Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

το http://www.wallis.co.uk/webapp/wcs/stores/servlet/TopCategoriesDisplay?storeId=12557&catalogId=33058 εχει 20% εκπτωση με τον κωδικο VIP3 μεχρι την τριτη (το 20% ειναι και για τα προιοντα που εχουν ηδη εκπτωση,δεν τα εξαιρει) και με αγορες απο 30 λιρες και πανω δωρεαν μεταφορικα :wink::wink::wink:

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω θα με βρίσετε αλλα δεν έχω χρόνο να βρώ που έχει αναφερθεί. Οσον αφορά το mandco θυμάμαι που λέγατε πως υπάρχει εκπτωτικό για τα παιδικά. Αν ναί αυτές τις μέρες υπάρχει κάποιος ειδικός κωδικός? Τα μεταφορικά πόσο είναι? Αν κατάλαβα καλά απο κάποιες αναφορές που βρήκα υπήρχε ενα πρόβλημα με τις παραδόσεις? Τελικά είναι εντάξει να παραγγείλω ή να το σκεφτώ πρώτα? Α! και τα νούμερα αν δεν κάνω λάθος είναι σαν του marks and spencer μεγαλούτσικα. Ευχαριστώ κορίτσια και συγνώμη αν σας κουράζω.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι απο εμένα!

 

Έριξα μια γρήγορη ματιά στην ωραία σας λίστα

και ήθελα να σας προτείνω να προσθέσετε άλλα 2 e-shops

απο τα οποία ψώνισα εγώ τελευταία

κι έμεινα πολύ ευχαριστημένη:

 

Το πρώτο είναι το www.moro-ltd.gr

απο το οποίο αγόρασα αυτόν τον αποσυμφορητή μύτης

(χωρίς έξοδα αποστολής)

 

και το δεύτερο είναι το www.lord.gr

απο το οποίο ψώνισα κάτι εσώρουχα

(χωρίς έξοδα αποστολής -με παραγγελία πάνω απο 40 ευρώ)

 

Aυτό που μου έκανε εντύπωση στο τελευταίο είναι οτι έκανα την παραγγελία την Κυριακή

και την Τρίτη τα είχα στα χέρια μου! :shock:

 

Eπίσης στην υπογραφή μου

θα βρείτε και τη δική μας λίστα που έχουμε φτιάξει-τσεκάρει

κάποιες κοπέλες στο τόπικ με τα βιολογικά οικολογικά προιόντα.

 

Αυτά απο εμένα.

Ελπίζω να σας φανούν χρήσιμα. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γατούλα, εσένα θυμάμαι να νιαουρίζεις για το πακέτο σου.. Α, οπότε ήταν αλλού το πρόβλημα. Τελος πάντων ελπίζω να είμαι πιο τυχερή και ευχαριστώ για τις απαντήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω θα με βρίσετε αλλα δεν έχω χρόνο να βρώ που έχει αναφερθεί. Οσον αφορά το mandco θυμάμαι που λέγατε πως υπάρχει εκπτωτικό για τα παιδικά. Αν ναί αυτές τις μέρες υπάρχει κάποιος ειδικός κωδικός? Τα μεταφορικά πόσο είναι? Αν κατάλαβα καλά απο κάποιες αναφορές που βρήκα υπήρχε ενα πρόβλημα με τις παραδόσεις? Τελικά είναι εντάξει να παραγγείλω ή να το σκεφτώ πρώτα? Α! και τα νούμερα αν δεν κάνω λάθος είναι σαν του marks and spencer μεγαλούτσικα. Ευχαριστώ κορίτσια και συγνώμη αν σας κουράζω.

 

547131 είναι ο κωδικός για -20% στα παιδικά και τα μεταφορικά είναι 7,5 λίρες.

Κάτι έχω ακούσει για τις 2/12 ότι θα μπει 20% σε όλα τα είδη, αλλά δεν είμαι σίγουρη. Βασικά, αυτό περιμένω για να βάλω παραγγελία ;)

Έχω παραλάβει δύο φορές και είμαι πολύ ικανοποιημένη. Αν παραγγείλεις πολλά, θα φτιάξουν παραπάνω από ένα δέματα που ίσως παραλάβεις τμηματικά. Παραλαμβάνεις με χαρτάκι από το ταχυδρομείο.

