Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Επίσης ψωνίζω από το ίντερνετ πολύ ωραία κεντήματα αν ενδιαφέρεται κάποια...

 

Μήπως μπορείς να δώσεις τη διεύθυνση; Κεντάει η πεθερά μου και θα ήταν τέλειο δώρο χριστουγέννων.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

το κοιταω! θενκς!

 

Που είσαι βρε Ραννια?? είχα αρχίσει να ανησυχώ...

 

Εμένα οι πάνες ακόμη να έρθουν...τα νεύρα μου!!και πήρα η χαζή και Νο2 και απο την Πέμπτη φοράμε Νο3 γιατι είμαστε γουρουνίτσες..

Αν θέλει καμία να της δώσω τα Νο2 που θα έρθουν ας μου το πει..

Link to comment
Share on other sites

Που είσαι βρε Ραννια?? είχα αρχίσει να ανησυχώ...

 

Εμένα οι πάνες ακόμη να έρθουν...τα νεύρα μου!!και πήρα η χαζή και Νο2 και απο την Πέμπτη φοράμε Νο3 γιατι είμαστε γουρουνίτσες..

Αν θέλει καμία να της δώσω τα Νο2 που θα έρθουν ας μου το πει..

 

εγώ έκανα παραγγελία πάνες στις 24 Νοεμβρίου και μου γράφει οτι :

Dispatch Estimate: 13 Dec 2010 - 29 Dec 2010 !!!!

Ενώ μια οδοντόβουρτσα σιλικόνης και μωρομάντηλα που έκανα στην ίδια παραγγελία μου τα έχουν ήδη στείλει(δεν τα έχω λάβει) και μάλιστα με 2 διαφορετικές ημερομηνίες αποστολής!

 

εσένα τις έχουν κάνει dispatch?γιατι αν δεν τις έχουν κάνει, νομίζω οτι μπορείς να τις

ακυρώσεις απο δίπλα που γράφει cancel item και να παραγγείλεις το σωστό νούμερο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εμενα και καλα φτανουν 10 και 15 δεκεμβρη

με το τρακινκ ναμπερ μπορω να κοιταω τωρα ποτε θα ερθουν εδω?

 

το τρακινγκ ναμπερ δεν ειναι και πολυ αξιοπιστο παντως....

 

ειχα παραγγειλει μωρομαντηλα...εδειχνε τα παντα...μεχρι και το οτι ηρθαν σπιτι μου και δε με βρηκαν και αφησαν χαρτακι.

 

Πηρα ποδηλατακι, το εδειχνε μια εβδομαδα κολλημενο στη γερμανια, το παρελαβα....ακομα γερμανια το δειχνει....

 

 

Link to comment
Share on other sites

Που είσαι βρε Ραννια?? είχα αρχίσει να ανησυχώ...

 

Εμένα οι πάνες ακόμη να έρθουν...τα νεύρα μου!!και πήρα η χαζή και Νο2 και απο την Πέμπτη φοράμε Νο3 γιατι είμαστε γουρουνίτσες..

Αν θέλει καμία να της δώσω τα Νο2 που θα έρθουν ας μου το πει..

 

κατινακι μου τι κανετε? πως τα πατε? ειχαμε παει εκδρομουλα εμεις :)

 

κοιτα μηπως μπορεσεις να τις ακυρωσεις....

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκια μου για ακόμα μια φορά θα χρειαστώ τα φώτα σας!!Κάποια στιγμή θυμάμαι πως σχολιάζατε για πιθανή ''απλοχεριά'' στα ΕΛΤΑ σας και τι κάνατε γι αυτό...Επειδή μετακόμισα πρόσφατα και στο συγκεκριμένο κατάστημα απέκτησα και εγώ πρόβλημα που ποτέ μέχρι τώρα δεν είχα αν και ψωνίζω χρόνια απο το εξωτερικο δεν ξέρω το να κάνω...έχω χάσει πολλά πράγματα και δεν μπορεί να είναι τυχαίο πια!!!Αν θυμάται κάποια ας με παραπέμψει στην συζήτηση..Ευχαριστώ!!!

