Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αααα..καλά..εγώ 1.60 και 55 κιλά!!!!!

 

τι θέλω δλδ 10????

 

Πάντως νομίζω 14 δεν θές σίγουρα!!! Κοίτα για μην σε πάρω και στον λαιμό μου γιατί δεν μετριέσαι για να είσαι σίγουρή? Αν και πολλές κοπέλες την έχουν πατήσει ετσι απ'ότι θυμάμαι. Το m&s αν δεν κάνω λάθως το Μ το έχει ως 10-12..

Ψάξτο λίγο πριν κάνεις την παραγγελία

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τσέκαρα και τις 2 διευθύνσεις που μου έδωσες αλλά τελικά βγαίνουν περίσσοτερα από το pramworld :cry:. Ευχαριστώ πολύ πάντως, άξιζε να τις κοιτάξω γιατί έχουν και άλλα ενδιαφέροντα πράγματα για μελλοντικές αγορές.

 

Κοριτσάκι το pramworld μαζί με τα μεταφορικά σου βγαίνει πιο πολύ από pingpong???? :confused::confused::confused:

 

Θες να μου γράψεις τι θες να παραγγείλεις να στο ψάξω για πιο οικονομικά;

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

συνηθως οι διαφορες που παρατηρω στο τσεκαουτ του αμαζον ειναι πολυ μικρες, της ταξης του μισο με ενα ευρω

 

 

ε ναι ειναι αναλογα το ποσο του προιοντος.στο λινκ που εβαλα απο 62,50 λιρες πηγε 65,42 αλλα παντα αλλαζει η αρχικη τιμη.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίες μπέμπα!! Καλοφόρετες!!

 

Καλημέρα κορίτσια

 

Καλημέρα και σ'εσένα! Μόλις τις είδε ο άντρας μου ο μηχανόβιος λέει "εεεε σιγά τις biker boots για κάνε πως αλλάζεις ταχύτητες μ'αυτές"

ΛΕΣ κι εγώ θα αρχίσω να καβαλάω τη μηχανή αύριο-μεθαύριο!!!!!! Μ'οδα είναι αγάπη μου, του λέω, και κουνούσε αποδοκιμαστικά το κεφάλι.:mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΡΔΙΑ οταν βαζεις κατι στο καλαθι σου και κανεις checkout και εισαι στο σημειο που σε ρωταει για τα μεταφορικα(στην περιπτωση που ειναι πανω απο 25 λιρες η παραγγελια) θα δεις οτι η τιμη απο κατω εχει διαφορα απο την τιμη που ειχε οταν ηταν απλα στο καλαθι.αυτη ειναι η διαφορα του ΦΠΑ.πχ αυτο εχει 62,50 οταν φτανω στο σημειο που σου λεω (η και στο τελος πριν πατησω το place my order)η τιμη γινεται 65,42 λιρες.

 

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0015Y5UA0/ref=ord_cart_shr?ie=UTF8&m=A3P5ROKL5A1OLE

 

βες σοφάκι μου ούτε που το πρόσεξα αυτό! τόσο ήταν η χαρά μου και για τα μωρομαντηλα και για τα παπούτσια..........τέλος πάντων, δεν πειράζει....

 

όταν αποφασίζουμε να αγοράσουμε από κάπου καλό είναι να κοιτάμε και τους όρους δες εδώ

http://www.amazon.co.uk/gp/help/customer/display.html?ie=UTF8&nodeId=200499040#dollar

 

έχει δίκιο age........οπότε ίσως και εγώ δω την 1 λίρα, μια που ήταν η πρώτη μου παραγγελία από amazon....

 

 

αφού το γράφει ξεκάθαρα στα μεγέθη ότι 10 = small!!!!!!

small??? 8??? 10??? τί νούμερα είναι αυτά που λέτε βρε κορίτσια??? σνιφ..............

καλημέρα culte........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια καλησπέρα. Για όποια θέλει να ψωνίσει από το M&C o κωδικός για το VIP EVENT αύριο με 25% έκπτωση σε όλα είναι 552216.. άντε και καλά ψώνια

 

Επειδή είμαι λίγο άσχετη έχω έτοιμη την παραγγελία μου στο Μ&C. Που πατάω για την έκπτωση 25%.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είμαι λίγο άσχετη έχω έτοιμη την παραγγελία μου στο Μ&C. Που πατάω για την έκπτωση 25%.

 

νομίζω από τις 2-7 είναι ..εγώ περιμένω να πάει 2 η ώρα...

 και αποθηλασε επιτελους!

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είμαι λίγο άσχετη έχω έτοιμη την παραγγελία μου στο Μ&C. Που πατάω για την έκπτωση 25%.

 

κάνεις check out και στο πεδίο "use promotional code" συμπληρώνεις τον κωδικό.

82nop2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μου εχει τυχει πολλες φορες να κανει εξαιρεση ο πωλητης και να στειλει Ελλαδα.

 

εννοειται! αν ψαχνω κατι συγκεκριμενο και δεν το στελνουν ελλαδα ή ειναι ακριβοτερο σε τετοιους πωλητες, ξεκιναω τα μυνηματα σε οσους δεν στελνουν ελλαδα οτι το θελω πολυ και ποσο θα μου κοστισει!!!!!!!!!!!! και συνηθως παιρνω ετσι πραγματα.............

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

το amazon εχει βαλει τα μωρομαντηλα 5.5 λιρες :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

 

 

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B003P2UU6Y/ref=ord_cart_shr?ie=UTF8&m=A3P5ROKL5A1OLE

 

Νομίζω ότι έχει μειώσει και τις πάνες. Τις έχει 12,99 λίρες. 14 δεν τις είχε όταν παραγγείλαμε όλες;

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι έχει μειώσει και τις πάνες. Τις έχει 12,99 λίρες. 14 δεν τις είχε όταν παραγγείλαμε όλες;

 

 

ιδεα δεν εχω για τις πανες,δεν παραγγειλα γιατι δεν με συμφερουν.παντως αν δεν ειχα αυτη την στιγμη 27 πακετα μωρομαντηλα θα αγοραζα 2 9αδες!

 

επισης το la senza εχει 1+1 Πιτζαμα δωρο

 

 

http://www.lasenza.co.uk/special-offers/promo-300291.htm

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

βρε σοφακι γιατι πηρες τοσα πολλα μωρομαντηλα απο εδω??? τοσο καλη προσφορα τα βρηκες??? εδω σε ολα τα σμ ακομα και με τις προσφορες που βαζουν κατα καιρους ποτε δενε χει φτασει 1 ευρο το πακετο μωρομαντηλα παμπερς..............

αλλα θα μου πεις που να ξερες για το αμαζον..........

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...