Για τα νούμερα, στα παιδικά εμένα μου ήρθαν νορμάλ τα μεγέθη, ο γιός μου είναι ψηλός και είναι λίγο πριν τα 4 και το 4-5 που πήρα θα του κάνει έως τα 5.

Για τα δικά μου ρούχα, είχα αντιστοιχία με αυτά του Marks and spencer.

 

Πρόσεχε με τις μετατροπές από ιντσες σε εκατοστά, την πατάς εύκολα και το μαλλί από τα ΕΛΤΑ για την επιστροφή είναι ακριβό...

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κι απο εμένα!

 

Έριξα μια γρήγορη ματιά στην ωραία σας λίστα

και ήθελα να σας προτείνω να προσθέσετε άλλα 2 e-shops

απο τα οποία ψώνισα εγώ τελευταία

κι έμεινα πολύ ευχαριστημένη:

 

Το πρώτο είναι το www.moro-ltd.gr

απο το οποίο αγόρασα αυτόν τον αποσυμφορητή μύτης

(χωρίς έξοδα αποστολής)

 

και το δεύτερο είναι το www.lord.gr

απο το οποίο ψώνισα κάτι εσώρουχα

(χωρίς έξοδα αποστολής -με παραγγελία πάνω απο 40 ευρώ)

 

Aυτό που μου έκανε εντύπωση στο τελευταίο είναι οτι έκανα την παραγγελία την Κυριακή

και την Τρίτη τα είχα στα χέρια μου! :shock:

 

Eπίσης στην υπογραφή μου

θα βρείτε και τη δική μας λίστα που έχουμε φτιάξει-τσεκάρει

κάποιες κοπέλες στο τόπικ με τα βιολογικά οικολογικά προιόντα.

 

Αυτά απο εμένα.

Ελπίζω να σας φανούν χρήσιμα. :mrgreen:

 

 

Καλησπερα soevan07

την εχω δει τη λιστα σας, ευχαριστως να προσθεσω αυτα που μας προτεινεις.

Και αν θελεις να ενσωματωσω την λιστα σου με την δική μας.

 

εντιτ....αστο καλυτερα...ειναι τεράστια η λιστα σας...μετα θα γινει σεντονι super king size..!

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν κοίταξα αν έχει ξανααναφερθεί αλλά ρίξτε και μια ματιά σε αυτό το σχετικά καινούργιο site που συγκίνει τιμές από διάφορα Super Market και βρίσκει την φθηνότερη.

http://www.shopnsave.gr/home.html

Το βρίσκω πολύ καλή κίνηση να ρίχνουμε μια ματιά πριν ξεκινήσουμε για ψώνια. :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια! θέλω βοήθεια, please!!!!!!!!!! Κάποια κοπέλα αγόρασε (νομίζω) ένα καρώ ροζ με μαύρο και λευκό φορεματάκι με το αντίστοιχο παλτουδάκι του. Έχω γυρίσει μέχρι και +50 σελίδες και δεν μπορώ να το εντοπίσω (στραβομάρα...!; ). Θέλω να το πάρω για τη Μ μου, για τις γιορτές. Βοηθείστε συμφουρίτισσες!

0kEJp3.pngCsbXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! θέλω βοήθεια, please!!!!!!!!!! Κάποια κοπέλα αγόρασε (νομίζω) ένα καρώ ροζ με μαύρο και λευκό φορεματάκι με το αντίστοιχο παλτουδάκι του. Έχω γυρίσει μέχρι και +50 σελίδες και δεν μπορώ να το εντοπίσω (στραβομάρα...!; ). Θέλω να το πάρω για τη Μ μου, για τις γιορτές. Βοηθείστε συμφουρίτισσες!