Mjsrp2.pngGuD6p2.png
Link to comment
Share on other sites

εγώ έκανα παραγγελία πάνες στις 24 Νοεμβρίου και μου γράφει οτι :

Dispatch Estimate: 13 Dec 2010 - 29 Dec 2010 !!!!

Ενώ μια οδοντόβουρτσα σιλικόνης και μωρομάντηλα που έκανα στην ίδια παραγγελία μου τα έχουν ήδη στείλει(δεν τα έχω λάβει) και μάλιστα με 2 διαφορετικές ημερομηνίες αποστολής!

 

εσένα τις έχουν κάνει dispatch?γιατι αν δεν τις έχουν κάνει, νομίζω οτι μπορείς να τις

ακυρώσεις απο δίπλα που γράφει cancel item και να παραγγείλεις το σωστό νούμερο!

 

δεν μπορώ ήταν πόσο καιρό με την επιλογή να κάνω ακύρωση και όταν πήγα να κάνω την πέμπτη τα ετοιμάζαν να φύγουν...είναι στο δρόμο τώρα..:(:(

 

κατινακι μου τι κανετε? πως τα πατε? ειχαμε παει εκδρομουλα εμεις :)

 

κοιτα μηπως μπορεσεις να τις ακυρωσεις....

 

μια χαρά Ράννια μου τωρα πριν λίγο γύρισα απο βόλτα..χαχα εχτες σαραντήσαμε και σήμερα καρότσι και βόλτα, να κάνει και λίγο γυμναστική η μαμά

Link to comment
Share on other sites

τατη στο elta.gr>το προσωπικο σας ταχυδρομειο>επικοινωνηστε μαζι μας

ολως τυχαιως η οχι η παραγγελια μου ηρθε 2 μερες μετα με πολυ καθυστερηση

αλλα φαινοταν και καλα οτι ηταν καθυστερηση απο το εξωτερικο...τεσπα

αναμενω να δω τι θα γινει τωρα με τις πανες γιατι τις εστειλα Ηλιουπολη!!!!!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γιατι προφανως αυτο το σχεδιο πχ δεν το στελνει ελλαδα, γενικα απο οτι εχω καταλαβει και εγω που εψαχνα δεν στελνει ολες τις active fit ελλαδα.

Kαλαμαράκι, σ'ευχαριστώ πολύ!Εχεις δίκιο! Δεν έστελναν για κάποιο λόγο τα active fit.

Εκανα παραγγελία γιια ultra dry χθες και σημερα μου εστειλαν μηνυμα οτι τα έστειλαν!!:D

QqmLp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα!

Για εσας που ψάχνετε χριστουγεννιάτικα και άλλα είδη αυτής της εποχής,έτυχε να πέσω σε ένα πολύ όμορφο blogspot όπου ο/η δημιουργός του ασχολείται με πολύ ωραία θεματάκια. Μέσα σε όλα βρήκα και προτεινόμενα on-line καταστήματα για χριστουγεννιάτικα, υφασματα, κουρτίνες και διάφορα άλλα. Μπορείτε να ρίξετε μια ματιά. Μπορεί και να βρείτε κάτι.

http://soulouposeto.blogspot.com/2010/10/blog-post_28.html'>http://soulouposeto.blogspot.com/2010/10/blog-post_28.html

http://soulouposeto.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια θέλω την βοήθειά σας. Έχει παραγγείλει καμιά έπιπλο από το άμαζον?

Θέλω να πάρω αυτό για το δωμάτιο του μικρού

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B002VW39Q2/ref=ord_cart_shr?ie=UTF8&m=A3P5ROKL5A1OLE

αλλά φοβάμαι μην έρθει σπασμένο...

Καμιά εμπειρία???

