Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

πηρα, η κουζινα λεει ηρθε, περιμενω επιβεβαιωση απο φιλεναδα γιατι για λλαον τη παραγγειλα

1ο παμπερ λεει βγαινει σε διανομη σημερα!

αρα το τρακινκ ειναι λιγο αλλου για αλλου!

το σπασιμο ειναι το συλβανιαν δωρακι της βαφτιστηρας δεν εχει τρακινκ οποτε περιμενω στον αερα!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

καλημερούδια ημέρα παραλαβών σήμερα !!! κάποια είχε ρωτήσει για τον πωλητή του ebay από τον Καναδά με τα παντοφλάκια carozoo http://stores.ebay.co.uk/Shoes-Zoo μόλις παρέλαβα 2 ζευγάρια και είναι πολύ καλά :P βέβαια η παραγγελία έγινε 22/11 και παρότι τα έστειλε αμέσως ήρθαν τελικά χθές

 

Και εγώ έχω ψωνίσει από αυτόν και έμεινα πολύ ευχαριστημένη!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

αντιγκο εννοεις πινακα και να τον βαλεις σε τριποδο και αυτο να ειναι στο δωματιο του?

 

Όχι. Είχα δει έναν στο ΙΚΕΑ. Από τη μία πλευρά μπορούσε να ζωγραφίζει με μαρκαδόρο και από την άλλη με κιμωλία. Βρήκα ένα στο ΑΜΑΖΟΝ της little tikes που κάνει περιπου 45 λίρες (δεν θυμάμαι για μεταφορικά). Ψάχνω για λίγο πιο φτηνό.

Link to comment
Share on other sites

Γατουλα - όχι κοιμόνουν το πρωι έγινε ξανα χρέωση η ίδια που με είχαν χρεώσει και στι 28/11/2010 - ελπιζω όλα καλά ( οχι τίποτα άλλο εγώ ειχα μονο 2 πραγματάκια μέσα)

Ενημέρωσα ελπιζω σύντομα

1gGKp3.png
Link to comment
Share on other sites

MUMSOFIA, δεν ξέρω αν είναι το ίδιο, αλλά μου έχει τύχει με το mothercare να δεσμεύσουν τα λεφτά στην κάρτα όταν έκανα την παραγγελία, και όταν τα έστειλαν να τα ξαναχρεώσουν. Το θέμα λύθηκε με ένα τηλ. στην τράπεζα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και εγω κυνηγαω τη κυπρου σχεδον παντα με τα golden deals

και τα τραβανε και εκρεμουν τα ποσα

τους παιρνω και το διορθωνουν αυτοι

μια φορα κατα λαθος χτυπησε ενας μακακας 2 φορες τη βιζα γιατι του...τελειωσε το ρολο χαρτι

εκανα 2 μηνες να τελειωσω με τη τραπεζα

και μια αλλη ο βεροπουλος μου εκανε 2 χτυπηματα

το ειδα 4 μηνες μετα, πηγα εδειξα το χαρτι και μου εδωσαν αμεσς τα λεφτα

 

Για Τριποδο νομιζω του ΙΚΕΑ ειναι τα πιο φτηνα

του ELC πανεμορφα αλα τα λυπαμαι τοσα λεφτα

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μόλις παρελαβα τις πάνες από το amazon.

Το tracking number τις δείχνει ακόμα Γερμανία.

Ευχαριστώ τη Γατουλα που μπήκε στο "για να χτυπησουμε την ακρίβεια" και ενημέρωσε, αλλιώς....

Ή στραβός είν' ο γιαλός, ή στραβά αρμενίζουμε! ! !:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ο μουστακας λεει με το 20% εχει πιο φτηνα τις κουζινες απο το αμαζον!

θα μου παθει καταθλιψη η φιλεναδα σνιφφφφφφφ

τουλαχιστον της την πηγαν στη πορτα της!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

βρε κοριτσια ποιες πανες παραγγειλατε κ ερχονται με dhl?εγω ειχα παρει το active fit 4 και ηρθαν μια χαρα με ups κ πολυ γρηγορα!

