Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

άψογος ο Εγγλέζος !!! kalamaraki δεν τον βλέπω στην λίστα στο στέλνω και σε p.m είναι αυτός http://stores.ebay.co.uk/Fiore-UK-Hosiery :-D

 

ελπίζω να.........είναι μέσα στις προδιαγραφές :roll::roll:

 

 

 

ποσοστακια, κοπελια????:lol::lol::lol:

πληρωνεσαι σε καλσον??? (εγω παλι.. σε κουζινακια!) :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ποσοστακια, κοπελια????:lol::lol::lol:

πληρωνεσαι σε καλσον??? (εγω παλι.. σε κουζινακια!) :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

όχι ρε σε καλσόν..........σε σουβλάκια .........:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

πλάκα πλάκα κανονικά θα έπρεπε να μας (στους χρήστες του φόρουμ) δίνουν έκπτωση για τις αγορές μας :twisted::twisted:

 

μάλλον έχω αργήσει για να παραγγείλω κουζίνα από το amazon για την μικρή να έρθει μέχρι 24 που είναι η γιορτή της ε????:oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια βοήθεια!!!

Εχω παραγγείλει απο mandco απο τις 14/11. Μου ήρθε την προηγούμενη εβδομάδα μια σακούλα και είχε μέσα λιγότερα από τα μισά πράγματα! Ούτε invoice είχε μέσα. Ούτε καν ένα χαρτί... Τους έστειλα 2 φορές mail και με αγνοούν εντελώς! Καμία απάντηση...Τελικά τους πήρα τηλέφωνο και μου είπαν ότι επειδή ήταν μεγάλη η παραγγελία μάλλον λέει θα τα βάλαμε σε 2-3 σακούλες. Λέω τι εννοείται μάλλον??? Εγώ πως θα το ξέρω?

Τι να κάνω??? Έχετε καμιά ιδέα? έχω νευριάσει πάρα πολύ αλλά πιο πολύ έχω στεναχωρηθεί...

LaFHp3.png

 

gwUip3.png

Link to comment
Share on other sites

hellooooooooooooooooo

να σας ρωτησω γιατι δε θυμαμαι, υπαρχει τροπος να βρουμε δεμα απο αμερικα αν εχει τρακινγκ ναμπερ? με USPS τα στελνει ο ανθρωπος και μου εδωσε ενα LJ και συνεχιζει με νουμερα....... στο σαιτ μου λεει οτι εφυγα απο σικαγο 22/11

 

τι κανω τωρα????????

 

 

μπουχουχου πηρα τηλ ελτα και λεει ειναι απλο μαιλ οταν ξεκιναει απο LJ και δεν παρακολουθειται... μπορει λεει να ναι και τελωνειο!!! μα ουτε 15 ευρω δεν ειχε αξια λεω.......... με λιγα λογια δε μπορω να το βρω ουτε να κανω τπτ, μονο υπομονη να δω αν και ποτε θα ερθει!!!!!!!!!!!!

 

age ειναι το παλτουδακι Bonnie Jean που περιμενω απο αμερικα... τρεχα γυρευε.... δε ξαναπαιρνω απο αμερικη.......... απο χονγκ κονγκ μου ηρθαν πιο γρηγορα!!!!!!!!!!!!!

 

να σας βαλω και λινκ, πηρα αυτα εδω για να κανεις μπουκλες στα μαλλια! το χρησιμοποιησε ηδη η αδελφη μου και ηταν σα να πηγε κομμωτηριο!!!!!!!!!!!!!! http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=160505445881&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εφροσυνη στειλε ξεχεστηριο στα Ελτα και αυριο παρουσιασου εκει μπαστακας

πες δεν εχω λαβει τιποτα

στο μαντκο ξαναστειλε μαιλ

αν δεν ερθουν πες ποτε μπορεις να ζητησεις refund ακομα και τωρα καντο οτι δεν ελαβες τιποτα

να δεις τι θα σου πουν

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

να σας βαλω και λινκ, πηρα αυτα εδω για να κανεις μπουκλες στα μαλλια! το χρησιμοποιησε ηδη η αδελφη μου και ηταν σα να πηγε κομμωτηριο!!!!!!!!!!!!!! http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=160505445881&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

 

Είναι τέλεια!! Τα έχω παραγγείλει κι εγώ! Πολύ εύκολα στη χρήση και πραγματικά κάνουν δουλειά!

