Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

ναι ρε, σιγα μη την αγορασω απο εδω............ ακου 10 ευρω!!!!!!!!!!!!!!! γιαυτο ψαχνω κανα αλλο σαιτ... ηταν ευκαιρια με το αμαζον αμα εστελνε!

 

τελικα απο αμαζον πηρα 4 χ 9αδες μωρομαντηλα (καλα ατελειωτα ειναι-ποσο στοκ εχουν πια?) και 2 jumbo κουτια easy up νο 5 με 22 ευρω............ αλλα παραδοση λεει τα μωρομαντηλα 24/12 και τα παμπερς μετα τις 25/12!!!!!!!!!!!! ενα μηνα δηλαδη και βαλε............ σας εβγαλε και σας τετοια τρελα???????? οποτε εχω παρει σε 1 βδομαδα ηταν εδω!!!!!!!!!!!! μηπως λογω ερτων θα αργησουν τοσο?????

 

Irida την βρηκα στο εμπευυυυυυυυυυυυυυυυ

 

http://cgi.ebay.co.uk/sudocream-healing-antiseptic-sores-rash-400g-/120637311213?pt=UK_Baby_Baby_Bathing_Grooming_LE&hash=item1c168b48ed

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

 

 

ελαααα δε μου κοψε να δω στο εβαυ!!!!!!!!!

παω να δω και τα 250 γρ..........

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που παραθέτεις πόσα ml είναι;

Κάποια στιγμή είχα βάλει δοκιμαστική παραγγελία στο chemistdirect και μου έβγαλε κάτι τρελά μεταφορικά.

Πόσα σε χρέωσε; Έχει δωρεάν παράδοση με συγκεκριμένο ύψος αγορών;

 

maanton εγω την ειχα παρει και πριν ενα χρονο μη σου πω... οταν πρωτο ανακαλυψαμε το κεμιστ, η κρεμα εχει ληξη σε τρια χρονια. αυτο που εβαλα ειναι των 400γρ σε γρ τα λεει οχι σε μλ... αλλα ειχα παρει πολλα πραγματα σε καλλύντικα κτλπ και μου ειχε βαλει 7λιρες...Ξερω οτι αργοτερα ειχε αυξήσει τα μεταφορικα του για ελλαδα...δοκιμασε το και πες μας

 

Link to comment
Share on other sites

http://baby.shop.ebay.co.uk/Baby-Changing-Nappies-/45455/i.html?_catref=1&_fln=1&_ssn=waltonpharmacy&_trksid=p3911.c0.m282

 

Αυτος ο πωλητης την εχει σε ολα τα μεγέθη και με λιγα μεταφορικα για ελλαδα....

και ειναι και αστερατος απο το εμπευ...

αξιζει!!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

http://baby.shop.ebay.co.uk/Baby-Changing-Nappies-/45455/i.html?_catref=1&_fln=1&_ssn=waltonpharmacy&_trksid=p3911.c0.m282

 

Αυτος ο πωλητης την εχει σε ολα τα μεγέθη και με λιγα μεταφορικα για ελλαδα....

και ειναι και αστερατος απο το εμπευ...

αξιζει!!

 

 

ακριβη δεν ειναι 12.5 ευρω η μεγαλη???????????

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλαμαράκι ευχαριστώ πολύ!!!

Έβαλα εικονική παραγγελία στο κέμιστ τη κρέμα και ένα ρουζ και μου έβγαλε μεταφορικά 8,62 λίρες...μόνο για τη κρέμα δε συμφέρει αλλά να πάρεις και άλλα σίγουρα συμφέρει! Μα τι διαφορά στη τιμή είναι αυτή βρε κορίτσια;;;;

Link to comment
Share on other sites

Καλά βρε κορίτσια libero δεν έχει πουθενά...

επίσης έχει δει καμιά για αφρούς μαλλιών που επίσης μας σκίζουν εδώ...

 

αχ κι εγω προτιμαω τα λιμπερο, αλλα επειδη ολο βρισκω πιο φθηνα τα παμπερς παιρνω αυτα "αναγκαστικα"

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Φοβερό αυτό το Black Friday κορίτσια!!!Χτύπησα αυτά τα παπουτσάκια σε πολύ καλή τιμή...και επί την ευκαιρία πήρα και τα μωρομάντηλα!

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0047ZGAT4/ref=oss_product

 

Ωραία δεν είναι;;

γατούλα κοίταξα και εγώ για τη κρέμα τη sudocream αλλά δυστυχώς.... καλά είδες διαφορά στη τιμή;;;Κρίμα να μη τα στέλνουν όλα!

Καλή συνέχεια στα ψώνια!

Α! Μου ήρθε και και η κουζίνα από το γερμανικό άμαζον...θυμάσαι γατούλα αυτή που συζητάγαμε πριν κανά μήνα...όλη μέρα μαγειρεύουμε! Μία βδομάδα μόνο έκανε να έρθει...

 

Αχ μπορεις να βάλεις το link για την κουζινουλα και ηθελα να σε ρωτησω ειναι ψηλή γιατι εχουμε μια κοντη και φαγωθηκε θελει μεγάλη η μικρη μου.Please...