[URL="http://pregnancy.baby-gaga.com/"][/URL][URL="http://www.baby-gaga.com/"][IMG]http://tickers.baby-gaga.com/t/dogdogard20100608_-8_My+child+is.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αλό αλό!!!!

AGE μου εδώ είσαι;;; Ήρθαν τα καλτσόνια;;; Πως είναι; Όλα καλά;

Για να δούμε ποιο ταχυδρομείο είναι καλύτερο, Χαλανδρίου ή Παιανίας :)

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Αλό αλό!!!!

AGE μου εδώ είσαι;;; Ήρθαν τα καλτσόνια;;; Πως είναι; Όλα καλά;

Για να δούμε ποιο ταχυδρομείο είναι καλύτερο, Χαλανδρίου ή Παιανίας :)

εδώ εδώ που να πάω ..........ήρθαν !!! του Συντάγματος βασικά :mrgreen::mrgreen:....... τα έστειλα στο γραφείο σπίτι δεν είμαι ποτέ :roll::roll:

edit δεν τα άνοιξα είμαι στο γραφείο θα φάω τρελό δούλεμα .............

Link to comment
Share on other sites

hellooooooooooooooooo

να σας ρωτησω γιατι δε θυμαμαι, υπαρχει τροπος να βρουμε δεμα απο αμερικα αν εχει τρακινγκ ναμπερ? με USPS τα στελνει ο ανθρωπος και μου εδωσε ενα LJ και συνεχιζει με νουμερα....... στο σαιτ μου λεει οτι εφυγα απο σικαγο 22/11

 

τι κανω τωρα????????

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

μαλλον ειναι τυχαιο το που θα πεσουν και ποιος θα τα φερει!!!

baby dry 3+5

 

Γεια σου γειτόνισσα! Ποια baby dry 5 στέλνει το άμαζον στην ελλάδα και δεν τα έχω βρει? Μήπως μπορείς να μου βάλεις το link?

Link to comment
Share on other sites

καλημερούδια ημέρα παραλαβών σήμερα !!! κάποια είχε ρωτήσει για τον πωλητή του ebay από τον Καναδά με τα παντοφλάκια carozoo http://stores.ebay.co.uk/Shoes-Zoo μόλις παρέλαβα 2 ζευγάρια και είναι πολύ καλά :P βέβαια η παραγγελία έγινε 22/11 και παρότι τα έστειλε αμέσως ήρθαν τελικά χθές

 

AGE αυτά τα ωραία παντοφλάκια τι έχουν από κάτω; Δεν γλιστράνε; Είναι καλοραμμένα;

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα μόλις έφτασαν και τα δικά μου καλτσονάκια :)

 

καλή φάση το μπανεράκι...

άψογος ο Εγγλέζος !!! kalamaraki δεν τον βλέπω στην λίστα στο στέλνω και σε p.m είναι αυτός http://stores.ebay.co.uk/Fiore-UK-Hosiery :-D

 

ελπίζω να.........είναι μέσα στις προδιαγραφές :roll::roll:

 

AGE αυτά τα ωραία παντοφλάκια τι έχουν από κάτω; Δεν γλιστράνε; Είναι καλοραμμένα;

Είναι πράγματι καλοραμμένα από κάτω έχει δέρμα πάλι αλλά δεν τα έχουμε δοκιμάσει ακόμα, το απόγευμα που θα πάω σπίτι αν σε ενδιαφέρει μπορώ και να τα φωτογραφίσω να δεις πως είναι, θα τα φορέσει και η μικρή και θα ξέρω αν γενικά βολεύουν και θα σου πω :-D

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως του είχα πάρει τέτοιου τύπου παντοφλάκια από το Inch blue και δεν τα βγάζει από τα πόδια του...προσπαθεί να τα φορέσει και μόνος του :)

 

έχουν σουεντ από κάτω και δε γλυστράνε καθόλου!

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...