LaFHp3.png

 

gwUip3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια βοήθεια!!!

Εχω παραγγείλει απο mandco απο τις 14/11. Μου ήρθε την προηγούμενη εβδομάδα μια σακούλα και είχε μέσα λιγότερα από τα μισά πράγματα! Ούτε invoice είχε μέσα. Ούτε καν ένα χαρτί... Τους έστειλα 2 φορές mail και με αγνοούν εντελώς! Καμία απάντηση...Τελικά τους πήρα τηλέφωνο και μου είπαν ότι επειδή ήταν μεγάλη η παραγγελία μάλλον λέει θα τα βάλαμε σε 2-3 σακούλες. Λέω τι εννοείται μάλλον??? Εγώ πως θα το ξέρω?

Τι να κάνω??? Έχετε καμιά ιδέα? έχω νευριάσει πάρα πολύ αλλά πιο πολύ έχω στεναχωρηθεί...

 

Εγω ειχα παραλαβει με διαφορα μιας εβδομαδας τις σακουλες .

Μακαρι να παραλαβεις συντομα

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειχα παραλαβει με διαφορα μιας εβδομαδας τις σακουλες .

Μακαρι να παραλαβεις συντομα

 

Αχ αληθεια? Με ηρέμησες λιγάκι... Και δε σε είχαν ειδοποιήσει ότι θα τα στείλουν ξεχωριστά? Έτσι το κανουν χωρίς να ενημερώσουν?

Έλεος δηλαδή...

Κι αυτά τα ΕΛΤΑ ΤΑ ΜΙΣΩ!

LaFHp3.png

 

gwUip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

mandco κωδικος μου ηρθε

γιατι λεει εχω πραματα στο καλαθακι μου και το παρατηρησαν χαχαχχα

BAG15

15% δε λεει για χρονικο πλαισιο!

 

Ναι αυτό το παρατήρησαν! Τα email που τους έχω στείλει εγώ δεν έχουν παρατηρήσει ακόμα!! ααααααααααααα

Επίσης ήθελα να σας πω ότι βρήκα κάτι σκουφιά και κάτι κορδέλες ΤΕΛΕΙΕΣ στο etsy. Ο seller λέγεται snugars. Είναι τόσο ωραία που μου έρχεται να στείλω την περίμετρο του κεφαλιού μου να μου φτιάξουν για μένα... Παλιμπαιδισμός...

LaFHp3.png

 

gwUip3.png

Link to comment
Share on other sites

ασχετο αλλα το αναφερω μπας και θελει καμια

μου ειπανε για μια βιοτεχνια για χριστουγενιατικες στολες

και θα παω αμα μπορεσω

εχει στολες και με 20 και 30 ευρω

αλλα αμα τις επιστρεψεις ειναι αντιστοιχα 13 και 18 ευρω

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

ασχετο αλλα το αναφερω μπας και θελει καμια

μου ειπανε για μια βιοτεχνια για χριστουγενιατικες στολες

και θα παω αμα μπορεσω

εχει στολες και με 20 και 30 ευρω

αλλα αμα τις επιστρεψεις ειναι αντιστοιχα 13 και 18 ευρω

 

Ναι, ενδιαφέρομαι, που είναι?

Link to comment
Share on other sites

να σας βαλω και λινκ, πηρα αυτα εδω για να κανεις μπουκλες στα μαλλια! το χρησιμοποιησε ηδη η αδελφη μου και ηταν σα να πηγε κομμωτηριο!!!!!!!!!!!!!! http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=160505445881&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

 

Ενδιαφέρον! Φτάνει ένα σετ των 6 τεμαχίων ή χρειάζεσαι παραπάνω?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ αληθεια? Με ηρέμησες λιγάκι... Και δε σε είχαν ειδοποιήσει ότι θα τα στείλουν ξεχωριστά? Έτσι το κανουν χωρίς να ενημερώσουν?