αυτό μάλλον εννοείς http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=160501897996&ssPageName=STRK:MEDWX:IT το έχουν διάφοροι πωλητές στο ebay αν θυμάμαι καλά ο Αμερικάνος το είχε φθηνότερα ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα soevan07

την εχω δει τη λιστα σας, ευχαριστως να προσθεσω αυτα που μας προτεινεις.

Και αν θελεις να ενσωματωσω την λιστα σου με την δική μας.

 

εντιτ....αστο καλυτερα...ειναι τεράστια η λιστα σας...μετα θα γινει σεντονι super king size..!

 

Κοριτσάκι, η λίστα είναι πράγματι τεράστια άλλα ένα λίνκ για την λίστα τους, στην λίστα μας μπορούμε να βάλουμε :mrgreen::mrgreen: δεν έχμε ειδική κατηγορία ή λάθος θυμάμαι η ξανθιά

Μόνο αν έχει την καλοσύνη η soevan07 κάθε φορά που την ανανεώνει να σου στέλνει το νέο λινκ

σμουτσ :D καλημέρα είπα ??? δεν είπα ...........:D

Link to comment
Share on other sites

το http://www.wallis.co.uk/webapp/wcs/stores/servlet/TopCategoriesDisplay?storeId=12557&catalogId=33058 εχει 20% εκπτωση με τον κωδικο VIP3 μεχρι την τριτη (το 20% ειναι και για τα προιοντα που εχουν ηδη εκπτωση,δεν τα εξαιρει) και με αγορες απο 30 λιρες και πανω δωρεαν μεταφορικα :wink::wink::wink:

 

Καλημέρα!!

Αχ τί μου κάνετε αχαχ!!

Λοιπόν επέλεξα 2 μπλούζες, κάνω την διαδικασία σωστά και ενώ πατάω να πληρώσω, με επαναφέρει στο καλάθι χωρίς σχόλια

Αραγε πέρασε η παραγγελία μου?????

Σας έχει τύχει κάτι αντίστοιχο??

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες!!!

Μετά από παραγγελία στο mandco.com, μου έστειλαν 3 κωδικούς για έκπτωση 25% για Online αγορές αποκλειστικά για τις 02/12/2010. Τους 2 θα τους χρησιμοποιήσω, ο 3ος κωδικός περισσεύει! όποια κοπέλα ενιδαφέρεται ,ας μου στείλει πμ, θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας..

 

 

καλημέρα κορίτσια, και εγώ έχω 3 κωδικούς αν τους θέλετε

1gGKp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα soevan07

την εχω δει τη λιστα σας, ευχαριστως να προσθεσω αυτα που μας προτεινεις.

Και αν θελεις να ενσωματωσω την λιστα σου με την δική μας.

 

εντιτ....αστο καλυτερα...ειναι τεράστια η λιστα σας...μετα θα γινει σεντονι super king size..!

 

Kαλημέρα!

Οντως είναι τεράστια και είμαι σίγουρη οτι δεν θα σας

"αφήσει" σε ένα μόνο μήνυμα

(δεν θυμάμαι τον περιορισμό στον αριθμό των χαρακτήρων...:?)

 

Για να φανταστείς την λίστα "βιολογικά προιόντα"

και "sites" τα είχαμε

σε ένα μόνο μήνυμα και αναγκάστηκα να το

σπάσω στα· δύο για να μου τα πάρει!

 

Εαν σου χωράει στην υπογραφή σου

βάλτην ξεχωριστά

 

Κοριτσάκι, η λίστα είναι πράγματι τεράστια άλλα ένα λίνκ για την λίστα τους, στην λίστα μας μπορούμε να βάλουμε :mrgreen::mrgreen: δεν έχμε ειδική κατηγορία ή λάθος θυμάμαι η ξανθιά

Μόνο αν έχει την καλοσύνη η soevan07 κάθε φορά που την ανανεώνει να σου στέλνει το νέο λινκ

σμουτσ :D καλημέρα είπα ??? δεν είπα ...........:D

 

ΟΚ!

Oποτε θα την ανανεώνω θα σας ενημερώνω! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...