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Για εσας που ψάχνετε χριστουγεννιάτικα και άλλα είδη αυτής της εποχής,έτυχε να πέσω σε ένα πολύ όμορφο blogspot όπου ο/η δημιουργός του ασχολείται με πολύ ωραία θεματάκια. Μέσα σε όλα βρήκα και προτεινόμενα on-line καταστήματα για χριστουγεννιάτικα, υφασματα, κουρτίνες και διάφορα άλλα. Μπορείτε να ρίξετε μια ματιά. Μπορεί και να βρείτε κάτι.

http://soulouposeto.blogspot.com/2010/10/blog-post_28.html'>http://soulouposeto.blogspot.com/2010/10/blog-post_28.html

http://soulouposeto.blogspot.com/

 

Εγω απο ολα τα σαιτ τα ελληνικα τουλαχιστον που προτεινει μονο το http://www.ggshop.gr/159-stolidia?n=50&p=2 βρηκα σε νορμαλ τιμες....

 

Link to comment
Share on other sites

Eίδα σήμερα στην σελίδα της dhl με το tracking number, πως δεν μπόρεσαν να μου παραδώσουν σήμερα το δέμα απ την amazon, προφανώς γιατί ήρθαν σε ώρα που δεν ήταν κανείς εδώ. Δυστυχώς δεν βρήκα κανένα χαρτί κάτω στην είσοδο που να μου γράφουν κάποιο τηλέφωνο επικοινωνίας για την παραλαβή. Συνήθως τα κούριερ μου άφηναν ένα τέτοιο σε περίπτωση που δεν ήταν κάποιος σπίτι για να παραλάβει. Μήπως γνωρίζετε κάποιο τηλέφωνο της dhl για να συνεννοηθώ μαζί τους?

Link to comment
Share on other sites

Eίδα σήμερα στην σελίδα της dhl με το tracking number, πως δεν μπόρεσαν να μου παραδώσουν σήμερα το δέμα απ την amazon, προφανώς γιατί ήρθαν σε ώρα που δεν ήταν κανείς εδώ. Δυστυχώς δεν βρήκα κανένα χαρτί κάτω στην είσοδο που να μου γράφουν κάποιο τηλέφωνο επικοινωνίας για την παραλαβή. Συνήθως τα κούριερ μου άφηναν ένα τέτοιο σε περίπτωση που δεν ήταν κάποιος σπίτι για να παραλάβει. Μήπως γνωρίζετε κάποιο τηλέφωνο της dhl για να συνεννοηθώ μαζί τους?

 

http://www.dhl.gr/el/contact_center/contact_express.html

 

Link to comment
Share on other sites

 

Σ ευχαριστώ καλαμαράκι. Αυτό βρήκα μόλις τώρα κι εγώ και τους πήρα αλλά ατύχησα... Είναι μέχρι τις 7μμ... Ες αύριον λοιπόν τα σπουδαία.

Link to comment
Share on other sites

Εγω απο ολα τα σαιτ τα ελληνικα τουλαχιστον που προτεινει μονο το http://www.ggshop.gr/159-stolidia?n=50&p=2 βρηκα σε νορμαλ τιμες....

 

Να πω την αλήθεια δεν έχω ιδέα πόσο πάνε τα χριστουγεννιάτικα. Εφτασα στο blogspot ψάχνοντας ιδέες για χειροποίητα πραγματάκια. Ιδού η χρησιμότητα του forum.

Link to comment
Share on other sites

Eίδα σήμερα στην σελίδα της dhl με το tracking number, πως δεν μπόρεσαν να μου παραδώσουν σήμερα το δέμα απ την amazon, προφανώς γιατί ήρθαν σε ώρα που δεν ήταν κανείς εδώ. Δυστυχώς δεν βρήκα κανένα χαρτί κάτω στην είσοδο που να μου γράφουν κάποιο τηλέφωνο επικοινωνίας για την παραλαβή. Συνήθως τα κούριερ μου άφηναν ένα τέτοιο σε περίπτωση που δεν ήταν κάποιος σπίτι για να παραλάβει. Μήπως γνωρίζετε κάποιο τηλέφωνο της dhl για να συνεννοηθώ μαζί τους?