Έλεος δηλαδή...

Κι αυτά τα ΕΛΤΑ ΤΑ ΜΙΣΩ!

 

Οχι δεν ειδοποιουν οτι τα στελνουν χωριστα. Κι εγω ειχα ανυσηχησει πολυ και με καθησυχασαν αλλες κοπελες απο δω...

Link to comment
Share on other sites

Είναι τέλεια!! Τα έχω παραγγείλει κι εγώ! Πολύ εύκολα στη χρήση και πραγματικά κάνουν δουλειά!

 

Πως τα χρησημοποιειται αυτα βρε κοριτσια?

Μολις πηρα κι εγω 12

Ποσο καιρο κανουν να φτασουν?

Link to comment
Share on other sites

Είναι τέλεια!! Τα έχω παραγγείλει κι εγώ! Πολύ εύκολα στη χρήση και πραγματικά κάνουν δουλειά!

 

Πως τα χρησημοποιειται αυτα βρε κοριτσια?

Μολις πηρα κι εγω 12

Ποσο καιρο κανουν να φτασουν?

 

Πιάνεις την ακρούλα από την τούφα και την κρατάς και μετά το γυρνάς γύρω γύρω. Μόλις το φτάσεις εκεί που θες το κλείνεις. Μετά κάνεις σεσουάρ με ζεστό για να κρατήσουν καλύτερα...Βάλε και λίγη λακ και τέλος. Εγώ τα είχα αφήσει απο το πρωί μέχρι το βράδυ...είχα ανασφάλεια ότι δε θα βγουν..

Έχει και οδηγίες σε φωτογραφίες στο site που τα αγόρασες.

LaFHp3.png

 

gwUip3.png

Link to comment
Share on other sites

ασχετο αλλα το αναφερω μπας και θελει καμια

μου ειπανε για μια βιοτεχνια για χριστουγενιατικες στολες

και θα παω αμα μπορεσω

εχει στολες και με 20 και 30 ευρω

αλλα αμα τις επιστρεψεις ειναι αντιστοιχα 13 και 18 ευρω

 

σε παρακαλω μου λες και σε εμενα??ψαχνω στολη Αγιου Βασιλη,διοτι η μικρη μας τον περιμενει απο το καλοκαιρι!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μου εφεραν πριν λίγο τις πάνες απο 24/11 η παραγγελία.

Τα καλσον απο fiore πως σας φάνηκαν? Εγώ έπρεπε να πάρω ενα νούμερο μεγαλύτερο για πιο ανετο. Ποσες μερες κανανε να σας ερθουν? Εμενα αργησαν γυρω στις 10 μέρες

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

Μου εφεραν πριν λίγο τις πάνες απο 24/11 η παραγγελία.

Τα καλσον απο fiore πως σας φάνηκαν? Εγώ έπρεπε να πάρω ενα νούμερο μεγαλύτερο για πιο ανετο. Ποσες μερες κανανε να σας ερθουν? Εμενα αργησαν γυρω στις 10 μέρες

 

τα καλσόν πήγαν σπίτι, θα τα δω το βράδυ και θα σου πω. Τι ύψος/κιλά είσαι; τι νούμερο πήρες και θέλεις μεγαλύτερο; τα παραγγείλαμε (με την AGE) την Πέμπτη, Παρασκευή πρωί μας έστειλε το invoice και τον πληρώσαμε και την ίδια μέρα τα έστειλε και παραλάβαμε σήμερα! Μπορεί να άργησες να τα λάβεις λόγω των καιρικών συνθηκών στην Αγγλία...έχω παραγγείλει από disney store και με ειδοποίησαν ότι θα έχω κάνα δυο μέρες καθυστέρηση λόγω του καιρού...

