θα μου έκανε και το 3...

 

είμαι μες την τρελλή χαρά! 2 χοντρά καλσόν 60denier και 5 20denier, 22 ευρώ μαζί με τα μεταφορικά!!! ε σόρρυ, για το 1 χοντρό εδώ ήθελα 15 ευρώ!!!

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΔΗΜΗΤΡΑ :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

καλτσονάκια ΑΨΟΓΑ! Εγώ πάντως με ύψος 1.80 και 75 κιλά, μια χαρά μου ήταν το 4, μην σου πω ότι στα χοντρούτσικα, θα μου έκανε και το 3...

 

είμαι μες την τρελλή χαρά! 2 χοντρά καλσόν 60denier και 5 20denier, 22 ευρώ μαζί με τα μεταφορικά!!! ε σόρρυ, για το 1 χοντρό εδώ ήθελα 15 ευρώ!!!

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΔΗΜΗΤΡΑ :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

σε παρακαλω, μας λες απο που??ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

σε παρακαλω, μας λες απο που??ευχαριστω!

 

από αυτόν τον πωλητή στο ebay spuni μου :mrgreen:

 

http://stores.ebay.co.uk/fioreukhosiery

 

παραγγείλαμε Πέμπτη βράδυ και παραλάβαμε σήμερα!

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0043QNVL2/ref=ord_cart_shr?ie=UTF8&m=A1RR2YJLIFGD1R

 

πως μπορω να πιλεξω το αμαζον για πωλητη για να γλιτωσω τα μεταφορικα? οταν το βαζω κατευθειαν στο καλαθι δεν μου βγαινει το δωρεαν μεταφορικα...

sq3Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...