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

maanton εγω την ειχα παρει και πριν ενα χρονο μη σου πω... οταν πρωτο ανακαλυψαμε το κεμιστ, η κρεμα εχει ληξη σε τρια χρονια. αυτο που εβαλα ειναι των 400γρ σε γρ τα λεει οχι σε μλ... αλλα ειχα παρει πολλα πραγματα σε καλλύντικα κτλπ και μου ειχε βαλει 7λιρες...Ξερω οτι αργοτερα ειχε αυξήσει τα μεταφορικα του για ελλαδα...δοκιμασε το και πες μας

Μπα, δε λέει...Έβαλα στο καλάθι 2x250 sudocrem και βγαίνουν 8,58 λίρες Oi sudocrem και άλλα 9,27 τα μεταφορικά, σύνολο 17,85 λίρες...

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλαμαράκι ευχαριστώ πολύ!!!

Έβαλα εικονική παραγγελία στο κέμιστ τη κρέμα και ένα ρουζ και μου έβγαλε μεταφορικά 8,62 λίρες...μόνο για τη κρέμα δε συμφέρει αλλά να πάρεις και άλλα σίγουρα συμφέρει! Μα τι διαφορά στη τιμή είναι αυτή βρε κορίτσια;;;;

Όχι, δε συμφέρει γιατί τα μεταφορικά τα χρεώνει ανάλογα με το βάρος. Έβαλα και κανα 2 βρεφικά σαμπουάν μαζί με 500gr sudocrem και μου έβγαλε μεταφορικά 27 λίρες :shock:

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

παρελαβα σημερα μωρομαντηλα με speedex. ειχα παραγγειλει στις 18/11 (μια βδομαδα δλδ)...

 

ραννια μου ποσα πηρες και ηρθαν με σπιντεξ????

τοσο σου ελεγε εκτιμωμενη παραδοση???? 18/11???????

εμενα μου βγαζει 24/12, πριν λιγο παρηγγειλα

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ μπορεις να βάλεις το link για την κουζινουλα και ηθελα να σε ρωτησω ειναι ψηλή γιατι εχουμε μια κοντη και φαγωθηκε θελει μεγάλη η μικρη μου.Please...

 

Εμείς πήραμε αυτή τη κουζίνα:

 

http://www.amazon.de/Smoby-24559-K%C3%BCche-Bon-Appetit/dp/B003JZCLS2/ref=sr_1_4?ie=UTF8&qid=1290687428&sr=8-4

 

Είναι 95 πόντους νομίζω στο ύψος...τελική τιμή μαζί με τα μεταφορικά ήταν 52 ευρώ...και μας ήρθε σε μια βδομάδα.

Αλλά μου άρεσε πολύ και αυτή

http://www.amazon.de/Smoby-24295-Studiok%C3%BCche-2007/dp/B000S2USK2/ref=sr_1_5?ie=UTF8&qid=1290687507&sr=8-5 η οποία έβγαινε στα 65 ευρώ αλλά ο μπαμπάς μας επέμενε για τη πρώτη!

Link to comment
Share on other sites

παρελαβα σημερα μωρομαντηλα με speedex. ειχα παραγγειλει στις 18/11 (μια βδομαδα δλδ)...

 

Να σε ρωτήσω...είναι 9 πακέτα κλειστά έτσι; ή μήπως ένα μεγάλο πακέτο με 567 μωρομάντιλα μέσα;;

Link to comment
Share on other sites

:confused:

Εγώ γιατί την παραγγελία από το άμαζον την παρέλαβα με χαρτάκι από το ταχυδρομείο;;; Ο-Ε-Ο;;;

 

Νομιζω οτι παει αναλογα με την αξια και το μεγεθος της παραγγελιας...και εμενα αλλα μου ερχονται με κουριερ και αλλα με απλο ταχυδρομειο...

Link to comment
Share on other sites

:confused:

Εγώ γιατί την παραγγελία από το άμαζον την παρέλαβα με χαρτάκι από το ταχυδρομείο;;; Ο-Ε-Ο;;;

 

οπως του ερθει ερχονται αποτι εχω καταλαβει........ κι εγω μια απο ελτα και μια απο κουριερ παρελαβα......

μαλλον με το βαρος παει, τα πιο βαρια και ογκωδη ερχονται με ελτα.......

 

1 κιβωτιο των 9....εκτιμωμενη ημερομηνια λεει 3/12

 

9 τεμαχια μωρομαντηλα εννοεις ή 9 χ 9?????? μαλλον πηρες 1 τμχ με 6.60 λιρες ε????? εγω πηρα 4 φορες χ 6.60

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

οπως του ερθει ερχονται αποτι εχω καταλαβει........ κι εγω μια απο ελτα και μια απο κουριερ παρελαβα......

μαλλον με το βαρος παει, τα πιο βαρια και ογκωδη ερχονται με ελτα.......

 

 

 

9 τεμαχια μωρομαντηλα εννοεις ή 9 χ 9?????? μαλλον πηρες 1 τμχ με 6.60 λιρες ε????? εγω πηρα 4 φορες χ 6.60

Καλέ εσύ πήρες 36 πακέτα! Πότε θα τα χρησιμοποιήσεις; :P

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...