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Μόλις έκανα την πρώτη μου παραγγελία από strawberrynet.com και στο επιβεβαιωτικό μέιλ γράφει ότι η αποστολή θα γίνει από το ταχυδρομείο του Hong Kong! Δεν είναι αμερικάνικο δηλαδή το σάιτ? Πάντως εγώ έχω ακούσει ότι είναι γνήσια τα προϊόντα του, αλλά μολις το διάβασα κάπως μου ήρθε...

 

ναι απο εκει ειναι , εγω απο τις πολλες φορες που πηρα μονο μια πληρωσα τελη εκτελωνισμου 3ευρω τις αλλες οχι.

 

Καλημέρα κορίτσια = ευτυχώς που έχω βάλει citibank alert - στις 2,30 το πρωι -μου έγινε 2πλη χρέωση μιας παραγγέλίας από την mothercare.com // ενημέρωσα // και τράπεζα & mothercare

 

αμαν βρε...........

 

Καλημέρα έχετε να μου προτείνετε κάποιο site για κουκλόσπιτο καθώς και για παιδικό πίνακα ζωγραφικής με τρίποδο που θέλω για το αγοράκι μου.

 

Του ικεα που κανει 20ευρω δεν σου κανει? ειναι ποιο οικονομικο πιστευω

 

Όχι. Είχα δει έναν στο ΙΚΕΑ. Από τη μία πλευρά μπορούσε να ζωγραφίζει με μαρκαδόρο και από την άλλη με κιμωλία. Βρήκα ένα στο ΑΜΑΖΟΝ της little tikes που κάνει περιπου 45 λίρες (δεν θυμάμαι για μεταφορικά). Ψάχνω για λίγο πιο φτηνό.

 

Γατουλα - όχι κοιμόνουν το πρωι έγινε ξανα χρέωση η ίδια που με είχαν χρεώσει και στι 28/11/2010 - ελπιζω όλα καλά ( οχι τίποτα άλλο εγώ ειχα μονο 2 πραγματάκια μέσα)

Ενημέρωσα ελπιζω σύντομα

 

Του ικεα μπορεις και με μαρκαδορο και λαδοπαστελ και με νερομπογιες

 

Αλό αλό!!!!

AGE μου εδώ είσαι;;; Ήρθαν τα καλτσόνια;;; Πως είναι; Όλα καλά;

Για να δούμε ποιο ταχυδρομείο είναι καλύτερο, Χαλανδρίου ή Παιανίας :)

 

ζουζου σμουτσ σμουστ

 

χαχαχαχα μόλις έφτασαν και τα δικά μου καλτσονάκια :)

 

καλή φάση το μπανεράκι...

 

και μενα μου αρεσε πολυ θελω και εγωωωωωωωωωωωωωωω

 

ποσοστακια, κοπελια????:lol::lol::lol:

πληρωνεσαι σε καλσον??? (εγω παλι.. σε κουζινακια!) :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

ναι ναι εσυ και τα κουζινάκια σου χοχοχοχ

 

φραγγολα θα στο στειλω με πμ γιατι δε μπορω να ω οτι το ξερω εεε!

αλλα για 13 ευρω δε θα καθομουνα να φτιαχνω τσοχες σιγουρα χιχιχιχιχιχι

 

Δηλαδη δεν θα φτιαξεις στολη τελικα?

 

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας !!!

Σήμερα τελικά είναι ημέρα παραλαβών. Μόλις μου ήρθε δεματάκια άπό amazon που φορτώθηκε την Κυριακή 05/12. Μάλιστα σήμερα στο track the order το έδειχνε να είναι στο Μόναχο!!! Τέλος πάντων όλα καλά.

Είχα πάρει την γνωστή 9-άδα μωρομάντηλα και ένα παπουτσάκι GEOX για μένα το οποίο είναι ΤΕΛΕΙΟ!!!! Αναπαυτικό και σε πολύ καλή τιμή.

Link to comment
Share on other sites

βρε καλώς το καλαμαρίδιο!!! που είσαι συ κυρά μου; καρτούλα φάγαμε ή είμαστε πριβιλεντζντ? τσίμπησες τον πωλητή που παρέθεσε η κυρία παραπάνω για τα καλτσονάκια;

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...