 

Aκριβώς αυτό μου συνέβη κι εμένα. Από την Παρασκευή βλέπω στο status κάποιων πακέτων της παραγγελίας μου από amazon πως δε μπόρεσε να παραδοθεί. Έτσι λοιπόν το πρωί επικοινώνησα με τη dhl στο 2109890000 όπου αφού έλεγξαν την παραγγγελία μου με παρέπεμψαν στα "αγαπημένα" ΕΛΤΑ καθώς το πακέτο δεν είναι express αλλά mail και το mail στην Ελλάδα το διαχειρίζονται οι ταχυμεταφορές των ΕΛΤΑ (πόρτα πόρτα).

To τηλέφωνο που πρέπει να πάρεις είναι το 8001183000 και θα επιλέξεις τις αποστολές εξωτερικού. Με το tracking number που έχεις θα σε ενημερώσουν ακριβώς για το που βρίσκεται το πακετάκι σου.

 

Εμένα με ενημέρωσαν πως από την Παρασκευή το έστειλαν στο ταχυδρομείο της περιοχής μου αλλά αφού δε μου το έφεραν και σήμερα αύριο θα πάω να το ψάξω γιατί δε βλέπω φως στον ορίζοντα:rolleyes:

*

Link to comment
Share on other sites

Aκριβώς αυτό μου συνέβη κι εμένα. Από την Παρασκευή βλέπω στο status κάποιων πακέτων της παραγγελίας μου από amazon πως δε μπόρεσε να παραδοθεί. Έτσι λοιπόν το πρωί επικοινώνησα με τη dhl στο 2109890000 όπου αφού έλεγξαν την παραγγγελία μου με παρέπεμψαν στα "αγαπημένα" ΕΛΤΑ καθώς το πακέτο δεν είναι express αλλά mail και το mail στην Ελλάδα το διαχειρίζονται οι ταχυμεταφορές των ΕΛΤΑ (πόρτα πόρτα).

To τηλέφωνο που πρέπει να πάρεις είναι το 800118300 και θα επιλέξεις τις αποστολές εξωτερικού. Με το tracking number που έχεις θα σε ενημερώσουν ακριβώς για το που βρίσκεται το πακετάκι σου.

 

Εμένα με ενημέρωσαν πως από την Παρασκευή το έστειλαν στο ταχυδρομείο της περιοχής μου αλλά αφού δε μου το έφεραν και σήμερα αύριο θα πάω να το ψάξω γιατί δε βλέπω φως στον ορίζοντα:rolleyes:

 

Τι γίνεται βρε παιδιά? Και εμένα το ίδιο μου βγάζει για δύο πακέτα που περιμένω από το αμαζον... ότι δηλαδή δεν μπόρεσε να παραδοθεί... το θέμα είναι ότι είμαι όλη μέρα σπίτι μου, δεν βγήκα καθόλου!!! :confused::confused:

Ούτε και χαρτάκι είχε κάτω... τι να πω πια... αύριο θα αρχίσω και εγώ τα τηλέφωνα... ελπίζω να μην υπάρξει πρόβλημα!

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πήρα τηλέφωνο, ομολογώ ότι δεν περίμενα να το σηκώσει κανείς τέτοια ώρα...( Άννα σου λείπει ένα μηδενικό στο τηλέφωνο των ΕΛΤΑ κούριερ, είναι 8001183000) και μου είπαν ότι τα παρέλαβαν σήμερα και δεν βγήκαν ακόμα στη διανομή (τώρα γιατί βγάζει στην dhl ότι δεν μπορούσαν να παραδοθούν... who knows???) και μου έκλεισε ραντεβού για αύριο να μου τα φέρουν στο σπίτι...

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...